Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Hej dziewczyny :) my niedawno wróciłyśmy do domku:) rozjaśniło się u nas po południu więc wybraliśmy się na spacerek :) młoda mamusiu moja strasznie płakała widać było że coś ją bolało, w domu to ledwo co dałam rade ją uspokoić i dostała lekkiej gorączki :/ :( mam nadzieję, że teraz wszystko bd oki, bo to aż się serce krajało jak się patrzyło na nią i widać było, że tak się męczy :( Sasandra współczuję i życzę dla synka szybkiego powrotu do zdrowia. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Koniczynka to współczuję. I życzę żeby tym razem było lepiej. Ja mam chyba to szczęście że jest ok. Kolek też nie ma i mam nadzieję że już sie nie pojawia. Teraz mam tylko problem że zaczęła mi robić zielona kupkę i nie wiem czemu. Niby to nietolerancja pokarmu ale czytałam że moga też występować po szczepieniach bo zawieraja jakieś tam substancje konserwujace itd a pojawiły sie właśnie pierwszy raz dzień po szczepieniu więc Narazie jeszcze poczekam kilka dni i jak nie przejdzie to wtedy do lekarza pojadę, zwłaszcza że nie ma gorączki, wysypki ani nic podobnego.. Ja właśnie sie położyłam. Lilka jak zasnela to ja postanowiłam pożytecznie wykorzystać ten czas i wszystko posprzątać. Dziewczyny może macie jakiś skuteczny sposob na mrówki? Bo zaczęły mi sie kręcić po mieszkaniu. Codziennie wszystko sprzątam, myje, próbowałam soli oraz octu i nic. Niby nie ma ich wiele ale jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też mam taką nadzieję. . . co do kolek to moja też się chyba na to nie załapała :) no ja kąpiel i spać także pa dziewczynki, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu od mrówek to pewnie coś znajdziesz w sklepach ogrodniczych jakiś środek, bo domowymi sposobami niebardzo to zwalczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
No właśnie będę musiała zajść przy okazji zakupów... Nie wiem już skąd to cholerstwo sie bierze.. No ale trudno. Uroki mieszkania na wsi. Zawsze coś sie przyplata... Pogoda dzisiaj znow paskudna. Póki co nie ma szans nawet na krótki spacer.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam, u nas pogoda piękna, zaraz wywiesze pranie na dworze, i bedziemy brykac po dworze. Sasandro, ucaluj Dominisia, pewnie męczy się bardzo. Musimy posprzątać podworko, zasiać trawe, i przywieźć piaskownice dla małego. latem jeszcze kupimy belki i mezuś będzie robił chuśtawki, dwie dla dzieci i jedna ogrodowa, zrobi jakas ławeczkę, kupimy jakieś meble ogrodowe. zagospodarujemy tam jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Truskaweczko oddaj trochę słońca.. U mnie deszcz rada:( Fajnie że Twój mąż sam robi takie rzeczy. Mateusz też już rozmyśla jak to on będzie robił Lilce huśtawke Ehh piaskownice. Hehe.. A jak mu Powiedzialam że ma czas na myślenie o tym to stwierdził że sie czepiam i pomarzyć mu nie daje.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
sasandro ucałuj małego i dużo siły dla Ciebie!:***obyscie szybko wyszli! u mnie pogoda ładna 25stopni w nocy adało a teraz świeci słonko więc ide na krótki spacer z koleżankami buziaki dla was i do potem ;*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u nas pogoda jako tako w miarę na jeża, na spacer się nadaje :p trochę wiatr daje, ale tragedii nie ma. . . :p a nie wyspałam się dzisiaj, że masakra :/ miłego dnia wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
pogoda super nie dawno wróciłam ale około 16.30 jade z mamą na zakupy bo przed chwilą dzwoniła że kończy dyżur i czy bym z Nią nie pojechała:) potem pewnie skocze do nich (rodziców) na kawe więc pewnie pojawie sie wieczorem o ile koleżanki nie wpadną bo coś mówiły:) dziewczyny chce sie czymś z wami podzielić ja zamówiłam właśnie 6 różnych i te buciki;p może wam tez sie spodobają;p http://www.myska.pl/projekty.html buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witajcie dziewczyny.. U nas wkoncu ładna pogoda.. Lilka właśnie zasnela. Ja zaraz Zjem śniadanie i spadamy na spacer. Trochę mi sie nie chce jak sobie pomyśle że mam tak daleko iść ale już obiecałam ciotce że przyjdę jak tylko ciepło sie zrobi. No i lepsze to niż jakbym miala siedzieć sama cały dzień... Miłego dnia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka u nas też ladnie :) idziemy później do parku, koleżanka też bierze swojego synka :) pewnie, nie ma co się kisić w domu ;) też życzę miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
czesc kochane ;****ja dopiero wróciłam do domu u nas 35stopni do słońca masakraaa!! uwielbiam taka pogode ;) kupiłam młode ziemniaczki zjem z kefirkiem i masełkiem;p poczytam książke na balkonie potem koleżanki mają byc:) buziaki miłęgo dnia:D;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)w
Witajcie. Ja niedawno wróciłam do domu.. Byłam u tej ciotki to wszyscy mała zafascynowani chociaż ciotka ma 1,5roczna córkę więc też niedawno taka była a oni sie rozczulali że taka malutka.. Coś sie na deszcz zbiera... Nawet burzę zapowiadali na noc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
czesc kochane:) u nas upały ślicznie jest:) byłam na przymiarce sukienki:) kupiłam młode ziemniaczki i młodą kapustke na obiad bo jakos mnietak naszło:) biore sie za gotowanie a o 16wychodze na spacer z koleżankami:) a jak wam mijają dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witajcie. u nas również pięknie. chociaż teraz zaczęło dość mocno wiać. byłam trochę z mała na dworze ale już wróciłysmy. później znow pójdziemy.. jak pogoda sie nie zepsuje. ale mam dziś leniwy dzień. nic mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , dzisiaj po południu wyszliśmy ze szpitala , jestem wykończona , spać mi się chce plecy mnie bolą do tego szpitalnego łóżka . mały czuje się dobrze ale skarży się że go ręcę bolą po tych welfronach . odezwe się jutro teraz idę spac , dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
Sasandro super że już wyszliście!!:) u Nas pogoda śliczna znowu szykuje sie upał;p nie mam jeszcze planów na dzisiaj oprócz tego że mój wraca około 18:)! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witajcie. u nas dziś deszczowo więc cały dzień w domku będziemy. tylko jakieś zakupy trzeba zrobić. Sasandra dobrze, że z małym już wszystko ok. miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , u nas szału z pogodą to dzisiaj nie ma ale jest ciepło 27 stopni i jakoś pochmurno , jutro podobno cały dzień ma lać , zaraz szykuje się z małym na spacerek uparł się że chce na rowerku pojezdzić , lekarz powiedziała że młody może w poniedziałek iśc normalnie do przedszkola ale się jednak jeszcze zastanawiamy , może Rafał wezmie kilka dni wolnego , ja niestety musze wracać do pracy . Wiecie co dostaliśmy wczoraj 2 zaproszenia na komunie i uwaga jedno jest za tydzień a drugie za 2 tygodnie i jest to komunia chrzesniaka Rafała , cholera wszystko tak na ostatnią chwile mogli nas wczesniej powiadomić byśmy troche więcej kasy odłozyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
za to u mnie bezchmurne niebo i 30stopni:) strasznie sie ciesze:) byłam kupić truskawki banany kiwi pomarancze i winogrona bo jakos mnie naszło;p za chwilke pojade jeszcze po jakies drobne zakupy. obiad gotowy:) mama u mnie była z tata bo jada na weekend na domki wiec wpadli na kawe przy okazji:) czuje sie dobrze chociaz na taka pogode ciesze sie ze zakupów w ręce nie musze nosic tylko szybko do auta i juz bo chyba nie dałabym rady ;p a Wam jak dzien mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) u mnie dzisiaj pogoda do dupy za przeproszeniem :/ pada i wieje od południa :/ dobrze, że załapałam się tylko na brzydkie chmury jak szłam z małą do lekarza. . . :p szczepienie miała bidulka. . . Sasandro dobrze że już w domku :) mama555 a skąd jesteś, że masz taką świetną pogodę? :) a nas lipa od wczoraj. . . a tak pozatym mała teraz śpi, a ja śmigam po necie i się obżeram :D pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
cześć..;) my niedawno wróciliśmy z zakupów.. kupiłam małej pare rzeczy bo już sie pieluchy kończyły, butelkę jej kupiłam na picie śliczna bluzeczke i kilka drobiazgów..;) Mateusz na nocke pojechał. u nas cały dzień pada... tak pięknie już było, miałam nadzieję że tak zostanie no i nic z tego.. niby do wtorku maja być deszcze.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
ja ogólnie jestem z Krakowa ale teraz mieszkam w Nowym Sączu (około50min od Krk):) dalej balkon otwarty bo cudna pogoda:) współczuje Wam tych deszczów... jestem po prysznicu moj dopiero wraca do domu bo podobno strasznie korki do pół godzinki ma byc:) buziaki miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale gorąco , pogoda piekna słońce świeciło cały dzień , niedawno wróciliśmy do domu bylismy na spacerze ze 2 godzinki . zaraz kolacja prysznic i mamy w końcu weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na marginesie?
czy wy nie macie innych tematów tylko ciągle piszecie o pogodzie ? no qrde jak stare babcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaa123
A ty po co się wpierdalasz komuś w dyskusję? nie podoba się? nie czytaj :) mamo555 zazdroszczę pogody ;(( Heh u nas ma się niby od poniedziałku poprawić :) oby :) Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Kurcze oddajcie trochę tego słońca... ale fajnie, malutka śpi, Mateusz w pracy a ja sobie Leze i odpoczywam w ciszy.;) Lilka mi zaczęła ostatnio ładnie spać.jak zaśnie 21-22 to wstaje dopiero koło 3. zje i dalej śpi do 6-7.. czasem tylko jak wstanie w nocy to tak z godzinke spać nie chce.. Mój coś kombinuje ale nie chce powiedzieć co. wiem tylko że w czerwcu chce gdzieś jechać na 5 dni odpocząć.. oj przyda sie.. dobrej nocy.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ale w nocu burza była u nas pierwsza w tym roku , dzień zapowiada się nie ciekawie ale to nic , młody je sniadanie , Rafał jeszcze śpi, jak wstanie ogarniemy mieszkanie i jedziemy do moich dziadków , babcia dzwoniła wczoraj żeby przyjechac bo ona sama już nie da rady warzyw posiać zeby jej pomóc . a Rafał ma trawę pokosić , dzien zapowiada się intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahahahhahahahahehehehehe
kiciaa123- bo to jest forum publiczne i każdy może pisać co chce .Jak ci się coś nie podoba to spadaj na inne forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×