Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Gość pająk bez nogi
Hej:) Agidorka raz dziennie po łyżeczce, ale ja jak czuję ,że mi coś brakuje to łyżkę biorę i potem już nie codziennie. Oczyszczanie tarczycy, ja dawałam linka na clarkowym odnośnie płuc i tam jest tarczyca. Czekaj, moze link wejdzie i mi nie zespamuje. a jednak zespamowało. tam sobie kliknij obok tego zdjecia z dzieciatkiem oczyszczanie organizmu. *** Oxy jak ci się uda zalogować, to zmień hasło i zobacz, czy będą problemy dalej. Bo może ci hasło system spamuje. Oj Agidorka ma zakwaszony organizm, na 100%, przy rozrośniętej tak candidzie nie ma innej opcji. Poza tym to tylko i wyłącznie zestaw minerałów nic więcej, tylko w formie proszku, a nie tabletek jak 50 rodzai zestawów witaminowych kupowanych przez ludzi na tony. Z ta wrażliwością na świństwo w jedzeniu to każdy po większym oczyszczaniu tak ma, a po głodówkach 40-dniowych to już w ogóle he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Próbujemy http: // zanim- kupisz.blo gs pot .com /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Agidorka wykasuj sobie wszystkie spacje w tym linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Oxy miałam jeszcze pytać. Ja nie czytałam całego wątku, a ty ponoć pół godziny po wypiciu pomarańczowego OR wypijasz szklankę gorącej wody. Po co to? W przepisie wcześniej tego nie podałaś, dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest OR???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dosc... naprawde:/ Oxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winona forever
witam pilam dzis olej rycynowy i w porownaniu do olivy extra virgin to on smaczny jest. Nie ma intensywnego zapachu ani smaku. Ja mam zimno tloczony a pamietam ze ,,zwykly,, rycynowy to dosc mocny zapach mial. Wystraszona tym wstretnym aromatem z opisu Oxygen- dodalam do ,,drinka,, olejku pomaranczowego- i super, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agidorka
pająk dzięki, bardzo ciekawa stronka, przejrzałam pobieżnie, zapisałam w zakładkach i będę czytać a wracając do polecanego przez oxygen i pająka proszku zasadowego; przeanalizowałam jego skład i mam do was pytanie: czy nie na tej samej zasadzie działa koń trojański z czarną melasą? soda ma właściwości alkalizujące, melasa trzcinowa również, ponadto zawiera całe bogactwo mikroelementów i witamin: wapń, żelazo, potas, miedź, fosfor, chrom, magnez, cynk, witaminy z grupy B (B1, B2, B5, B6, B9, B12), ponadto kwas fosforowy i aminokwasy czy więc koń trojański z sodą i melasą trzcinową nie zastąpi proszku zasadowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Agidorka, pewnie w jakimś stopniu tak, ale osobiście ja w czasie leczenia bałam się ogólnie cukru, więc konia trojańskiego nie stosowałam. Przy proszku zasadowym mam tą pewność, że faktycznie te minerały uzupełnię, a melasy nigdy nie spożywałam więc trudno mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Tak stronka fajna, zauważyłam, że powoli coraz więcej takich stronek się pojawia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nano srebro i terapie gersona polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komus bardzo zalezy na blokowaniu mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem?blokowaniu czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet gdy chce wyslac wam teksty jako gosc, jestem blokowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie teksty?Moze sa w nich linki czasem blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaje 2 inne sposoby wyczytane w symptome.ch. Sa interesujace. Sama nie stosowalam ale wydaja sie proste. Z wpisow wynika, ze sa dobre: ...................................................................................... #. wewnatrzkomorkowe odkwaszanie metoda Fischer-Reska: 3 tygodnie natriumcarbonat plus magnesium( pierwsza faza, jest to odkwaszanie zewnatrzkomorkowe) pozniej 3 tygodnie odkwaszanie wewnatrzkomorkowe vit.c i kaliumcarbonat 1:2 rozpuscic w wodzie i wypic przed spaniem. Po 3 tygodniach znow pierwsza faza. ......................................................................................... #.Oczyszczanie organizmu olejem kokosowym(candida): 1-2 lyzeczek oleju kokosowego dziennie przez tydzien czasu, dodatkowo conajmniej raz dziennie lyzeczke np. bentonitu. Pozdrawiam Oxygen Niestety nie pozwalaja mi sie wlogowac. Przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agidorka
oxygen, spróbuj zalogować się ponownie tworząc nowy nick (ten sam, pisany małą literą) i zmieniając hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Dokładnie, albo tworząc nowy nick dodać cyferkę. Sposoby ciekawe, nie powiem :) Na candidę trochę mało tego kokosu. Betonit, nie znam tego. Wygooglałam i wyszła mi jakaś skała. :D A z tym srebrem to się zaczęło jak kilka osób poleciło kilku innym osobom srebro, a jeszcze inni, jeszcze innym sodę. I teraz chodzi jakiś złośliwiec po topikach i ironizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ironizuja sobie z prostych a skutecznych metod,moze ktos z firm farmaceutycznych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Wszystko fajnie spoko, ale teraz nikomu nie polecisz ani srebra, ani sody, bo cię od jakiś Adaśków wyzwą, albo od jakiejś ortograficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nano srebro jest skuteczne Co Wy piszecie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle brak odpowiedzi. Jak nie wiadomo o co chodzi -to chodzi o kase!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale Ty nie informujesz o faktycznym działaniu bo to sa nieprawdzwe informacje,nie mozna dostac srebrzycy po nanokoloidach ,to juz w ciemnogrodzie o tym wiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo srebro jest bardzo skuteczne i na 50% opisywanych tu topików jest skuteczne wiec trzeba o tym mówic głosno nie krepowac sie,to nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akwizytorku zbytu szukaj gdzie indziej albo wez sie za uczciwa prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy: pacjenci będą częściej dostawać placebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akwizytorek psycholek odlatuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemieckie Stowarzyszenie Medyczne doszło do wniosku, że placebo - neutralne pigułki - działa czasem lepiej niż farmaceutyki, na przykład w przypadku łagodnej depresji i chronicznego bólu. Zaleca, by częściej przepisywać je pacjentom - poinformowała w czwartek (31 marca) AP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość akwizytorek psycholek odlatuje! Kto i gdzie odlatuje??bo akwizytorków tu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz widzisz ta od placaba,gdzie jest stosowane placebo,napewno nie jest nim nanosrebro pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×