Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

no raczej tak, moj ciagle mowi o kocie a jak kilka razy powiedzialam ze ok, to bierzemy, to zaczal sie wykrecac, a bo to, a bo tamto. Teraz nie bedzie mial jak postawiony pod murem, przeciez to bedzie prezent. Ja mialam kilka lat kotke, ale jak pojechalam rodzic to ja oddali jakies znajomemu z domkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo babcia malego ma schize na punkcie sterylnosci, zreszta mnie sie nikt nie pytal o zdanie. Dobrze ze juz nie mam nic do czynienia z ta rodzina :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym ja chyba z domu wyrzucila, i w tym samym dniu za kotem pojechala. aaa, jak bedziesz dzwonic do schroniska, nie mow, ze to na prezent, bo oni uczuleni sa na to slowo.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boona podziwiam , ja dziennie studiowałam i pracowałam jednocześnie i wiem jak cieżko to pogodzić... :) ,ale jak sie chcę to da się radę, mimo, że momentami cieżko bylo. Mysle, ze zwierzątko dla dziecko to dobry pomysl, uczy odpowiedzialności :) Ja pochodze ze wsi, mimo iz od czasu studiów mieszkam w mieści i zawsze mi tu zwierzat brakuje :( w domku na wsi zawsze zwierzyniec hehe teraz są 3 psy i 4 koty :D . Cała kocia rodzina , Tata-Prezes , Mama- Prezesowa i dwie córki Endi Pendi czyli Endiuszka Pendiuszka i Kocica Jełopica hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, fajne imiona :) a prezent jest dla duzego M;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest akurat z tych wrazliwcow i uczuciowych, nie jakis "macho" wiec dlatego sie pokusilam o ten prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegurquad
coz wpisy nikaja joanna zglasza te niewygodne dla siebie, no coz wscieka sie widocznie na swoja glupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, a ja kilka lat temu czytalam artykul w prasie, ze prawdziwy facet ma kota jako zwierzatko. pies ma mu dodac pewnosci siebie i podniesc poczucie meskosci. a kot to dla tych, ktorzy nie musza niczego udowadniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh joanna
joanna noc nie przespana z rana musialas odespac wpisy zglaszalas tak dlugo do usuniecia ze pewnie rano na pysk padlas beszczelna klamliwa malpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUZEJ
heheh joanna Joanna sama siebie kasuje ? Przeciez przed godzina pytala o kotka boony i nie ma wpisu. Chyba ma bana na IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska kasuje
wpisy i nie patrzy jakie heheh zglasza co popadnie kilka wpisow bonu tez zniknelo i niczego zlego nie bylo chora psyche ma ta baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to swietny jest ten co masz teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej sliczny kolorek. Bylam dzis na szczepieniu z synem , nie bal sie wklucia, ale tak wstrzymal powietrze, ze zrobil sie caly czerwony. Na koniec powiedzial, ze nic nie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlismy na lody. Sam wybral, ze chce loda. Kiedy kotek zawita w domku? Dzwonilas do schroniska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciaki wysypali caly karton haha nie maly klockow lego i jest takie powiedzenie: obys wszedl bosa noga w klocki lego. Mam nadzieje ze dokladnie posprzataja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska nie pij tyle
Bredzisz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojeje
A kto zrobil chlew? Dawaj joanna pokaz klaset damo od siedmiu bolesci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, mam wrazenie ze siedza z wypiekami na twarzy i tylko czekaja hehe :D mam ochote na dobra salatke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ponownie, włosy super, ja w przyszłym tygodniu będę farbować ale tym razem u fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna e tam, no najbardziej mnie interesuje ich zdanie na moj temat hah toc niech pisza, przynajmniej na topiku jrst sie z czego posmiac. Ich posty jakos splywaja szybkim strumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak asiu tak glaszczemy
Po glowce.zaraz wpadniesz w amok i wyzwiesz po kolei wszytskich a pote znowu wykasujesz pol topiku.jestes zabawba! :D pracowalas kiedys? wiesz co to praca? skonczylas jakas szkole?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×