Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość Malutka truskaweczka
Macie rację. nie mam willi z basenem. ani mercedesa. nie skończyłam medycyny i nie zarabiam 20 koła. ale oferuje swojemu dziecku czas zainteresowanie miłość i to co jest mu potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sabaka!!!
licze ze sie wszystkie wyskrobiecie, takie puste idiotki nie powinny miec dzieci! xxx I TO MÓWI KOBIETA KTÓRA JEST MATKĄ?? dziewczyno, wpsolczuje twojemu dziecku takiej matki! co ty temu biednemu dzieciakowi przekazesz?? ktos taki jak ty wogole nie powinien sie rozmnazac pustostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvgbvcbcg
samą miłością dzieciaka nie wykarmisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
pewnie tak, to pozdrów mame i powiedz jakie mądrosci wypisujesz na forum ;] zapytaj jakby zareagowala na twoja "nastoletnia" ciaze, co wyrzucilaby cie z domu, bo zajeta kariera czy czym jak taka swietna? powodzenia zycze, dobranoc hah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Dobra Truskaweczko ja uciekam bo nie mam już siły czytać tych durnych wpisów.. Poprostu ręce opadają... Odezwę sie jutro. Spokojnej nocki życzę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvgbvcbcg
Później pojdzie twoj dzieciak do szkoły i na pytanie nauczycielki "kim jest twoja mama" inne dzieci będą odpowiadały: lekarzem, nauczycielką, dentystką, księgową, farmaceutką, a twoj dzieciak będzie odpowiadał: moja mama jest nikim, siedzi w domu, sprząta i gotuje. i w ten sposob twoj dzieciak będzie miał syndrom dziecka matki bez perspektyw. no moze jeszcze odpowiedziec: moja mama jest zlewem na sperme tatusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
to mówi kobieta, ktora jest matka, do kobiet ktore twierdza ze macierzynstwo to brak ambicji i ze posiadanie dzieci to jest nic, to jest malo! a moim dzieciom przekaze, i przekazuje bezgraniczna milosc, bo sa najwiekszym dla mnie szczesciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha8282292
pewnie tak, to pozdrów mame i powiedz jakie mądrosci wypisujesz na forum ;] zapytaj jakby zareagowala na twoja "nastoletnia" ciaze, co wyrzucilaby cie z domu, bo zajeta kariera czy czym jak taka swietna? powodzenia zycze, dobranoc hah. xxx wyrzucic wlasne dziecko z domu? wspolczuje dziecinstwa!! i dla twojej wiadomosci - moja mama nigdy by mnie nie wyrzucila, i do dzisiaj mowi mi:"kocham cie". za to twoja matka odniosla spektakularną kleske wychowawcza, nie umiala cie wychowac. sama jestes matką a innym kazesz wyskrobywac ich dzieci. JESTES ZEREM, PUSTOSTANEM, ZWYKŁĄ LUDZKĄ SZMATĄ. oddaj swoje dzieci do adopcji i nie rozmnazaj sie wiecej, nie przekazuj tych genow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
akurat skonczylam studia, takze moje dziecko nie powie, ze mama jest nikim, kochana;] a malo jest matek ktore siedza w domu, jak mowisz, nic nie robia tylko sprzataja i gotuja? nie wiesz ile pracy wymaga prowadzenie domu, na to wyglada, a to tez jest praca, pozostaje tylko kwestia - miec faceta, ktory zarobi tyle by utrzymac cala rodzine. rozni ludzie maja rozne aspiracje i nikomu to oceniac;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
jak slodko a co by ci powiedziala jak bys zaszla w ciaze jako nastolatka? nie obrazaj smieciu mnie i mojej matki! a "kaze" sie wyskrobywac tym, ktore mowia, ze macierzynstwo to jest NIC! same są NIC i nie warte by miec dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
Macierzyństwo zawsze było sprawdzianem dla kobiet, tak jak dla mężczyzn jest nim ich praca, status, sukces. Jedyna różnica polega na tym, że dzisiejsze matki są często bardzo dobrze wykształcone. Od dziecka zachęca się je do tego, żeby się dobrze uczyły, zdawały te wszystkie egzaminy, zdobywały certyfikaty. I po co? Po to, żeby miały dzieci. I to jest ich dramat. Jesteśmy jak te kwiatki wyhodowane w cieplarni i wyrzucone na deszcz i wiatr. Co mamy zrobić potem z tą całą wiedzą, kompetencjami? Rachel Cusk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha8282292
nic by mi nie powiedziała! takich rodzicow jakich ja mam ze swieca szukac ! i daje rece,glowe i nogi obciac ze sa lepsi od twoich! a jak dla mnie to ty jestes nic nie wwartą osobą skoro sama jestes matka a komukolwiek kazesz sie wyskorbywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha8282292
Od dziecka zachęca się je do tego, żeby się dobrze uczyły, zdawały te wszystkie egzaminy, zdobywały certyfikaty. I po co? Po to, żeby miały dzieci. I to jest ich dramat. Jesteśmy jak te kwiatki wyhodowane w cieplarni i wyrzucone na deszcz i wiatr. Co mamy zrobić potem z tą całą wiedzą, kompetencjami? Rachel Cusk xxx a ty ubolewasz nad tym ze teraz trzeba sie uczyc zeby nie byc zwykłym ciemniakiem! ty wolisz przeciez sie rozmnazac hehe i nigdy nie uwierze ze masz jakiekolwiek studia skonczone, no chyba ze u siebie na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
hahaha naucz się pisać bez błędów... bo aż ciężko się czyta. a taka wielce wykształcona jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha8282292
tylko że dla twojej wiadomosci- ja w nastoletnim wieku mialam lepsze rzeczy do roboty niz uprawianie sexu z niedojrzalym chlopcem :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha8282292
błedow? chyba mowisz o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
no ja też nie uprawiałam sexu z chłopcem kochana ;**** a podstawy swojego języka znam ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
O widzę że musisz wybrać się do okulisty przeczytaj jeszcze raz Bo ja napisałam poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda jędza
ogólnie rzecz biorąc - nie jest ważne to, ile macie lat, tylko jak bardzo i jak dojrzale kochacie swoje dzieci :) ale sabako... Ty ******* :o jak możesz tak mówic? Moja mama miala 46 lat, gdy mnie urodzila, tak jej sie zycie potoczylo, miala kilka poronien. Jest wspanialym czlowiekiem, lepszym od ciebie i zapewno lepsza matka, ale to nie ze wzgledu na wiek a poziom, jaki soba reprezentuje. Poza tym, gratuluje przedmiotowego podejscia - facet to tylko dodatek. Aha. I nie szczekaj, przepraszam, ale brak mi szacunku do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha8282292
pokaz gdzie te bledy..... a z kim uprawialas sex jako nastolatka? z o 10 lat starszym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
no tak, lepsi rodzice - coreczko seks tylko z zabezpieczeniem, bo szkoda twojej mlodosci na macierzynstwo! jakie wy zgorzkniale jestescie, hah, ja musze byc ze wsi, nie mam prawa byc wyksztalcona i mam dzieci z niedojrzalym chlopcem, dlatego, ze corke urodzilam w wieku 18 lat, dobre. widzicie w ogole jak glupie jest wasze podejscie? ja nie ubolewam, ze trzeba sie uczyc, a raczej dumna jestem z tego, ze posiadanie dzieci nie skreslilo moich planow i marzen. a to, w co ty wierzysz, akurat malo mnie obchodzi, takze daruj sobie! tak was sciska, ze racji nie macie, ze juz nie wiecie, co wypisywac, by mi dopiec. a tylko to utwierdza mnie w przekonaniu, jak jestem silna i lepsza od was! tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Z dojrzałym mężczyzna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha8282292
nie zrobilam zadnego błedu, moze ci sie osoby pomylily.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha8282292
nie wiem o co ci chodzi z tym mezczyzna... sabaka zadala pytanie co by moi rodzice zrobili gdybym jako nastolatka zaszla w ciaze, wiec odpowiedzialam ze wtedy nie uprawialam sexu z niedojrzalym chlopcem. bo trudno nazywac mezczyzna nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Błedu może nie ale BŁĘDÓW jest mnóstwo w twoich wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
młoda jędzo, nie bierz tego tak do siebie, tzn do sytuacji twojej matki, bo ja jej nie ocenilam, ale moze rozumiesz, jak moga czuc sie zle ocenianie nastoletnie matki. i nie mow, ze jestem zla matka, gorsza od twojej, bo nie wiesz jak wychowuje i jak kocham swoje dzieci! a poziom jaki tu reprezentuje, kochana, jest adekwatny do wypowiedzi moich przedmówczyń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha8282292
URODZIŁAŚ W WIEKU 18 LAT? jaka patologia. czyli uprawiałas sex bez zabezpieczenia w wieku lat 17!!! a twoj wybranek ile lat miał? nieźle, dzieci rodzą dzieci. pewnie musiał szybko znalezc prace zeby utrzymac pannice i dziecko. widze ze odpowiedzialna to ty nigdy nie bylas, szkoda tylko tego dzieciaka. ale z drugiej strony... chyba nadajesz sie tylko do ruchania, bo masz zero myslenia i zero ambicji, ale blagam nie rozmnazaj sie juz i nie przekazuj genow, zrob to dla spoleczenstwa! ps wkurza mnie tylko to ze potem tacy ruchacze lecą do mopsu i innych organizacji i wyciagaja łape po zasilki. i jak Polska ma byc normalnym krajem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha8282292
zatem przytocz mi te BŁEDY ktore rzekomo zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabaka233
hahaha8... a jakbys uprawiala z dojrzalym to co, taka metoda antykoncepcji, bo on jest dojrzaly? jak ja zaszlam w ciaze, moj facet, pozniej maz mial wtedy 24 lata, ja 17.. i byl dojrzaly, pracowal w wojsku i co to dało, mialo zapobiec ciazy? dziwny masz tok myslenia i, i tak na moje pytanie nie odpowiedzialas, w kazdym razie wymijająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Np zrobiLam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×