Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafał39ba1

zakonczenie obowiązku alimentacyjnego

Polecane posty

Gość rafał39ba1
niebieska owieczka 2323020339 Napisałem że przed chwilą znalazłem ją na facebooku nie wiem czy to ona, ale wiem że ma Niebieskie oczy tak jak ja. Ale miejsce zamieszkania się nie zgadza Bo nie Gdańsk tylko Elbląg. Tylko jedno zdjęcie mogę jej zobaczyć bo więcej nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
Aneta16_16 Ja bym za bardzo nie brała sobie do serca tego co on tu pisze. Udaje twardziela, ale w głębi serca nie sądzę, aby był zły . Faceci już tak mają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska owieczka 2323020339
Wiesz, ja np też mam niebieskie oczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
Ale nazwisko się zgadza też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Słuchajcie to ona na bank. Kolor oczu się zgadza ma Niebieski i najważniejsze data urodzenia się też zgadza. Miejsce zamieszkania juz nie Bo to Elbląg ale te najważniejsze rzeczy się zgadzają to ona. I co mam teraz niby zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Ładna i śliczna dziewczynka muszę powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
Zaproś ją do znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska owieczka 2323020339
nazwisko, i cała data ur się zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska owieczka 2323020339
ale wypada cos napisac bo jak tak o zaprosisz to się przerazi że jakiś pedofil ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
Adrenalinka podskoczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD i niebieska owieczka 2323020339 No wy chyba sobie żartujecie w życiu jej nie zaproszę ani nic jej nie napiszę. Dopiero dzisiaj ją poznałem i zobaczyłem pierwszy raz po 16-stu latach. Wiecie jak się przestraszyłem jak zobaczyłem to zdjęcie. Myśle że to nie ma sensu o niej pisać. Jest dobrze tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Przecież ona będzie wiedzieć że ja to jej ojciec. Bo najprawdopodobniej zna moje imię. Zacznie coś kojarzyć. I po co mi to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
niebieska owieczka 2323020339 Wszystko co do joty się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyber niewierna
Ludzie błagam o pomoc. Mam 18 lat. Startuję w pre-castingu do MBTM, ale żeby dostać się do eliminacji w Warszawie potrzebuję głosów internautów. http://www.facebook.com/tylkomuzyka/app_48020 1828687529 Jeśli możecie, wejdźcie w zakładkę ranking i zagłosujcie na Paulinę Osowską. Z góry dziękuję, to moje marzenie żeby dostać się do tego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
No i teraz przez was nie będę spać znowu całą noc tylko kurde myśleć co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska owieczka 2323020339
Będziesz skończoną ciotą jak własnej córki nie będziesz chciał poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Nie odwrotnie to ona mnie nie będzie chciała znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
Zachowaj się jak prawdziwy facet, a nie jak tchórz. Boisz się, że nie będzie chciała cię znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
Ona zna Twoje imię i nazwisko-ma je w akcie urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD Oczywiście że się boję. Po drugie musiałbym szukać jej w Elblągu a to jest jakieś 50-60km z Gdańska. Zrozumiałem swój bład, ale to nie ma sensu. Po co ? Córka i tak mnie nienawidzi i zapewnie nie chce mnie znać. Ona nie będzie się tak uśmiechać do mnie jak na zdjęciu które ma. Po drugie jeszcze ta jej matka. Ja nie mam co tam szukać tyle ci powiem. Nawet jak ją znajdę to co jej powiem ? Cześć kochana córeczka. Jestem twoim tatusiem. Chcę cię poznać. Przepraszam że tak długo ale miałem ważne sprawy na głowie. Oczywiście ona za taki tekst to mi napluje w twarz tylko i ja tylko się ośmieszę nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
Kliknij ten cholerny przycisk ,,zaproś". Nic nie pisz, poczekaj na jej ruch, czy przyjmie zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD jak zna moje imię i nazwisko zapraszać jej a tymbardziej pisać do niej nie zamierzam. Widać że jej na mnie wcale nie zależy, bo mnie nawet nie szukała. Ja ją znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska owieczka 2323020339
Nosz koooorwa pustak roku z Ciebie autorze. Mój ojciec ma do mnie ponad 300km w jedną stronę... Daj jej czas, miną z 2-3 lata i bedziesz się cieszył i nam dziękował. Naturalne że najpierw bedzie zła ale z czasem będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD nie klikne i co jutro wiadomość której treść raczej się można domyślić. Jaki to ma sens ? Nie zaproszę jej. Chcę ją poznać, ale trzeba była myśleć o tym 16 lat temu a nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
Co jej powiesz? A może nic nie mów tylko mocno przytul?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska owieczka 2323020339
Tylko widzisz, dziecko sobie myśli "to mu na mnie nie zależy bo mnie nie szukal" i takie błędne koło, to Ty tu jesteś FACETEM (chyba?) a ona dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD Nie tyle co zaproszenia ona nie przyjmnie to jeszcze nie zły list mi napiszę. Będzie jej zależeć to sama mnie wpisze tam na facebooku i mnie zaprosi i mi napiszę. Czego ja mam to pierwszy niby zrobić ? Jej na mnie nie zależy bo inaczej też by ona mnie zaprosiła i napisała. Nie zrobiła tego a to trudne nie jest. Wystarczy wpisać moje imię i nazwisko i już. Ona mi tego nie wybaczy zapewniam was. Mieszkamy gdzie indziej to sensu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska owieczka 2323020339
pusty mężczyzno, zaczynasz mnie wkurzać, ciesz się że pomyślałeś o tym gdy jest młodą nastolatką i ma 16 lat a nie 46... ROZUMIESZ? masz sporo czasu by naprawić swój błąd. I żadne teksty typu przytul, tatuś itp. BO to tylko ją wkurzy, teraz z 2-3 lata będziesz pokutował ale złość jej minie. rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
Jak odrzuci napisz jej, że jesteś jej ojcem i chciałbyś ją poznać. Przecież ona wie, że jest nieślubnym dzieckiem i może myśli,że masz rodzinę...Nie wiadomo też co jej matka powiedziała. Może nie wie, że żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
niebieska owieczka 2323020339 Ona na pewno nie wpisywała mojego imienia i nazwiska. Bo by napisała wiadomość a nie napisała więc mnie nie szukała. Gdyby chociaż trochę jej na mnie zależało. Napisała by mi jakokolwiek wiadomość choćby obraźliwa ale by napisała. A tak tylko widać że mnie nie potrzebuję i sobie dobrze radzi. Tylko jej będę prszeszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×