Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość Renata25
To napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Ja rodziłam w listopadzie to tak. kabinezon czapeczka na 56 5 par bodow na długi rękaw 56 5 par śpiochów na 56 3 pajace na 56 3 body na krótki rękaw 8 par bodów na długi rękaw 62 8 par śpiochów 62 3 pajace 62 3 body na krótki rękaw rajtuzki dres koc nie wiem co jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwulatka
jejku ja zaluje ze w ciazy nie mialam u boku kochajacego faceta... dopiero od 7 miesiaca :( piekny czas... a ruchy dziecka? magiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
ze dwa rożki Ci się przydadzą wanienka. pampersy ubranie na wyjście ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Ja miałam od początku jak szeptał tatuś do brzuszka. glaskał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
dużo tych ciuszków w rozmiarze 56 . A jak bobas okaże się duży ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwulatka
przy drugim tez bede miala od poczatku... tak mysle... jak myslal ze jestem w ciazy co calowalbrzuch... takie slodkie... czuje ze bedzie dobrym tata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Musisz ich miec troche moj urodzil sie 54 i miesiac w tych rzeczach chodził. 62 na nim wisiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Jeśli chodzi o ubranka to tych w najmniejszym rozmiarze nie ma sensu dużo kupować bo dziecko szybko wzrasta. Myślę że spokojnie wystarczy ok 5szt body na długi i krótki rekaw, tyle samo koszulek i spiochow. Tak samo 4-5szt pajacykow. Myślę że 3-4czapki. Te które do wyjścia na dwór wiązane a te po kąpieli nie koniecznie. 2-3 sweterki zdecydowanie wystarczą. Do tego z 4 pary skarpet. Więcej nie trzeba bo dziecko wzrośnie. I trzeba będzie większe więc jak będziesz kupować więcej ubranek to już nie 56 tylko większe. Oprócz ubranek to: Pieluchy tetrowe są bardzo przydatne. Ręcznik kąpielowy ale taki miękki. Wózek Lozeczko+materacyk Kolderka i poduszeczka + dwa komplety poszewej na zmiane. Przescieradla najlepsze sa te z gumka. Wanienka Nozyczki do paznokci Butelki i smoczki Przydatny jest tez rozek Oliwka dla dzieci Chusteczki nawilzane Waciki do uszu Masc na odparzenia Gaziki lub spirytus 70%do pepka Pampersy Dobrze jest miec mleko do karmienia w razie jakbys nie miala pokarmu czy cos. Jesli jezdzicie autem to tez fotelik. Aha. No i kocyk do wozka a w zwiazku ze moze byc chlodno to jakis cieplejszy kombinezonik. To chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
To bedziecie się starać o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniulkai
moja jak sie urodziła miała 56 cm i przez najblizsze 2 tyg w takich chodziła 62 na niej wisiało wiec zaopatrzcie się chcoaiarz w 3 komplety na 56 cm ( bodzik z długim rękawem + śpioszek taki był mój patent i byłam zadowoloa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Malutkie dzieci często ulewaja.. musisz mieć ich troche bo przecież nie będzie mokre leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniulkai
no i porządny wózek sobie kupcie bo mój był ciężki porażka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata25
A tak z ciekawości zapytam ile wydałyście na wyprawkę?>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Mój też był cieżki. ale teraz mieszkam w domku i bedzie jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Wanienka 20 zl. tetowe pieluchy 10sztuk 30zl jedne body kosztuja tak 8zl śpiochy 14zl 15zl pajacyk. same łożeczko kosztowalo 250zl plus 60zl materacyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwulatka
Truskaweczko bedziemy od czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest tu jakaś kobieta w ciaży, która jest z Warszawy i będzie też rodziła w Warszawie?? Jeśli tak to w jakim szpitalu będziecie rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniulkai
tzn ciężki wózek mi nie przeszkadzał jak córka była noworodkiem, ale jak już siedziała to cieżko było poruszać się taką spacerówką , możliwe , że to wina kół nie były skrętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Mamo dwulatka a masz pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Ja szczerze mówiąc nie wiem ile wydalam z tym że ja sporo rzeczy dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwulatka
ja mialam bardzo lekka spacerowke ale beznadziejna zle wywazona i wogole. zeby podniejsc przednie kolka do gory musialam kopac w te kolka z tylu, masakra jakas, samymi rekami nie dalo sie podniesc, najlepsze sa takie pomiedzy duzymi i ciezkimi a leciutkimi, przynajmniej tak wynika z mojego doswiadczenia, poki dziecko jest malutkie to wiadomo ze masywniejsze sa, ja mam taki ze gondola wyjmowana i spacerowka z tego, wozek w sumie duzy ale rozklada sie na lezaco calkowicie poziomo moze byc skladane pod nozkami dodatkowo, bardzo fajny choc duzy a ta lekka spacerowka lezy w piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwulatka
obecnie nie ale moj mi nie da pojsc do pracy bo chce drugie dziecko i jak pojdzie to drugie do przedszkola to wtedy mam isc... chyba ze wyjedziemy za granice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Ja czekam z 2 az znajde jakaś prace żeby byla na umowe o prace. nawet praca w biedronce albo w supermarkecie byle o umowe o prace bo wtedy pojde na l4 i na macierzyński a jest roczny macierzyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwulatka
w sumie nie glupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Przynajmniej będę miała płacone za l4 i macierzyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tammmm oj tam
Malutka truskaweczka wiesz ze to jest oszustwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Jakie oszustwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwulatka
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co nie wiem czy jest tu
jakaś co ma 17 lat,ale moja mama urodziła mnie w tym wieku- szczerze to wstyd mi się do tego przyznać i słychać głupich tekstów jak sobie obliczą.teraz ma 33 lata i wygląda jak moja starsza siostra,a moja babcia jak moja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×