Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość gość
tulipana zajmij sie lepiej tym swoim dzieckiem,a nie kupujesz p*****ly i tak malutkie dziecko wsadzasz do tego. Zejdz z kafeterii i do dziecka ośle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wezcie wy te dzieci kladzcie o normalnej godzinie spac,kto to widzial zeby takie dziecko chodzilo spac o 22 czy 23? zero wieczora dla siebie macie,zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej Wiki dostała tarte jabłuszko ale to tylko tak na skosztowanie. Dopiero od 2 dni daję deserek 4 łyżeczki i z dnia na dzień będę zwiększać. Na tą chwilkę nic jej nie jest zachowuje się tak jak do tej pory. Krostki na twarzy nie są już takie czerwone jest troszeczkę poprawy , ale jak jej nie zejdzie do następnego tygodnia zgłoszę się do pediatry. Wiktoria zasypia na rączkach ale trwa to max 15 , 20 min i odkładamy do łóżeczka i śpi. W dzień wystarczy na rączkach 5 min i śpi ale nie długo 30 min i wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dostałam okres ufff jak dobrze. Jedno dziecko na tą chwilkę starczy. Dzisiaj bardzo wieje spacerek odpada i zobaczymy jak Wiki będzie spała. Wywietrzyłam pokój i zasnęła ale no jak długo hmmm - dziś mamy test bo zawsze o tej porze jestem na dworze. Jutro mąż wraca do pracy jak dobrze. Będę bardziej zorganizowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mała zasypia zazwyczaj na rekach ale to tez 5-20 minut i śpi i odkladalm ja do łozeczka. Były takie 2 tygodnie ze odkladalam ja do lozeczka jak juz widzialam ze jest zmeczona i sama zasypiała, ale teraz sie scwaniła i nie chce sama :) W nocy jest jeszcze róznie czasem odladam ja do nas do lozka bo juz nie mam sily... ale coraz czesciej zasypia u siebie :) i budzi sie w nocy co 4h. czyli np. spi od 20:30 do 00:30 pozniej pobudka okolo 4 i spi do 7-8 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mama na pazdz sorry za pomylke:-). Ogladalam wczoraj zdjecia maluchow i wydawalo mi sie, ze z jednego maila byly wyslane twoje i Ana86:-). My dzisiaj chrzcimy, mam juz wszystko przygotowane, wszystko udalo mi sie wyjatkowo szybko ogarnac, a chrzest dopiero na 15. Milego dnia dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mała dalej śpi. Może faktycznie jest pora spania i nie ważne czy na dworze czy w domu będzie spała. U nas w nocy tez różnie .... są nocki gdzie mała wstaje o 4 , 5 a są nocki gdzie wstaje o 01.30. Przez ostatni tydzień dwa razy wstaję koło 2 a potem o 5 nie wiem od czego to zależy. Miała dni gdzie się budziła nad ranem na mleczko a teraz znowu inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu nie wtrącaj się do kulturalnych rozmów bo poziom zaniżasz... ja lubię wieczory z mężem i synkiem :) i cieszy mnie że chodzi spać o 23 :) mój brzdąc ma 13 tyg niecałe :) coraz bliżej do soczku z marchewki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2plus1 - kiedy masz zamiar dać soczek z marchewki?? Wiki dzisiaj dostała deserek jabłko + marchewkę ( z gerbera ) , oczywiście wszystko daję za zgodą pediatry. Po 10 dniach jak mała będzie dobrze znosiła deserki mogę dać kaszkę. Dzisiaj mamy 3 dzień jak mała wcina deserek jest dobrze. Zauważyłam tylko , że robi częściej kupę w ciągu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ale Wam zazdroszczę tych pierwszych zupek i desrekow :) Mnie czeka karmienie piersią do końca. Chociaż mam plan żeby powiedzieć pediatrze ze po pól roku wracam do pracy i ze chce rozszerzyć dietę dziecka wcześniej. Chociaż po ukończeniu 5 mcy. Plusem jest to ze Jas je już bardzo regularnie - co 2.5 h-wiec karmienie nie jest tak wymagające jak wcześniej. Wczoraj po południu miałam gości i żeby sobie pogadać na spokojnie trzymałam Jasia ns rękach i chyba znowu ma dzień przylepki bo śpi ns rękach a przy odlozeniu budzi się. .. Ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
do końca 6 mca*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję dać mu kilka łyżeczek soczku z marchewki w prezencie walentynkowym - będzie miał wtedy 4 miesiące bez 1 dnia. Nie wiem czy to nie za wcześnie, ale moja mama mówiła mi, że ja i brat w tym wieku zaczynaliśmy i było ok :) Ważne żeby nie zaczynać od dużych porcji i obserwować dzieciaczka. Jak jest wszystko ok to powolutku zwiększać ilość :) i jeden dodatkowy smak tygodniowo - żeby wiedzieć czy nie uczula i czy nie powoduje biegunek lub bólu brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bez spacerku i mała spała do 14.20 szok :) Teraz znowu poszła spać ale to już krótka drzemka. Ja chce już wiosnę nie umiem się doczekać. Mam blisko działkę , park -- jak fajnie będzie a dzieciaczki już będą starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
A ja postanowiłam uczyć małymi kroczkami mojego dziecka odrobiny samodzielności - zawsze usypial na rękach i dopiero jak mocno zasnal to odkladalam go do wózka - z różnym z reszta skutkiem. Teraz postanowiłam ze odloze go do łóżeczka jeszcze ostatnimi sił przytomnego żeby wiedział ze usypia w łóżeczku i ze tam też sie obudzi. No i po 2h i chyba 30 próbach odlozenia usnal - na pewno nie na długo bo zaraz pora jedzonka ale na początek jest i tak to dla mnie malutki sukces. Małymi krokami do przodu. Oj ja też chcę wiosnę - dzici będą siedziały, jeździły w spacerówkach. Już widzę kocyk na trawie i piknikowanie z maluchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Milka małymi krokami do przodu :) U nas dzień zleciał bardzo szybko cały dzień byliśmy w domu i nie ma tak źle. Nie pamiętam kiedy ostatnio siedziałam w domu bo codziennie jest spacerek. Wszystko zrobiłam obiad na jutro , wyprasowałam pranie włączyłam kolejne , posprzątałam łazienkę jutro tylko poodkurzam i umyję podłogi. Jak już mam dziecko to nie ma leżenia , odpoczywania tak jak to zawsze było w niedzielę. My idziemy za 20 min kapać małą potem mleczko i usypianie. Idziemy wcześniej spać bo maż wstaje o 5 do pracy. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Babci i Dziadka tuż tuż -- dziewczyny jakie macie pomysły ? Podzielmy się bo ja się cały czas zastanawiam nad prezentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Ja w prezencie dla dziadków od Alana zamówiłam na allegro ramkę za zdjecia,są trzy ramki połączone razem,w środkowej jest wiersz dla babci i dziadka a w bocznych zdjecia wnuczka :) Myślę że się spodoba.Jedą ramkę,bo nasz syn ma tylko jedynych dziadków niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ja też chętnie ukradne jakis pomysł bo poza tradycyjna ramka nic mi do głowy nie przychodzi. A u nas do obdarowania 2 babcie i 2 dziadków no i dwie pra babcie i jeden pra dziadek :) Ramki dostali na święta wiec musze cos innego wymyślać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze sie boje troche podawac cos poza mlekiem mimo ze Lilunia ma 3 i pol miesiaca. Ma jakis taki wrazliwy zoladeczek. Poczekam jeszcze z tydzien. xxxx Ktos na tym forum ma bardzo apodyktyczny charakterek. Tylko ze ktos tez ma taki ze nie pozwoli sobie narzucac jakichs IDEALNYCH sposobow wychowawczych. Lilunia dzis pojdzie spac po polnocy. Bedzie spac w jamperoo cala noc. I to w centrum handlowym gdzie bedzie cala noc sie zarazac wszystkimi mozliwymi chorobami. A I Na golasa. Z kielbasa w reku. Bedzie tak spac do poludnia zeby mamusia mogla "miec czas dla siebie".. Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
hehe,Tullippanna no i super!!Wiesz,my matki musimy być piękne i pachnące :D No tak,ktoś tu ciągle ma jakieś ale!!Ale po co???Dziwni są ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Tullippanna - MISTRZ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tullippanna brawo:) my na prezent dla dziadków zamówilismy fotokalendarze ze zdjęciami dziecka, akurat styczeń to prezent na czasie:) i myśle, że dopóki mała sama nie zacznie robić laurek to co roku prezent będzie taki sam. Dziewczyny jak czesto chodzcie do pediatry z dziećmi? Bo z waszych wpisów wnioskuje, że wszystko konsultujecie, a ja zaczęłam dokarmiać dziecko mm na własną rękę, bo dziecko było głodne, a mi powoli zaczyna już pokarm zanikać:( Moja Kaja ostatnio wogóle nie śpi w łóżeczku, nie mam wystarczająco samozaparcia, żeby ją uczyć tam spać. Wiem, że ciężko będzie ją odzwyczaić, ale ja sama lubie z nią spać i patrzeć jak się we mnie wtula. Może jak zacznie dłużej spać to się zmobilizuje, bo póki co to dalej pobudki co 1-3h max. Dzisiaj byliśmy w gościach i znowu dobre rady, dziecku za zimno, nie trzymaj na rękach, odłóż jak śpi, nie wychodź na spacer bo zimno, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błażej wieczorem usypia w swoim łóżeczku bez większych problemów zwykle ok. 21. Budzi się najczęściej ok.3 i 6. Potem bierzemy go do siebie i śpi do 9. Bywają też pojedyncze noce z dodatkową pobudką lub takie że budzi się ok. 5 i o 8 wstaje. Je tylko z piersi. za to w dzień sen jest mocno nieprzewidywalny. Na spacerze zasypia z coraz większym trudem, poza tym zdarzają mu się krótkie drzemki po jedzeniu albo gdy jest bardzo zmęczony uśnie wtulony we mnie w pozycji jak do karmienia. Kładę go wtedy do naszego łóżka. W dzień nigy nie zasnął samodzielnie tak jak robi to co wieczór. Na dzień babci zamówiliśmy zdjęcia drukowane na płótnie- fotoobrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas znowu ciężka nocka, jak zasnęła ok. 22 tak do 6 rano pobudka co godzine, nie wiem sama, może się nie najada, że tak często sie wybudza, ale to juz trwa 2 drugi tydzień i jest coraz gorzej zamiast lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam fajną nockę mała zasnęła o 20.15 i wstała o 03.20 na mleczko i potem wstała o 07.30 :) Teraz przyszła mama i brat bawią się z małą. Potem idę na spacerek. Ja ze swoim pediatra jestem umówiona na sms. Mam jakieś pytania czy wątpliwośc****szę eska i mi odpisuje ale dzwoni. Tullippanna - ale się uśmiałam hihi. Nie zwracajmy uwagi na gościa. Widać , że mało inteligentna smarkula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knw1986 a Ty dopiero pewnie dorosła jesteś. Przestań tu pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milakulus nie mogę się napatrzeć na czuprynkę Kubusia:) knw1986 to masz chyba super relacje z pediatrą skoro masz konsultacje na telefon, zazdroszcze. U nas tak dobrze nie ma, dlatego ja się w sprawie żywienia nie konsultuje, bo pewnie i tak bym się za wiele nie dowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×