Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

Gość Kasiula97
To ja tez sie przyznam. Ponad miesiac temu przed zumba bylo 110,9 , potem w trakcie zeszlo nawet do 107 kgi niewiem jakim cudem mimo ciaglych cwiczen w piatek bylo 111kg rownioutkie a juz wczoraj 110. Czekam na dalsze efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiula82
Witam ponownie! 06,01,2013 - 97 02,05,2013 - 77 cel - 55 Waga mi nieznacznie drgnęła przez ten miesiąc, ale to chyba przez ćwiczenia, bo ubyło mi w pasie 3 cm, niby to nie dużo, ale jednak coś( taka mała rzecz a cieszy :)) ) Przed świętami stosowałam głodówki, niestety na dobre mi to nie wyszło. Pomimo tego, że zjadałam niewielkie porcje normalnych rzeczy, to przez święta przytyłam 3 kg. Załamało mnie to, ale od wczoraj znowu zaczęłam walkę. Wróciłam z pracy i chciałam pojeździć na rowerze, ale niestety pada deszcz :( i bardzo źle się z tym czuję. Ćwiczenia - nadchodzę!!! Dziewczęta trzymam za Nas kciuki i gorąco wierzę, że się uda!!! ;) Pozdrawiam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
dziewczyny mąż mi odkurzył rowerek stacjonarny i tak sie zastanawiam czy jazda na nim cos daje ile bym musiała na nim jezdzic zeby cokolwiek zrzucic? aha i zastanawiam sie nad kupne hula-hop warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azkas
Ja kręce już jakiś czas hula hop. I zeszly mi boczki całkiem, mam wcięcie w talii, ogólnie jestem zadowolona z tego kółka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech normalnie od pierwszego przytyłam 100g ... no ale przez ostatni tydzień spadło mi 2 kg :D (od piątku do piątku) Synio mi zachorował i nie wiem jak dalej będzie z moimi długodystansowymi spacerami.... Ech nie lubię jak mi dzieci chorują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
matko dziewczyny jak ja wam zazdroszcze jak wy to robicie? W tydzien dwa kilo? Ja cwicze trzymam diete i w MIESIAC schudłam ledwo dwa. Gratulację naprawde. Chetnie przyjmę jakies rady jak Wy to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) ja w majóweczkę sobie odpuściłam mam zamiar rozpalić grilla jak pogoda i towarzystwo dopisze a od poniedziałku znowu walczymy :D to jak kiedy następne ważenie? czekam na propozycje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula97
Mariolcia ja jestem za wazeniem 1 czerwca:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zacznę od poniedziałku skakać na skakance bo jak ktoś jest w domu to się trochę wstydzę. Waga wróciła prawie, ważę 79 kg! Jestem zrozpaczona, wszystko przez majówkę. Znowu zaczęłam pić tą obrzydliwą colę i żreć słodycze i chleb. No masakra! Muszę się wziąć za siebie bo przecież jak można tak wyglądać? A do Woodstocku tylko 3 miesiące zostały, muszę dać radę przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
jestem za 1 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agonia a może czasem pozwolisz sobie na małą puszkę czy butelkę Pepsi Zero- mi ona najbardziej odpowiada smakowo. No i dobra jest surowa marchewka- daje uczucie pełności, zawsze jak mam głoda to podjadam. Dietkuję, ale jakoś mi ciężko- stale bym jadła normalnie apetyt mam mega... i na coraz więcej grzeszków mi się zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Ja jak zjem cos czego nie powinnam to wiecej cwicze zeby to spalic np . dzis zjadłam mielonego za to mam juz za sobą skalpel chodakowskiej, 8 min brzuch, abs mel b, 10min brzuch mel b, cwiczenia na nogi mel b i posladki w sumie 1,5 h a jeszcze zamierzam wieczorkiem zrobic total fitnes :-). No i maz sie juz modli zebym szybko schudła bo jak cwicze on musi zajac sie dzieckiem które strasznie w tym czasie chce do mamy :-) Fajna rada ta z marchewka chyba wypróbuje bo tak jak zawsze robiłam sie głodna rzułam gumę lub jadłam jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusssia
hej dziewczyny można do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Jestem tu nowa i chciałabym do Was dołączyć.Mam zamiar wkoncu zabrać się za swój tłuszczyk i pozbyć się około 15 kg.Może jakieś rady ?? Bo niewiem od czego zacząć a jestem leniwa co do ćwiczń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiaaaaaa91
Hej wszystkim. :) Chcę do was dołączyć. Mam 169 cm i niestety 74 kg. :/ Jakieś dwa lata temu z wagi 89 kg zeszłam do 60, czułam się wtedy świetnie. No ale niestety się zapuściłam. Powiedziałam sobie dość ! Zaczynam walkę, o taaak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) jasne zapraszamy :) to co od jutra znów zaczynamy walkę o kg :) walczymy kobietki walczymy pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azkas
W tym tygodniu ani nie schudłam, ani nie przytyłam. Waga w miejscu. Mialam trzymać dietę, no ale... za bardzo sobie odpuścilam w sobotę i niedzielę. No i muszę się przyznać, że jestem uzależniona od chipsów :P Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w majówkę też sobie odpuściłam...zaliczyłam grilla i ciacho kawałek czekoladki i inne rzeczy ale od dziś walczę dalej no i następne ważenie odkładam na 1 czerwca pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiaaaaaa91
No więc pierwszy dzień odchudzania czas zacząć. :D Na śniadanko wszamałam tosty z otrąb, mmmm.... Uwielbiam je. :) Teraz sprzątam w domku i uciekam do pracy po tygodniowym urlopie. :P Ważenie 1 czerwca? Nawet mi to dopowiada, może jakiś super spadek się zobaczy.. :P Tylko gdzie ja schowam wagę, żeby mnie nie kusiła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosiaaaaaa91
Azkas Ciebie kuszą chipsy mnie za to słodycze... A w lecie to głównie lody, potrafię nawet sama takie litrowe zjeść.... ;/ No ale teraz przyszedł czas na ograniczanie bądź wyeliminowanie takich przysmaków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azkas
W sumie to chyba każdego coś kusi :P hehe. No nic, musimy jakoś dać radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelko, wolałabym wcale nie pić, dam radę chyba ;) A co do marchewki to niestety mam alergie na surowe warzywa i większość owoców :( Zważyłam się i ważę prawie 78 kg... Ale spoko, do Woodstocku jeszcze 3 miesiące, a ja zaczynam w miarę możliwości skakać na skakance i chadzać na spacery z pieskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaczuś
kilka osób mówiło mi o takim preparacie jak hoodia gordonii plus, który podobno bardzo dobrze wspomaga procesy odchudzania, przeglądałem stronę producenta http://www.hoodiagordoniiplus.com.pl/ i widzę 90 dni gwarancji, w czasie których można uzyskać zwrot pieniędzy w razie niezadowolenia. oferta całkiem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula97
Spotkalam wczoraj kolezanke chudsza o 30 kg. mowila ze brala tabletki z zielonej kawy i juz ponoc w dwa miesiace schudla 9 kg bez specjalnych diet. To ponoc w polsce nazywa sie slimgreen i kosztuje kolo 20 zl miesieczna kuracja. Ja tez chcialam to sobie kupic jednak przeczytalam ze podcZas karmienia piersia nie mozna:( coz musze poczekac 3 miesiace jeszcze i jak narazie tylko cwiczenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, ja wczoraj byłam u dietetyka w NaturaHause, oczywiście nic za darmo musiałam kupić ich suplement, no ale zobaczymy, dostałam rozpisaną dietę, godziny przyjmowania posiłków itp,A może któraś z was próbowała ich kuracji.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga dziękuję Ci za polecenie mel b na nogi babka jest zajebista i ten power :D kurna ale energia!!! super dzięki jeszcze raz chyba się całkowicie przerzucę na mel b bo jest moc a przy chodakowskiej chce mi się spać chociaż też jest dobra sama nie wiem, a jak z efektami po mel b?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusssia
Hej ja co prawda na diecie od stycznia, ale jakos trace motywacje. Nie narzekam z 86 waze aktualnie 72 może nie sa to super efekty, ale moja dieta nie jest zbyt rygorystyczna. Odrzuciłam pieczywo, ziemniaki, słodycze, alkohol, jem duzo warzyw, kurczaka, mleka i jogurtów, zazwyczaj sa to jogobella z owocami, nie moge zmusic sie do naturalnych. Przy tym biegam i chodze na silownie, od poniedzialku zaczelam trening z przysiadami, wyzwanie = w 30 dni piekne nogi i pupa, jak skoncze powiem wam czy daje naprawde jakis efekt ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
mariola ja tez zakochałam sie treningach z mel b ma moc o efektach narazie nic ci nie powiem bo u mnie ogólnie ciezko te kg schodza odchudzam sie dopiero troszke wiecej niz miesiac a z mel b cwicze od 22.kwietnia wiec tez nie za długo ale fakt po jej cwiczeniach to mam zaje...ste zakwasy wiec chyba działa kocham cwiczenia na nogi i posladki. Cwicze tez z chodakowska wiec moje efekty tez beda inne. znalazłam cos takaiego http://www.google.pl/search?q=mel+b+efekty&hl=pl&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ZdeIUaX9Oqao4gTGyIHwBw&sqi=2&ved=0CC0QsAQ&biw=1680&bih=949 ale pamietaj ze zeby spalic tłuszcz trzeba cwiczyc jeszcze aeroby dlatego ja dokładam sobie jeszcze chodakowska ale widziałam ze mel b ma tez trening cardio i chyba sie na niego skusze jak moje kolana dojda do siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×