Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za długa zima i zła

02.01.2013 dieta MŻ

Polecane posty

u mnie na wadze rowne 65kg czas zaczac 2 cel tylko nie wiem w ile mi sie uda go osiagnac juz napewno nie w 4tygodnie :) ja po sobie malo widze ale dzinsy moge sciagnac bez odpinania paska i guzika :-D przy chodzeniu po chwili mi wisza takze jest ok :) ale nowe kupie jak jeszcze 5spadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zdradzić mi tu szybko sekret waszego chudnięcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha nic nie biore, nawet nie cwicze i nie pije juz czerwonej herbaty, slodkiego nie ruszam a tak to praktycznie wszystko jem w granicach 1400 kalorii i do 19-tej, mnie sama dziwi taki spadek, spodnie mi leca, stanik duzy, w pasku musze dziurki dorobic ;d szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez by sie przydała dodatkowa dziurka ;p ja od dzisiaj zaczynam jesc o innych porach, przedtem jadłam 12,15,18 a teraz 10, 14,18 cos koło tego bym chciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba więcej w cm zgubiłam bo zmieściłam się dziś w sukienkę (r. 40 ale nie chodziłam bo bałam się, że zamek strzeli) i w okolicach brzucha i bioder luz, zamek zapiął się bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie mierzylam wlasnie, teraz zaluje mogLAM te 4tyg temu sie zmierzyc :) moze jutro sie zmierze i porownam za dwa tyg, chce to zrobic z rana na czczo oczywiscie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś do kawki zjadłam 3 wafelki i 2 ptasie mleczka. Część z tego chyba spaliłam bo mam za sobą skalpel i trochę brzuszków. Muszę więcej pić bo jak obliczyłam nie wliczając kawy to wychodzi mi coś około 1-1,5 litra max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadłam o 10 200ml kefiru (zeby trawienie ruszyło) + marchewka w miedzy czasie corce podkradłam palucha takiego kukurydzianego lekkiego a o 14 zjem zurek z jajkiem chcialabym miec bardzo silna wole :-P 2 cel chyba dam sobie do 10.03 bo z mezem bedzie trudniej go osiagnac, chociaz slyszalam ze robi miesnie to tez bedzie zdrowo sie odzywiał ;) zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skalpel zaliczony-teraz trzeba zebrać siły na zrobienie obiadu. ciekawe kiedy będą pierwsze efekty po ćwiczeniach w cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na wadze bez zmian, ale trochę grzeszkow wczoraj i dziś mi wpadło- to że szczęścia że w końcu waga ruszyła :) Przedwczoraj próbowałam ćwiczyć z Sylwia, ale po dosłownie 5 minutach myślałam, że płuca wypluje! Zakwasy mam do dziś! Ale dziś zaczęłam 30 day shred z Jillian i wydają się być łatwe! Mam mocne postanowienie wykonać cały trening i na urodziny (1 marca) zobaczyć efekty! Na blogu jednej dziewczyny widziałam zdjęcia i jestem pod wrażeniem, jak zmieniło się jej ciało- podobne do mego- przez 30 dni! A do dziewczyn ćwiczących: waga może wolniej spadać, bo tłuszcz zamienia się w ńmiesnie, które sa cięższe! Dla Was lepszym wyznacznkiem efektywności byłyby spadki w cm niż w kg :) Ja mam wymiary i za jakiś czas je porownam- może jutro? ;) Ciekawska że mnie osobka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie chyba zastój bo waga taka sama jak w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja mam koleżankę, która juz prawie rok chodzi na siłownie 2 razy w tygodniu i waga ta sama a ubrania rozmiar mniejsze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała prawdaa
iwona121 je gile. Oto jej sposob na szczupłą sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajuszka27
Tez zaczelam, ale od poniedzialku 25.01. Nie waze sie, tylko narazie sie wymierzylam i na tyme bede polegac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej! Co tu taka cisza?! Jak Wam łikend mija? Ja zgrzeszyłam, straszliwie zgrzeszylam... Nie raz, ani dwa, ale całe dwa dni grzeszylam :( Jutro pewnie znów zobaczę 70 na wadze! Wczoraj sprobowalam Shreda i jestem zakochana w Jillian! Fajna z niej żywiołowa babka, nie to co spokojno-słodka Ewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! Ja sie trzymam. Mama upiekla trzy ciasta i kiedy domownicy je wcinali do poobiedniej kawki ja zajadalam jablko i pilam herbatke owocowa :) na szczescie slodycze mnie tak nie kusza jak chipsy ktore nieraz zdradzily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniucha
hej kobietki, Jestem Monika, mam kilka kilogramów za dużo i brakuje mi silnej woli. Kiedyś udało mi się schudnąć razem z dziewczynami z kafeterii, teraz chciałbym ponownie, bo przestaje mieścić się w swoje ubrania, co staje się kłopotliwe i wstydliwe. Źle czuje się w swoim ciele więc muszę z tym czym prędzej coś zrobić. Podobają mi się Wasze zasady MŻ, myślę, że są dla mnie bo na żadnych restrykcyjnych dietach nie wytrzymam. Przede wszystkim od jutra rzucam słodycze, i to kategorycznie! mam problemy z cerą i myślę, że może to być od czekolady, od której jestem uzależniona. I to niewątpliwie będzie moje największe wyzwanie, bo do tej port nie mogłam żyć bez słodyczy i jadłam je każdego dnia. Przyjmiecie mnie do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie waga tez stoi juz 3 dzien, ale mam @. mam nadzieje ze jutrro cos ruszy :/ dzis zjadłam o 10 bogracz o 11 malutki kawalek placka bo mam kazala mi spróbowac :-D i kostka czek a o 16 wypilam kubek kefiru. o 18 dwa lyki kefiru i 2 paluchy kukurydzianke (takie cos jak flipsy) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniucha
Właśnie ściągnęłam z szafy wagę i jutro będę się ważyć. Kupię też centymetr i zmierzę ile mam cm w brzuchu, bo to jest moja główna zmora, oprócz tego moje wymiary mi nie przeszkadzają. Jak poznam tą okrutną prawdę to napisze swoje wymiary w stopce. A teraz mam akurat chwilę wolnego czasu to przeczytam te kilka stron i zobaczę jak tam sobie radzicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×