Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość przyszla mama na pazdz 2013
hej, po kilku godzinach z rozwarciem na 4cm i brakiem postepu porodu przez cc(super sprawa:)) przyszla na swiat Kaja wazaca 3650 i 56cm. jest sliczna i kochana. Dobrze ze zrobili cc bo miala 2 razy pepowine wogol glowy i raz wokol raczki, i krzyczy na oddziale najglosniej:). o 11 skurcze o dopiero 16 zzo bo daralam sie glosniej niz(przez ten czas tylko 1cm rozwarcia!) noworodki obok:D a o 18 cc:) maz sie poplakal na koniec tak ze az sie zanosil. Nie spalismy 2 dni, warto bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się :( tak to byś dołączyła do aniołkowych mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanna krotko rzeczowo i na.temat. oby było widcej takich porodow..gratulejszyn przyjmij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milakulus.................30.09.................Jakub Danusia01986.........02.10.................Kacperek........... 24.09 malbikk....................02.10.................Tomasz..... .......25.09 Delicja21a...............02.10.................Blanka Knw1986 ................03.10.................Wiktoria Michellinka..............07.10.................Aleksander cyan_10..................07.10.................Dominika..... ......01.10 Larrwa.................... 08.10.................xxxxxxxx Przyszła mama.......08.10..................Kaja..................03.10. 2plus1.....................08.10..................Piotruś undo........................10.10..................Franci szek Aam....................... 10.10... ..............Krzyś madziulkao7............10.10..................Maja Tullippanna............10.10..................Lili......................03.10 radmon.................. 10.10..................Alan dalyah....................10.10..................Nataniel pazdziernikowa......10.10..................Weronika Gigi82…….......….. 13.10….…....…..Kacperek karola2812 ............13.10.... ............ Klaudia Ana_86.................. 16.10..................Kaja Milka1988...............17.10.................Janek myoosis91..............17.10.................Ksawery malinka321............ 17.10.................Krzysiu mamaMatyldy.........18.10.................Matylda lalolii ......................19.10.................Ewa Mimi1987................20.10................Alan nika8307................ 21.10................Jakub Wodna2..................22.10................Błażej JuLKoWa .............. 22.10 ...........Julian Martusia1985..........23.10................Amelia emileczka007.........23.10.................Klaudia pattip......................24.10.................Mikołaj sylwunia1011.........24.10.................Ines Kroliczatko.............25.10........ ........Julian Tamarark .............. 25.10.... ........... Lenka Malika27 ...............25.10 .................Anna Maria Ewelina1988......…26.10..................Alan Ctr + Alt + ............. 28.10.................Julian mamamagdal….... 30.10.................Ewa i Ola JulkaZ....................30.10.................Gabrysia kura samograj........30.10.................Laura ***MAMUSIE ROZPAKOWANE*** Danusia01986............Kacperek.......24.09.......(SN).... ...2.800/53cm malbikk.....................Tomasz.........25.09.......(CC) .......3.400/54cm Cyan_10....................Dominika.......01.10.......(CC) .......3.400/52cm Przyszla mama...........Kaja.............03.10.2013 (CC)...... 3650/56cm Tulippanna...................Lili...............03.10.2013 (SN) Gratulacje dla kolejnych mam:)!!! Tulippanna mega szybki poród! Oby nasze też takie były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mama na pazdz 2013 to się wymęczyłaś porządnie!!! Szczęście że wszystko dobrze się skończyło i już możesz cieszyć się macierzyństwem:) Fajnie się tak czyta, że wy już po:) Czekamy na kolejne mamusie z początku listy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dołączam się do gratulacji dla szczęśliwych mam,i aby ich maluszki rosły zdrowo. Ja już po śnie.Teraz będę leżeć z głową w sufit :( Ale za to wczoraj mega nerwy-rano zielony śluz, potem złe ktg,mojego gina nie bylo żeby mnie ktoś zobaczył.Podejrzenie że mi zielone wody się sącza i na koniec izba przyjęć.Ale po ponownym ktg i badaniu wszystko ok.Szyjka mi się skrocila i lada chwila i mnie złapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyan_10
dla nowych mam serdeczne gratulacje! my dzisiaj wychodzimy że szpitala, mała przybiera na wadze a ja już bym biegała jakby szwy nie przeszkadzały. cesarka to świetny wynalazek jak to już chyba malbikk napisała:) Misia jak miała czkawke w brzuszku tak dalej ma poza nim, ładnie przesypia wiekszość nocy, dzięki pomocy cudownego personelu jest karmiona piersią. no i laktator koniecznie muszę dziś zakupić:) bo czuje jakby cycuchy były betonowe w domku jak będzie czas to opisze poród pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Aaaaa budze sie rano - wchodzę tutaj i TAAAAAAKIE cudowne wiadomości! !!!! Przyszla mama na i tullippana - serdeczne gratulacje! !!!!! Jejku zupełnie dwa różne porody! !!! dużo zdrowka dla was :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1987
Hurraaa to mamy już 5 dzidziusiów;) mi się dzisiaj śnił lans z wózkiem i mega kupka mojego synka;) Mąż stwierdził, że chyba poród się zbliża. O 14 mam lekarza mam nadzieje że już się tam coś otwiera i skraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1987
A dziewczyny wyslijcie mi namiary na Waszego wspólnego maila . mimi1987.7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Tullippanna gratulacje,ale super widzę miałaś,szybko i sprawnie :) Też tak chcem!!! Termin miałyśmy ten sam,ty już po a ja ciągle w dwupaku.Opisz czy coś się zapowiadało na poród,tzn.np.od rana czy coś czułaś?? Przyszła mama,również gratulację,super że jesteś zadowolona:D A my pozostałe mamuśki czekamy,nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ojjj czekamy czekamy :) I cieszymy sie bo kolejne porody coraz bliżej mojego terminu :) ps. Dzisiaj idealna pogoda na mycie okien :) Poza tym ja czuje sie rewelacyjnie. U mnie zero oznak zbliżającego sie porodu - baaaa nawet oznak tak zaawansowanej ciąży nie mam :) Nadzieja na wcześniejszy poród jest zduszona w zarodku :)))) Najwięcej oznak ciąży aktualnie znajduje w swojej głowie :) Jestem rozkojarzona, zapominalska i ogólnie taka roztrzepana :) Booo o zmianach w nastroju i dziwnych myślach już nie wspominam :))) Jeszcze raz gratuluje wszystkim październikowym mamom - czekamy na kolejne tam super wiadomości - booo dwa porody jednego dnia to na razie nasz rekord :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyssla mama na i tullippanna gratulacje!! Tak bardzo juz wam zadzrosze duzo zdrowka dla was i maluszkow!! :) Dzisiaj o 15 mam usg zobaczymy co tam u małej slychac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super wiadomosci. Gratulacje :)Mnie od 01.30 w nocy do teraz boli podbrzusze tak jak bym miala okres dostac tak to pamietam . Jest to bol ciagly wiec skurcze to nie sa. Wiec leze i odpoczywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aam
Gratulacje dla mamusiek:) im sie wiecej czyta o nowych dzidziusiach to czlowieka zazdrosc lapie heheh ze wy juz a tu nic...no ale w koncu sie doczekamy , odwrotu juz nie ma..kwestia dni...ja wczoraj wieczorem mialam nadzieje ze sie cos zacznie bo maly strasznie kopal wiercil sie , nie do wytrzymania tak od 18 do 22...podobno przed porodem dziecko wlasnie sie mocno przeciaga ! ale nic, dzis juz spokoj wiec to chyba nastepny mit wyczytany w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tullippanna i przyszłamama wielkie gratulację, ale super wiadomości z rana. Ctrl Alt Delete super pamiątkę będziecie mieć jeśli chodzi o sesję brzuszkową, aż miło się oglądało:) Ja dzisiaj wyjątkowo wcześnie wstałam, po kolejnej zarwanej nocy, ale dobrze, może to jakiś znak:), przyjaciółka mi napisała, że ma przeczucie i dzisiaj urodzę, byłoby pięknie. Mam pytanie do dziewczyn, które urodziły. Mogłybyście podać dokładnie co jecie, przykładowe menu z jednego dnia. Tak ostatnio myślałam nad tym i poza jabłkami, kaszą i paroma innymi produktami kompletnie nie wiem co będę mogła jeść. Niby w internecie coś tam pisze, ale zależy mi na opiniach mam, jeśli chodzi o pierwsze dni po porodzie:). Wstaję z łóżka i może też umyję okna, żeby trochę pomóc przeczuciu przyjaciółki, a popołudniu mój brat przylatuje z Angli zobaczyc Kubusia, a Kubuś jeszcze w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1987
Hallohallo wysleciemi te namiary a maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość undo
U mnie też jeszcze nic się nie dzieje Aam -ja z kolei na szkole rodzenia słyszałam, że przed porodem dziecko MNIEJ się rusza :) Gratulacje dla naszych nowych mam :) Mam 6 dni do terminu, byłam przekonana, że mały wyjdzie ze dwa tyg przed czasem, a on wielki rośnie cały czas (tydzień temu miał 3750 na usg..) Dziś idę na ktg pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimi1987 wysłałąm Ci na maila hasło:) A ja znowu gorzej sypiam, czyli prawie nie sypiam, na porządki nie mam siły ani chęci ale chyba wybiore się na jakieś zakupy popołudniu w celu poprawienia humoru:) Moja mała pod koniec ciąży zrobiła się bardzo aktywna i dopier teraz daje mi popalić, mam wrażenie ze wciska mi się w pęcherz, a i bez tego co chwilę jestem w toalecie, mam nadzieję, że niedługo wszytsko wróći do normy, bo czasami mam wrażenie że mogłabym tam zamieszkać hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kochane za maila:) wysyłam swój brzuszek hmmm zostało 16 dni do wyznaczonej daty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Jejku wzięłam sie za to mycie okien. Mimo ze robie to powoli i sie nie przemeczam dysze jam lokomotywa. Ufffff ciężko :) A okno dopiero umyte w sypialni - jeszcze salon z balkonowym oknem został. Stwierdziłam ze wypiore jeszcze firanki - tak to jest - człowiek bierze sie za jedna rzecz a potem pojawiaja sie kolejne :) Rosół na gazie powolutku bulgocze a ja paaaadam a jest dopiero 11 :) Jakby tego bylo mało w telewizji w tle na Polsat Cafe leci porodowka :) Ale to takie pozytywne zmeczenie - okupione pożytkiem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka dobrze Cie rozumiem, ja też wzięłam się za porządki, poprałam, pościeliłam łóżko, kurze zrobiłam i aż miło. Pootwierałam też w całym mieszkaniu okna, dzisiaj u nas słoneczko więc człowiek też ma więcej energii. Zostało mi jeszcze zmywanie, obiadu nie robię, bo jedziemy z mężem, siostrą i jej facetem na miasto coś zjeść, a potem na zakupy, więc cały dzień zajęty:D Cieszę się bo ostatnio całe dnie w domu siedziałam i już do głowy można dostać, a im więcej człowiek leży tym bardziej zmęczony. Nic mykam zmywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja też wziełam się za porzadki, poodkurzane, wszystko pomyte i poprane, jeszcze tylko pozmywac i poprasowac muszę ale to już jak wrócę od lekarza. Męczę się strasznie ale lepsze to niż lezenie plackiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja wlasnie po wizycie myslalam ze cos sie bedzie dzialo a tu nic od zeszlej srody rozwarcie na 2 palce na poprzednim ktg skurcze byly co prawda nie regularne ale byly a teraz nic jak do poniedzialku nic sie nie wydarzy to mam sie zglosic do szpitala juz bym chciala jechac......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Dziewczyny dokładnie ! Aż miło jak domek wysprzatany! Co prawda kurze i taka generalna dezynfekcja jutro ale przy oknach i z firnakami tez się dzisiaj nameczylam :) Fakt jest taki ze jak jest co robić to sie nie myśli o głupotach i dzien szybciej mija. Jutro weekend - maz w domu - bede za nim chodzila jak ciele :))) Moze jak sie tak napracuje dzisiaj i jutro i doprawimy to dobrym przytulaniem w nocy to cos się ruszy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po usg niestety wód jest za mało i za 2 tyg kolejne usg. Chciałam rodzic w wodzie ale jeśli wód nadal będzie za mało to mi nie pozwolą. Szkoda ze cały plan porodu się posypal ale cóż najważniejsze żeby maleństwo miało dobra opiekę okołoporodowa. Jestem zmęczona a dziś zajmuje się chrzesniaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Dziewczyny dzisiaj mam dzień wariata. Skończyłam sprzątać i gotować siadlam na tylku i przypomniałam sobie ze firanki skończyły sie prac. Ide do pralni a tam coooo - basen :) Pralka zaczęła cieknac :) Cala woda na podłodze :) Jakby bylo mało to jeszcze sie mopem namachalam :) I jutro pewnie będzie wycieczka po nowa pralke - tak zeby się nie nudzilo :) Ewelina narazie niczym sie nie martw - moze sie jeszcze okazać, ze poród w wodzie będzie możliwy. Musisz cierpliwie poczekać na kolejne usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dalej mam ból brzucha i promieniuje na kręgosłup. Najgorsze jest to , że jest on ciągły więc to nie są skurcze. Ciekawe ile w takich bólach pochodzę. Miał ktoś tak przed porodem bo nie słyszałam , żeby kogoś tak cały czas bolało. Oczywiście mogę funkcjonować ale ból jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×