Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

malinowa te badanaia na serio duzo pokazuja warto je zrobic i uwierz mi ze jak wstrzymacie sie od przytulanek 3-5 dni to nie bedzie problemu z oddaniem nasienia:) hehe:) z reszta mozesz wejsc razem z Nim i "go wspierac" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje ja wiem że trudno to zrozumieć, nie wiem nawet trudno wytłumaczyc dlaczego boje się powiedzieć osobie najbliższej, to tez jego ciąża, poprostu narazie nie, chcę mieć pewność że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - ja mam potwierdzoną płeć - chłopiec :) poza tym wszystko książkowo i w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeatataB gratulacje, pewnie mąż wniebowzięty, będzie pierworodny następca, super powiem szczerze że ja również mam skrytą nadzieje na chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko gratuluje to jak u mnie i chyba obie miałysmy dzis wizyte a jakie wymiary ma smyk i ile wazy? miałas teraz to usg genetyczne? gratuluje kolejnej mamusi z okazji zobaczenia 2 kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska podziwiam Cię za cierpliwość, a z drugiej po Twoich przykrych doświadczeniach rozumiem... Ja jestem w gorącej wodzie kąpana;-) zaliczyłam już pierwszą wizytę u lekarza;-) wiem, że to jest jeszcze baaardzo wcześnie, ale mam w pracy pakiet medyczny więc niech się przyda;-) może też trochę panikuję ale to dzieciątko jest tak wyczekane i w dodatku pierwsze że poleciałam już na wizytę. Pan doktor powiedział, że mimo że tak wcześnie to bardzo dobrze, że przyszłam, usg nie robił bo pewnie i tak by nic nie zobaczył, ale po badaniu stwierdził, że wygląd wewnętrznych narządów, tzn. zasinienie i rozpulchnienie szyjki macicy jednoznacznie wskazuje na ciążę:-) następna wizyta 15 maja, wtedy już będę mieć usg bo to już 8. tydzień będzie więc pewnie już będzie wyraźnie widać:-) porozmawialiśmy jeszcze o stylu życia teraz, jedzonku itp., dostałam skierowanie na zestaw badań i w sumie to tyle ale cieszę się, że poszłam na tą wizytę bo jakoś bardziej w to wszystko uwierzyłam:-) termin porodu obliczył na 02.01.2014:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nowinki:) Gratuluje Wszystkim:) fajnie wejsc na topik i czytac takie wspaniale informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie kewstia cierpliwoci, poprostu na razie nikomu nie powiem, nawet mężowi, nie wiem dlaczego ale nie chcę, poczekam, nawet nie korci mnie do tego, w ciągu dnia zapominam że jestem w ciąży, wieczorami bardziej odczuwam dolegliwości, jestem zmęczona i jest mi zimno, oraz poranne nudności. A z wiadomością jeszcze poczekam. Tylko znowu trochę się martwię , bo w zeszłym tygodniu byłyśmy u znajomej, a dziś rozmawiałam z nią i okazuje się że jej dziecko właśnie w tej chwili przechodzi różyczkę, co o tym myślicie czy nie mam powodu do obaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maruska a przechodzilas rozyczke albo bylas szzepiona ? moze udaj sie do lekarza ja pamietam jak moj maz przechodzil rozyczke do dostalam od lekarza leki ochronne na wszelki wypadek jakbym byla w ciazy a nie wiedziala o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok czyli jakieś ryzyko istnieje, jednak? Nie chorowałam na różyczkę, byłam szczepiona w szkole pdst a potem w Sredniej ale to było wieki temu, czyli radzisz jednak dmuchać na zime i iść do lekarza w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BeataB, keiti78 - gratuluję chłopczyków. U mnie synek był wymarzony jako pierwsze dziecko :) Maruska - jeśli nie przechodziłaś różyczki i teraz ją złapiesz (a możesz ją przechodzić nawet bezobjawowo), to niestety jest to duże ryzyko dla dziecka, a już szczególnie teraz, w I trymestrze. Najlepiej skonsultuj się z ginekologiem albo swoim lekarzem ogólnym. Nie będę się o sobie rozpisywać (jeśli chcecie poczytać, to zapraszam do tematu "Przyszłe mamy - planujące dziecko z rocznika 2014"), ale aktualnie zależy mi na jak najszybszym zajściu w ciążę. Szkoda, że teraz będę starała się o dziecko trochę pod presją czasu, bo to akurat działa wręcz przeciwnie i będzie mi trudniej "zaciążyć"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Miałam dać znać po wizycie co i jak :) więc piszę : Wszystko w porządku nie ma o co się martwić , wyniki moczu idealne. Niestety nie zrobił mi usg :/ a szkoda miałam nadzieję że poznamy płeć dziecka ooo i to na tyle z mojej wizyty która trwała 10 minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc no i jest kolejna cięzarna ale nie Ja tylko siostra męża...ciesze sie oczywiscie ale tez w glebi serca jest mi przykro....bo oni sie nie starali..ale licze że dolacze do Niej i to szybciutko:) u mnie dzis 30dc mialam nie liczyc ale z tego smutku policzylam ktory to juz dzien...ostatnie dwa cykle byly po 33dni wiec jeszcze troche zostalo...trzymajcie za mnie kochane kciuki bardzo mocno tak bardzo bym chciala zeby sie udalo...wierze w to bardzo bardzo mocno ze sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje kiedys przyjdzie pora na nas:P Ja zaczynam cykl od nowa juz jestem prawie po @i cykl licze jako 37 dni wedlug tego wyszlo mi że plodna bede od 20 do 29 dc zobaczymy czy to sie sprawdzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje ze przyjdzie ten czas na Nas:) licze jeszcze na ten cykl no bo jeszcze sie nie zakonczyl:) dzis mam 31dc bola mnie piersi sa takie ciezkie sama nie wiek jak to opisac, brzuszek tez pobolewa, boli mnie tez szyjka macicy ale sluz mam wodnisty a @ nie widac...zobaczymy co z tego wyniknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale nie piszę, bo nie mam o czym. Starania zaczynam dopiero po okresie, a na okres ciągle jeszcze czekam. Powinien przyjść wczoraj lub dziś, ale zapowiada się, że się trochę spóźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Hej, daaaawno mnie tu nie było.. My cały czas sie staramy, niestety bez rezultatu jak narazie. Od tego cyklu zaczęłam mierzyć temperaturę, dodatkowo zalogowalam sie na jedna stronę dzięki ktorej w łatwy sposób prowadzi sie wykres i wylicza dni plodne. Skok temperatury był wyraźny i temperatura nadal sie utrzymuje więc na wykresie dokładnie widać w ktorym dniu prawdopodobnie miałam owulacje. Dwa dni i dzien przed owulka były przytulanki więc jestem pełna nadzieji, ale zobaczymy jak to będzie.. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę... Same wiecie czego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Oczekuje - to czekamy na dobre wieści od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
I dziewczyny, ktorym sie udało - moje gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Nick................cykl........o st.@.. ............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@02.04.2013... ...test..............25 Będę Mamą2013....10 cykl.......@29 .12.2012.....test.26.01.........? iska997..............7 cykl........@ 02.01.2013.....test.31.01.........? królik-skacze.......9 cykl.........@ 4.01.2013......test.01.02.........25 Kitka87.......... ...5 cykl.........@ 04.02.2013.....test....???........26 Qwer.................7 cykl........@ 08.04.2013.....test.05.05........? Gabi_Się_Stara.....4 cykl....... ...@20.01.2013.....test.20.02.......23 syska28..............1 cykl...........@ 28.01..............test..........28 sylwialodz3.........4 cykl ........ .....@13.03.2013 .........test????????26 oczekuje............6 cykl............@ 26.03.2013........test.27.04....21 Maajkka...........7cykl..........@15.03.2013..... ...test 14.04.2013...25 Malinowaaa.......7 cykl........@ 17.04.2013........test 18.05.2013....25 tymianek111.....2 cykl........@ będzie 25.04 ....test 26.05.2013....28 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB.............1 cykl.........@ 12.12.2012........ Keiti78.........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl.......@ 24.12.2012........? Pannacota...... ..2cykl........ @ 3.01.2013.............................24 Lussia25 ............1 cykl.......@ 5.12.2012......10.10.2013 .......25 agawarawa.........2cykl........@21.12.............? Tryszka.............2cykl........@16.12.2013...... .??? Lethicia26.........3 cykl..... @ 12.12.2012.....??????????........26 Ewcia1982............4cykl...........@09.03......... ???????........31 Wkleilam kolejny raz tabele aby sie aktualnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwer fajnie ze sie odezwalas:) bede trzyala za Ciebie kciuki :) musi sie udac:) Ja tez przytulalam sie caly czas w okolicach ovu jezeli oczywiscie pecherzyk pekl i tez licze ze wszystko zadzialalo:) dodam ze tez jestem na podobnej stronce ja na ovufriend:) jesli jestes na tej samej to moze dodasz mnie do przyjaciolek? ja jestem jak oczekuje czyli tak jak tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Oczekuje- jakbyś czytała w moich myślach :) jestem właśnie na ovufriend i już zaprosilam Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................cykl........o st.@.. ............testowanie.......Wiek eyes..................3lata........@02.04.2013... ..test.................25 Będę Mamą2013....10 cykl.....@29 .12.2012.....test.26.01...........? iska997..............7 cykl.......@ 02.01.2013.....test.31.01...........? królik-skacze.......9 cykl.......@ 4.01.2013......test.01.02...........25 Kitka87.......... ...5 cykl........@ 04.02.2013....test....???............26 Qwer.................7 cykl........@ 08.04.2013....test.05.05...........? Gabi_Się_Stara.....4 cykl....... @20.01.2013.....tes t.20.02.........23 syska28..............1 cykl.......@ 28.01............test.????????.........28 sylwialodz3..........4 cykl .......@13.03.2013 ....test????????..........26 Maajkka..............7cykl........@15.03.2013.....test 14.04..........25 Malinowaaa..........7 cykl........@ 17.04.2013....test 18.05.2013....25 tymianek111........2 cykl........@ będzie 25.04 ..test 26.05...........28 oczekuje............7 cykl..........@ 26.04.2013........test.?????.......21 Te, którym się udało: Nick................cykl........ost.@ ........ ...termin porodu......Wiek BeataB..............1 cykl.........@ 12.12.2012......?????..................? Keiti78...........3 cykl 25 dni....@ 16.12.2012.....poród.22.09.........? KawaZmlekiem23...3 cykl........@ 24.12.2012...???????...................? Pannacota...... ....2cykl......... @ 3.01.2013......??????????.............24 Lussia25 .............1 cykl........@ 5.12.2012......10.10.2013 ........25 agawarawa..........2cykl.........@21.12...........?????????????.............? Tryszka...............2cykl.........@16.12.2013......??????????.......... .??? Lethicia26............3 cykl....... @ 12.12.2012.....??????????............26 Ewcia1982............4cykl.........@09.03......... ???????..................31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Oczekuje-przykro mi, ze tym razem nie wyszło :( trzymam mocno kciuki żeby niedługo Ci sie udało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekuje uszy do góry:-) trzymam kciucki za kolejny cykl. A u mnie chyba pierwsze małe dolegliwości dają znać o sobie, czasami łapie mnie ból w dole brzucha, taki jak na @ ale delikatniejszy, ale po chwili przechodzi, a do tego dziś rano mała biegunka mnie dopadła, ale czytałam, że tak też może być.Tymi bólami chyba nie muszę się strasznie martwić co? Tym bardziej, że nie są ciągłe, czasami zaboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny :) Dawno mnie nie było, czytam Was codziennie ale nic nie pisałam bo w sumie nie było co :) Oczywiście gratuluje Wszystkim którym się udało :) a za resztę trzymam kciuki. Ja byłam dziś u mojej gin dostałam zastrzyk ovitrelle za który zapłaciłam 170zl :( normalnie masakra mam duży ładny pęcherzyk który powinien peknac po zastrzyku :) trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maajkka no trzymam kciuki:) oby pekl:) ale swoja droga strasznie drogi ten zastrzyk ale jesli pomoze to wart by byl wszystkich pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×