Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamawrzesniowa

Dzidziusie z Wrzesnia 2012-pogadajmy o nich!!!

Polecane posty

Krakowianka- dzieki:). Powiedz czy druga ciaza bardziej wyniszcza cialo i zdrowie? Ja sie boje, ze po drugim dziecku bedzie nieciekawie. Raz mi sie udalo bez powiedzmy strat przejsc ciaze ale drugi raz moze byc roznie...rozstepy, zwisy...:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabruna wiesz co u mnie to było tak,że zanim urodziłam Zuzie to przeszłam dwie straty i to dosyć wysoko,tak że już wtedy zaczęłam mieć problemy zdrowotne a zajście w kolejną ciążę i jej donoszenie graniczyło z cudem.Zdrowie jak zdrowie nie powiem nie jest już takie jak było, a rozstępy niestety mam na brzuchu ale to dlatego że ja niczym nie mogłam się smarować i przytyłam 23kg,a jeśli chodzi o jakieś zwisy skórne to nie mam,tak że nie wiem czy kiedyś jeszcze się zdecyduję na kolejne dziecko chodzi tu teraz o moje zdrowie.Tak że w moim przypadku to tak wyglądało,jak coś to pytaj śmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem bo bardzo byśmy chcieli mieć jeszcze synka ale wiadomo strach i obawa przed powtórką i u mnie w miejscowości wybór lekarza masakra w ciąży zmieniałam lekarzy aż 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka- mysle, ze wyczerpujaco mi odpowiedzialas...przykro mi z powodu twoich przejsc...bardzo dziekuje:). Jedne kobiety rozsypuja sie po pierwszej ciazy a inne rodza troje, czworo dzieci i nawet tego po nich nie widac... Mowi sie, ze przeciez dla kobiety powinno byc wazniejsze dziecko niz uroda ale nieszczesliwa mama to i smutne dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zuza dzisiaj gada jak opętana jak rozmawiałam przez telefon to normalnie mnie przekrzykiwała :) i nie chce spać dzisiaj coś a na spacer nie idę bo zimno dzisiaj brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale proszę bardzo :) fajnie że mogę sie wygadać i są osoby które mnie za to nie potępiają bo już nie raz spodkałam się z opiniami na swój temat i o swoich ciążach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez siedzimy w domu, u nas pada i jest zimno. Fajnie, ze Zuzia tak nawija:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się pogoda zapowiada super,ja sama z dziećmi w domu mój m w pracy dzisiaj,Sandra też nie może jeszcze wychodzić po tym zabiegu tak ze jak wychodze to tylko z Zuzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy wieczor:). Misio usypia a ja siedze dzis sama, bo m wybyl na kolacje, ktora organizuje w restauracji jego przyjaciel z okazji tego, ze zostanie za kilka miesiecy po raz trzeci tatusiem. Nie powiem, ze jestem szczesliwa, ze on sie bawi a ja siedze w domu ale coz...jakos to sobie odbije;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u nas burzowo i leje cały dzień, ale spacer zaliczyliśmy :) 1 krakowianka, słodka Lili - jak patrzę na fotki Waszych Ślicznotek, to się mi też taka córcia zamarzyła 1 Seba dołączył do uzębionych - lewa jedynka już jest :) prawa jeszcze się wyrzyna (i dalej spać nie daje) 1 dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama_ania dzięki,co do dziewczynki jeszcze nic straconego :) dziewczyny pomocy co dajecie swoim dzieciom na ząbkowanie myślałam że i tym razem obędzie się bez niczego ale jednak nie,moja mała dopiero zasnęła i czeka nas chyba bolesne ząbkowanie miłej i spokojnej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Bruna w moim przypadku druga ciaza nie zostawiła zadnych sladów na moim ciele, no moze poza ząbkami mojej Zuzi... Mamo Aniu gratuluje ząbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No to mamy wysyp zabkow na topiku:). Brunkowi gorne jedynki sie wyzynaja od kilku dni i tez placzliwy niestety. Krakowianka- na zabki uzywamy camilie i dentinox. Mamaania- gratulujemy pierwszego zeba!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim u nas dzisiaj dla odmiany słoneczko świeci i jest ciepło,mała wstanie zje to mykamy na spacerek i chyba trzeba będzie kupić tą camilie na ząbki,marudna jest niesamowicie nocke jakoś przespała spokojnie zobaczymy jak będzie dalej pozdrawiam i życzę miłego i słonecznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest z tym uzywaniem smoczka? Trzeba dziecku ograniczac jego uzywanie? Bo moj maly przepada za smoczkiem i najchetniej caly czas by cumlal... Doswiadczone mamusie oswieccie mnie:). A i kiedy warto ze smoczka zrezygnowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaBruna Lili na brzuszku spala jak miala 3 miesiace i tak przez ok miesiac,wiec nie masz sie co martwic ze Bruno przytka nosek 1 mamaAnia gratuluje zabkow,dzieki za komplement ;) ja to bardzo chcialam miec chlopca ale jak patrze na moja niunke to jednak ciesze sie ze to dziewczynka :) Nastepnego chce synka! :D 1 Na zabki uzywalam dentinox a teraz calgel oba dobre,calgel troche gorzej sie rozsmarowuje ale za to tanszy 1 na ograniczanie smoczka to raczej za wczesnie,2 letnie dzieci ze smokami brzydko wygladaja, a tak do 1 roczku to ok.Przynajmniej ja w tym wieku bede oduczac swojego malucha. 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam, ze dobrym momentem na odzwyczajanie jest 8 miesiac a jesli sie nie uda to wlasnie do 1 roczku trzeba skonczyc ze smoczkiem. Ja Brunowi ograniczam uzycie smoczka i uzywamy go do zasypiania, u lekarza i na spacerze. I na spacer juz zamierzam nie brac cumelka ani nie dawac mu go w aucie. Teraz bedzie prosciej odzwyczajac czy ograniczac niz pozniej, Smoczki deformuja zgryz i sprzyjaja wada wymowy, wiec trzeba ich uzywac madrze i tylko gdy sa naprawde niezbedne maluchowi:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas Sandra wcale nie cmokała smoka służył jej jedynie do zabawy :)a Zuza ma i cmoka ale odkąd idą jej ząbki zauwazyłam że bardzo mało go mymla tak jak by jej przeszkadzał i ją drażnił tak że może nie będzie problemu żeby ją oduczać od smoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Pochmurno i brzydko. Deszcz pada z przerwami i raczej dzis sie nie wypogodzi. Bruno jest marudny od rana i sam nie wie czego chce. Zabkowanie jest trudne dla niemowlaka i jego rodzicow...:(. 1 Skad bierzecie nieslodzone kaszki? Da sie kupic w sklepie czy zamawiacie przez internet? 1 Wczoraj czytalam topik o tym, ze dziecko z butli powinno pic co najwyzej do roku. Czeka wiec nas nauka picia mleczka z kubka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaBruna w rossmanie sa kaszki slodzone fruktoza i glukoza BABYDREAM w kartoniku 250g, Lili uwielbia mleczna grysikowo-bananowa(na razie tylko taka wypróbowalam),zjada jej naprawde duzo,karmie lyzeczka.Bobovity malinowej w ogóle nie chciala jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda jest marna ale nie pada. Jak tylko Bruno sie obudzi idziemy na spacer, bo w domu z nim nie wytrzymam....juz glowa ,nie boli od jego wycia:(. Pieprzone zabki;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mam pytanko takie dosc... gowniane. Wiki wyproznia sie 8-10 razy na dobe. Nie ma wymiotow ani temperatury. Stolce sa albo rzadkie albo papkowate. Jesli rzadkie, to zawsze zolte, jesli papkowate to takie jak to, co zjadla, czyli np czerwone od burakow. Nie widze prawidlowowosci, kolejnosci, raz tak, raz tak... Taki stan trwa juz okolo tygodnia. Mala nie jest odwodniona. Jakos 2 tygodnie temu miala wysypke na plecach. Powinnam jechac do lekarza?? To moga byc zeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hirkary ja bym zadzwonila do pediatry i sie zapytala co to moze byc, czy przyjezdzac, czy sie nie martwic,7 razy dziennie kupka to bardzo duzo i niepokojaco brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...witam po powrocie.. pogoda sie zrobila oczywiscie dzis.... ale co tam jeszcze jutro skoczymy nad morze:) wyjazd zaowaocowal nowymi umiejestnosciami:) przede wszystkim siedzenie..plus kilka udanych prob siadania:) Kaszki bezcukrowe niektore bobovity sa maja wtedy naklejke bez cukru:) zdrowy brzuszek jest tez bez cukru z tego co kojarze... co prawda nie wiem jak smakuja bo nie uzywalismy ale sa:) Mamobruna pamietasz jakis czas temu balas sie dac Bruno sloiczek z ryzem...pogryzl i swietnie dal sobie rade:) to sporobuj z jablkiem czy marchewka gotowana:) bezzebny rojber sobie radzi to uzebiony Bruno na pewno da rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D82- gratulacje!!!!:) leonek sam siada, pieknie:). Dajesz mu kawalki gotowanej marchewki do raczki czy kroisz w kosteczke? Piekna Lilii- uzywamy tego co wszyscy na zabki:). Hickary- no, jesli to trwa juz tydzien to jest niepokojace....chyba, ze zabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki u was jest plan dnia zywieniowy,co i o jakich godzinach podajecie?Moj plan jest taki 7-mleko 10-kaszka 13-obiad 15-owoce 17-mleko 20-mleko 1 moj problem jest taki ze mala zjada mniej obiadu niz owocow,czy przesunac godziny podawania,czy zamienic miejscami? nie wiem tez czy nie podaje za duzo posilkow ,czytalam ze 5 posilkow w ciagu dnia ,a gdzie indzioej ze 6, po skonczonym 7 miesiacu zycia. 1 zageszczacie mleko kleikiem lub kaszka? Gdzies przeczytalam ze trzeba raz dziennie kasza manna a 2 razy kaszka bezglutenowa,wszystko po 1 lyzeczce,Napiszcie jak jest u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×