Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość młoda mamusia.;)
Ja byłam ciągle osłabiona i miałam zawroty głowy. Na początku też omdlenia. Ale teraz to już chyba sie przyzwyczaiłam do tego że zle wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwa_radość
ja dzis jakos tak mega slabo sie czuje :/ raz sie smieje raz mam dola a innym razem mi sie chce plakac :/ zero chęci do życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia mloda;)
to i ja sie dolacze. mam 23lata ( tym roku)synek rocznikowo 4a corcia 2.jestem mezatkamd 4lat. Mieszkamy na wynajmie świetnie dajemy sobie radę, mąż pracuje ja jestem na wychowawczym.planujemy 3dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojakuzynka zaplacila za badania ale miala konflikt serologiczny i za to duzo placila. Moj ostatnio zaczal ladnie spac, a tez bylo tak ze im pozniej szedl spac tym wczesniej wstawal zaczelam klasc go o 8 po 8 i spi do 8 rano :) kiedys 6:00 byl na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajac tutaj coraz bardziej nabieram chęci na drugie dziecko:) nie wiem czy wytrzymam do czerwca :) ale chcialabym po slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23a
Hej dziewczyny :) jesteście super, że mimo młodego wieku tak doceniacie cud jakim jest dziecko. Miałabym do was pytanie czy miałyście podobnie? kochałam się z chłopakiem 3 dni pod rząd w dni płodne bez zabezpieczenia - jedynie stosunek przerywany. uprawialiśmy seks , on dochodził na mnie, później po seksie oralnym znów to robiliśmy ( co z plemnikami w cewce moczowej? ) jednak w pewnym momencie on wyciągnął penisa i zraz doszedł , mógł nie zdążyć... było to 2tyg przed spodziewaną miesączką, cykle mam 30-32 dniowe, teraz mam dostać 9.02 @. Czy możliwe,że od owulacji okropnie bolą mnie piersi i cały czas czuje kłucie jajnika ( z przerwami) , ledwo stoję na nogach, okropnie chce mi się spać a w nocy po kilku godzinach się budzę i męczę z ponownym zaśnięciem. dodatkowo ból głowy i krew z nosa za każdym razem przy wydmuchiwaniu noska. Już sama nie wiem co mam o tym myśleć, nie chce się też niepotrzebnie nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Mamusia młoda witam serdecznie.;) Mamo dwulatka. Mamy już luty. Do czerwca nie daleko. Po za tym wcale nie jest powiedziane że w ciążę zajdziesz odrazu... To może trochę potrwać.,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
kiki ja tak nie miałam ale to możliwe że jesteś w ciąży.. Nawet jeśli nie doszedł w tobie to jeszcze przed wytryskiem z penisa wydobywa sie wydzielina zawierająca plemniki... Ale twoje samopoczucie może być też wynikiem osłabienia tylko że tu wyklucza sie ból piersi i kłócie jajnika.. Nie nakręcaj sie. Czekaj do momentu spodziewanej miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki23a
dzięki za odpowiedz :) poczekam do soboty, boli mnie brzuch jak na @ więc może przyjdzie. odezwę się jak będę coś wiedzieć :) pozdrawiam was gorąco i trzymam za was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze to moze potrwac ale nie moge sie doczekac ze staraniami tym bardziej ze moj LUBY jezdzi w delegacje. Wolnego mu szef nie da z powodu chceci zaplodnienia narzeczonej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
No to na pewno nie... Ale jak ślub w czerwcu to lepiej wytrzymaj jeszcze chociaż do kwietnia bo może być też tak że podobają"wpadniesz" odrazu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, jak bede myslec ze zajde po kilku razach to z moim szczesciem zajde od razu i kicha :) bo po slubie chce :) a jak bede chciala juz to bedzie to trwalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
No to też dużo zależy od nastawienia. My wiedzieliśmy że jak bardzo sie chce i stara to jest taki stres i w ogóle że jest trudniej zajść. Postanowiliśmy podejść do tego "na luzie" czyli coś w stylu co będzie to będzie.. No i jakoś po 3 miesiącach dowiedziałam sie o ciąży.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Dobra trzeba uciekać wziąć sie za jakąś robotę..;) wpadne później.. Miłego popołudnia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
No i mieszkanie ogarnięte... Coś źle sie dziś czuje... W ogóle jakas przemeczona jestem.. Mój to już sie śmieje że jak trup wyglądam.:( Blada jak ściana, oczy podkrążone, ledwo nogi ciągam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
witajcie . urzodziałm suna mając 19 lat teraz moja pociecha ma 4 latka :) mogę się przyłaczyć do tematu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
sasandra witam. Pewnie że możesz sie przyłączyć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
z góry przepraszam za błędy w pisowni syn majstruje przy klawiaturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Nie ma problemu. Ja pisze na telefonie i z t9 więc też czasem sie zdarza że wyskoczy nie to bo bym chciała a ja nie zauważam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
dziewczyny czy myślicie już o kolejnym dziecku ? jaka wedle was jest odpowiednia różnica wieku miedzy dzieciakami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwa_radość
Ja też już wszystko zrobiłam :) pranie, kurze, naczynia no i podłogi (chyba najgorsze z tego wszystkiego) :D i teraz ciepla kapiel i odpoczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 21 i moj syn skoncy w kwietniu dwa lata a od czerwca lipca chcemy starac sie o drugie. Tak do 3 lat zeby bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwa_radość
Powiem wam że ja mam starszą o 3 lata siostrę z którą wogóle nie potrafię się dogadać... za to druga młodsza ode mnie o 4 lata jest jak moja najlepsza przyjaciółka. Mamy świetny kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
A ja mam 2 braci. Z żadnym sie nie dogaduje. Jeden jest 3lata młodszy a drugi jeszcze nie mówi bo ma 17miesięcy. Hehe.;) ale zawsze ubolewałam nad tym że nie mam starszego brata.,;) ja teraz w ciąży a następne też bym za 3 lata chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
cześć wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
Dla mnie to tak do 5 lat, chociaż ja mam brata o 9 lat starszego i świetnie się dogadujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekwosci
młoda mamusia.;) ile twoja mama ma lat?????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
mój syn ma 4 lata i mąż co raz częsciej wspomina o siostrzyczce dla Dominika ale tak naprawdę nie wiem czy chce drugie dziecko czy jestem na nie gotowa i czy kiedykolwiek będę , bardzo żle znosiłam ciąże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _już_niedługo_ciężarówka:D
Sasandra to jest też Twoja decyzja, więc jeśli nie czujesz się gotowa to zaczekaj i szczerze porozmawiaj z mężem. Takie moje zdanie na ten temat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×