Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość gość
Ja na 3tyg przed bylam odwiedzic przyjaciolke ktora miala rodzic tak jak ja ale dorobila sie bialka w moczu gestozy i nadcisnienia i patologia sie po nia upomniala. I tak sie umowilysmy raz ze odwiedza z M ja i przy okazji zafundowala.mi zwiedzanie szpitala w ktorym planowalam rodzic. Super ze tak sie zlozylo. Ja pewnie powroce do popalania mojego, sprawialo.mi to duzo przyjemnosci. Nie czulam ze musze jak to nalogowcy maja ale po prostu chcialam , zalezalo od okolicznosci. Po prostu fajeczka pasowala mi w danej chwili. Ale zanim to nastapi to odkarmic syna musze. Mam nadzieje ze dluzej sie uda niz ze starszym. JulkaZ mamy identyczny termin. I lepiej sie pospiesz z tym pakowaniem. Bo bede sie za Ciebie denerwowac ;)))) Ja w pierwszem ciazy przytulam 17max. Teraz mam ok 13narazie. Ale duzo sie tyle.w.ostatnie dwa tyg bo to.woda przede wszystkim. Ja w tej ciazy mniej ne. Bo.mam strasznie zmiazdzony zoladek, wiem ze maly jest duzy ame moze tez dziwnie ulozony hm.. cierpie na tym no..chodze glodna po.prostu. boli mnie jak zjem wiecej.. ale jeszcze troche i ponsprawie. Wtedy wroce do moich pysznych potraw dla.karmiacych i bedzie szybko figura odzyakana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
knw wydaje mi sie ze wysoko ten Twoj brzuszek jest. A moze masz zdjęcie w podobnej pozycji z wcześniejszego tygodnia - nie wiem czy widziałaś jakie ja zdjecie ostatnio wyslalam - nawet samemu mozna ocenić czy brzuch sie opuszcza. Teraz zamierzam co tydzień takie zdjecia robic i obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie się też wydaje , że jest wysoko , normalnie. Zdjęcie mam z takiej samej pozycji he he. No Tobie to się opuścił właśnie oglądałam Twoje zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski co przeciwkaszlowego moge na noc.wziac bo te oskrzela.mnie zamecz. Za bardzo parcie dziecka mi sie aktywuje jak kaszle. Mam clemastin.diohergan i sinecod wszystko w syropie .o tym moja lekarka nie pomyslala ze moze mnie nocami nachodzic kaszel hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ajajajaj no to moze sie wypakuje przed terminem :))) Knw a ja czytalam ze z opuszczaniem brzucha nie ma reguły - duzo mamusiek wogole tego nie zauważyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Julkowa a sok z cebuli?? Jak w pierwszym trymestrze mialam kaszel to sporo czytalam no naturalnych metodach leczenia bo wiadomo ze wtedy z lekami ostrożnie - i sok z cebuli mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka wszystko jest możliwe nie znamy dnia ani godziny :) hmmm ja Ci nie pomogę co możesz brać w ciaży za tabletki. Ja bym zadzwoniła do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka syrop z cebuli na dzien mi pomaga bo wykrztuszam po nim dobrzem na noc bym sie go bala brac bo bede miala.kaszel meczacy i czesty. Cos co.hamuje go potrzebaby. Wiem ze dziecku sie podaje te diphergan lub clemastin lub sinecod itd.m ale nie wiem czy ja moge hm ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja uciekam spać to już moja pora. Odezwie się jutro :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna25
Wy juz do spania ja dopiero sie polozylam. Jutro zaczynam36tc. brzuch mam wysoko wiec jeszcze pewnie poczekam.Wszystko mam przygotowane. Pozostalo czekanie. Wizyte mam w poniedzialek. Mam wazne pytanie czy mialyscie robiony wymaz na paciorkowca I gronkowca? Na paciorkowca wiem ze sie robi ale co z tym gronkowcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no jutro już biorę się konkretnie za pranie i ostateczne zakupy. :) . julkaz@op.pl . Moja znajoma na niedziele ma termin i ma tak nogi potwornie spuchnięte że dziewczyna w japonkach chodzi w te zimnice :/ Oby nas to oszczędziło. W pierwszej ciąży jedynie obrączki na palec nie mogłam wcisnąć jakoś w ostatnich tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Ide do szpitala w poniedziałek, a w środę cesarka :) :) :) Cudownie, nie mogę się doczekać mojego Tomusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej Malbik ! Zapowiada sie ze bedziesz pierwsza ! Chyba ze Cie ktoras jeszcze wyprzedzi w weekend :) Powodzenia Kochana !!! xxxxxxxx. Czy to Julkowa steierdzila ze basen to nieodpowiedzialnosc ? A Potem ze papierosy sa ok ??? :-/ No I dodam ze ja zadnych lekow brac nie musze. Zadnych infekcji czy przeziebien. Dzieki basenowi ??? plywam codziennie od 7 lat. Zadnych bolow plecow w ciazy :) pozdrawiam mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
o super - czyli najpóźniej w środę bedzie pierwszy dzidzius :) Jejku jakie to musi być fajne odczucie kiedy wie sie kiedy dokładnie zobaczy się swoje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) A dlaczego będziesz miała cesarkę ? Środa to już tuż , tuż :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam się już wczoraj zapytać czy Wy dalej bierzecie witaminy ? Mój lekarz powiedział , że mam brać do rozwiązania. Biorę Novovit 2 fazowe gdzie jest DHA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza w srodę, stwierdził, że płód jest już dojrzały, bo to już 38 tydzień. I powiedział mi, że moge iść do szpitala w każdej chwili. Ale ja nie chcę rodzić na weekend, szczególnie, że dziś są mojego męża urodziny. Więc postanowiłam iść w poniedziałek, a w środę już maleństwo będzie z nami! Mam cesarkę, ponieważ leniuszek się nie obrócił - wciąż położenie miednicowe. Jestem mega zestresowana, ale z drugiej strony bardzo szczęśliwa. Jest mi już bardzo ciężko, ostatnie tygodnie były dla mnie trudne - przeprowadzka, wykończenie mieszkania, no i ten słodki ciężar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Malbik,no to super!!!Gtaruluję że już za parę dni będziesz rozpakowana!!!!A napisz czemu idziesz na cc??Ohh też już bym chciała,ale jak coś to po weekendzie,bo na wesele idę,to niech już poczeka :) _Basen nikomu nie szkoda-a pomaga.Super jak ktoś jest tak aktywny,nawet w ciąży no i na pewno lżej jeśli człowiek tak sie relaksuje :)A co to infekcji to dziewczyny,wszędzie możemy takie załapać nawet w domowej toalecie,będąc w ciąży nie trudno o to,więc twierdzenie że basen w ciąży jest niebezpieczny-nie zgadzam się!! _Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
malbik,no to super!!Więc trzymamy kciuki,no i czekamy razem z Tobą na pierwszego pazdziernikowego maluszka :)..wszystkiego naj z okazji urodzin dla męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ja biorę dalej żelazo i witaminy Pregna Plus i Pregna Dha. Lekarz stwierdził że na poród potrzebna jest dobra morfologia - im lepsze wyniki tym lepiej sie później kobieta czuje. Dlatego biore dalej wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was z rana :) know dzięki :) a wiesz że ja guła próbowałam logować się na onecie heh malbik super :) to czekamy na pierwszego maluszka :) Ja na basen chodziłam na początku i w drugim trymestrze, też się naczytałam w necie że nie powinnam że nie odpowiedzialne itp ale lekarz powiedział że jak najbardziej można tylko kazał się przed i podmyć płynem do higieny intymnej. Teraz nie chodziłam bo we wrześniu basen był nieczynny. Witaminki jeszcze łykam, nawet musze kupić bo mi się skończyły kilka dni temu a do apteki mi nie po drodze. W sumie mam jeszcze 5 tygodni może co innego jakbym była na końcówce a tak to nawet jak będę karmić to nie zaszkodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed wejściem na basen i po wyjściu od razu podmyć ehhh pisze strasznie nieskładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly76
witam serdecznie, czy moge prosic o dopisanie do listy ? lat 37, termin 23.10, coreczka, nie mamy jeszcze imienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalyah
Dziewczyny ja co rano mam wrazenie ze juz sie zaczyna, co rano boli mnie brzuch jak na miesiaczke, potem czekam i czekam i czekam czy cos dalej sie zacznie dział i nic. Weszłam w 38tydz wiec moze byc w kazdej chwili zwłaszcza ze to drugi mój poród. Czasem tez boje sie ze nie bede umiała rozpoznac ze zaczyna sie:) takie głupie myśli człowieka nachodzą jak sie termin zbliża. Mąż sie śmieje że jestem jak taka bomba tykająca:) nawet tak wyglądam hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×