Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

hej ;) a ja ćwiczę i już 11 dzień wyzwania za mną :) od wczoraj zrezygnowałam z kolacji i jak na razie jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Jak Wam idzie dziewczyny? Jak dieta, jak cwiczenia?; wiem ze ta pora roku nie sprzyja odchudzaniu ale ja osobiscie wole w jesien sprostac temu wyzwaniu niz w lato, gdzie jest zawsze wiecej spotkan z przyjaciolmi i roznych wypadow. Tak tez idzie mi w miare, tzn. 4 kg jescze zostalo no i pozniej po redukcji utrzymac ta wage poprzez zdrowe odzywianie..no.i wkoncu sie wziasc za cwiczenia musze;) 20letniaAgonia i Mariola: jak tam u was z dieta i cwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskazaleczowska
Ja polecam firmę Odchudzanie z Głowa - ich metoda polega na wspolpracy dietetyka z terapeuta. Sama korzystam i mam efekty. Juz teraz wiem, ze wiekszosc moich problemow tkwila w mojej glowie i sama dieta nie pomagala (a stosowalam ich wiele). Swoja dzialalnosc prowadza na terenie Łodzi, jednakze jak mi sie zdaje mozna tez z nimi wspolpracowac poprzez maila, ale nie wiem jak to dziala. Trzeba wejsc na ich strone: www.odchudzaniezglowa.com.pl Terz zapisalam sie do nich do KLUBU PUSZYSTYCH i naprawde jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malarka, mi wcale nie idzie :D Chciałam dzisiaj ćwiczyć, ale byłam taka padnięta, że nie dałam rady, a co do diety to nie miałam czasu pilnować godzin ostatnio. Dużo nie jem, ale nieregularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam produkt Acai z tej strony.www.dla-kobiet.jimdo.com Jesli sie upomniecie dostaniecie specjalnie dopasowana diete Oczywiscie bez diety sie nie obejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Dzis moj 50 dzien diety:)! Nigdy tyle nie wytrzymalam na diecie, wiec po jej skonczeniu musze sie bardzo pilnowac, zeby waga sie utrzymala. Maksymalnie 1,5 tygodnia bylam najdluzej na diecie. Co prawda nie cwicze ale jak tylko zrzuce niechciane kilogramy to sprobuje cwiczyc.., duzo cwiczyc. Dzis sie wazylam( zreszta jak codziennie rano;)) i zostalo mi jeszcze tylko albo az 3 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malarka, gratuluję wytrwałości, ja odchudzałam się przez rok, głównie na diecie tysiąc kalorii, dałam radę schudnąć grubo ponad 10 kg, a teraz nie mogę się zebrać, a dupa rośnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duza mi_mala mi
Hej! Czytam co piszecie i ja przy wzroście 167 ważę 63kg niby ok ale brzuch dupa uda masakra i od tygodnia dieta ćwiczenia z Ewą Chodakowska- filmiki na youtube skalpel i turbo genialne. Do tego staram się ćwiczyć nie tylko w domu czyli siłka bieganie. Muszę do grudnia schudnąć. Więcej wiary w siebie!! Mam nadzieję że wszystkim się uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( Nie mogę, no nie mogę się zebrać!! K...a!!!!!!!!!! Nie wiem co się dzieje, było tak dobrze, tyle schudłam... Nie mogę się zebrać do ćwiczeń, ani do diety. Teraz oglądam tajemnice otyłości i widzę mój główny błąd - alkohol. Zawsze wiedziałam, że piwo to 250 kcal, ale stwierdzałam, że taki mój jedyny grzeszek to mogę sobie pozwolić... Tylko, że jednorazowo wypijam 6 np, a piję często i tak dieta 1000 kcal plus 1500 z piwska i mam 2500 to sobie mogę się odchudzać ile wlezie... Muszę się zebrać w końcu bo wrócę do starej wagi, a wtedy się załamię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja rowniez przeszlam na diete ,poki co w tydzien schudlam ok 1,5 kg ograniczylam jedzenie oraz cwicze na hula hop,skakance,i cwiczenia z internetu.Przed dietą wazylam 59,3 kg przy 160wzroscie teraz waze 57.8 (oczywiscie wazac sie z rana w lekkiej pizamie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Wlasnie sie zastanawialam ostatnio jak to jest z tym alkoholem w czasie diety, wiec ponoc alkohol jest jak to mowia "wrogiem szczuplej sylwetki"...; a u mnie jest inaczej.. Mianowicie po alkoholowej imprezie, gdzie pije najczesciej duzy mix;), zaczynajac od piwa konczac na whisky, na drugi dzien mam spadek wagi.., nawet czasami prawie kg.! I do tego brzusio wydaje sie bardziej plaski;).. Dodam, ze na takie party chodze srednio raz w tygodniu.., czasami wypadna dwa dni w tygodniu a czasami raz na dwa tygodnie ale nie zauwazylam, zebym przez to tyla. Wrecz przeciwnie.., hmmmmm od czego to zalezy? Dodam, ze raczej staram sie nie podjadac po alkoholu 20letniaAgonia: a jak spedzasz czas przy spozywaniu pysznego piweczka? Moze zapusc czasami jakas muzyke i potancz.., jak juz podjadasz po alkoholu to wybierz jakies zdrowe przekaski;) jak bakalie, ( szprotki;)), ogoreczki kiszone etc. Ostatnio moja inspiracja sa fitblogi:) od soboty zaczynam cwiczyc.., tzn. tak sobie postanowilam,! dam znac czy mi sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Do nikola: hehehe a ja waze sie zawsze rano w samej bieliznie po porannej toalecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijąc większą ilość alkoholu w jeden dzień powodujesz że w następny zwiększa się zapotrzebowanie organizmu na cukry, twoja trzustka produkuje więcej czegoś tam (wyleciało mi z głowy) przez co jesz więcej i nadmiar cukrów jest odkładany w organizmie w postaci tłuszczu. Owszem, jeżeli się upijesz i nie zjesz nic tego samego dnia to chwilowo spadnie Ci waga. Powiem więcej, jeżeli będziesz pić przez cały tydzień i nie jeść to schudniesz może nawet z 5-10 kilo.Ale chyba nie tędy droga. Jak chcesz schudnąć nie możesz pić w ogóle alkoholu. Koniec wieczornego podjadania (zwłaszcza kanapek z szynką) nie zaszkodzi też się trochę poruszać i przede wszystkim musisz pić dużo wody, najlepiej z proszkiem zasadowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam idzie? ja 8smy dzień odchudzania schudlam 2kg ,zostalo jeszcze 7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Dzis sobota i planowo zaczynam cwiczyc:) Jeszcze ok 3 kg w dol;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malarka od kiedy sie odchudzasz?i ile schudlas? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Dziewczyny mam sie wkoncu czym pochwalic;). Dzis cwiczylam!! I to sporo: silownia 1,5 h w tym ponad godzina cardio, do tego dwa razy po 15 minut sauna i dwa razy po 10 minut steam room. Czuje sie z tym bardzo dobrze;). Moze jutro tez mi sie uda i dodam do tego jakies cwiczonka w domu z netu. Mam plan do srody na silke chodzic a potem dwa dni przerwy i znowu cwiczonka. Potem jak zostanie mi motywacji to 6 dni w tygodniu cwiczyc ale to przy moim lenistwie moze nie wyjsc:(. Anyway bardzo sie postaram. Do Nikola: dzis jest moj 54 dzien diety i do tej pory zrzucilam ok 8 kg. Zostalo mi jeszcze 2,5 moze 3 kg do zrzucenia no i pozniej utrzymac ta wage i ujedrnic cialko cwiczeniami. Nie chce juz nigdy dopuscic do wagi, ktora mialam dwa miesiecy temu.., troche sie wtedy zapuscilam;) Agonia jak tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Dzis 2 h silowni, 15 minut sauna, dwa razy po 10 minut steam room:). Dalam z siebie wszystko;) Kupilam dzis dynie i zrobilam dietetyczna zupke-krem z dyni a jutro zrobie makaron durum z dynia, orzechami wloskimi a na kolacje surowke z dyni tartej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malarka wow to ladnie Ci idzie zazdroszczę ,a mozesz napisac co jesz np sniadania ,obiad kolacje jak wygladaja? ja dzis zjadlam troszke wiecej zwazylam sie patrze a tu kilo wiecej wiec zalamalam sie ! jakies 3 lata temu odchudzalam sie i schudlam ok 7 kg ale malo co jadlam ..mimo to efekt jojo nie powrocil a wszyscvy tak strasza :D:Dwiec az sie zdziwilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Zawsze na poczatku waga szybko spada, bo traci sie wode a potem na jakis czas sie zatrzymuje. Najwazniejsze przetrwac ten okres w czasie diety jak nie ubywa cialka a potem juz z gorki. Moze jestes przed okresem? U mnie waga stala ponad dwa tygodnie ale dalam rade, poraz pierwszy. Wczesniej odchudzalam sie tylko do momentu jak wskazowka wagi sie juz nie ruszala;). A w diecie najwazniejsze jest to, zeby byla urozmaicona. Staram sie codziennie jesc cos innego, no chyba, ze zostanie mi np. zupka albo surowka z poprzedniego dnia to wcinam. Na sniadania uwielbiam owsianke; dodaje cynamon, bo ponoc zwieksza metabolizm, czasami nawet chilli dodaje, do tego z dwie suszone sliwki, wiorki kokosowe lyzeczke( maja bardzo duzo blonnika). Za kazdym razem dodaje do owsianki cos innego. Raz pomarancz a raz suszone zurawiny. Nie uzywam soli, cukru, produktow przetworzonych, oprocz koncentratu;). Pieczywo tylko razowe, wieloziarniste trzy razy w tygodniu. Avokado uwielbiam i tez trzy razy w tygodniu sobie na nie pozwole( jest idealne przy odchudzaniu tylko oczywiscie z umiarem). Przewaznie rano naczczo wypijam wode z cytryna albo grapefruitem gdy mam. Nie jem po 18stej( jak juz schudne to bede jesc ostatni posilek 3 h przed snem). Nie smaze i staram sie jesc duzo surowek. Ryz dziki 2 razy w tygodniu, kasze raz w tygodniu. Staram sie tez jesc jablko dziennie. Do tego robie sobie czasami dzien, w ktorym pije tylko wyciskane soki owocowo-warzywne i surowe warzywa do tego. Ryba trzy razy w tygodniu. No i tak sobie wcinam 4 posilki dziennie. Niestety sniadanie zaczynam bardzo pozno, bo lubie sobie pospac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
..i dodam, ze nie jem miesa ale nabial uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azkas
Hej, witam ponownie :p Dawno mnie nie było, i niestety nic w między czasie nie schudłam, przytyłam 2 kg :( Olałam odchudzanie. No ale, robię wielki powrót :p Wracam do ćwiczeń i przydałaby się dieta. Motywację mam i oby była jak najdłużej. Chciałabym schudnąć 7 kg, a najbardziej bym się ucieszyła gdyby mi w biodrach tak z 10 cm poleciało,ale to raczej niemożliwe ;p hehe. No ale wracam już do was, widzę że pojawiło się sporo nowych osób i bardzo fajnie, witam wszystkich :) Damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malarko ja raczej nic nie jem jak piję piwsko ;) Ale na następny dzień na kacu to ciągle bym coś jadła :D Wzięłam się też za ćwiczenia z Mell B, po pierwszym dniu zakwasy więc czekam, aż zejdą ;) Jako takiej diety nie mam, staram się jeść co 3 godziny, od poniedziałku prawie kilogram spadł. Do Sylwestra chcę schudnąć 10 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88kk
witam! moja waga to 71kg:P schudłam 23 kilo od lipca:) planuje do sylwestra schudnąć do 65 kilo i to mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) A powiedzcie mi czy stosując diety uzywacie jakiś suplementów wspomagających odchudzanie czy sama dieta i ewentualnie ćwiczenia do tego? Odchudzam się ale coraz bardziej kusi mnie w stronę suplementów.. Nie zaszkodzą a jeśli pomogą będzie dobrze.. ćwiczę w domu z Chodakowską i podziwiam ją.. Ta ma dopiero ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka88kk chudła średnio 8% masy własnego ciała miesięcznie.. Wydaje mi się że trochę dużo ale z tego co kiedyś czytałam jest to możliwe. Szczególnie jeśli ma się dużą nadwagę :) Ale przypuszczam że strasznie dużo pracy włożyłaś ? x 20letniaAgonia właśnie dla tego piszę z pytaniem :) trochę czytałam i zdania są podzielone. Znalazłam artykuł o jednym suplemencie reklamuje się jako najnowocześniejszy na rynku do tego jest o nim artykuł na medica.pl (http://www.medica.pl/czym-jest-go-najnowoczesniejszy-w-odchudzaniu/). Ale nie chcę brać tego dopóki nie poznam opinii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goma z tego co wiem to ci co zachwalają są jakoś powiązani z tymi suplementami lub zwyczajnie dostają za to kasę ;) Siostra stosowała Linea Detox to jedyne co to jej pryszcze na buzi powyskakiwały, może i te toksyny ze środka wylazły na wierzch, nie wiem, ale to wszystko co ten wspaniały suplement dokonał. Żeby zdrowo schudnąć trzeba jeść dużo warzyw, pić wody i się ruszać, niestety nie ma cudownych środków, nawet jak zaczniesz brać amfetaminę to cudnie schudniesz, jak przestaniesz to przytyjesz dwa razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he jeśli tak jest to chętnie pochwalę jeszcze jakieś :D ciekawa opcja zarabiania ;) no niestety mi nikt nie zaproponował współpracy :( Co do stosowania suplementów to każdy ma jakieś swoje zdanie. dziele się tym co wiem i staram się czegoś dowiedzieć ;) Broń Boże nie namawiam na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×