Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to się mija z celem

Po co rodzić dziecko i oddawać je do żłobka?

Polecane posty

Gość jjjjjjjjjfsfgdsgsgx
upujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madrej laski
dzisiaj jest jakiś dziwny kult, żeby dzieckiem zajmować sie 24h na dobę, nie spuszczac z niego oka, robić kupe z dzieckiem na kolanach i w ogole go nie zostawiać. Kiedyś matki dzieci na cały dzien zostawiały i szły w pole i nic się nie działo. Krzywdy sobie niemowlak nie zrobi, opiekunki pilnują. A że 5 minut z kupą poleży to się świat nie skonczy. Albo sobie popłacze - nawet lepiej, że sie nie nauczy, że na każdy kwik matka leci jak oparzona, rzucając wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby miało opiekę zapewniona na czas nieobecnosci rodziców PO TO jak ida do pracy zarabiać na zycie bo za darmo nikt im kasy nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co po coccco
A ja mam dzisiaj ostatni dzień urlopu macierzyńskiego, patrzę na mojego niemowlaka leżącego w łóżeczku i nie wierzę, że kobiety takie małe dzieci oddają do żłobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zjsjs....
To uwierz,ja nie jestem od swojego dziecka uzalezniona i nie obdarzam go chora miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu5u5u5u5uujhjghjghjghjj
żeby głupi miał zagadkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zjsjs....
To uwierz,widac ze przed dzieckiem nie mialas swojego zycia i teraz jest jedynym sensem twojego zycia,ja kocham moje dziecko ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po to ze zobaczysz autorko
najlepiej w ogole nie rodzic jak sie nie ma oszczednosci na koncie i oplacownego czesnego na harwardzie. Bylyscie kiedys w zlobku?? Nparawde dla was bycie z dizekciem 24 h na dobe to pelnia szczescia?? Co sie dzeicku stanie jak przez kilka godizn dziennie bedzie z kims innym?? W zlobkach praucje wykwalifokowany personel, kotrey umie rozpoznawa cpotrzeby dzieka. Musze was rozczarowac. Nie jestescie omnipotentne jesli chodzi o wasze dziecko. Inni tez potrafia zrozumie o co mu chodzi i odpowiedziec na jego potrzeby. a jesli chodzi o moj poprzedni post to wyjasniam: jak corka miala 6 miesiecy to dostalam dorba propozycje pracy, ktora podjelam. Mlodsze dziekco poszlo do zlobka w wieku 12 miesiecy. Corka byla pod opieka nianki, syna z wyboru zapiasalm do zlobka. Jesli bede miala 3 dziecka tez okolo roku a moze wczesniej, pojdzie do zlobka a ja do pracy. NIe wiem jak wy , ale ja mam wiecej luzu i ceirpliwosci do dziecki gdy pracuje niz jak jestem z nimi caly dzien w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata 35
a co robicie, dziewczyny, jeśli oddacjecie niemowlaka do żłobka, a on zaczyna chorować co chwila? bo tak w żłobkach/ przedszkolach jest wystarczy jedno chore i reszta się zaraża bierzecie zwolnienie na dziecko czy zatrudniacie nańkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zjsjs....
W czasie choroby moja mama go pilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robię jak dziecko choruje? To samo co mama przedszkolaka, biorę zwolnienie, urlop, pracuję w domu albo mąż to robi jak ja nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3- latka *
jak mi dziecko choruje - wynajmuję niańkę i płacę dodatkowo nie mam rodziców, a teście mieszkają daleko z pracy by mnie wywalili, gdybym chciała brać zwolnienie na każdą chorobę dziecka mąż jeżdzi w delegacje, więc jego pomoc odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyffcff
matka powinna z dzieciakiem małym być w domu!!! A ojciec dziecka powinien zabezpieczyć rodzine finansowo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyffcff to głupol
hyffcff >> a poza krzykiem coś potrafisz powiedzieć? nie sądzę, żeby siedząca w kółko kilka lat w domu z potomstwem matka była atrakcyjna dla samej siebie, partnera i potencjalnego pracodawcy :D ale każdy orze, jak może - jedna pójdzie do pracy i będzie w miarę niezależna, druga zda się na łaskę i niełaskę ojca dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×