Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość hahaha8282292
to że pisze bez polskich znakow jest dla ciebie błedem? poczyta co to blad a potems ie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
patologia, to jestes ty o czym swiadcza twoje wypowiedzi. zenujace!! zero ambicji bo wychowuję dzieci, kobieto opanuj sie! powiedz swojej matce - masz zero ambicji bo mnie urodzilas. widocznie jestes niedoruchana, jak ruchacze ci przeszkadzaja ^^ ja akurat z mopsu nie korzystalam, ale lepiej niech sobie alkocholicy korzystaja, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha8282292
zero ambicji bo urodzilas w wieku 18 lat, a nie ze w ogole urodzilas ciemniaku!! matko swieta, rodzic w tym wieku? ledwo sie sama od maminej spodnicy oderwalas a juz zaszlas w ciaze! nie ma sie w ogole czym chwalic! 17 lat i ciąza, przeciez to patologia! pewnie poszlas na swoja pierwsza w zyciu dyskoteke, w kiblu dalas dupy i w ciaze zaszlas. no bo gdzie wy sie kochaliscie? na lozku rodzicow jak pojechali w odwiedziny do babci? hahaha. a na hotel taki gowniarz kasy nie mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha8282292
i dla twojej wiadomosci - alkoholik pisze sie przez samo H, ale czego wymagac od kogos kto skonczyl podstawowke i zaraz potem w ciaze zaszedl. braki edukacyjne masz usprawiedliwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
moja droga, 24 latek, zolnierz na kontrakcie, to raczej nie gówniarz. ale tobie cos tlumaczyc;] masz ochote poczytac o moim zyciu erotycznym, bo twoje jest tak nudne, ba, moze w ogole go nie ma? chyba ze dajesz w kiblu na dyskotece wlasnie. jesli rodzenie dzieci dla ciebie, w jakimkolwiek wieku, to jest brak ambicji, to gratuluje. i po co mi ublizasz? zeby mocniejsza w gębie byc, prosze cie. za duzo juz czasu zmarnowalam na dyskusje z toba, zegam ozieble;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha8282292
24latek uprawial sex z takim dzieckiem? gratuluje wybranka! co on musi miec w glowie to szok! i tak rodzenie dzieci kiedy samemu sie jest jescze dzieckiem jest wedlu g mnie brakiem ambicji i klasycznym przykladem glupoty. no bo chyba nie powiesz mi ze w wieku 17 lat zaplanowalas sobie ciaze. twoj facet wyruchal pare lasek a potem sobie zrobil dziecko z taka mloda dziewczynka. dobraliscie sie jak w korcu maku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani nie mama ani nie młoda
nigdy nie krytykowałam ani krytykować nie będe. macierzyństwo to poświęcenie podziwiam młode mamy za poświęcenie dla bobaska :) trzymam kciuki za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha8282292
macierzyństwo to poświęcenie podziwiam młode mamy za poświęcenie dla bobaska xxx jakie poświęcenie? nadstawiły dupy to niech wychowują, bez łaski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
jaka ty jestes pusta, po co ty piszesz takie glupoty ze wyruchal kilka lasek? jaka ignorantka, szkoda slow. widac dla ciebie pojecie MILOSC jest nieznajome i to uczucie przede wszystkim. koniec swiata, patologia, jak 24 latek moze zakochac sie w 17 letniej dziewczynce? nie no on tylko ją rucha przeciez! ty masz pewnie wszystko w zyciu zaplanowane, super rodzicow, wille z basenem, super prace, super auto i ksiecia z bajki, jest madry i odpowiedzialny, coz ze go nie kochasz tak naprawde ale czy wazna jest chwila, uniesienie i to co wlasnie najpiekniejsze? nie no trzeba miec AMBICJE I MYSLENIE takze, 5 lat po slubie jak bedziesz wiedziala, ze bedziecie juz razem na dobre i na zle (nie daj boze zebys byla samotna matka, taka patologia), gdy bedziesz podlatywac po 40, zrobisz sobie dzieciaczka z nim i bedziecie zyli dlugo i szczesliwie, bo on ma super prace, ba, wlasna firme i bedzie tak kolorowo! gdzie tam isc po zasilek do mopsu jak ci wszyscy ruchacze, och jak zazdroszcze! będe o tym snic chyba jak zaraz zasne hahaha;] szkoda tylko ze taka pipa jak ty, ktora nie rozumie, ze miec dziecko to jest cos najpiekniejszego i nie wazne w jakim wieku, nigdy nie poczuje instynktu macierzyńskiego. bo tak jak ja nie zaplanowalam mojej pierwszej ciazy, tego tez nie da sie zaplanowac. zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sabaka!!!
Dam ci dobrą radę: jak ci na następny raz jakiś za stodołą naleje spermy do dziury to abortuj bachora a nie zasilasz armię półsierot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
jeszcze jedno, ty pewnie nie masz komu dupy nadstawiac, ja mam i oj jak sie ciesze, hahaha! nie mama, nie mloda, dziekujemy bardzo:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sabaka!!!
jak to się nie da zaplanować? ja jakoś umiałam nie zajść w ciąże przez 10 lat! a na macierzyństwo zdecydowałam się świadomie. jak nie umiesz korzystać ze środków antykoncepcyjnych to nie uprawiaj sexu, nie bierz się za coś o czym nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
no masz racje, za stodola mi spermy nalal, patologia! glupie jestecie dziewuchy, szkoda czasu na to pisanie! z takimi ignorantkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mama i nie młoda
wiecie co rzygać mi się chce od takiego gadania typu puszczalska dała dupy czy coś. kurcze a nawet jesli dała tej dupy nawet jesli się puściła to jej sprawa i nie ma prawa nikt tego oceniać. liczy się to że urodziła dziecko że nie poddała się aborcji albo go nie oddała do adopcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha8282292
i tu cię zaskocze, bo akuat mam komu, i moje małżeństwo tez było swiadome i chciane a nie tak jak twoje - pod presją bo ciąża i trzeba isc z welonem do kościoła :) ty to byś chciała usłyszec że wszyscy są nieszczęśliwi, tlko ty jedna jestes szczęsliwa bo urodzilas dziecko w wieku lat 18, starszemu facetowi. Może cię zasmucę, ale akurat z tym swoim zyciorysem wypadasz bardzo blado przy większosci ludzi. Męża mam, i to dobrego, a zrobic dzidziusia to nie jakas wyzsza filozofia zyciowa, to potrafi kazda z nas, wiec zejdz na ziemie bo nie jestes nikim wyjątkowym pod tym względem. A nawet jak ktos nie ma drugiej polowki, to znalezc przeciez tez sobie moze, coz w tym trudnego. a ty zaszlas w ciaze w gowniarskim wieku i się tym pysznisz - jakby było czym! Niczego wielkiego w zyciu nie osiagnełas i pewnie juz nie osiągniesz. najpierw dokonaj czegos w zyciu, potem urodz dziecko ktoremu najpierw stworzysz warunki do beztroskiego dziecinstwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha8282292
wiecie co rzygać mi się chce od takiego gadania typu puszczalska dała d**y czy coś. kurcze a nawet jesli dała tej d**y nawet jesli się puściła to jej sprawa i nie ma prawa nikt tego oceniać. liczy się to że urodziła dziecko że nie poddała się aborcji albo go nie oddała do adopcji xxx tak, i może jszcze jej pomnik wystawmy? przeciez to bohaterka bo urodzila i wychowuje! ŁAŁ urodziła!! to akurat robi większosc kobiet w tym kraju, a wychowywanie dziecka to naturalna konsekwencja urodzenia. Nie widze nic za co by tu taką podziwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witam was w ten nowy dzień... Już było tak fajnie i znow śnieg spadł...:( jak po nocy, wyspane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hahaha8282292
moze sama nie dostajesz kasy z mopsu i zazdroscisz innym, ze chociaz tyle moga wyciagnac? a poza tym studia to nic. trzeba miec jeszcze prace, ktora ciezko zdobyc nawet po studiach. nawet osoba, ktora skonczy studia i ma dziecko czesto siedzi z nimw domu i dopiero pozniej idzie do pracy. nie ma roznicy! a wyksztalcenie mozna jednoczesnie robic z wychowywaniem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hahaha8282292
nie wiem, jak mozna byc tak idiotycznym jak ty jestes. niby komu pomnik postawic?? moze ty o tym pragniesz? ciche pragnienia???????????????? albo sama nie mozesz zajsc w ciaze i zazdroscisz tym dziewczynom. zwracasz im uwage, ze sa nikim, ale zobacz jaka/jaki ty jestes. przez to, ze sa tak idiotyczni ludzie, jak ty to uwierz mi, wierze ze te dziewczyny cos w zyciu osiagna, zeby zrobic na zlosc takim ludziom, jak ty. jak mowisz, ze studia to jest kwestia ambicji, to zauwaz, ze majac nawet dziecko mozna szkoly pokonczc zaocznie, a po studiach dziecko jest odchowane i latwiej isc do pracy. czesto ludzie po studiach rodza dzieci, ale jakim kosztem? maja przerwe w karierze zawodowej, ktora albo dopiero zaczeli albo niekoniecznie. ty im przyszlosci nie budujesz tylko one same sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hahaha8282292
mloklokposaa hahaha8282292 dziewczyny nie przejmujcie sie nimi. te nicki to jedna i ta sama osoba, bo kazdy z tych nickow pisal, zeby wam robic pomniki:)! walic ta osobe. jednej malpie sie nudzi, to bedzie was obrazac. poza tym to jest ten sam styl pisania i ta sama argumentacja, ktorej ciagle uzywa. mnie mama urodzila w wieku 17 lat i normalnie uczyla sie, swiadectwa z czerwonym paskiem i uczyla sie DZIENNIE. studia rowniez skonczyla i jest z moim tata nadal, a nie ze pocalowal ja w dupe i poszedl sobie do innej...statystyki to jedno, a zycie to tez co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Do hahaha: ja sie nimi w ogóle nie przejmuje. Mam gdzieś co one sobie myślą. To jest moje życie i ja układam jego scenariusz. Nikt inny. Gdybym sie miala takim czymś przejmować i zawracać sobie głowę to chyba już dawno poszłabym sie wieszac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w ogóle nie odpisujcie tym pustakom, bo wątek jest fajny i szkoda żeby upadł ;) Nie wdawajcie się w ŻADNE dyskusje ;) To są sfrustrowane staraczki albo porzucone samotne matki lub zdradzane żony bez żadnych perspektyw- człowiek szczęśliwy NIGDY nie rzuca się na innych- zapamiętajcie to sobie ;) Jeśli będziecie pisać tylko do siebie i ani razu takiej frustratce nie odpiszecie to 2 góra 3 strony i będziecie miały spokój. Nie dajcie się prowokować byle komu ;) Szkoda żeby topik padł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabka nie wdawaj się w dyskusje ;) id ziewczyny nawet nie komentujcie tych wpisów- udawajcie, ze ich nie ma po prostu ;) Takie pustostany lubią siać zamęt a jak są ignorowane to się pozłoszczą i pójdą płakać do kąta ;P Mówie wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Mamo 6 latki mam podobne zdanie na ten temat... Dlatego wczoraj jak zaczęła sie ta niepoważna dyskusja to postanowiłam sie ulotnic. Myślę że nie ma sensu dyskutować na ten temat z osobami o tak niskim poziomie intelektualnym. Nie mogą znieść że ktoś jest szczęśliwy z takim życiem jakie ma? Głupota i tyle.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jędza
Sabako - wiesz, nie znam cię i trudno mi ocenić, jaką jesteś matką, ale w sumie sama miłość nie wystarczy, potrzebna jest również dojrzałość. A po twoich komentarzach mówiących, że dzieciom, których matki urodziły w wieku 30 lat, inne dzieci będą mówić 'o, twoja babcia' i innych wywmioskowałam, że z twoją dojrzałością może być kiepsko. Być może trochę mnie poniosło, ale zrozum, zagrano na mojej najczulszej strunie ;] i faktycznie, wiem, jak mogą się poczuć młode matki w tej sytuacji i ciebie także mogło ponieść. Nie rozumiem, jak można krytykować czyjeś życie tak bardzo, wmawiając komuś, że nic nie osiągnie, tylko dlatego, że miał w bardzo młodym wieku. Chociaż sama nie zarryzykowałabym, podziwiam was i uwazam, ze jest mnostwo plusów urodzenia dzieci około 20, o ile jest się dojrzałym i ma się dojrzałego partnera, ktory nas pokocha. A z tym nie zawsze jest latwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwa_radość
Hej Kobietki :) jejku jak mi się dawno tak fajnie nie spało :P co do tych sfrustrowanych... wydaje mi się że są to kobiety które dzieci mieć nie mogą albo mąż nie chce... z jednej strony mi ich szkoda, ale z drugiej skoro mają swoje problemy to po jakiego wchodzą tu i obrażają szczęśliwe MATKI?! nie rozumiem takich ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkoooooooooooooo
gdzie wy żyjecie ze dla was kobieta która skończyła 30 lat to już stara baba ? heheh dobre dobre i pomyśleć ze mamy pracować do 67 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
A ja wręcz przeciwnie. Dla mnie ta noc była tragiczna.. Zasnełam dopiero po 2. Co chwilę sie budzilam. Wstalam po 5 i już po śnie.. Dziewczyny nie zwracajmy uwagi na te komentarze. udajmy że ich nie ma bo wdawaniem sie w te dyskusję tylko sprawiamy im satysfakcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwulatka
witam serdecznie mlode mamusie :)Truskaweczko moj poszed spac o 20:30 mniej wiecej ;) jakie plany na dzis?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwa_radość
ja sobie mierzyłam temperaturkę z ciekawości no bo @ nadal nie ma... no i 37'14. hmm może się udało :) Młoda mamusia- ja miałam problemy ze spaniem odkąd łóżko spod ściany daliśmy pod okno. Męczyłam się tak tydzień czasu, wczoraj nie wytrzymałam i położyłam się w drugą strone, no a mój m poszedł w moje ślady :P nie dość że wstałam wyspana jak nigdy, to jeszcze o godz. 10 :P nawet pies mnie nie budził że chce na dwór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×