Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

no obiad juz prawie gotowy , ryba w sosie serowo brokułowym w piekarniku , ziemniaki obrane tylko ugotowac trzeba , i buraczki jako sałatka . w razie gdyby mały nie chciał tego jeść zrobiłam zupe pomidorową z ryżem to na pewno zje . chyba najwyższa pora żeby jakąś kawkę ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
ja liceum zaocznie... no frekwencję muszę mieć ale jak jeden dzień odpuszcze to nic nie będzie. bo wcześniej byłam a teraz mam zaliczone te dwa weekendy co nie chodziłam bo jest tak że dwa weekendy po porodzie mogę mieć wolne ale tak jakbym była na zajęciach... a ja poszłam do dyrektorki i załatwiłam że mnie nie było jeden weekend przed i jeden po porodzie. jak jutro nie pójdę to nic nie będzie. w niedzielę pojadę bo już wtedy mam "normalnie" zajęcia. na 11.30 i do 16.20 więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
a ja nie mam pojęcia co na obiad. miały być pierogi ale Mateusz dopiero przyjechał. ja mam jeszcze trochę sprzątania, pranie i małej rzeczy do wyprasowania. Lilka od rana coś marudzi i nie chce spać.. nie wyrobie sie ze wszystkim więc umyśle coś na szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
ja lososia juz wczoraj pokroilam w dzwonka i wyjelam osci i w przyprawach sobie siedzi a robic dopiero bd pozniej bo on tylko na grillu 10min wiec jak moj bd to bd robila pranie sie pierze odkurzone wiec poki co nie ma co robic a tu dopiero 11 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tylko zostało naczynia wstawić do zmywarki a włacze ją po obiedzie . mały grzeczny rysuje układa pociągi z klocków bawi się z chomikiem , cisza spokój . cholera myślałam że popołudnie jakos fajnie spedzimy a ty mnie szanowny małżonek uprzedził że na 17 idzie na trening więc po 7 bedzie w domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
sasandra mniam pyszny obiad robisz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
dobrze ze mi przpomnialas ja musze wyjac rzeczy ze zmywarki hehe a jakie mialas plany my wieczorem mamy w planach jechac do galerii na zakupy ale nie wiem jak to wypali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
chetnie bym wpadla hehe a maly do chomika juz sie przezwzczail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam w planach przemeblowanie w pokoju Dominika . a pewnie będziemy ogladać filmy i zamówimy pizze . mały juz zapomniał o stracie Felusia i jest zafascynowany nowym chomiczniem tym razem Kudłatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
film i pizza tez dobry plan:p! no to super ze zapomnial o tamtym i tego po lubił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle tylko że ja lubie horrory czasami romansidła a mąż woli filmy akcji . a własnie ogladaliscie film TRZY METRY NAD NIEBEM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
ogladalam bardzo romantzczny ja uwielbiam horrory i thrillery:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
tak bodajrze 2 jest o jej slubie itp on wraca i takie tam tez fajne chociaz zakonczenie mnie rozczarowalo i obiecalam sobie ze juz nigdz nie obejrze hehe ale faajnz film tylko katakumby nie ogladalam ale poki co nie moge maluszka stresowac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie głupio się 2 część zakończyła bo w 3 która jest na etapie ekranizacji ma się wszystko wyjaśnić . a może Ty polecisz mi jakis dobry horror na dzisiejszy wieczór .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
wiesz co wczoraj ogladalam fajnz film ale nie horror tzlko thriller - house at the end of the street ogolnie to chyba zaden jeszcze horror mi sie nie spodobal jakos szczegolnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
niewrazliwi tez super film podobno tez bd ogladala bo to siostra mi polecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam kawałek ale nie lubie filmów czytanych wole z lektorem :P zaraz coś w necie poszperam i wynajde ciekawego . na zalukaj jest tego pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
hehe aha ja wlanie wole z napisami ale moze znajdziesz gdzies z lektorem wiem ja wlasnie na zalukaj ogladam zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się dzień ciągnie ... własnie nałozyłam sobie odżywkę na włosy i tak pochodzę w niej ze 2 godzinki , mam strasznie suche włosy , a własnie wiecie jakie te farby z sayosa są beznadziejne , malowałam włosy jakoś tydzień przed świętami a na dzień dzisiejszy widać jak bym co najmniej ze 2 miesiace nie malowała , strasznie szybko się farba wypłukuje i włosy po niej jak siano , matowe i takie sztywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
ja tam nie farbuje kiedys raz ale tak to nie. kurde a tak reklamuja ze niby takie super te farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, mała mi niedawno zasnęła więc mam chwile wolnego. Ja zajęcia mam dopiero za tydzien takze luzik :-) sasandro i mama555 jakie wy wyszukane obiady gotujecie masakra ja to nie mam kiedy tak eksperymentowac :-) Dziś moze wybierzemy sie na zakupy nie wiem moze skoczymy do lidla ,lub do tesco małą pewnie wezmiemy ze sobą :-) Zamowilam sobie na allegro okulary wayfayer czy jak sie to pisze heh będę w nich wyglądac jak matoł haha ale podobno są na czasie :D :D :D Lampeczko musisz sie z tym pogodzic co sie stalo bo inaczej wpadniesz w depresje ... nie wiem jak cie pocieszyc bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji :( Ja bym sobie farbła jakis fajny kolorek ale nie mam kiedy :-) według mnie najlepsze są farby z joanny i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka jakie tam wyszukane rybe kupuje gotową tylko kopsne na 45 min do piekarnika i gotowe ziemniaki obiore a słoik odkręcam i mam buraczki :) farby z joanny fakt są najmocniejsze i tanie ale mają w sobie najwięcej chemii może dlatego są takie trwałe :) mąż przyszedł zjadł obiad wypiliśmy kawę i wygoniłam go na pocztę zapłacić rachunek za wodę . a ja na moich czarnych włosach zrobiłam sobie brąz pasemka , nie wiem jak to się zwie ale takie od połowy włosów wygladają jakby odrosty ...tylko na grzywce bo jedynie ta mi została dłuższa , teraz już wiem że nie warto było ścinać włosy na krótko , jak miałam długie to czasami wystarczało zwinąć w kok i do pracy teraz musze układać bo tu odstaje tam sterczy ... choduje włosy znowu na długie , może za 3 lata będę miałą taką samą długość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama555
ja kupuje lub dostaje lososia jak znajomi z norwegi przywioza kroje daje przyprawy na noc do lodowki a potem to tylko 10lub15min na grillu elektrycznym wiec tez sie nie na robie hehe fajne sa te okulary:) w koncy powyciagalam rzeczy ze zmywarki i teraz to juy nic nie mam do roboty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
ja też już wszystko na dziś zrobiłam.. jeszcze tylko mała wykąpać ale to dopiero koło 19. zgadzam sie ze farby z joanny są trwałe ale niszczą włosy bardzo. też mam zamiar farbowac ale nie wiem jaki kolor. napewno chociaż trochę jaśniejszy niż mam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jak spędzacie piątkowy wieczór ? ja pobawiłam się z małym teraz usiadłam do Laptopa czytam jakieś pierdoły na wp i czekam na męża . zaraz powinien się zjawić . jeszcze 19 nie ma a mi się już spać chce . chyba zaraz pójdę pod prysznic żeby mieć już z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LovaDeLaj
siema mam 21 lat i 6 letnią dziewczynkę, dziecko co prawda nie do końca moje bo jej nie urodziłam ale od urodzenia praktycznie się nią zajmuje, moja bratowa zrzekła się praw do opieki nad nią, i teraz młoda mnie traktuje jak mamę. Kocham ją najbardziej na świecie i nie wyobrażam sobie tego bym mogła jej nie mieć :) pozdrawiam was cieplutko trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×