Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

kad czyli masz objawy jak większość z nas tutaj ;) Chociaż dziewczynom też mdłości dokuczały, mnie na szczęście to ominęło. żabka 0,4mg to dawka na dzienne zapotrzebowanie kwasu foliowego w ciąży, tak przynajmniej mam napisane na ulotce z folika no ale ja teraz biorę femibion 2 i tam jest 0,2 czyli połowa mniej. No cóż, zapytam jutro lekarza i zobaczymy co powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja sie ciesze, w ogole nie mam nudnosci takze super :) dobrze ze ten test zrobilam bo jakby nie okres to bym sie nawet nie kapnela ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam gdzies, ze kwiatowka juz zna plec :) na kiedy ona ma termin?? bo staalam sie to znalezc, ale niestety tyle pisalyscie, ze nie wiem gdzie to jest :) tez bym chciala juz znac plec no ale na to, to trzeba chyba jeszcze troche poczekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi gin powiedziala ze folik to za malo i przepisala mi tamte tabletki one maja 4mg nie 0,4;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie odzywiacie dziewczyny? unikacie czegos specjalnie albo dodalyscie cos nowego do diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka23
witam jestem tu nowa :) a termin mam na 4 wrzesnia :) i brzuch mam jakbym byla bynajmniej w 5 miesiacu ciazy u lekarza juz bylam i powiedzial ze to normalne i wszystko wpozadku co wy o tym sadzicie?? ja mieszkam w holandii wiec tu wyglada to troche inaczej niz w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka23
ja jem duzo owocow a najbardziej smakuja mi gruszki :) i przeczytalam ostatnio ze maja duzo witamin o dobrych wlasciwosci dla dziecka wiec polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj powiem Wam ze nie ma co sie nakręcac znajomoscią płci w tak wczesnej ciazy bo to poczatki. Jądra wyszkształcają sie u chłopca pozniej takze moze byc i dziewczynka. nie ma 100% pewnosci do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadlam duzo pomaranczy i jablek ale ostatnio nie mam na nic ochoty jem ciagle chleb z maslem i ziemniaki z mizeria nie jest to super odzywianie ale przy moich ostatnich wymiotach nie mialam na nic ochoty jak bede sie lepiej czula to mam zamiar lepiej sie odzywiac teraz czasem tez jem ale glownie jablka banany i pomaranczki a dzis dla urozmaicenia mam tez buraczki na obiad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wcinam nalesnika z parówką. przespalam sie 2 godzinki i ten ból pleców ustąpil. moze to od zlego spania w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Mam pytanie czy juz macie widoczne brzuszki ciążowe? Chodzicie jeszcze w swoich normalnych ciuchach? U mnie na razie w 13 tc jeszcze nie widać i chodzę we wszystkich normalnych ciuchach, łącznie z dopasowanymi dżinsami, więc się cieszę, ale pewnie niedługo trzeba będzie o czymś pomyśleć. Czytałam na innych forach, że dzieczynom brzuch się pokazuje tak koło 5 miesiąca, więc licze, że jeszcze przez 1,5 miesiąca uda się pochodzić w tym co mam. Gdzie będziecie kupować ciuszki dla siebie? Macie jakiś fajny sklep czy raczej Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka23
ja juz mam brzuszek jak pisalam jakbym byla w 5 miesiacu i juz sie w zadne spodnie niemieszcze wiec chodze w leginsach :D ale najwazniejsze ze wszystko z dzidzia dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie zawsze mialam problemy z waga wiec bruch mam ale swoj bo jeszcze nie przytylam w ciazy tylko schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny przegladalam wczoraj te doczepiane spacerowki i podesciki ale jakoś do mnie nie przemawiają spacerowka byłaby spoko ale cenowo bardzo drogo jak skompletowalabym z folią przeciwdeszczowa i budka to cena taka jak pożądanego wózka podwójnego. A podescik spoko byłby ale raczej nie na moje okolice duzo lasów, polan i pagorkow raczej sie nie sprawdzi w takich warunkach. Hmmmm juz sama nie wiem. Chyba wstrzymam sie do narodzin dzidzi i wtedy zadecyduje co robić. Moze synek akurat będzie z tych co lubią chodzić :) a co myślicie o "smyczach" dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni z tego co mnie lekarza powiedział to kwas foliowy 400 jest niezbędny w pierwszym trymestrze i najlepiej przed planowana ciąża. Pózniej juz niekoniecznie musisz go brać więc pewnie dlatego jest go mniej u Ciebie w tabletkach. A tak na marginesie to ostatnio oglądam program gdzie wypowiadali sie lekarze ze kwas foliowy jest witamina szczęścia i w zasadzie każdy powinien ja przyjmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne te ciuszki z asosa ;) Ogólnie podobają mi się sukienki tej firmy, mam 3 i jestem zadowolona ;) U mnie póki co nie szykuje się żadna impreza w najbliższym czasie ale pewnie jakaś sukienka na lato się przyda ;) Co do jedzenia to u mnie niezbyt ciekawie od kilku dni, jem głównie zupy, jogurty, jabłka i kiwi, chociaż nawet po jabłkach zaczęłam mieć bóle brzucha... Mi lekarz na usg genetycznym w 13 tyg powiedział że możliwe że będzie chłopak ;) Już się nastawiłam na chłopaka więc mam nadzieję, ze sie to nie zmieni, chociaż najważniejsze by zdrowy był maluszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni u mnie tez krucho z jedzeniem dziś tylko jedna pomarancza. Kurcze ale na sama myśl o jedzeniu mnie ciary przechodzą. Mam nadzieje ze to minie. A co do sukienek to faktycznie Sliczne ja tez mam wesele końcem maja ale ciagle mam nadzieje ze wejdę w ta która sobie kupiłam zanim w ciążę zaszlam. Krój ma prosty i była luznawa :) zobaczymy jak brzusio będzie rósł na razie jeszcze go nie widać ale to dopiero 10 t i 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) miałam jakieś koszmarne problemy z internetem i widzę że duużo naskrobałyście:) mnie już cisną spodnie więc z racji tego że jestem już na zwolnieniu to śmigam w dresach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni super, że już znasz płeć. Mi w 12 tygodniu jeszcze nic nie powiedział, a miałam cichą nadzieję, że już coś będzie widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni ja nic jeszcze nie mam z Asos i zastanawiam się nad jakością. Jest dobra? Polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka to jeszcze nic pewnego, było tam coś widać między nogami i lekarz mówił, że może to być chłopak ale żeby sie jeszcze nie nastawiać a my z mężem już wszystkim mówimy, że będzie syn :D Sukienki z asosa są fajne i dobre jakościowo, osobiście polecam. Jedyny minus to większość strasznie krótkie, no ale te ciążowe na szczęście krótkie nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w lozeczku. Jakos zmeczona jestem poprzytulalam sie na noc troche z kibelkiem i sprobuje usnac. Do jutra dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widze ze w wiekszosci jecie duzo owocow a moj ginekolog mi powiedzial jedyna sugestie zebym nie jadla hurtowo owocow jak to inne ciezarne robia bo to nie wplywa dobrze na dziecko za duzo cukru itp no ale ja dzien pozniej pojechalam do sklepu i w sumie tez kupilam owoce ( wczesniej nie kupowalam w oogle owocow) a teraz ciagle mam na nie smaka i jeszcze mi powiedzial zebym nie pila duzo sokow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×