Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Loniu a te ceny to sa w ...? :) bo glupio przyznac ale juz sie pogubulam :) Gusia- chyba kazda na poczatku przezywa maly wstrzas, a potem robimy wszystko automatycznie, jakbysmy od zawsze mialy dzieci. Zazdroszcze Ci (w pozytywnym znaczeniu), ze masz juz Mala obok siebie:) Wracajcie szybko do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loniu- pisz jak wrażenia po zobaczeniu wózka ?? kupujesz od razu 3w1 ? jaki kolor ? jaka cena jest w sklepie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusiu.. to cudownie, ze juz po zoltaczce.. Ano wlasnie.. takie malenstwo, wszystko takie tycie-tyciulenkie... :-) Wziac na rece to jedno, a ubrac te male raczki w kaftanik... Oj, cos czuje, ze bedzie niezla jazda... :-) xxx Aneta, ceny w euro. My mieszkamy w Belgii, ale zapewne w zlotowkach podobnie, tylko razy 4 ... xxx Jeny... jestesmy swiezo po ogladaniu... Znalezlismy jeszcze murę "plus", tez 3-kolowy, ale powiem Ci, ze jestem bardzo na plus. Buszując po tych sklepach, wrocilismy jeszcze do poprzedniego typu, mutsy - evo. Są podobne cenowo, i choc gabarytowo wypadają prawie tak samo, to ten MC mura jest jednak bardzo ciezki i wydaje sie masywniejszy. Jednak pod wzgledem prowadzenia czy siedziska (spacerowki) są bardzo podobne. M ma jeszcze przyjrzec sie bardziej "technicznie" i wtedy zapadna decyzje.. Linki.. tu jest 4ka... Ale roznia sie tylko tym stelazem/kolami http://www.maxi-cosi.com/products/pushchairs/strollers/mura-plus-3/video.aspx a tu ten mutsy http://www.wozki-mutsy.pl/pl/searchquery/Evo/1/full/5/pricefrom/1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loniu- dzięki, mutsy chyba jednak troszke tańszy ? mura kurcze super ale drogi, ja na razie w necie tylko oglądam i czytam opinie.. bardzo jestem na niego napalona ;) czarny 3w1 jest za 2600 a juz kolor dużo droższy.. keyt taki ból rozrywający to albo przy kichaniu jak zapomnę sie skulic, albo przy gwałtownym ruchu... ja juz dziś kończe 25tydz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyt nie martw się , Twoje ciało ulega cały czas zmianom , wszystko się rozciąga i napina niestety. Mnie bolało przy każdym gwałtownym ruchu , kichaniu lub śmianiu . Myślę że nie masz się czym martwić , tak po prostu jest , zawsze możesz wziąć nospę jeśli boli Cię brzuch, odpoczywaj dużo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna uj
Drogie Panie, jestem położną piszącą prace mgr. Jest to praca badawcza, więc potrzebuję Waszej pomocy. Jeśli jesteście po 37 tyg ciąży, to wypełnijcie proszę ankietę znajdująca się w linku poniżej, Będę bardzo wdzięczna. http://www.ankietka.pl/ankieta/107320/kwestionariusz-ankiety.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie dotyczące jedzenia czy od czasu do czasu mogę zjeść jakiś fast food

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyt pewnie że możesz , mnie ostatnio naszło na perfidnego chamburgera z MC ;-) wszystko w granicach rozsądku , ale nie odmawiaj sobie przyjemności ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Anka79 ❤️ zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz jade na Wro po komodę , odezwę się wieczorem buźka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyt1211 to idziemy prawie łeb w łeb :) Ja mam na 30 sierpnia :) Już pytałam Panią doktor o płeć i powiedziała wstępnie, ale tylko wstępnie, że dziewczynka :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Udanych zakupów Kiniusiu i Emilusiu ❤️ ❤️ xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Wszystkim życzę udanej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja muszę poczekać te trzy tygodnie tylko wydaje mi się to wiecznością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj keyt1211 🌻 No ja w koncu dzisiaj wychodze z Alunią, juz jest wszystko dobrze. Czekam na wypis i po południu już w domku i we własnych łóżeczkach. 🌻 Caluski dla was dziewczyny, od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nierozumiem już swojego faceta chyba już tylko ja cieszę się z tego maleństwa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusiu, super... znajdziesz chwile, to napisz jak bylo.. xxx Kini.. no i ciekawam. ktora komode kupisz... udanych... xxx Keyt... ano tak z tym chlopami.. nie przejmuj sie, oni inaczej przezywaja wszystko niz my.. moj powiewdzial, ze uwierzy, jak zobaczy, na razie to wciaz abstrakcja,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to się ucieszył na początku a teraz niewiem co się dzieje woli komputer i kolegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyt1211, masz termin jak ja u mnie , leci 16 tydzien, coś źle wyliczyłaś ,że u Ciebie 14 dopiero się kończy :) u mnie dokłądnie jest 15t3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini- ja też czekam na to co kupiłas, ja dzis w tesco kupiłam 3 paczki pampersów newborn i to chyba wystarczy a póżniej 2 ? i kocyk kayt- mój tez niby sie stara ale jakos woli chyba przed komputerem siedziec jak Twój :/ łaze za nim i gderam ze jak dziecko będzie to to i tamto, generalnie działa mi na nerwy :/ ale jak lonia pisze, kobieta staje sie matką juz w ciązy, facet dopiero jak zobaczy ;) ja bym juz chciała jak Wy jechac do ikei, kupic wszystko a on ze jeszcze nie ze za wczesnie itd wrrrrr gusiu bardzo sie cieszę ze wszystko juz dobrze :) czekam z niecierpliwością na relacje z porodu i ogólnie jak wrażenia z pierwszych chwil bycia mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny u mnie to samo jest ja mówie o przemeblowaniu to po co jeszcze jest czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny.. ja sama mam jeszcze obawy, ze moze sie spieszymy zbytnio, ze zapeszymy.. Ale z drogiej strony nie ma tez co wywolywac wilka z lasu.. Juz przeciez nic zlego stac sie nie ma prawa i tego staram sie trzymac z calych sil... I co jeszcze przemawia za zakupami.. Nie mam zamiaru w 8mcu latac z brzuchem po sklepach, gdzie bedzie juz goraco, a ja sapiaca bede sie poruszac miedzy regalami i meblami sklepowymi. Poza tym kto wie, jak sie bede czula i kiedy tak naprawde Maly bedzie mial zamiar przyjsc na ten swiat. a nie chce, aby o wszystkim decydowal moj M, bo wiem jak to sie mogloby skonczyc.. :-) xxx Dziewczyny.. Moj tez przesiaduje b. duzo przed kompem i mimo, ze mnie to bardzo zlosci, to mysle sobie, ze przeciez juz niedlugo nie bedzie mial tyle czasy wolnego.. A niech sie "nagra".. tyle Jego.. :-) Ale nie moge powiedziec.. Pomaga mi, sprzata, robi zakupy. Sa rzeczy o ktorych nie musze myslec.. No moze musze mu czasem tylko przypomniec.. I jeszcze jedno.. My ustalilismy sobie np. termin, ze do tego i tego ma byc wozek juz wybrany. Ja wyszukalam najpierw jaki moglby byc, obejrzelismy w sklepach, On teraz musi zadecydowac, czy pod wzgl. technicznym i opinii w necie jest ok.. oraz gdzie i jak go kupic. Facet jak dziecko - musi miec wytyczony termin/limit, wtedy lepiej funkcjonuje :-) Zapytajcie, czy jak przyjdzie Wam np. lezec, to czy beda tacy chetni pozniej sami biegac po sklepach i kupowac.. Na pewno nie.. A pomalutku kompletowac nie zaszkodzi. Przy okazji jakichs zakupow w markecie rozejrzec sie juz, czy nawet wziac ze dwa body.. Wtedy nasza kieszen tak tego nie odczuje, a my bedziemy miec satysfakcje, ze juz cos dla malenstwa mamy.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz mój to z łaski potem zły chodzi jak proszę żeby mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loni- otóż to !! też wolę teraz niż póżniej z wielkim brzuchem w upale walczyc ;) dlatego co mogę kupuję i tak ;) przez neta zamawiam, smyka mam blisko wiec te drobne rzeczy gromadze ;) w zapeszanie nie wierzę i koniec kropka ;) też uważam ze musi być dobrze i tyle, u nas bardziej o kase chodzi, ze ciągle czekamy na wypłątę prowizji z jego pracy a ja zyłuję ze juz i juz i on sie wścieka ze jestem w gorącej wodzie kąpana i nie umeim poczekać, narzekam narzekam ale mysle że do końca marca chociaż łozeczko i komodę będę miec :) masz racie z tymi terminami, oni muszą miec jasno określone co i do kiedy ;) co do gier to poważnie Twoj też gra ?? jejku myślałam ze to tylko mój taki dzieciuch ;) oj te chłopy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano gra, gra... Lubi to, przy tym sie relaksuje i co ja mu zrobie. Najdziwniejsze, ze pracuje tez przed kompem, wraca do domu i znow przed niego siada.. Oszalec mozna... W toalcie znow porozkladane ksiazki i ten jego wzrok nigdy nie odpoczywa. A do tego ze mna zamienia przyslowiowe dwa zdania jak idzie po cos do kuchni badz do wc.. :-P Czasem mam wrazenie, ze wiecej gadamy przez skypa, jak jest w pracy.. :-D niz jak wraca pozniej do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem ale chyba każdy facet lubi przed komputerem siedzieć my też więcej to przez tel rozmawiamy jak w domu bo jak wraca to odrazu do komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×