Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Zaczerniłam sobie nick. Kochane, ja jeszcze terminu nie mam ustalonego, wizytę mam na 21.02 a narazie muszę robić co 3 dni badania na poziom hcg i progesteronu. Lekarz po zrobieniu usg stwierdził że ciąża powinna mieć jakies 6-7 tygodni a wygląda na jakieś 4-5 i dlatego te badania. Trochę się boję że jednak coś jest nie tak, aczkolwiek i gin i położna mnie uspakajają. Wczoraj robiłam pierwsze badanie krwi i hcg wyszło ponad 2700 i podobno to dobry wynik, jednak zobaczymy w poniedziałek po następnych badaniach:-) Mam nadzieję że maleństwo rośnie:) Bardzo się cieszę z powodu tej ciąży mimo że pierwsza reakcja nie była radosna ze względu na prace. Teraz nie mogę się doczekać badań poniedziałkowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmZoom
hej Ja dzwoniłam do mojego ginekologa z dobrą wiadomością i kazał mi przyjśc na pierwszą wizytę za dwa tygodnie, pod koniec lutego. chciałabym zeby czas szybciej leciał już się nie mogę usg doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ją również prawdopodobnie jestem w ciąży bo wynik bhcg mam podwyższony, na usg nic nie widać jeszcze i za tydzień w piątek idę na badanie i na usg i będę wiedzieć na stowke ,ją będę w ciąży to również na październik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - ja dzisiaj już nie taka optymistyczna. Śluz żółtawo brązowy ale tak jaśniutko, trochę ciągnie mnie brzuszek. Boję się że coś złego się dzieje. Byłam na badaniu krwi mam mieć wyniki ok. 15. Też tak miałyście czy cały czas tylko biały śluz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj będę mamusią ją mam taka sytuację że dostałam okres 3dni wcześniej a miałam regularne trwał on 1;5dnia poszłam do lekarza i znowu zaczęła mi płynąć bazowa krew ale gin mówiła że macice mam jak w ciąży i bhcg mam podwyższone dała aby witaminy mi i mam w piątek na wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja okresu nie dostałam . @ miałam 29.12. a test pozytywny dopiero od środy tej co była. W 13 dc miałam pęcherzyki 11 i 13 mm więc owulację miałam na bank spóźnioną. A teraz ten ból brzucha i plamienie delikatne... Boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannai
gratulacje dziewczyny, trzymam kciuki! nie tak dawno,jak zaszłam w ciążę.. szukałam tematu o dziewczynach z terminem na kwiecień,a tu już październik.... jak ten czas zleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, dawno mnie tu nie bylo...u mnie ok, tylko wymioty poranne zaczynaja dokuczac... ale to chyba dobry znak? ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dobry Laura, steżenie hcg rośnie. u mnie zaczęły się koło 7 tyg w poprzedniej ciazy i spodziewam się ich tym razem podobnie, chyba ze to ciąza mnoga bo miałam podane 3 zarodki. Ale usg mam dopiero 5 marca wiec na razie się nie dowiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a mnie martwi że ja nie mam żadnych objawów?oprócz delikatnych bólów podbrzusza i lekko piersi!co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie kushion, ja jestem ok 7 tygodnia. A USG dopiero za 2 tyg... :/ ale przynajmniej bedzie juz wiadomo, i pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola: ja tez nie mam zadnych objawow oprocz delikatnych bolow brzucha i krzyza ( chociaz krzyz boli mnie po calym dni siedzacej pracy). Boje sie, ze cos bedzie nie tak z moja kropeczka lub kropeczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,postanowiłam do Was dołączyć,2 testy pozytywne,termin obliczony na 15.10.2013,nie mniej jednak ,na razie jestem ostrożna,poprzednią ciążę poroniłam we wrześniu 2012r,w 8tc,mam nadzieję,że tym razem Bóg pozwoli dotrwać do pażdziernika,bardzo bym chciała:) Od wczoraj biorę luteinę i folik z racji tego,że mieszkam za granicą,a opieka pozostawia wiele do życzenia,staram się wspomagać poradami polskich lekarzy. Z dolegliwości ciążowych są obecne zgaga i senność,zasypiam na stojąco hehehe Pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie mamy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola: ja tez nie mam zadnych objawow oprocz delikatnych bolow brzucha i krzyza ( chociaz krzyz boli mnie po calym dni siedzacej pracy). Boje sie, ze cos bedzie nie tak z moja kropeczka lub kropeczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blastula
Hej My się nie staramy, ale niewykluczone, że 'coś' niechcący wyszło... Powinnam dostać dzisiaj okresu, a od wczoraj mam jakieś tylko bardzo delikatne plamienie. Plus wczoraj, za przeproszeniem, napierdzielał mnie jajnik, te okolice, dzisiaj chwilami też tam pobolewało. Coś małego próbuje się wgryźć w macicę i zakotwiczyć, hm? Czy to tylko takie jakieś anomalia okołookresowe? No nic, muszę poczekać jeszcze ze 3 dni, zostanie sobie, czy też pójdzie... Nie robię jeszcze testu, bo już mi się zdarzyło, że wyszedł pozytywny, a po południu tego samego dnia silne bóle brzucha i pleców, krwawienie i po sprawie... Mamy już dwóch chłopców, więc na tym etapie jakoś się tym nie przejmuję, nie wyczekiwałam, nie nastawiałam się, itd. Nie chcę potem przeżywać, po prostu. Zresztą tak sobie myślałam, że może ta dwójka wystarczy, czas odpocząć od ciąż, karmienia, nocnego wstawania... Zobaczymy - co ma być, to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Widzę że przybywa bardzo szybko październikówek:) oczekująca23, trzymam za Ciebie kciuki:) Daj znać jak już będziesz miała wyniki, będemama a co z Twoimi wynikami? Ja powinnam już dawno spać ale nie mogę przestać czytać w necie wszystkiego o dzidziusiach i ciąży. To moja pierwsza ciąża i strasznie przeżywam to i bardzo się cieszę. Jutro ide robić kolejne badania z hcg i progesteronu i wszystko się wyjaśni czy napewno wszystko ok. Chyba nie zasne dzisiaj:P Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta ;)) U mnie jak na razie bez zmian. Bolące piersi, spaaaaać, wieczorne mdłości. Tylko jakoś tak brzuch mi się zaczyna powiększać, a dopiero jutro zaczynam 7 tydzień. Czytałam, że przy kolejnych ciążach tak jest, że szybciej się uwidacznia, ale sama nie wiem. A może będą bliźniaki? ;) Wizytę u lekarza mam dopiero na 20 lutego. To będzie pierwsza wizyta. i tak się zastanawiam, czy to nie za późno. Czy nie pójść w tym tyg prywatnie, żeby się uspokoić, że wszystko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blastula
Hej Anuśkaaa - za późno chyba nie. No chyba żeby działo się coś niepokojącego, to wtedy leć do lekarza! Na pewno nie ma sensu wcześniej robić USG, jak jakieś 2 tyg. po spodziewanej miesiączce, czyli jak ciąża ma 6 tyg, jak to będzie 8 moim zdaniem też ok. Ja za to wciąż nie wiem, czy u mnie to ciąża, czy coś innego. Wciąż bardzo delikatnie plamię tylko (to już trzeci dzień), czasem zaboli z prawej strony, jakby w okolicy prawego jajnika. Zakupię dzisiaj test i nasikam jutro rano, ewentualnie jak znajdę skierowanie na betę, bo lekarz mi dawał jakiś czas temu, a w końcu nie było potrzebne, a ważne jest pół roku, to mogłabym je wykorzystać... Jak nie jestem w ciąży to i tak muszę się do gina udać, żeby sprawdzić, o co chodzi. Tyle że on na pewno też zacznie od badania krwi, żeby wykluczyć ciążę... To może lepiej wcześniej znać wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, mały ruch tutaj... Z potencjalnych objawów, miałam zawroty głowy przez jakieś dwa dni... Chyba nie wytrzymam jednak, zakupię ten test dzisiaj i rano zrobię. Przynajmniej dowiem się, czy powinnam iść do gina od razu - jeśli to nie jest ciąża, czy odczekać te dwa tygodnie - jeśli to jednak ciąża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blastula zadzwoniłam do mojej ginekolog i umówiłam się na dzisiaj na 17 :) A Ty leć do apteki kup test, będziesz pewniejsza! Trzymam kciuki, żeby to była fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzisiaj zrobiłam kolejne badanie na poziom hcg i progesteronu i okazało się że wszystko ok:) Byłam u położnej, pogadałam, wziełam kolejną recetę na duphaston i teraz za kolejne 3 dni kolejne badanie:) Tak bardzo się cieszę, jeszcze tylko 21go wizyta,usg :) mam nadzieje już usłyszeć na tym usg serduszko, bo ostatnio jeszcze nie było słychać. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Witajcie :) jestem tu nowa :) wedlug wlasnych obliczen termin przypada mi na początek pazdziernika.Jestem w 6 tyg i 5 dniu ciąży potwierdzona dwoma testami i badaniem beta hcg.Bo na pierwsza wizyte ide dopiero 22 lutego,bede juz w 8 tyg ,myslalam ze to pozno ale podobno nie ma co wczesniej isc bo nie bedzie jeszcze nic widac ;/ dlatego czekam do nastepnego piątku :) mam nadzieje ze uslysze juz bijace serduszko :) co do objawów to mam jedynie lekkie mdłości i ból piersi przy dotyku :) wiec narazie nie moge narzekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie leci 6ty tydzień. No i od 2 dni tak mi sie rzygać chce, tak mnie mdli że jem tylko tyle aby przeżyć :( jem witaminy na własną rękę te ciążowe bo jedząc tyle napewno dziecku nie dostarcze tego co potrzeba (np. Wczoraj bułki z masłem sztuk 3 i z polędwicą-nie wędzoną bo nie moge wedzonego i kotlet z piersi kurczaka z surówką i 3 herbaty i soczek z butelki.To stanowczo za mało i do tego nic z nabiału nie moge do ust włożyć :(. i Mdli mnie cały dzień raz mniej raz więcej ale od rana do wieczora. To straszne :(:( i AA a te witaminy jem bo wizyte mam 19stego u gina to nawet nie mam kiedy spytać.A jeśli powiem mu co jem to mi pewnie bedzie kazał łykać coś. Narazie wiem że zarodek jest w macicy i w 5tc miał 8mm. Zadnych plamień ani innych nie mam.Jeszcze wkurza mnie to ze o 20.30 chodze spać bo poprostu dłuzej wysiedzieć nie moge. i Ale pocieszam sie tym że moja mama rzygała calą ciążę z moim bratem a ze mną ją mdliło non stop więc taki pewnie i mój urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka0000, gratulacje:) Ja poszłam do lekarza, ciąże było widać, ale tylko malutki pęcherzyk, serduszka nie było słychać bo za wcześnie. Po wizycie zaczełam sie denerwować że ciąża taka mała, bo sam lekarz powiedział że wg ostatniej miesiaczki powinien być jakiś 6-7 tydz a wygląda na 4-5, także sie wystraszyłam, ale nie potrzebnie bo po wynikach badań wyszło że wszystko jest ok:) Poczekaj do tego 22go to już serducho usłyszysz:) ja dostałam zdjęcie usg ale widać na nim dosłownie malutkie 3 kropeczki obok siebie, a serduszka jeszcze nie słyszałam, nie moge się doczekać jak to usłyszę 21go:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Tedidipaczka -dziekuje i Tobie tez gratuluje :) idziemy dzien po dniu na wizyte to zdamy sobie relacje co i jak :) ja juz nie moge sie doczekac ;) mam nadzieje ze bedzie wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka0000:) Dzięki:) To Twoja pierwsza ciąża? ile masz lat? Ja też się bardzo cieszę, chociaż pierwsza reakcja-koniec świata, ze względu na pracę jaką dostałam miesiąc temu, na b.dobrych warunkach itp. Ale jednak nastawienie się zmieniło też dzięki mojemu tż, który pokazał że jest facetem z jajami i nie wystraszy się tacierzyństwa:) Ja mam 22 lata i to moja pierwsza ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Ja mam 25 lat i to tez jest moja pierwsza ciaza :) Moj mąż mial dlugo obawy przed zostaniem tatusiem dlatego tak pozno sie zdecydowal.Ja bylam gotowa wczesniej podjac starania ale jak to sie mowi ze chciec musza obydwie strony :) jestesmy ze soba juz ponad 8 lat a po ślubie 3 lata wiec chyba w koncu zrozumial ze juz najwyzsza pora na dzidziusia ;) Ja nie pracuje od 2 lat,ale jak malenstwo skonczy roczek to zaczne czegos szukac :) narazie sobie wypoczywam :) a u was to byla niespodzianka czy tez sie staraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×