Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość młoda mamusia.;)
nie mam uczulenie. Poprostu jestem taka biała i momentalnie pali mnie na czerwono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
no to faktycznie musisz miec bardzoo wrazliwa skóre nie fajnie. ja pije kawe bo dopiero dolo 17jade pozalatwiac sprawy moze pozniej na jakies zakupy sie wybiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.,
,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak dziewczyny mija wam wtorkowe popołudnie ? mi jakos tak nadzwyczaj szybko , mój mąż juz w domu obiadek gotuje powiedział że to niespodzianka więc zapewne będzie spagetti :) a powiem wam co wczoraj moje dziecko wypaliło w sklepie , stoimy w kauflandzie w kolejce , ludzi pełno , mój mały poszedł obok do stoiska ze słodyczami w pewnym momencie słysze jak mnie woła odwracam się i pytam co się stało ale było troche głosno więc powiedziałm że nie słysze żeby podszedł do mnie i powiedział co chce , a moje dziecko ustało na srodku i prawie krzycząc ,, mamo , kupisz mi browarka ,, ludzie się spojrzeli najpierw na dominika potem na mnie i zanim zdążyłam coś powiedzieć to taka pani z kolejki młodego się pyta czy mama pozwala ci takie rzeczy pić a Dominik na to że tak , tata mu codziennie kupuje i dalej stoi i pyta czy mu kupie tego browarka , czerwona się zrobiłam pytam się o jakiego browarka mu chodzi młody mówi że tego co mu tata kupił wczoraj obczaiłam o co chodzi , a ten mój mały gówniarz zamiast powiedzieć że chce tymbarka do picia do darł się że chce browarka , mają dzieci pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam was, my rano bylismy na zakupach, ja bylam u lekarza, mam angine ropna, i zapalenie zatok, dlatego nie slysze na jedno ucho, matko a nawet mnie gardlo nie boli, za dwa leki zaplacilam w aptece 60 zloty, matko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
ja właśnie wróciłam z mała do domu. byłyśmy na długim spacerze. Mateusz jeszcze w pracy. koło 19 ma wrocic... posiedziała bym z nia jeszcze na dworze ale jakoś zimno mi sie zrobiło.. Sasandra to ładnie Cię Dominik zrobił. no ale dzieciaki to maja czasem takie pomysły... Truskaweczko współczuję choroby... wracaj szybko do zdrowia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka po szczepieniu bylo ok nawet powiem ze super plakala tylko przy kluciu jak wzielam ja na raczki uspokoila sie nie ma goraczki teraz sobie smacznie spi apetyt tez miala tylko troszeczke marudzila ale powiem ze spodziewalam sie goraczki placzu lametu caly dzien tak jak przy ostatnim a tu taka niespodzianka.... super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam i caly dzien zlecial maly juz spi ja tez wezme prysznic i ide spac bo po tych lekach strasznie zmeczona jestem. jutro rano jade sobie kupic jakies krutkie spodenki i moze cienkie dlugie spodnie a za 2 tygodnie musze Mezowi kupic krutkie spodenki dokladnie go sobie pomierze i kupie mu te spodnie bo wolnego dnia raczej nie dostanie, w nastepnym miesiacu moja babcia ma 81 urodziny, tydzien po 1 rocznicy naszego slubu, teraz na dniach mam urodziny, jak ten czas szybko leci, starzeje sie juz powoli :P czas przez palce mi ucieka. Pamietam jak szykowalismy sie do slubu, nauki przedmalzenskie :) ahhh no coz zaraz jeszcze 2lata i moj syn pojdzie do szkoly nawet nie wiem gdzie to zlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten piękny słoneczny dzień . dzisiaj jak nigdy byłam pierwsza w pracy , mały ledwo co otworzył oczy i juz krzyczał że musimy szybko iśc do przedszkola bo musi chłopakom pokazac nową kolorowankę z Dino Pociągiem :) Wczoraj moja pociecha dostałą zaproszenie na urodziny do kolezanki z grupy i za cholere nie wiem czym takie małe 4 letnie damy się bawią , czym interesują , dzisiaj podpytam przedszkolankę czym ta dziewczynka się interesuje , myślałam nad kupnem puzzli i jakiejś kolorowanki czy fajnego gadzetu w postaci np, długopisu z hello Kiti ( czy jak tam się to pisze )albo gumek do włosów z postaciami z disneya , no nic mam jeszcze troche czasu by pomyslec , Dominik od razu powiedział że chce dać Majce kwiatka bo tak pani im mówiła że trzeba , już wczoraj chciał go kupić :) malutka truskaweczko daleko ci do starzenia fakt czas po 18 jakoś szybciej leci :) dobra biorę się za robote , miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Sasandro, moje 4 i 5 letnie siostrzenice interesuja sie monster higt chyba tak to napisac, moje siostrzenice bardzo lubia ukladac puzle ale nie kazde dziecko lubi, moze popatrz za jakas fajna gra planszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witajcie. ale jestem wykończona... w nocy nie spalam prawie wogóle. cały dzień poza domem.. mała dala popalić tak że szok. Mateusz na nocce. mnie tak brzuch boli że ledwo sie ruszam.. masakra. dzisiaj takie słońce że spaliłam sie na twarzy.. na szczęście nie jest tragicznie, tylko piecze. malutka właśnie wyłapałam i zjadła. mam nadzieję że zaśnie... Miłego wieczoru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie bylo ale mialam duzo na glowie :) wracam jako mężatka :) teraz przeprowadzka za niedlugo i zaczne zycie od nowa :) pozdrawiam Was goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witajcie w ten piękny poranek.;) cudowna pogoda dzisiaj sie zapowiada. już od samego rana wszystkie okna pootwierałam bo cieplutko i zero wiatru. muszę sobie kupić siatki na okna żeby mi owady nie leciały do pokoju. mamo dwulatka gratuluje i życzę duuuzo szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) młoda mamusia ta moskitiera na okno to bardzo fajna sprawa , sama ostatnio takie kupiłam bo mały był cały pogryziony , groszowe sprawy . Mamo dwulatka gratuluje i szczęscia życze :) u mnie pogoda na razie nawet oki ale zapowiadają w dzień burze i gram ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
a u mnie właśnie ma być cały dzień ładnie. dopiero po 8 a już słoneczko fajnie grzeje malutka właśnie zasnela a ja wyszlam sobie troszkę na balkon. dzisiaj jak z nią wyjde to muszę pilnować żeby jej słońce w wózek nie świeciło bo już sobie troszkę opaliła wczoraj buzię... jak taka pogoda to nie wiem jak ja ubrać bo z jednej strony. cieplutko to dałabym jej tylko krótki rękawek ka z drugiej strony wydaje mi sie że trochę za mała na to jest... ale mam dylematy..;) Sasandra ja w weekend muszę kupić jak na zakupy pojedziemy bo teraz to nie ma czasu jak Mateusz pracuje... ale mu zazdroszczę. już tak plecy opalił że normalnie jak murzyn wygląda.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam Mamo dwulatka :) bardzo Ci gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego :*** u nas też pogoda ładna, słońce świeci. Ja biorę antybiotyki więc na słońce mi nie wolno. mały dostał od chrzestnego plac zabaw do ogrodu, i w sobote beda go rozkładać, :)nie wiem co bedziemy dzisiaj robić w sumie to nic mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam Mamo dwulatka :) bardzo Ci gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego :*** u nas też pogoda ładna, słońce świeci. Ja biorę antybiotyki więc na słońce mi nie wolno. mały dostał od chrzestnego plac zabaw do ogrodu, i w sobote beda go rozkładać, :)nie wiem co bedziemy dzisiaj robić w sumie to nic mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie , dzisiaj wczesniej skończyłąm prace , mały jeszcze w przedszkolu mam go o 16 odebrać dopiero bo dzieciaki sa na przedstawieniu , troche zła jestem , małam plany na sobote , chcielismy jechac nad jezioro zrobić sobie piknik ,rafał mówił że wezmie wędke i może pójdzie ryby połowić , ja z małym bym w piłke pograła itp ale nic z tego , jutro ma służbę więc zejdzie w sobote i zamin dotrze do domu to bedzie 11 i bedzie za bardzo zmeczony zeby jechać ... robie obiad , dzisiaj kasza gryczana z sosem mielone i sałatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. :) trochę mnie nie było, ale miałam problem z dostępem do neta :/ u nas ostatnio pogoda nawet ok, tylko że wieje strasznie :( mała mi przedwczoraj pół dnia wariowała, coś z brzuszkiem miała biedna :( na szczęście już ok, teraz trzecią godzinę śpi, a ja się wykąpałam i odpoczywam. :) pozdrowionkaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) moj w delegacji a chcialabym mu jakas niespodzianke zrobic jak wroci tylko nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam, u nas dzien szybko zleciał, mlody tak szalal na podworku ze woda w kapieli byla czarna :) bylismy na spacerze i mlody wszystkim mowil ze widzial duze traktory, trzy :) heh za pare dni mam urodziny... tak ostatnio myslalam ze musze zmienic cos w swoim zyciu, bo stoje w martwym punkcie. rozmawialam z kuzynka ktora ma corke w wieku patryka. To prawda ze bedzie yrzeba czterolatka poslac do przeczkola? ponoc weszla taka ustawa, wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcz_su
Cześć. Jestem studentką V roku psychologii. Potrzebuję przebadać do pracy magisterskiej nastolatki, które aktualnie są w ciąży. Wypełnienie ankiety trwa ok. 12-15 minut, a ponieważ czas mnie goni, BARDZO PROSZĘ WAS O POMOC. Ankietę należy otworzyć klikając na link: http://moje-ankiety.pl/respond-44336.html Z góry Wam dziękuję P.S. Sama też jestem mamą i nie mam możliwości prowadzenia badań "w terenie", więc tym bardziej proszę Was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
witajcie. mi Lilka już godzinę temu zrobila pobudke i nie śpi.. Truskaweczko ja nic takiego nie slyszalam. mówli tylko że 5cio latki będą miały obowiązek przedszkolny... źle spalam i teraz mnie kark boli..;/ siedzę pije kawke i 'gadam' z mała bo nie chce sama leżeć i ja od niej odejdę to krzyczy.;) miłego dnia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny , ale piękny dzień dzisiaj bedzie :) dzisiaj dostałam zaproszenie w przedszkolu na akademie z okzji dnia mamy i taty na przyszły wtorek :) Truskaweczko podobno ma wejśc ustawa że 5 latki bedą musiały iśc do przedszkola . w ogóle wiecie co jak mały leżał w szpitalu to była tam pani psycholog i rozmawiałąm z nią jak to jest z tym posyłaniem dzieci wcześniej do szkoły . powiedziała że to jedna wielka głupota , robienie na siłę z dziecka ucznia , to odbieranie dzieciństwa , też się z tym zgadzam , chociaż nie przecze że są dzieci na tyle dojrzałe by wczesniej iść do szkoły , ja w każdym bądz razie małego wcześniej puszczać do szkoły nie bedze , pójdzie normalnie do szkoły a że mam taką mozliwośc by poszedł 2 razy do zerówki . kuzynka posłała wcześniej syna i mówi że młody mimo że się wydawał bardzo dojrzały jak na swój wiek kompletnie sobie nie radzi , ma problemy z nauką i teraz tylko żałuje . dzisiaj sama cały dzień jestem Rafał pojechał na służbę będzie dopiero jutro , a Dominika mam zaprowadzić do kolegi z przedszkola po południu bo się chłopaki umówili :) wiecie , brakuje mi troche tego ze młody był jeszcze niedawno ode mnie całkowicie uzalezniony , a teraz to woli z kolegami pobiegać na placu zabaw niż się ze mną bawić ... Jutro jedziemy kupić prezent dla Majki na urodziny , myślę że będą to puzzle i jakis fajny gadzet ale wszystko wyjdzie w trakcie :) Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Sasandra jeszcze będziesz miała możliwość dwa razy do zerówki? to od kiedy wchodzi że będzie obowiązek szkoły dla 6latków? ja też uważam że to głupota. nawet jeśli dzieci są przygotowane to nauczyciele nie są.. a najgorzej to już wogóle tam gdzie jest połączona podstawówka i gimnazjum. jakoś nie mogę sobie wyobrazić takich 6 latków biegających między uczniami gimnazjum zwłaszcza że dużo dzieci w tym wieku jest strachliwych itd. u mnie była podstawówka i gimnazjum połączone hala. no i w gimnazjum stołówka była to niektóre z tych dzieci bały sie iść zjeść obiad... ja muszę po niedzieli z mała do lekarza pojechać bo od kilku dni cały czas robi zielone kupy.,:/ może sie dowiem od czego to... no i na zakupy sie wybiorę. muszę sobie kupić jakieś buty, coś z bielizny dokupię.. no i dla malutkiej krem na słońce bo już buzię troszkę opaliła.. nic mi sie dzisiaj nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że jakos chyba na ostatni rok się łapie że mogę decydować o tym czy pójdzie wcześniej czy nie . mój mały załatwiał się na zielono jak był chory , a koleżanki córka jakos tak przez z miesiąc na zielono kupki robiła i okazało się że to od mleka modyfikowanego . muszę małemu sandałki kupić widziałam swietne w CCC Z autkiem ale rozmiaru nie było i powiedzieli mi że w sobote maja dostawe więc będą napewno . wczoraj wieczorem poszłam na solarium , zazwyczaj jak chodze ( 2 razy w miesiący ) to na 10 minut , babka powiedziała mi ze są nowe lampy więc stwierdziłam że pójdę na 8 a dzisiaj wygladam jak burak . nos czerwony jak bym sie dynaturatu napiła policzki czerowne , jakoś udało mi się to podkładem zakryć ale nie wiem ile bedzie trzymał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
ale ciepło na dworze.. byłam w sklepie, Chcialam kupić ogórki na mizerię ale nie ma . będę musiała iść jeszcze raz bo dostawca nie dojechał i ma być dopiero po 10. nie mam pomysłu na obiad to stwierdziłam że zrobię mielone. moja robi zielona kupe już jakieś dwa tygodnie. na początku myślałam że to po szczepieniu bo mi znajoma powiedziała że takie coś może wystąpić. nawet nie wiedziałam ale ona w szpitalu na noworodkach pracuje to trochę sie na tym zna.. no ale jakby to było od szczepienia to nie trwałoby raczej tak Dlugo więc lepiej pojadę po niedzieli bo dzisiaj miejsc nie ma, w weekend nieczynne... co do solarium to ja nie chodzę. nigdy nie byłam i raczej nie pójdę.. wiedząc jak reaguje na słońce wolę nie ryzykować... ale kiedyś koleżanka poszła i też sie tak przypiekła bo nowe lampy... Kurcze muszę iść do księdza dogadać sie o chrzcie małej a nie mam kiedy. w tygodniu Mateusz w pracy i nie mam czym pojechać a do trochę daleko żeby iść.. a w niedzielę ja mam zajęcia... no masakra jakaś.. na koniec czerwca chce ja ochrzcić. muszę sobie coś do ubrania kupić ale nie mam pojęcia co. najchętniej to bym poszła w spodniach. Mateusz mnie namawia żebym sobie sukienke kupiła ale nawet nie wiem jaką.. jak mu Powiedzialam że jak już to czarną to stwierdził że jak na pogrzeb.;/ może wy macie jakieś pomysły? bo ja całe życie w spodniach więc nawet nie wiem jak sie na chrzest ubrać.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamusia ja też urodziłam się w spodniach i najpewniej się w nich czuje chociaż spódnice i sukienki tez zakłakam , co do chrzcin to może faktycznie jakaś sukienka albo spódnica i zakiet ? poszukaj na allegro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
we wtorek po sklepach pochodzę to może coś wypatrze. nie lubie z neta ubrań. ja jak coś kupuje to muszę przymierzyc.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×