Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

hej laseczki :) ja też ćwiczyłam i wczoraj i dzisiaj też i nawet ograniczam jedzenie i powiem Wam że po wczorajszym pierwszym dniu tych ćwiczeń mam takie zakwasy najbardziej na "boczkach" ale dzisiaj jak poćwiczyłam to ból troszkę ustał i powiem Wam że jest fajnie i myślę że damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) gdzie się podziewacie jak ćwiczenia jak dieta? u nie 3 dzień wyzwania za mną i jest ok, mega zakwasy ale daję radę, kiedy się ważymy? może ostatniego października co wy na to?pozdrawiam buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
ja tez zaczelam od poniedzialku ale bardzo poznym wieczorem i tylko 40 minut, wczoraj 2 godzinny spacer i 30 minut cwiczenia. Dzis jeszcze nie cwiczylam ale za jakies dwie godziny napewno przynajmniej te 40 minut sie poruszam. Wazenie to moja slabosc i nie potrafilabym obyc sie bez wagi dlatego codziennie rano sprawdzam czy nic nie ubylo;) Znalazlam fajna diete na necie i chyba od piatku zaczne ja stosowac, musze tylko troche pozmieniac w jadlospisie, bo jest tam pare rzeczy za ktorymi nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnuLa1234
Witam wszystkich :) Dopiero zaczęłam się odchudzać i szukam wsparcia bo u mnie bardzo ciężko z motywacja :p Pomyślałam że mogłabym do Was dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazywamsiejustyna.blogspot.com blog o odchudzaniu bardzo fajny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurrr... Nie mogę się zebrać... Nie mogę zacząć diety, nie mogę zacząć ćwiczyć... Jakaś niemoc mnie ogarnęła, w ogóle ostatnio mam jakiegoś strasznego doła... W dodatku nie mogę znaleźć drugiej pracy, a zaraz stracę pierwszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
20letniaAgonia: nie dziwie sie Tobie, ze pomijasz diete majac problemy osobiste, to jest jedna z niewielu powodow wytlumaczalnych przerwanie diety i cwiczen.. Ja tez ostatnio mam pare problemow i przez to nie mam weny do malowania a jak nie maluje to nie mam obrazow a jak nie mam obrazow to nie mam jak ich sprzedac a jak nie sprzedaje ich to nie ma kasy:(. Jednak diety sie trzymam i od dzis jestem na jakiejs nowej, tygodniowej, ktora znalazlam w necie ale za to od wczoraj nie cwicze..., co gorsza prawie wogule sie nie ruszam, siedze caly dzien w domu ale tlumacze sie tym, ze dostalam wczoraj okres;) taka moja wymowka.. Mam nadzieje, ze szybko uda sie tobie ogarnac prace i moze jak nie masz motywacji do diety i do cwiczen to chociaz stosuj diete.., zdrowa diete, a jak juz przejdzie tobie zly nastroj to cwiczonka dodasz. Pamietaj, ze cwiczenia poprawiaja nastroj to moze zacznij od cwiczen, chociaz mi zdecydowanie latwiej idzie dieta niz cwiczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
..no i witamy Anule1234:) Ile chcialabys zrzucic zbednych kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malarka, dzięki :) Wena przyjdzie prędzej czy później, ja np piszę wiersze, tak do szuflady :P ale też ostatnio nie mam weny... Obiecałam sobie, że zacznę od poniedziałku. Ostatnio boli mnie trochę kręgosłup w krzyżu, chyba zaziębiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane co to za ociąganie? bierzemy się do roboty koniec z wymówkami, ja tak jak obiecałam ćwiczę i ograniczam jedzenie, i jakby nie było zleciało mi już 5 dni kobietki damy radę tylko musimy mieć silną wolę.pomyślcie tylko o efektach, o wakacjach o nowych mniejszych ciuszkach :) do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i oczywiście witamy i zapraszamy Anulę :) powiedz nam coś więcej o sobie? ile kg chcesz zrzucić z czym masz największy problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpet92
Hej dziewczyny. ze mną jest coraz gorzej, nie mogę na siebie patrzeć, mam chyba jesienną chandrę ;( Nic mi się nie chce, a gruba jestem ;( No mnie nic nie motywuje, załamuję się ;( facet mój mi też mówi, że mam coś ze sobą zrobić, a ja mam gdzieś to co on mówi ;( Jem rano bułkę, czasem dwie, z tego, że pracuję w sklepie zjadam jakąś drożdżówkę ;( wszystko pochłaniam ;( nie wiem co mam zrobić by mnie coś zmotywowało . Macie jakąś fajną dietę?? o której jecie? jak idę na 6tą do pracy to o której mam jeść śniadanie?? co ile??? no na pewno nie bd jadła 5 posiłków- pewnie pochłaniam więcej w ciągu dnia, ale nie wiem co ja bym miała jeść ;( ile wody pić ?? Jestem beznadziejna ;( Ludzie zawsze mi mówili, że mnie pysk ratuje, że gdyby nie moja twarz to pewnie byłaby to tragedia- tak myślę ;(( A no i mój tata wrócił do pl i robi sobie wieczorami 21/22 jak on to mówi - "brutalne kanapki" wiecie co ?? one są takie z******te, że jak na głody żołądek idę spać o 21 to jeszcze wstanę i zjem z nim te 2/3 kanapki ;( co ja mam zrobić by w nocy nie jeść ?? ;(((((( pomóżcie mi ... na moją zbolałą stopę nie mogę wgl stanąć, ale chodzę normalnie do pracy i wiecie co ?? nawet ta stopa mnie nie motywuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpet92
P.S Agonia- ja też mam doła i to od dłuższego czasu, nie mogę spiąć d**y ;( nie wiem co się ze mną dzieje... PORATUJCIE MNIE JAKĄŚ DIETĄ- nie drogą i nie jakieś papaje i granaty czy szparagi. NORMALNĄ i skuteczną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Ja od wczoraj jestem na tej diecie. troche ja pozmienialam i wykluczylam dzien z mlekiem, czyli tylko 6 dni na niej zamierzam byc. Mysle, ze jest to fajna dieta redukcyjna przed zdrowa dieta, w ktorej sie chudnie 1 kg tygodniowo.. Ma pewnie pare wad ale mi sie spodobala i dzien specjalow morskich mam juz za soba. Dzis dzien brokulowy ale ide na impreze dzis i boje sie, ze dodam cos do tego jadlospisu:( postaram sie jednak wytrwac. W tej diecie pominelam tez te nagrody;) A o to ta dieta: DZIEŃ KOKTAJLI WARZYWNYCH Warzywa to źródło potasu, który odpowiada za regulację i gospodarkę wodną organizmu. Sprawia, że nadmiar wody zostaje usunięty, a skóra nie traci jędrności. Jadłospis Śniadanie: sok wyciśnięty z 6 marchewek i 3 łodyg selera naciowego, z dodatkiem 3 łyżek rozmrożonego szpinaku, 150 g chudego białego sera. Drugie śniadanie: sok wyciśnięty z 6 marchewek i 3 łodyg selera naciowego, z dodatkiem posiekanego pomidora. Obiad: sok wyciśnięty z 6 marchewek i 3 łodyg selera naciowego, z dodatkiem posiekanego pęczka pietruszki oraz łyżki oleju słonecznikowego, 100 g pieczonej piersi kurczaka, 5 łyżek gotowanej marchewki z groszkiem. Kolacja: sok wyciśnięty z 6 marchewek i 3 łodyg selera naciowego, z dodatkiem 2 łyżeczek suszonej bazylii oraz łyżki oleju słonecznikowego, 2 kromki chrupkiego pieczywa z 2 plasterkami szynki z indyka, 2 liście sałaty. Program pielęgnacyjny Aby biust i dekolt stały się jeszcze bardziej jędrne, wklep w te miejsca balsam pielęgnacyjny z ekstraktami z roślin. Program fitness Wzmacniamy mięśnie klatki piersiowej - stojąc w rozkroku, w wyprostowanych nad głową rękach trzymamy ręcznik. Robimy skłony, odciągając ręce jak najdalej w tył. Ćwiczymy 10 minut 2 razy dziennie. Nagroda! Delektuj się dwiema małymi czekoladkami. DZIEŃ MORSKICH SPECJAŁÓW Duża dawka jodu, w który obfitują ryby oraz wyciągi z alg, przyspieszy spalanie tłuszczu. Jadłospis Śniadanie: sałatka z połówki jabłka, pomarańczy, kiwi, 2 łyżek płatków kukurydzianych, doprawiona 3 łyżkami jogurtu light, szklanka naparu z 2 łyżeczek alg zalanych wrzątkiem (algi można kupić w sklepach ze zdrową żywnością). Obiad: 200 g duszonego dorsza z dowolną ilością sałaty doprawionej octem winnym lub sokiem z cytryny, szklanka naparu z alg. Kolacja: 200 g pieczonego w folii pstrąga, z dowolną ilością szpinaku, szklanka naparu z alg. Program pielęgnacyjny Zrób sobie kąpiel w preparatach zawierających algi, oczyścisz ciało. Po kąpieli nie wycieraj się, pozwól, aby skóra wyschła sama. Wtedy wchłonie więcej dobroczynnych substancji. Program fitness Aby wzmocnić nogi, idealny jest wodny aerobik. Stojąc w wodzie do pasa, przyciągamy pięty do pośladków. Następnie robimy wymachy nogą w bok. Ćwiczymy tak 20 minut. Jeśli nie ma szans, by skorzystać z basenu, ćwiczenia te można też robić "na sucho". Nagroda! Możesz przegryźć dwa niewielkie wafelki. DZIEŃ KOKTAJLI MLECZNYCH Dzięki tryptofanowi - substancji zawartej w mleku - mózg wydzieli poprawiającą humor serotoninę. Pomoże to przetrwać trzeci, najcięższy dzień diety. Jadłospis Śniadanie: 1,5 szklanki mleka 2% zmiksowanego z bananem, 4 łyżki płatków kukurydzianych ze 150 g waniliowego serka homogenizowanego lub jogurtu owocowego. Drugie śniadanie: 1,5 szklanki mleka 2% zmiksowanego z bananem. Obiad: 1,5 szklanki mleka 2% zmiksowanego z bananem, 150 g pieczonej piersi kurczaka, 4 liście sałaty z sosem z dwóch łyżek jogurtu naturalnego. Kolacja: 1,5 szklanki mleka 2% zmiksowanego z bananem, 2 kromki razowego chleba posmarowanego niskosłodzonym dżemem. Program pielęgnacyjny Zrób sobie masaż. W trakcie kąpieli warto mocno natrzeć pośladki specjalnym wałeczkiem do masażu, uplecionym z szorstkiej gąbki albo ostrą rękawicą. Program fitness To dzień ćwiczeń wzmacniających i ujędrniających uda. Uklęknij i podeprzyj się na łokciach. Wykonuj wymachy do tyłu - najpierw lewą, a potem prawą nogą. Ćwicz przez 10 minut 2 razy dziennie. Nagroda! Możesz sobie pozwolić na ulubiony cukierek. DZIEŃ BROKUŁOWY Zawarta w nich witamina C i beta-karoten walczą z powodującymi starzenie się wolnymi rodnikami. Jadłospis Śniadanie: 100 g gotowanych brokułów, jajko na twardo, kilka plasterków pomidora z posiekaną cebulą, szklanka wody mineralnej z 3 łyżkami soku z cytryny. Obiad: 200 g gotowanych brokułów, 4 łyżki ryżu, szklanka soku z kiszonej kapusty. Kolacja: sałatka - 100 g ugotowanych brokułów, pół puszki czerwonej fasolki konserwowej, łyżeczka oliwy z oliwek; szklanka wody mineralnej z 3 łyżkami soku z cytryny. Program pielęgnacyjny Pomóż skórze się oczyścić i odmłodzić, nałóż na twarz maseczkę z trzech łyżek twarożku zmiksowanego z łyżką słodkiej śmietanki oraz łyżką miodu pszczelego. Po kwadransie zmyj ją ciepłą wodą. Program fitness Tego dnia zadbamy o smukłą talię i szczupłe uda. Leżąc na boku, podnosimy powoli najpierw prawą nogę, a następnie lewą i powoli ją opuszczamy. Ćwiczymy tak przez 10 minut dwa razy dziennie. Nagroda! Zjedz miseczkę sałatki z owoców cytrusowych. DZIEŃ ZIEMNIACZANY Wbrew obiegowej opinii, kartofle mają mało kalorii. Mimo to są sycące, dzięki czemu łatwiej przetrwać głód. Dzięki potasowi pomagają usunąć nadmiar wody. Jadłospis Śniadanie: ugotowany duży ziemniak z łyżką szczypiorku, szklanka soku z warzyw. Obiad: dwa średnie ugotowane ziemniaki zapieczone z 2 plasterkami żółtego sera light i łyżką natki pietruszki, szklanka soku pomidorowego. Kolacja: pieczony średni ziemniak z łyżką szczypiorku, szklanka soku z warzyw. Program pielęgnacyjny Jeśli chcesz przyspieszyć usuwanie toksyn z głębszych warstw skóry, wykonaj masaż zwany drenażem limfatycznym. Masuj nogi od dołu ku górze, używając specjalnego balsamu. Program fitness Intensywny ruch, jak np. skoki na skakance (co najmniej przez 10 minut), pozwala dobrze się wypocić. To również idealne ćwiczenie na łydki. Nagroda! Możesz sobie pozwolić na 8 żelków. DZIEŃ OWOCÓW CYTRUSOWYCH Pijąc soki i jedząc owocowe sałatki, dostarczamy kolejnej porcji witaminy C, która w dalszym ciągu będzie nam sprzyjać w oczyszczaniu organizmu. Jadłospis Śniadanie: dowolna ilość mandarynek, 150 g jogurtu, szklanka wyciśniętego soku z pomarańczy. Obiad: 50 g gotowanej piersi kurczaka bez skóry, 250 g surówki z owoców cytrusowych, szklanka soku wyciśniętego z grejpfrutów. Kolacja: dowolna ilość mandarynek, kromka razowego pieczywa z plasterkiem szynki drobiowej i liściem sałaty, szklanka soku wyciśniętego z grejpfrutów. Program pielęgnacyjny Kąpiel z dodatkiem olejku pomarańczowego lub mandarynkowego podziała odprężająco i ujędrni skórę. Program fitness Zwracamy szczególną uwagę na mięśnie podtrzymujące biust. Aby je wzmocnić, ściskamy przez 10 sekund w dłoniach, uniesionych na wysokość klatki piersiowej, małą, gumową piłeczkę. Następnie rozluźniamy mięśnie. Powtarzamy to ćwiczenie kilkanaście razy. Nagroda! Schrup kilka młodych marchewek. DZIEŃ RYŻOWY Ryż stabilizuje poziom cukru we krwi, przygotowując organizm do powrotu do normalnej diety. Jadłospis Śniadanie: szklanka gotowanego ryżu i 150 g jogurtu owocowego light, garść truskawek świeżych lub mrożonych. Obiad: szklanka gotowanego ryżu, 150 g gotowanej piersi kurczaka lub indyka, bez skóry, 200 g gotowanych brokułów, strąk papryki. Kolacja: szklanka gotowanego ryżu z 4 łyżkami waniliowego serka homogenizowanego, garść truskawek świeżych lub mrożonych. Program pielęgnacyjny Niech będzie to dzień intensywnego nawilżania wysuszonej skóry. Na twarz, ręce, dekolt nałóż grubą warstwę nawilżającego balsamu. Niech wchłania się przez kwadrans. Resztę zetrzyj wacikiem. Program fitness Tym razem skoncentrujemy się na brzuchu. Leżąc na plecach, unosimy powoli nogi do góry (ręce wyciągnięte trzymamy nad podłogą). Licząc do dziesięciu powoli opuszczamy nogi. Ćwicz 2 razy dziennie po 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ciesze się że mogłam przyłączyć się do grona osób które chcą schudnąć tak jak ja ale nie zawsze im to wychodzi. Mam nadzieje, że wspólnie będzie łatwiej dopiąć swego. Bardzo bym chciała pozbyć sie 7kg. Niby nie tak wiele ale nie jest to takie proste jak dla mnie. Mam motywacje ale niestety nie na długo. Ciągle przekładam moment "startu" lub jak zaczne to po paru dniach wszystko kończy się totalną klapą. Im bardziej o tym myśle tym gorzej czuje się w swojej skórze. Jestem zła sama na siebie. Dlatego pokładam w Was nadzieje, że wspólnie się może nam udać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aagniecha każda z nas ma momenty załamania, mi np najczęściej w weekendy się to zdarza kiedy nie chodzę do pracy. Najważniejsze to nawet po takim dniu, dniach nie łamać się i od razu wracać do diety, nie łamać się :) Ja dziś spojrzałam na mój kałdun i myślę... Miesiąc temu tego nie było! Kurczę tyle schudłam, tyle wyrzeczeń i co? Teraz mam to wszystko zaprzepaścić dla jakiejś głupiej coli czy paru ciastek? O niee... Dzisiaj od nowa dieta 1000 kalorii, i będę się trzymać... Przynajmniej w tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moon84
Cześć dziewczyny,czy można się jeszcze przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaDiet
Witam serdecznie :) dieta 1000 kcal zapewne pozwoli schudnąć jednakże nie trzeba w tym trwać by utrzymać swoją wagę. Z punktu odpowiedniego odżywienia organizmu jest to niedostateczna ilość kalorii, a długotrwale utrzymywanie takiego stanu może przynieść negatywne skutki zdrowotne. Ważne jest również sposób wychodzenia z diety, nie można z diety 1000kcal przeskoczyć na normalne żywienie bo to czego się pozbyłyśmy bardzo szybko do nas wróci i to z nawiązką. Dieta 1000kcal powoduje zwolnienie metabolizmu więc wychodzenie z diety powinno być stopniowe. Doskonałym sposobem pozbycia się zbędnych kilogramów jest dieta zrównoważona, odpowiednia liczba kcal oraz składników mineralnych. Dla nikogo tajemnicą nie jest że jemy kalorycznie zbyt dużo... Zmieńmy nawyki żywieniowe, jedzmy zdrowo smacznie i kolorowo, bądźmy piękne :) Z wykształcenie jestem dietetykiem zapraszam na konsultacje na prv monio-88@ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) i jak Wam idzie u mnie ok, nadal ćwiczę i ograniczam jedzenie :) tylko chyba rozkłada mnie grypsko jakieś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrzchudnięcia
Ja tam polecam Pu-erhy (herbaty), dużo ruchu i mniej żarcia :) schudłam 3 kilo w 2 miesiące jak na razie :) Herbatę znalazłam tu http://herbatyorientu.pl/index.php/pu-erh W sumie każda ma inny smak, co komu odpowiada, i każda działa troszkę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka833
Cześć wam zapraszam do odwiedzenia moje bloga - http://acaiberry.info.pl opisałam tam jak udało mi się schudnąć bez efektu jojo. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moon84
Hej dziewczyny,a te acaiberry są dostepne w aptekach?chodzi mi o tabletki bo do rozpuszczania wiem że są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest dziewczynki, gdzie jesteście? Jak Wam idzie. Ja trochę wymiękam, aczkolwiek to początek to może przyjdzie to stopniowo. Od poniedziałku spadło mi 0,7 kg, ale dzisiaj spojrzałam w lustro jak się ubierałam (jak zwykle) i stwierdziłam, że chce mi się rzygać na swój widok... Z jednej strony 73,8 to nie jakaś tragedia w porównaniu z np 87 (moja najwyższa waga) ale chyba wicie o co mi chodzi... Zaczynam mieć coraz większego doła, życie mnie przytłacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania77776
Witajcie. Właśnie czytałam kilka wpisów i myślę, że to dobre miejsce dla mnie. Dzisiaj mam doła - nie bardzo mogę schudnąć, a kiedy idę do lustra i na siebie patrze to z rozpaczy idę do barku i ...... wiadomo wtedy efektów to nie można się spodziewać za wielkich. Więc postanowiłam, że od tej chwili się odchudzam :-) Może jakie porady na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Czes dziewczyny:). Wkoncu moja waga po parotygodniowym zatrzymaniu sie zaczla spadac, czyli z 5 kg do zrzucenia zostalo mi 4 kg:). Niestety nie cwicze, bo nie chce mi sie bardzo ale diete stosuje juz 45 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×