Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna0709

zaprAszamy do dyskusji :)

Polecane posty

ja tak pale juz dwa lata. tez palilam wiecej kiedys, nawet do dwoch paczek na dzien. przy procentach pale wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabb
Asia widzilas taka reklame,ze dwie mlode mamy wyprowadzaja na podworko do piaskownciy swoje dzieci.dzieci sie bawia a one obok na laweczce siedza i pala papierosy. I taki dialog "dobrze ze dzieci na swiezym powietrzu przebywaja",a dzieci w klebach dymu.widzialam na zdjeciach ze maz na podowrkku przy dzieciach kopci. Nie pozwol mu,bo to bierne wdychanie. Maz mojej kolezanki palil tylko jak odszedl od nich z 50metrow,inaczej mu nie pozwalala.bo nawet na powietrzu jak siedzisz z palaczem i tak to wdychasz,a potem ubrania dzieci tez brzydko pachna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie , nie martw się :) z jednej strony kamienicy mam podwórko i tam dzieci się nie bawią , z drugiej strony jest działeczka i trawka i tam hasają :) więc póki co z dymem nie mają styczności :) dziękuję że się martwisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka to joannaaaaaabbb
Asia to nie bylo czepliwe,tylko nie lubie jak rodzic pali przy swoich dzieciach,bo nawet na powietrzu jak jest obok nich to ten dym dochodzi. Najgorszy widok dla mnie jak matka/ojciec ida z wozkiem i faja w gebie,no ludzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocil, dawno temu :D tak jak planowalam, w progu mu powiedzialam ze mam dla niego prezent dzien wczesniej ale juz nie moze on czekac, a on do mnie "w ciazy jestes"??? hehe Powiedzialam ze prezent musi sam znalesc ale jako wskazowke moge mu powiedziec ze pod lozkiem :D no i jak zobaczyl kota to rogal na calej buzi, a jak mu ja jeszcze wyciagnelam i zobaczyl jej oczy to juz byl koniec. Wzial ja sobie na brzuch i tak lezeli, kotek nie chce sie jeszcze bawic, spalam z nim teraz pod kocykiem ale znowu mi zwiala pod lozko przed chwila, bo zadzwonila ta pani od niej jak tak kotek i ja wystraszyla aha- okazalo sie ze moj tez planowal kota jako niespodzianke dla mnie ale po swietach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej boona ) kto przyniósł ze sobą pomarańcze ? śliczny kotek :) twój M się ucieszył a co synek na kicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przygotowuje dla syna do szkoły rekwizyty na przedstawienie :( nie mam talentu do rysowania i wszystko zrzynam z neta :) ) jakoś radzić sobie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie pomarancze? teraz jest 4 weekend wiec maly u taty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkie :) Boona oczy to ma nieziemskie to kocisko :) a Pani miła, że tak zadzwoniła, zapytała :) ładnie z jej strony :) Asia a co robisz za rekwizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj z nia rozmawial bo spalysmy akurat, miwil ze jej sie glos lamal na koncu rozmoiwy i juz sie pytala czy moze kotka odwiedzic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. ale mialam sny dzisiaj :D snilo mi sie ze ucze sie gdzies w Angli i zwiedzalam takie przepiekne zamki obrosniete bluszczem i w okolo roslo mase przepieknych kwiatow :D Kotka sie jeszcze oswaja, moj rano znalazl ja w wannie a ja po obudzeniu szukalam ja z 20 min a ona lezy sobie w kuchni na parapecie za doniczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Minie kilka tyg za nim sie kicia oswoi , sle dobrze ze ci nie miauczyla przez noc. Slyszalam ze tak czasem koty maja jak tesknia. Ja dzis nie snilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mi sie wydaje czy wszystkie posty z dzisiaj poznikaly????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do weronka to joannaaaaaabbb nie odebrałam tego w ten sposób :) też nie lubię jak ktoś pali przy dzieciach , dlatego ja rzuciłam palenie kilka lat temu ,mój mąż też nie pali przy nas , tylko w pracy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boona ja nie mam pustych stron :) pokasowali wszystkie złośliwe komentarze :) jak kicia? jadła już coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jadla, ani sie nie zalatwila od wczoraj 12, nalozylam jej troche mokrego jedzenia to liznela troche i zwiala... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie ze stresu. najważniejsze chyba teraz dać jej trochę spokoju, zgłodnieje to zje. Sama sobie krzywdy nie zrobi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno jest juz glodna, no ale na sile jej uszczesliwiac nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pomagałam robić inscenizacje dla syna do szkoły i wiecie co ? zapomniał wziąć do szkoły :) :) :) byłam pewna, że rekalmóweczkę włożył sobie do plecaka i zonk :) leży w domu pod biurkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×