Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość mloklokposaa
I wbijcie sobie raz na zawsze do tych ciasnych móżdzków - nikt wam niczego nie zazdrosci, gdyby tak było to same by sobie dzieci porobiły, nic trudnego. Za to szkoda mi was - kobiet bez ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
" lepiej zostać babcia po 30, niz matką po 30 i dziecko zawsze będzie odstawać, równieśnicy ma jej/ jego matkę będą mówić - o! twoja babcia ;] hahh" ­ Z tym, że teraz najczęściej na dzieci decydują się pary koło 30, więc nie ma mowy o żadnym odstawaniu. A na zachodzi to już w ogóle normalne jest, że kobieta rodzi pierwsze dziecko koło 40stki. Tak więc, pocieszanie się tym, że będzie się młodo wyglądać w szkole na zebraniu jest trochę żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
Sabaka233, nawet w naszej biednej i zaściankowej Polsce ludzie zwykle żyją dłużej niż do 60 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
chyba już się położe. Bo Rano trzeba wstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
No to fajnie że wszyscy zdrowi..;) Jedno zdanie do tych zawistnych: skoro macie tak dużo do powiedzenia na ten temat to wypad z tego topiku i proszę sobie stworzyć własny i tam piszcie jak bardzo was to irytuje! Po cholerę sie wypowiadacie w temacie który was nie dotyczy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Zdrowi jesteśmy. mały rośnie jak na drożdżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
mlokosroko, to była metafora, ale widac, nie zalapalas ;] takim matkom po 30 jak najlepiej zycze, ale dla nich to juz koniec wszystkiego, tylko pieluchy, bo np watpie czy beda mogly liczyc na pomoc swoich rodzicow - wtedy zapewne wiekowych juz babc i dziadkow .. ja moge, skonczylam studia mimo, ze mam 23 lata i dwoje dzieci! szukam pracy i wszystko przede mna ;] i na balet tez mozna jeszcze wyskoczyc;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
A ty nie idziesz już spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
No i fajnie. Ja to chyba sie przeziębiłam trochę. Albo już jestem przemeczona przez te problemy ze snem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Ja jeszcze nie zasne... Leze w wyrku ale co jak spać nie można.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgngnhgngng
mlokosroko, to była metafora, ale widac, nie zalapalas ;] takim matkom po 30 jak najlepiej zycze, ale dla nich to juz koniec wszystkiego, tylko pieluchy, bo np watpie czy beda mogly liczyc na pomoc swoich rodzicow - wtedy zapewne wiekowych juz babc i dziadkow .. ja moge, skonczylam studia mimo, ze mam 23 lata i dwoje dzieci! szukam pracy i wszystko przede mna ;] i na balet tez mozna jeszcze wyskoczyc;] xxx superpomysł - bede sobie robic dziecko w wieku licealnym, tylko po to zeby mi moja mama pomogła. puknij się w ta pustą mózgownice lepiej! a jak babcia ma po 50 to jest akurat w kwiecie wieku, no chyba ze dla ciebie to juz osoba w podeszlym wieku... a balety to ja wole miec w mlodym wieku, i bez zamartwiania sie co tam z dzieckiem sie dzieje, po co mi na starosc balety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
Terenia, a w USA, kiedy rodza, wiesz tez moze? ;] owszem, zyja dluzej niz 60 lat, ale ktory rodzic bedzie w stanie wiecej pomoc swojemu dziecku? mlodszy niz siwiejacy staruszek ze slaba emerycina? a w czym niby mlode matki sa gorsze od tych po 30, co? bo niedojrzałe, sratatata! gowno prawda, co ty mozesz o tym wiedziec, jak nie masz dzieci! jak zmienia sie psychika kobiety juz podczas ciazy, nie mowiac o tym, co dzieje sie, gdy maluch juz sie urodzi.rewolucja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcz.su@wp.pl
Witam, jestem studentką V roku psychologii i potrzebuję całkowicie anonimowej pomocy przy pracy magisterskiej około 50ciu nastoletnich dziewcząt w ciąży. Pomoc miałaby polegać na wypełnieniu indywidualnie 4 kwestionariuszy drogą meilową. Dziewczęta chętne do pomocy proszę o kontakt na adres e-mail: marcz.su@wp.pl. Bardzo proszę o szczere zgłoszenia, dziewcząt, które naprawdę są w ciąży i z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam, Marcelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Mam Kuzynke po 30. i sama stwierdziła że nie ma ani siły ani cierpliwości na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcz.su@wp.pl
Oczywiście wszystko jest anonimowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgngnhgngng
Mam Kuzynke po 30. i sama stwierdziła że nie ma ani siły ani cierpliwości na dzieci xxx a może po prostu nie ma powołania do macierzynstwa?? skoro twierdzisz ktos w wieku 30 lat nie ma siły do ciebie to sorry, ale chyba cos z toba nie tak. sily to moze nie miec osoba po 40, a nie mloda, zdrowa osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgngnhgngng
a może po prostu nie ma powołania do macierzynstwa?? skoro twierdzisz ktos w wieku 30 lat nie ma siły do DZIECI to sorry, ale chyba cos z toba nie tak. sily to moze nie miec osoba po 40, a nie mloda, zdrowa osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgngnhgngng
bo niedojrzałe, sratatata! gowno prawda, co ty mozesz o tym wiedziec, jak nie masz dzieci! jak zmienia sie psychika kobiety juz podczas ciazy, nie mowiac o tym, co dzieje sie, gdy maluch juz sie urodzi.rewolucja! xxx SUPER! taki mega przyspieszony kurs dojrzlosci haha. co ty w wieku 20 lat mozesz w ogole wiedziec o zyciu i macierzynstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwulatka
A ja sie ciesze ze moj syn bedzie mial mnie dluzej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Miała jedna córkę wcześniej i jedną ma teraz. i sama stwierdziła że ciężej jej wychować teraz córkę. nie ma do niej siły ani cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
Malutka truskaweczka - Skoro nie ma cierpliwości teraz to myślisz, że miałaby ją w wieku nastu lat? Niestety to tak nie działa, więc się nie pocieszaj. Twoja kuzynka widocznie nie jest stworzona do roli Matki Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
hg... ciekawe czy bedziesz tak szczekac jak ci twoja mama z roznych przyczyn, np wlasnie wieku, przy dziecku nie pomoze! zycze powodzenia wtedy ;] wszystko w zyciu moze i ma swoj czas, i dzieci, i balety, studia, praca itd. ale nie zawsze jest idealnie, tak jak powinno byc, bo taki jest stereotyp - dziecko w malzenstwie po 30. ale jak jest inaczej, wszystko mozna polaczyc i to jest sztuka! by dziecko nie cierpialo i zebym ja mogla cos zyskac! a taka mame jak ja mam to ze swieca szukac, twoja widocznie by ci nie pomogla jesli urodzilabys w liceum. oj wspolczuje wam zgorzkniale glupie pipy i nie daj bog zebyscie w ciaze zaszly, wspolczuje dzieciom, licze ze sie wszystkie wyskrobiecie, takie puste idiotki nie powinny miec dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
Sabaka233 - Piszesz, że zarzucają wam niedojrzałość, ale spójrz na wasze argumenty. Młodą matką jest dobrze być bo można podrzucić dzieciaka do jeszcze młodych dziadków? Bo można jeszcze wyskoczyć na balety? Bo będzie się wyglądać młodo w szkole dziecka? Przecież to jest śmiech na sali, nie argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Mama dwulatka a twój synek o której poszedł spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Ja wiem że jestem dobrą matka, dbam o małego, staram się przychylić mu nieba. i to nie ma znaczenia ile mam lat. tylko ma znaczenie to jak bardzo go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
dużo moja droga, wiem, dużo! lat mam akurat 23. lepszy przyspieszony kurs niz zaden. a zreszta, wiesz o co chodzi w wychowaniu dziecka? nie o to, zeby w momencie jego narodzin byc tak "zyciowym" i doswiadczonym jak bys chciala, tylko o to, by to dziecko kochac, zajmowac sie nim, opiekowac, poswiecac sie i przekazywac wartosci ktore same zdobywamy rowniez z wiekiem. ale watpie, ze to zrozumiesz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Truskaweczko kochasz swojego syna najbardziej na świecie i to jest najważniejsze. To że kobieta jest starsza nie znaczy że może dać dziecku więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgngnhgngng
hg... ciekawe czy bedziesz tak szczekac jak ci twoja mama z roznych przyczyn, np wlasnie wieku, przy dziecku nie pomoze! zycze powodzenia wtedy ;] wszystko w zyciu moze i ma swoj czas, i dzieci, i balety, studia, praca itd. ale nie zawsze jest idealnie, tak jak powinno byc, bo taki jest stereotyp - dziecko w malzenstwie po 30. ale jak jest inaczej, wszystko mozna polaczyc i to jest sztuka! by dziecko nie cierpialo i zebym ja mogla cos zyskac! a taka mame jak ja mam to ze swieca szukac, twoja widocznie by ci nie pomogla jesli urodzilabys w liceum. oj wspolczuje wam zgorzkniale glupie pipy i nie daj bog zebyscie w ciaze zaszly, wspolczuje dzieciom, licze ze sie wszystkie wyskrobiecie, takie puste idiotki nie powinny miec dzieci! xxx ty głupia flądro :) akurat moja mama jest najlepsza na świecie, i daję GŁOWĘ ze jest lepsza od twojej pod kazdym względem, wiec sie nie pocieszaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
Terenia, to nie są zadne argumenty, tylko plusy tej sytuacji, chyba dobrze, jesli matce ktos moze pomoc, niz jesli nie. A co do mlodego wygladu, nawet jakbym urodzila majac 30 lat i tak wygladalabym mlodo;] a balety? to tez jest plus! bycie matka nie wyklucza bycia po prostu czlowiekiem i tego, byc moc gdzies wyjsc, rozerwac sie, życ tez innym zyciem. nie wiem po co ta cala licytacja, ktore matki sa lepsze. czasem te po 30 nie potrafia sprostac trudom macierzynstwa, gdy 18 sobie z tym swietnie poradzą. macierzynstwo to WYBÓR, nie kara, takze nie wiem, czego sie doszukujecie. nastoletnia matka nie bedzie gorzej kochac swojego dziecka, niz 30, no ludzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Macie rację. nie mam willi z basenem. ani mercedesa. nie skończyłam medycyny i nie zarabiam 20 koła. ale oferuje swojemu dziecku czas zainteresowanie miłość i to co jest mu potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×