Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafał39ba1

zakonczenie obowiązku alimentacyjnego

Polecane posty

Gość rafał39ba1
niebieska owieczka 2323020339 Taką decyzję jaką podjeła. Wiem doskonale co ona sobie o mnie myśli. Wiem dużo i wiem że mnie nie chce znać. Ja szanuję jej decyzję. Gdyby chciała mnie znać to by o mnie napisała. Wystarczy wpisać imię i nazwisko na facebooku i bęzie pewnie wiedzieć że to ja. Niech ona zrobi ten krok bo ja nie dam rady. Ona musi tego chcieć. Bo ona tylko będzie wiedzieć na co się powołuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaZagubionaMi2409
Daria autor jest idiotą - nie sądzę by dalsza konwersacja z nim miała sens... szkoda mi tej dziewczyny, naprawdę szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
,,W życiu nie naciśne tego Magicznego przycisku ZAPROŚ. Bo naciśnięcie tego przycisku może oznaczać bardzo poważne zmiany. Których nie chce" 1 A nie pisałam, że tchórz? Chłopie, gdzie ty masz jaja ? (że się brzydko zapytam). A nawet gdyby mieszkała 20000000000 km dalej to powinieneś na kolanach tam iść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD 16 lat żyłem z tym będę żyć nadal. Córki nie będę krzywdził. Rodzic nie może skrzywzić swojego dziecka. Dlatego nie będę jej krzywdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
MałaZagubionaMi2409 Dlaczego ci jej szkoda ? Ona jest szczęśliwa osobą. Ja nie będe jej tego psuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD Ale ja nie pójdę bo ona mnie nie chce i nie potrzebuję mam matkę która o niej nie zapomniała i się nią interesuję. Pewnie ma ojczyma. Ona jest szczęśliwa. Ja uszanuję jej decyzję. Nie chce mnie znac i ja to rozumiem. Nie będę się wtrącać do jej życia. Ja nic innego nie robię tylko spełniam prośbę swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
MałaZagubionaMi2409 A ja myślę, że Autor jest zwyczajnie zagubiony. Romans, sprawy się skomplikowały, pojawiło się dziecko i tym samym chaos w jego życiu. Rozwód, zmiany. Jak się pozbierał to już zwyczajnie zabrakło odwagi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhghtryt
Jak możesz być taki bez serca i przez całe życie mieć taki stosunek do swej córki? Przecież to twoje dziecko. Krew z twojej krwi. Co z ciebie za ojciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhghtryt
Szkoda że tacy faceci istnieją co mają jedynie na celu wyruchać kobietę, zabawić się, zaspokoić swoje żądze a potem zostawić ją samą z dzieckiem nie przyznając się nawet do niego i mając go w dupie. Jesteś egoistą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
nhghtryt Właśnie co ze mnie za ojciec 16 lat córką się nie interesowałem. Więc co że niby córka teraz się mną zainteresuję. Ona mnie nie chce i tyle o czym tu dystkutować. Nie będę ani pisać ani zapraszać ani tymbardziej się spotykać. Mam jej zdjęcia Śliczna dziewczynka i tyle mi wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
,,Ale ja nie pójdę bo ona mnie nie chce i nie potrzebuję mam matkę która o niej nie zapomniała i się nią interesuję. Pewnie ma ojczyma. Ona jest szczęśliwa. Ja uszanuję jej decyzję. Nie chce mnie znac i ja to rozumiem. Nie będę się wtrącać do jej życia. Ja nic innego nie robię tylko spełniam prośbę swojego dziecka." 1 Jaka jest jej decyzja to będziesz wiedział jak napiszesz. Na razie nie wiesz czego ona chce. Ma matkę, ojczyma,ale nie ma ojca. Ja też mam tatę ( nigdy nie nazwę go ojczymem), co nie znaczy, że nie chciałabym znać również ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Oczywiście córcę życzę jak najlepiej żeby poszłla na studia i skończyła je z wyróżnieniem żeby znalazła dobrze płatną pracę i niech znajzie pożądnego męża i niech ma szczęśliwą rodzinkę. Ja nie będę psuć jej szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Oczywiście córcę życzę jak najlepiej żeby poszłla na studia i skończyła je z wyróżnieniem żeby znalazła dobrze płatną pracę i niech znajzie pożądnego męża i niech ma szczęśliwą rodzinkę. Ja nie będę psuć jej szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhghtryt
Mi nie o to chodzi że ona teraz ciebie nie będzie chciała znać tylko że ty taki podły jesteś dlatego ze ona cie nigdy nie interesowała. Ale wiesz co? Masz za swoje. Teraz jesteś sam bo na to zasłużyłeś. Nie zasługujesz na to by być z żadną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhghtryt
Ani do córki nie byłeś dobry ani do swojej żony, zapewne do nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Widzisz Daria jedyna osoba która mądrzę tu piszę nhghtryt i ma rację. Znam jej decyzję i ją szanuję. Ma rodzinę i jest szczęśliwa ja mam jej zdjęcia też jestem szczęśliwy. Nic dodac nic ująć. NA PEWNO OJCA ZNAĆ SWOJEGO NIE CHCE. Uszanuję jej ecyzję bo jest ona dla mnie ważna. Wiem doskonale że mnie nie chce. Nie będę nalegać. Dobrze jest. I niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Widzisz Daria jedyna osoba która mądrzę tu piszę nhghtryt i ma rację. Znam jej decyzję i ją szanuję. Ma rodzinę i jest szczęśliwa ja mam jej zdjęcia też jestem szczęśliwy. Nic dodac nic ująć. NA PEWNO OJCA ZNAĆ SWOJEGO NIE CHCE. Uszanuję jej ecyzję bo jest ona dla mnie ważna. Wiem doskonale że mnie nie chce. Nie będę nalegać. Dobrze jest. I niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
,,Ja nie będę psuć jej szczęścia" Jej szczęście zniszczyłeś 16 lat temu, nadszedł czas, aby to naprawić. Przynajmniej spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
Tylko zauważ, że nhghtryt nie jest dzieckiem i nie pisze z perspektywy ,, niechcianego dziecka" Niebieska owieczka i ja piszemy ci z perspektywy dziecka. Nikt ci nie da lepszej rady niż my. Więc nie marudź, nie szukaj wymówek tylko klikaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD ,,Ja nie będę psuć jej szczęścia" Jej szczęście zniszczyłeś 16 lat temu, nadszedł czas, aby to naprawić. Przynajmniej spróbować. latego bardziej psuć jej szczęścia nie będę. Jest szczęśliwa i to jest la mnie najważniejsze. Wiem co ona sobie o mnie myśli. Pewnie że mnie cie chce znać. Ja szanuję jej decyzję. Wesoła jest więc nie chce żeby nagle z mojego powodu posmutniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
Ja też jestem wesoła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD Nie klikne. Ona się jutro zaloguje i w tym samym czasie obróce jej życie o 180 stopni w tej sekundzie. Ona mnie nie chce ja to szanuje. Nie wtrącam się do jej życia. Córka będzie szczęśliwa be zemnie. Mało tego ona jest szczęśliwa. I nie klikne nie bede jej niszczył szczęśliwego życia w rodzienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
A ja uparta jestem. Mam to po mamusi :-) i wiem,że: Klikniesz...............tylko o tym jeszcze nie wiesz :-) Człowieku ty już po nocach nie będziesz spał, bo to ci spokoju nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
DARIA_xD Nie klikne. A ja jestem uparty i pewny siebie po ojcu. 16 lat żylem z tą swiadomością i już się przyzwyczaiłem że muszę sobie sam radzić. Spać będe bo już jestem przyzwyczajony. Córka znać mnie nie chce. Ja szanuję jej decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
Temat dorzucam do ulubionych. Idę spać. Napisz jutro, czy ci jaja urosły i kliknąłeś :-) Noc jest długa, więc szansa, że choć troszkę urosną jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał39ba1
Ja też idę już spać. Ja jutro będę gdzieś o 16-stej to tutaj napiszę. Dozobacznia. Nie klikne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARIA_xD
Pewny siebie? Nie sądzę, jesteś tchórzem, brak ci odwagi, boisz się zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIA_xD Co ty ode mnie chcesz ? Oczywiście że nie klikne tego przycisku. Jest dobrze tak jak jest. Nie klikne choć by nie wiem co. Mam jej zdjęcie przy sobie i to mi w zupełności wystarczy. Kliknięcię na ten przycisk oznacza zniszczenie córce życia i jej szczęścia. A ja swojemu dziecku nie będę niczego niszczył. Córka mnie nie chce i my bardzo o tym wiemy. Więc jej decyzja jest dla mnie święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już tymbardziej do nie napiszę. Zostawię tak jak jest. Proszę was nie namawiajcie mnie do czegoś czego i tak nie zrobię. Zostawie to tak jak jest. Jest dobrze i niech tak zostanie. Zmian nie chce w swoim życiu. Chociaż w tym wypaku najbardziej córka ucierpi jeżeli klikne ten przycisk. Więc zostawie tak jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Tak tak czubku wpierw prowokujesz że takiej kupy kasy nie będziesz na nic płacił a teraz jaki dobry tato szczęścia córce nie chce niszczyć.Po kiego grzyba prowokujesz zakładając durne tematy?Chcesz to sobie klikaj nie chcesz to pocałuj się w dupę bo czytać tych pierdół już się nie daje.Nie pierwszy twój temat nie masz co robić co cię tak bawi w tym.Po stylu pisania widać twoje wpisy jak na dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×