Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość terri9
Hej kobiety gdzie jesteście !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Terri :-) Ja jestem :-) moze nie zabiegana, ale po 8 godz.spedzonych przed ekranem komputera w pracy, dopiero teraz zajzalam na Nasze forum. U mnie stymulacja przebiega spokojnie, nie czuje zadnych skutkow ubocznych pastylek, troche jestem bardziej senna niz zwykle, ale to wszystko. W sobote rano mam wizyte u lekarz i USG, zobaczymy co "w trawie piszczy" :-) A teraz popijam ziolka i za chwile ide spac, rano musze wstac o 6:30... Pozdrawiam i zycze kolorowych snow! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeszcze jedno, wczoraj robilam badanie na hormony tarczycy, m.in. TSH i spadlo mi do 1,6!!! A jeszcze 2 miesiace temu mialam bardzo wyskoki poziom bo w gornej granicy normy 4,3... Teraz sie wyrownuje i wreszcie mam perfekcyjny poziom hormonow tarczycy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 Ja również nie czuję żadnych skutkówpo CLO ale nawet nie wiem czy wogóle na mnie zadziała .... To super kochana , że tak bardzo się tobie poprawiły te wyniki wychodzi na to , że wszytsko idzie w dobrym kierunku :) kurcze ostanio coś nikt tu nie zagląda szkoda !!!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terri, ja mysle, ze wkrotce bedziemy bardziej wylewne w pisaniu, ja np.jutro koncze stymulacje (po 5 dniach z 0,5 CLO ) i rano ide na USG sprawdzic pecherzyki. Wtedy ustalimy z lekarka dokladnie co nastepuje. Mysle, ze dziewczyny jak tylko beda mialy nowe wiesci to tu zajza i sie podziela, prawda??? :-))) Piszcie Kochane jak tylko cos u Was ruszy, przeciez nie moze byc ciagle tak samo! Ja dzisiaj czuje sie jak by wiosna przyszla, i powietrze ladniej pachnie... Dzisiaj po prostu jest mi dobrze :-) A dzis wieczorkiem z mezem raczymy sie przekaskami i winkiem. A....Anuuula33 - skoro dzis piatek to przeciez mialas wizyte u bioenergoterapeuty z Lodzi. Jestes juz po? Masz sile cos nam napisac? Jak sie czujesz? Ja osobiscie jestem bardzo ciekawa - o ile jeszcze tu zagladasz... Ja jutro napisze po poludniu co moja dr proponuje i jak wyglada "moje zycie wewnetrzne" - ile jajeczek uda mi sie zniesc :-) Pozdrawiam Was wszystkie i zycze "goracych" chwil wieczornych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 ja przyjmuję 1 całą tabletkę ;/ CLO jeszcze 2 dni ale nie wiem co u mnie sie tworzy będę próbować jak to się mówi na ślepo ;) tylko nie wiem kiedy najlepiej heheheeh chyba od 10 dnia codziennie hihihihi żeby nie pzegapić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane to Anowi miala miec dzisiaj wizyte,ja tez czekam na wiesci od niej.Ja jestem zapisana na 13 marca i narazie musze odpoczac od lekow.Ciesze sie ,ze macie dobre nastroje wiosna idzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terri, mowisz, ze po 10 dniu codziennie :-) a ja juz od 6 dnia codziennie :-))))) wszystkie miesnie mnie bola! :-) Coconut! Milo Cie "slyszec" :-) Ciekawe co powie Nam Anowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) tak tak to ja byłam dzisiaj w Łodzi na wizycie, ale niestety jestem zawiedziona tym Panem i ja niestety go niepolecam. Fakt siedzieliśmy 3 godz. skasował nas 200zł bo byłam z mężem. Pierwszy położył się mąż na kozetce, no trochę pogadał że piasek na nerkach itp. mój mąż wogóle nie wierzy w takich znachorów, powiedział do mnie wcześniej że może uwierzy jak rozpozna ze ma problem z ręką (od dłuższego czasu nie może nic podnosić ciężkiego do góry, otwiera mu się ręka) na moją prośbę żeby Pan sprawdził czy wszystko z rękami jest w porządku trochę się zmieszał dotknął i powiedział że trochę przepracowana, a wcześniej miał informację że mąż jest rolnikiem. Ogólnie to on nic nie robił poza przyłożeniem płytki. U mnie w sumie nie widział problemu z niska rezerwą jajnikową, powiedział że jestem na to za młoda. Jak mu powiedziałam że są dziewczyny które w wieku 30 lat mają już menopauzę i jest to udowodnione medycznie nie odpowiedział nic. Aha przepisał nam sporo leków. Ogólnie jest on bardzo wierzący i nawet trochę chciał nas odwieźć od decyzji in vitro, a zdrugiej strony tak jakby namawiał męża na skok w bok dziwny facet. Ja żałuję że nie pojechałam do klienta doo którego chodziła moja mama on masuje, uciska ciało a najbardziej stopy, dłonie, a wiem że są punkty na dłoniach stopach odpowiedzialne za pracę jajników i myślę że to byłoby dla mnie lepsze. Ja trochę już tych energoterapeutów odwiedziłam i niestety ten Pan dostaję najniższą ocenę. Ale oczywiście jest to moja subiektywna ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Anowi ale mnie zmartwilas:(A ja sie zapisalam:(Znam wielu takich majstrow z Lodzi bo jak wspominalam uczylam sie bioenergoterapii u nich na kursach.Dlatego chcialam isc do zupelnie obcego a tu taka lipa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 , może masz rację może zacznę od jutra hihih rana bo teraz mąż już śpi :P ostatnio pęcherzyk w 8 dniu cyklu miał 16 mm z tym że okres wystąpił 23 dnia cyklu teraz nie wiem czy dostane regularnie czy znów szybciej , ale szybciej zacząć nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
anowi32 przykro mi ,że wizyta sie nie udała , ale jak byś nie spróbowała to też byś żałowała fakt troszkę ta próba kosztował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terri - pewnie, że tak jakbym nie spróbowała, to bym żałowała. Trzymam kciuki za naturalsik:) Coconut- tak naprawdę to nawet niewiem czy ten Pan jest bioenergoterapeutą? tak zazwyczaj się mówi o takich ludziach. Wiesz ja wczesniej trochę też chodziłam do takiego gościa z mojej okolicy, on chociaż co nieco wyczuwał, np. jak spytałam się za ile dni będzie @ to potrafił odpowiedzieć, albo pamiętam jak podczas jednej stymulacji gdzie tylko urosły mi dwa pęcherzyki, to wcześniej przed stymulacją jak mu powiedziałam jakie zastzryki będę brała to on tym wahadełkiem swoim sprawdził i powiedział mi,że wg niego nie zareaguję na te lekii niestety to się sprawdziło, w sumie to taki trochę wróżbista z niego był:) Ja np byłam zadowolona z elektroakupunktury i wg mnie to własnie ona pobudziła mi jajnik który wcześniej nie "działał". Lonia - ogromne zaciskam za pęcherzyk/i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anowi - przykro mi, ze jestes zawiedziona ta wizyta. Tak naprawde nigdy nie wiadomo, moze to przykladanie plytek jednak na Ciebie zadziala? :-) A co teraz? W jakim dniu cyklu jestes? Terri - mamy dokladnie takie same dane! Moj ostatni cykl trwal 23 dni, a pecherzyk w 8dc mial 16mm :-))))) Dzisiaj 9dc i wlasnie wychodze do lekarza a pozniej na zakupy :-) Wczoraj wieczorem jeszcze rozjasnialam sobie wlosy (sama) zeby jutro moc polozyc sobie rud0-czerwona farbe :-) Taka zmiana na wiosne! :-) Pa Kochane, piekny dzien za oknek! Slonce swieci :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w szoku bo mam owulacje.Nie wiem dlaczego lekarz mnie przekreslil.Loniu niecierpliwie czekam na wiesci od Ciebie.Terri a Ty idziesz na monitoring?Anowi a kiedy zaczynasz stymulacje?Saadee kochana u Ciebie zielone swiatlo tuz,tuz:)Ide do fryzjera w czwartek,kolor zrobie braz i troche jasnego.Mam krecone wlosy i zazwyczaj wygladam jak potargana:PTo i podciac powinnam.A do solarium nie pojde bo bede pic dziurawiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 kochana ale sie uśmiałam nie mogę wszystko to samo , to wiesz co po co ja mam iśc na monitoring hahahaha co u Ciebie to i u mnie :P zaraz pisz jak wrócisz jak tam twoje pęcherzyki !!! KOCHANA TO zrób sie na bustwo i nie zapomnij napisać jak poszło!! Coconut2009 Widzisz nic w naturze nie ginie !!! bardzo się cieszę z twojej owulacji :) ja nie idę na monitoring :( ale skoro lonia37 jesteśmy zgrane to będę bazować na je3j wyniku hahahaah mały żarcik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 jeszcze jedno jakie jest twoje AMH ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ale pięknie za oknem, jejku aż myśli pozytywne się uwalniają ;) Fajnie, bo wiosna już coraz bardziej pokazuje swoje uroki, cudnie! :) Terri A czy Ty robisz sobie moja droga teściki owulacyjne by dobrze się "w strzelić" ;) Coconut Wiesz, teoretycznie będę mogła już niedługo podjąć starania jeśli oczywiście po wizycie okaże się, że wszystko jest w porządeczku! Ale...troszę się boje, że to będzie za wszybko (zakładając to wersję oprymistyczną, że zajdę od razu...) Przecież ja niedawno miałam tą operacje, to wszystko jest naruszone... :( Chyba dam sobie mimo wszystko jeszcze troszkę czasu, a ile? zobacze. Pogadam jeszcze jak będę na kontroli u gina, mam nadzieje że wszystko dobrze wewn. się goi, bo zewn. nie zapeszajac jest OK ale chce mieć pewność, że jestem zdrowotnie wpełni gotowa na prawidłowe przyjęcie i utrzymanie ciąży :) Czas pokarze co i jak, ale po zgodzie lekarza ze już mozna podjąć starania zdam się również na wewnętrzny instynkt ;) I jeszcze jedno, ja Ci mówie nie poddwaj się i próbuj! Ja też mam słabe szanse i już tyle przeszłam, ale jeszcze troszkę powalcze :) Oczywiście na wsparcie i dodanie otuchy z mojej strony możesz liczyć! :) Lonia Koniecznie napisz jak tam po wizycie! Trzymam kciuki! :) Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam 1 d.c. w tym miesiącu pokusiłam się na mierzenie temperatury i niewiem czemu nie spadła mi przed @ mam 37,05, trochę się boję że te torbiele mi nie zniknęły i dlatego temperatura nie spadła, ale dowiem się w poniedziałek bo mam USG i jak będzie ok to zaczynam stymulację. Miłego dnia dziewczyny:)i u mnie pięęęęęęęknieeeeeee świeci słońce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
saadee ja juz próbiowałam wszytskich testów i DONA na ślinę i owulacyjnych teraz tylko zdaję sie na intuicję ;)teraz jeszcze bęę szukać śluzu płodnego bo ostanio go miałam bo specjalnie obserwowałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego lekarz mnie przekreslil.Nigdy nie mialam zaufania do tych testow paskowych i nigdy mi zaden nie wyszedl az do wczoraj w 16dc.A jak robilam w 14i15 to nie mialam dwoch kresek.Jajnik lewy mnie tak pobolewa jak przy normalnej owulacji juz drugi dzien.Moze przez te leki,przeziebienie i stres mi sie poprzesuwalo?Mam nadzieje:)Loniu odezwij sie bo ja tu siedze jak na szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anowi32 No wiosna coraz bliżej ;) Piszesz, że niedługo zaczniesz stymulacje, wiesz już jakim lekiem? Być może pisałaś, ale przyznaje że nie doczytałam ;) terri Aha no widzię, że jesteś w temacie ;) Wiesz, ja nigdy nie miałam robionego badania na wrogi śluz, a Ty? Jestem ciekawa jak u mnie w tym temacie.... A czy to się robi raz i wtedy wiadomo co i jak czy trzeba co jakiś czas powtarzać bo to się zmienia? Jak to z tym jest? bo przyznaje że jestem "zielona" w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saadee- ja będę miała stymulację do in vitro więc najprawdapodobniej będzie to gonal albo menopur. A co do wrogości śluzu to ja tesz niby to miałam, przez parę lat niby był właśnie główną przyczyną naszych problemów, piszę niby, bo np dr K z Inv twierdzi że wg niej nie istnieje coś takiego jak wrogość śluzu problem jest w czymś innym. Ale tylko raz spotkałam się z takąa teorią. Ja robiłam parę razy to badanie nazywało się test PCTalbo PTC już nie pamiętam i zawsze plemniki w śluzie były unieruchomione , ruszały się w miejscu albo już zdechlaki, poprostu śluz traktuje plemniki jako wroga i atakuje go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
saadee ja nigdy nie miałam tegto badania , ale wydaje mi sie że akurat z tym nie miała bym problemu , tymbardziej że po 8 miesiącach stań udało mi się zajść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anowi A in vitro? Fajnie, bo zwiększasz sobie szanse na dzidziusia :) Też myslałam o tym o GONALu, bo po CLO jakoś się nie udało... Zresztą zobaczę jak praca moich jajniczków i owulka wygląda teraz po tej operacji, którą przeszłam nie tak dawno.... A jak wygląda to badanie na wr.śl? Tu działa gin chyba, tak? W jakim dniu cyklu trzeba się pojawić? Terri A to spoczko, fajnie że przynajmniej to nie stoi u Ciebie na przeszkodzie. Coconut Co dobrego u CIĘ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut Jak pobolewa to może znak że reaguje na stymulacje! :) Ja też po CLO czułam takie lekkie kłucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwadziesciatrzy
dziewczyny, mam bardzo niskie amh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwadziesciatrzy - witaj w klubie saadee- badanie na wrogość śluzu pokega na tym że zjawiasz się u dr w okresie okołoowulacyjnym po stosunku, musi upłynąć ok.6-9 godz od stosunku, dr pobiera śluz i ogląda pod mikroskopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, juz pisze o wszystkim! Dopiero weszlam do domu bo po drodze spotkalam sie z mezem i bylismy na "randce" :-) Otoz tak: Pani doktor byla w dobrym nastroju co i rowniez udzielilo sie mnie. Na USG wyszlo, ze na prawym jajniku dojzewaja dwa jajeczka, to wieksze ma ok.14mm (9dc) to drogie ciut mniejsze, na lewym nie bardzo mozna bylo cos zobaczyc. Poza tym z jajeczkami na prawym jajniku to prawda poniewaz od kilku dni wlasnie w tym miejscu czuje takie "ugryzienia" :-). Poza jajeczkami Pani dr.dostrzegla ...miesniaczka... co oczywiscie zmniejsza szanse na zajscie w ciaze o ok.30%. Poniewaz w tym cyklu mam minimalna stymulacje CLO 0,5 tabletki to mamy z mezem starac sie naturalnie caly przyszly tydzien (slyszysz Terri - to do Ciebie tez sie tyczy :-) ja bede chodzila na monitoring a Ty rob to samo co ja :-) ) , a w przyszly wtorek mam znow sprawdzanie czy jajeczko/a dojzaly dostatecznie i czy/lub pekly samoistnie lub czy im pomoc podajac zastrzyk. Jezeli nie dojdzie do zaplodnienia w tym cyklu to w przyszlym, tak ok.20-22 dc powinnam miec histeroskopie, a po niej zaraz w pierszym cyklu In vitro. Podobno histeroskopia bedzie miala dobry wplyw na ewentualny transfer (ale dlaczego to pewnie porozmawiam szczegolowo na spotkaniu we wtorek). A In vitro dr. chce przeprowadzic jak najszybciej ze wzgledu wlasnie na bardzo niskie AMH 0,2. Bylo by to na poczatku maja - to juz niedlugo. Ale teraz musze sobie poczytac o tej histeroskopii, w ogole sie nie stresuje, jak ma byc tak bedzie :-) a moze uda sie naturalnie? Kto wie :-)))) wiosna przyszla!!! I...kupilam sobie bezowa torebke w rozowe kwiaty :-) Caly przyszly tydzien (codziennie Terri) dzialam z mezem. Acha, dostalam jeszczetabletki musujace ACC 600mg - ulatwiajace odkrztuszanie - ale dla mnie sa po to aby przygotowac sluz. Jedna dziennie no i oczywiscie Encorton 7,5 mg dziennie, codziennie and every day...az zajde w ciaze :-) Ja tez nie mialam nigdy robionego testu na wrogi sluz, nawet zaden z lekarzy mi tego nie zaproponowal...ciekawe. Witaj Dwadzisciatrzy! A jak niskie jest twoje AMH? Ja to juz bardzo nisko leze, bo 0,2 tylko, ale jak widac jajeczka sa, kluja i daja o sobie znac :-) A to moj pierwszy raz na minimalnej stymulacji, a w poprzednim cyklu (bez stymulki) tez dojzewalo naturalnie jajeczko :-) Kochane jeszcze tutaj zajze pozniej, ale teraz musze dac laptop mezowi, moze za 2 godz.sprawdze co piszecie i jak wam mija oczekiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwadziesciatrzy dawaj naprzod:)Przylacz sie i napisz cos wiecej o sobie,my tu jedna drugiej nieba bysmy przychylily.Saadee,Terri, Anowi,Lonia ide kusic moja ladniejsza polowe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×