Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość sylwunia1011
Hej , powiedzcie czy odczuwacie słabsze ruchy waszych maluszków?Bo moja mała od wczoraj jak jej nie zaczepię to tak jakoś bardzo nie daje o sobie znać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Danusa ja doświadczona jeszcze nie jestem ale znam pare mamus ktore wlasnie z sugestia szpitala karmią bebiko i nie ma z tego tytułu jakiś problemow nawet sobie chwalą. Myślę ze najlepiej zapytać pediatre na pierwszej wizycie jeżeli masz wątpliwości. Ja wybralam nestle nan - ze względu na dobre opinie wsrod dzieci w mojej rodzinie. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodna tak cukrzyca nie jest wskazaniem natomiast mam cc z innego powodu. U mnie każda jedną ciezarna biorą do szpitala z cukrzyca ja też mam unormowane cukry natomiast dla obserwacji się kładzie tym bardziej że zapotrzebowanie przed porodem na insuline spada i różne rzeczy się przy porodzie dzieją. Na twoim miejscu zapytałabym diabetologa na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mleka to bym zostawiła te ze szpitala jak malenstwo nie ma problemów. Mi znów grono znajimych i kuzynka doradzali nawet bebiko one swoje dzieci na nim karmily i nic się nie działo wręcz np po nanie moja chrzesniaczka ulewala stale i źle go tolerowala a po bebiko nic nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwunia1011 u mnie odwrotnie Alan tak kopie ze masakra :( zebra mnie tak bolą po każdym kopnieciu az się zwijam z bólu ; ( Danusia1986 jeżeli Małemu nic nie dolega po tym mleku to po co zmieniać, jeżeli by mu nie odpowiadało to na pewno by za alarmował :) pogadaj z pediatra jak dobrze przybiera na wadze to raczej Ci powie żebyś nie odstawiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1987
Sylwunia1011 u mnie odwrotnie Alan tak kopie ze masakra  zebra mnie tak bolą po każdym kopnieciu az się zwijam z bólu ; (  Danusia1986 jeżeli Małemu nic nie dolega po tym mleku to po co zmieniać, jeżeli by mu nie odpowiadało to na pewno by za alarmował  pogadaj z pediatra jak dobrze przybiera na wadze to raczej Ci powie żebyś nie odstawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia1011
Mimi1987- powiem Ci, że moja też czasem dawała mi nie żle popalić , ale już wolę ją tak czuć niż teraz jak jej ruchy są słabe bardzo dziwnie się z tym czuje :( i martwię się czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1987
Sylwunia1011 nie martw się dzidziuś ma już tam ciasno i już dlatego tak nie szaleje ;) spróbuj wypić coś gazowanego i zobaczysz jak bedzie szalało dzieciatko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia1011
no właśnie piłam i zjadłam słodkie i jakoś bez skutku większego... zobaczymy może ma dziś dzień leniuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
sylwunia a czy moze wczoraj albo dzisiaj miałaś dzień większej aktywności? Moj synek zawsze jest bardzo r****iwych ale zawsze po weselu, większych zakupach czy jakiejś imprezie mial dwa dni leniucha. Ruchy były - nie powiem ze nie ale slabsze o rzadsze niz zawsze. Jak pytalam o to lekarza to mówił ze to tez zależy od aktywności mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunia1011
Milka1988 wczoraj miałam cały dzień latania na mieście wiec może od tego..wieczorem jak wróciłam to padłam , dzięki trochę mnie uspokoiłaś , tak teraz sobie myślę , że jak urodzę to będzie tak dziwnie ,że już nikt nie buszuje mi w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mleka to są bardzo różne opinie. Ja jednak jestem za mlekiem BEBILON. Żadne inne jakoś do mnie nie przemawia , może dlatego , że wszyscy znajomi używają Bebilon i nie mają problemów. U mnie w szpitalu również Bebilon podają noworodkowi , więc jak nie będę miała pokarmu moja córka będzie na tym mleku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michellinka - też czytałam opinie , że po mleku nanie dzieciom się strasznie ulewa. Więc Danusia jeżeli nic małemu nie dolega zostań czy Bebiko. Zresztą nie ma co tu pisać o mleku każdego dziecko jest inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny teraz mi się przypomniało czy Wasi lekarza pytali Was jaką grupę krwi posiada ojciec dziecka ? Kiedyś coś słyszałam o konflikcie może ktoś się wypowiedzieć na ten temat. Mnie lekarza nie zapytał jaką grupę krwi ma ojciec ja tylko musiałam zrobić badanie. Może lekarz coś przeoczył ...... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rade:) knw1986 my mielismy konflikt, tzn dobra droge do... bo ja mam 0rh- a maz ab rh+, i na wizycie dr powiedział, ze jego nie interesuje meza grupa, bo panie często kłamią, ze niby maz ojcem...hehe, ale to wazna sprawa i tak naprawde wazne jest jaką grupe ma dzidzius, u nas sie udało bo ma po mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
knw jeżeli matka ma rh+ to konflikt nie wystepuje. Dlatego pewnie nie pytal. Jezeli masz rh- to zależy jaka ma właśnie tata. W necie sa krzyżówki dostępne więc można sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem he he. Jak dziecko będzie miało grupę krwi od ojca to co w takim wypadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
http://babyonline.pl/kalkulatory_artykul,2375.html Mnie tez lekarz o grupę krwi męża nie pytał i oczywiście musiałam wyczytać dlaczego :) Ja to taka wscibska jestem jeżeli chodzi o takie rzeczy i musze wiedzieć :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Gratulacje nowym mamom :) niestety my dalej w szpitalu bez szans na szybkie powiększenie rodziny :( przynajmniej w najbliższych godzinach :( ale ciśnienie spadło, więc jest ok :P ale najpierw wylądowałam na porodówce ale stwiedzili, że jeszcze nie pora, potem na przedporodówce i również stwierdzili, że jednak patologia ciąży i czekamy :P ale przynajmniej wiem co i jak :) co gdzie i jak :) ale wrażenia z sali porodowej straszne :P zimne pomieszczenie w kolorze niebieskim z dużą ilością sprzętu :/ ale to tylko chwila więc nie ma co marudzić :-) Trzymcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1987
Ja mam grupę krwi ab - i moj mąż musiał zrobić również grupę krwi gdzie jest wpisana moha i jego do karty ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
2plus1 to mialas szybkie zwiedzanie. Kurcze jak juz się trafia na porodowke to chyba nadzieja na porod siega zenitu. Odwleka synus spotkanie, odwleka :) Ale do terminu jeszcze kilka dni zostało - w każdym razie nie wypuszcza Cie już ze szpitala bez Piotrusia na rękach :) Szczerze Wam powiem ze myslalam ze jak rozpakowania rusza z kopyta to będzie szał a tu nasze leniuszki w zmowie :) Niech sobie mamusie jeszcze poczekaja :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Ja mam gr.krwi 0 Rh- a mąż ma 0 Rh+,było podejrzenie o konflikcie,ale wszystko jest ok.Lecz nie wykluczone ze podczas porodu może dojść do konfliktu,ale wtedy bardziej niebezpiecznie będzie przy drugiej ciąży..tej ciąży nic nie grozi.Ale lekarz jak zobaczył,że ja mam ujemną,od razu chciał grupę krwi ojca dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
dodam,że grupa krwi męża(ojca dziecka :D) jest wpisana w kartę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey czytam zawsze z emocjami czy u ktorejs juz ;)) Spotkalam dzis polozna co odbierala mi synka przy porodzie i z usmiechem zasugerowała zeby dzwonic jak cos...ale.ulga, bede miec tam "swojego "czlowieczka.jak.dobrze pojdzie.bo z mezem nie wiadomo on w delegacjach. ALe mowila tez ze do czwartku ma urlop.wiec... teraz juz musze sie wstrzymac ;)) a chwile temu chcialm juz byc po.... Danusiu kochana zapewnij dziecku jak najlepsze skladniki w.mleku modyf jesli nie udaje ci sie karmic piersia. Niestety potwiedzi to wielu pediatrow i mam ze bebiko to syf jesli chodzi wczesne niemowlectwo. SzpitLe kieruja sie przetargiem i dlatego biora to mleko... Jesli zapytalas to ja odpowiem ci z mojego doswiadczenia, mercedesem wsrod mlek modyf jest Enfamil, bogaty w zelazo i skladniki wplywajace na rozwoj wzroku i mozgu. Niestety ze wzgl na swoją wyjatkowosc nie jest dobrze tolerowany przez wszystkie dzieci ze wzgl.na to zelazo, moj dostawal zatwardzen i musiałam zmienic. Nastepnie chcialam karmic bebilonem zachwalanym jednakze rowniez okazalo sie niedobre. Tym razem za tluste. Az w koncu trafilam na mleczko bardzo dobrze wspolgrajace z malym organizmem bogate w probiotyki Hipp Bio Combiotik. Pamietaj ze gdy zmieniasz mleczko.nalezy to robic w odpowiedni sposob by oszczedzic rewolucji zoladkowych dzidziusiowi. Powodzonka ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po ! O 14.00 pakowalam sie na basen. O 17.30 bylam na odzdziale. Skurcze co 3 minuty. Rozwarcie 6. O 19.30 urodzilam mala sliczna Lily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę.... :( a ja jeszcze czekam. Jeszcze 6 dni do terminu. A ja już bym tak chciała :( Dzisiaj pokochałam się z mężem... hihi słyszałam że czasem to przyspiesza poród... Sprawdzę słuszność tej teorii :) a tymczasem kolejna bezsenna noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×