Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafał39ba1

zakonczenie obowiązku alimentacyjnego

Polecane posty

Gość niebieska owieczka 2323020339
teraz to już mnie wkurzyłeś na maksa, mówimy Ci z perspektywy dziecka a Ty dalej swoje, mam Cię gdzieś autorze rób co chcesz, szkoda mi jej i tyle, żegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska owieczka 2323020339
w tym momencie jesteś śmieszny i żalosny. to jest DZIECKO !!!!!!!!! Nie wiadomo co jej matka powiedziała to Ty powinieneś szukać jej nie one Ciebie. chciałam pomóc ale jesteś tępym osłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
,,Nie tyle co zaproszenia ona nie przyjmnie to jeszcze nie zły list mi napiszę." No i dobrze, że napisze o tym co ją boli. Będziesz miał okazję odpisać i przeprosić. Jeśli ma telefon podany to napisz smsa z życzeniami noworocznymi i podpisz tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska owieczka 2323020339
no nie wiem, jak mi by ktoś podpisał tak nagle tata to bym wyśmiała. Ja bym podpisała coś w stylu Rafał - Twój Tato...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
A nawet jeśli cię zbluzga ( tak z pewnością będzie) to co z tego? Z porcelany jesteś, że się rozlecisz? Jej z czasem przejdzie, a ty odzyskasz córkę. Tylko na ile to dla ciebie ważne? To twoje jedyne dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
niebieska owieczka 2323020339 Ja ,,tata" napisałam w stylu , że o niego chodzi. Nawet niech podpisze imieniem i nazwiskiem, ale niech napisze...cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD Mam nadzieję że żartujesz. Przytulić ją a niby jak ? Namiasz mnie do rzeczy których nie zrobię. Ja obecnie jestem samotny nie ma rodziny i tyle. Znam tylko miasto w którym ona mieszka nic więcej. Ona NIGDY tego nie wybaczy. Nie będę się wtrącać i mieszać jej w życiu. To moja wina byłem zajęty za bardzo sobą. O córce mogłem myśleć 16 lat temu a nie teraz. Teraz to za późno. Jaki to ma sens ? Tak naprawdę jak zaczne się wtrącać do jej życia to tylko jej w głowie namieszam i ją tymbardziej skrzywdzę. Na zdjęciu jest uśmiechniętą i śliczną dziewczynką i widać że jest szczęśliwa że niczego jej nie brakuję. Ja jestem tylko zbędny.Nie mam jej Nr telefonu. Nawet gdybym miał to i tak okazał by mi się niepotrzebny bo bym do niczego go nie wykorzystał. Ja mam tylko na nią płacić nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska owieczka 2323020339
Kooorwa Rafał, idź do psychologa, bo mi ręcę opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD Nie napiszę nie ma to sensu. Córka jest szczęśliwa i tylko o to mi chodziło o nic więcej i żyję i to najważniejsze. Dobrze się ma. Tyle. Moja wina i ja za to zapłacę straceniem córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
A ja myślę, że wybaczy.... Z tym przytulaniem przesadziłam. Nikt ci nie każe nigdzie jechać. Napisz na FC. Gorzej niż namieszałeś do tej pory nie namieszasz. Masz rodzinę - ją. To Twoja krew, Twoje geny, Twoje jedyne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
niebieska owieczka 2323020339 Zrozum mi tylko chodziło o to czy ona żyję, jak wygląda i czy jest szczęśliwa i tyle ew. gdzie mieszka. Tyle. Nic więcej. Najważniejjsze jest więc wtrącać się do jej życia nie zamierzam bo tylko to popsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
Ale ty nie masz się wtrącać w jej życie, wychowywać jej. Masz pokazać, że żyjesz, że myślisz o niej, że jej nie olałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD Ona za żadną rodzinę mnie nie będzie uważać tylko plunie mi na twarz i tym to się skończy. Zrozum mi tylko chodziło o to czy ona żyję, jak wygląda i czy jest szczęśliwa i tyle ew. gdzie mieszka. Tyle. Nic więcej. Najważniejjsze jest więc wtrącać się do jej życia nie zamierzam bo tylko to popsuje. A jej zdjęcie sobie wydrukuję i postawię na biurku i będę na nie patrzeć codziennie. Tyle co mogę zrobić dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska owieczka 2323020339
powiem inaczej, jesteś dla mnie w tym momencie skończoną męską ciotą. !!! Pokaż jej że Ci zależy , ona o tym marzy latami..... a ty uparty jak osioł pierniczysz glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD ale ja ją olałem i co jeszcze mi napiszesz taka jest prawda. Ja ją olałem. Najważniejsze wiem i tylko o to mi chodziło. Nie będę siebie okłamywać. Muszę spojrzeć w prawdzie w oczy. Olałem ją bo bylem zajęty sobą nie ją miałem ważn iejsze sprawy. Na ojca się nie nadaję tylko ją skrzywdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
,,Ona za żadną rodzinę mnie nie będzie uważać " 1 Nie zmienia to faktu, że jest twoją rodziną. Najbliższą: córka-ojciec. 1 ,,tylko plunie mi na twarz i tym to się skończy. " 1 To nie będzie koniec........to będzie początek. Wyrzuci cały gniew i przejdzie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
niebieska owieczka 2323020339 Córka żyję żyje więc najważniejsze wiem. Zależeć to mi powinno 16 lat temu a nie teraz. Teraz tylko się przy niej ośmieszę. Zgodzę się nie jeden facet chciałby mieć taką sliczną córeczkę ale ja na nią nie zasługuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska owieczka 2323020339
Człowieku ja mówię poważnie idź do psychologa bo gadasz jak z jakąś depresją i bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
,,Nie będę siebie okłamywać. Muszę spojrzeć w prawdzie w oczy. Olałem ją bo bylem zajęty sobą nie ją miałem ważn iejsze sprawy. Na ojca się nie nadaję tylko ją skrzywdzę." 1 Popełniłeś błąd, ale kto ich nie popełnia. Ona nie jest już dzieckiem, zrozumie. A dlaczego się nie nadajesz na ojca? Już się okłamujesz, ja wiem, że chciałbyś, aby była w twoim życiu. Nie chciałbyś czasem pójść z nią do kina, spędzić wakacji, pomartwić się jej szkolnymi problemami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD Ja tylko jestem biologicznie jej ojcem. Ojciec się dzieckiem zajmuję wychowuję. Czy ja to robielm ? Nie. ZApewniam cię ona ma mnie w du***e. Muszę ponieść konsekwencje swoich czynów. Straciłem ją na dobre, A ona co pewnie teraz śpi i jest jakieś 50-60km ode mnie. Tyle ją dzieli między mną a jej domem 50-60km. I pewnie sobie myślii. Czemu ojciec mnie nie chce znać. Czemu mnie opuścił i myśli też sobie że nie wybaczy mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska owieczka 2323020339
jeszcze jej nie stracileś, ale owszem jak Ci jaja za przeproszeniem nie urosna to masz rację stracisz. Masz niepowtarzalną okazje odzyskać, spróbować, zeby ona zobaczyła, i zachowuejsz się jak prawdziwa ciota... maaasakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD Popełniłeś błąd, ale kto ich nie popełnia. Takie błedy są niewybaczalne. A dlaczego się nie nadajesz na ojca? Nikt nie chciałby takiego ojca jak ja. Już się okłamujesz, ja wiem, że chciałbyś, aby była w twoim życiu. Cholernie bym tego chciał, ale ja na córkę taką nie zasługuję. Nie chciałbyś czasem pójść z nią do kina, spędzić wakacji, pomartwić się jej szkolnymi problemami ? Bardzo bym chciał, ale trzeba było myśleć o tym 16 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
No właśnie tak sobie myśli czemu ojciec nie chce mnie znać. Myśli tak, bo nie wie, że jej ojciec to zwyczajny tchórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
niebieska owieczka 2323020339 Oczywiście jedyne co nas łączy to kod DNA i tyle. Zrozum straciłem ją i nie ma żadnych szans żebym ją odzyskał. Nie szukała mnie. Nie zależy jej na mnie. Więc jest beze mnie szczęśliwa i nie odczuwa żadnego braku mojej osoby. I mało tego beze mnie sobie bęzie lepiej radzić niż ze mną. Nie jestem jej potrzebny. Ona mnie nie chce a ja jako że ona jest dla mnie ważna uszanuję jej decyzję i pisać nie będę ani próbować się z nią spotykać. Jej zdjęcia w zupełności mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
,,Takie błedy są niewybaczalne." Wybacza się 1 ,,Nikt nie chciałby takiego ojca jak ja." Ale ty już nim jesteś. Ojca nie można sobie wybrać. 1 ,,Cholernie bym tego chciał, ale ja na córkę taką nie zasługuję." Zasługuję, nie zasługuję ...ty ju masz córkę i nic tego nie zmieni. 1 ,,Bardzo bym chciał, ale trzeba było myśleć o tym 16 lat temu." 16 lat temu to mogłeś jej pampersy zmieniać , na barana nosić, babki z piasku lepić etc Do kina możesz teraz chodzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD i co ty jeszcze wymyślisz. Ona mnie nie chce więc ja tylko uszanuję jej decyzję. Będe płacił alimenty i tyle nic więcej. Zdjęcie mi jej wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieska owieczka 2323020339
Jaką jej decyzję uszanujesz, ja pytam JAKĄ ??? Skoro ona nic Ci nie powiedziala i gówno wiesz, spytaj i wtedy uszanuj decyzje a nie na zasadzie "bo mi się wydaje". Kretynie , cholera jasna brak mi słów, zrozum że ja też jestem takim dzieckiem i chciałabym by ojciec się sam odezwał ZROZUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
,,Jej zdjęcia w zupełności mi wystarczy" Oszukuj się dalej. Ja już wiem, że nie wystarczy. Ta sprawa nie da ci już spokoju. a wszelkie sposoby będziesz układał plany jak to załatwić. Pamiętaj,że nie wiesz co jej matka powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD Ona mieszka w Elblągu a ja w Gdańsku. Jestem jej ojcem ale tylko biologicznym bo prawziwy ojcec wychowuje i wprowadza w życie ja ją tylko spłodziłem nic więcej. I na nią nie zasługuję. W życiu nie naciśne tego Magicznego przycisku ZAPROŚ. Bo naciśnięcie tego przycisku może oznaczać bardzo poważne zmiany. Których nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
,,niebieska owieczka 2323020339 Jaką jej decyzję uszanujesz, ja pytam JAKĄ ??? Skoro ona nic Ci nie powiedziala i gówno wiesz, spytaj i wtedy uszanuj decyzje a nie na zasadzie "bo mi się wydaje". Kretynie , cholera jasna brak mi słów, zrozum że ja też jestem takim dzieckiem i chciałabym by ojciec się sam odezwał ZROZUM." 1 POPIERAM W 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×