Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLA.D

DIETA DUKANA -STARTUJEMY JUZ 11.02.2013 - KTO STAJE NA MECIE ZE MNA ??? :-)

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Witam Marto . U mnie to pierwsze podejście i mam nadzieję, że jedyne :) Wczoraj byłam u rodziców Adriana i takie pyszne ciasteczka tam były, ale nie wzięliśmy ani jednego i zmyliśmy się dużo szybciej niż planowaliśmy :) Marta trzymam kciuki ja mam dopiero 4 dzień i do niedzieli ciągnę fazę I . W niedzielę zrobię sobie pyszną sałatkę z pomidorków , papryki , ogórków czerwonej cebuli i gotowanej piersi :) już nie mogę się doczekać. Ja jeszcze czekam na to hula hop. Dominiko przecież 15 min to i tak fajnie. Podziwiam Twoją determinację :) Udanego dnia Wam wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziweczyny;* witam nowe dukanki;* mika nie mam pojecia co zrobic ztych składników;( co do patelni to podobno ceramiczne są lepsze niz z teflonu, tak mi mąz wczoraj mówił. u mnie 22 dzień diety i 4,5kg mniej;0;) jestem strasznie szcześliwa z tak szybkiej utraty wagi;) ale widze że ja i tak najmniej straciłam;) gratuluje dziewczyny tak szybkiego spadku, nie wiem jak wy to robicie, podziwiam;* podam link do ćwiczeń które robie od może 3 tyg tak 3 razy w tyg po 15 min na wiecej nie mam czasu i sły;) http://www.youtube.com/watch?v=KbUN30GlHaY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika spróbuj zrobić pannacotte, zamiast galaretki oczywiście herbata owocowa ale z saszetek. przepis na Z kotem w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ceramiczną patelnię i była okropna. Dużo lepsza i wygodniejsza jest teflonowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepewna-przywierało jedzenie do tej patelni ceramicznej\?? bo zastanawiam się nad kupnem. xxxxxxxxxxxx dziś zmienie ćwiczenia i bedą te co ćwiczy anrobek2. a kochana mam takie pytanie moja mama ma podoba wage do Twojej i powiedz mi czy po utracie paru kg poprawił Ci sie samopoczucie?? bo moja mam wiecznie narzeka że 6 kg by jej nic nie dało bo dalej by się źle czuła. i jakoś niechce się jej zacząc diety chodz codziennie ja namawiam że nawet 2kg mniej i zobaczy pozytywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za tak ciepłe przyjęcie do grona miłośniczek diety dukana :) Dziewczyny, potrzebuję Waszego mentalnego wsparcia... Pierwszy dzień fazy uderzeniowej, a moje myśli krążą tylko w okół CZEKOLADY!!! Dodatkowo, moje kochane koleżanki z pracy przyniosły babeczki z kremem i czekoladę, ułożyły na talerzu i co gorsze położyły na stoliku, który jest centralnie przed moimi oczami!!! Jeszcze jakby zjadły te pyszności, ale one od rana nic nie ruszyły :( Jak byłam poprzednio na diecie, tez tak robiły, ale miałam dużo silniejszą wolę :( Walczę z całych sił sama ze sobą, ale zaparłam się i tym razem łakomstwo mnie nie pokona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto ja mimo tego że na diecie jestem już miesiąc to dziś mam jakiś kryzys i aż mnie skręca żeby zjeść coś słodkiego, nawet na pracy się skupić nie mogę Ale wiem że dam radę, muszę dać :) Tobie też się uda, dla mnie osobiście pierwsze dni były najłatwiejsze dopiero teraz mam załamania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
hej laseczki:) ta pogoda dobija i jest większa ochota na jedzenie:/ dziewczyny głowa do góry dacie radę, fajne macie efekty:) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fehu-pomyśl że jak nie zaczniesz i poddasz się to bedziesz miła wylewające się fałtki tłuszczu w letniej sukience;) udowodnij sobie że dasz rade, chcesz wyglądać szczuple wiec olej zachowanie koleżanek i niech same jedza babeczki;) a Ty powiedz że w poście nie jesz słodyczy;) trzymaj sie kochana;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam do domku. Zrobiłam dziś chyba z sześć kilometrów, szybkim marszem po mieście. tyle spraw trzeba załatwić. Widze nowe osoby, bardzo fajnie:) Dzięki dziewczyny za linki do ćwiczeń, też chętnie skorzystam. Pozdrawiam Laseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula, proponowałabym abyś kupiła swojej mamie książkę " nie potrafię schudnąć" Dukana. Nie to że reklama czy coś ale właśnie dzięki tej książce mam taką motywację. Niech czyta ją od deski do deski nawet kilkakrotnie i niech wraca do niej gdy ma doła słabości. Najlepiej niech ciągle leży gdzieś sobie ta książeczka na wierzchu i na nią patrzy, śmiesznie to brzmi ale mi to pomaga bo jest napisana właśnie dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie chudzinki. :-) Piszecie o patelniach ceramicznych. Ja kupiłam dwie, jedna mi "oblazła" bardzo szybko, a drugą mam już ponad rok i jest swietna. Może to zależy na jaką się trafi. Na osiemnastą idę zumbować pierwszy raz. Mam nadzieję, że będzie fajnie, bo kiedyś już chodziłam na zajęcia dance i tam były różne formy tańca, afro, latino itp. Więc podstawowe kroki znam. Dziś w sklepiku osiedlowym miałam chwilę załamania. Weszłam kupić chleb dla rodzinki a, na ladzie stały pączki z lukrem. Nie lubię pączków, ale miałam ochotę rzucić się na nie i zjeść wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu na mojej właśnie jedzenie się przyklejało , ale może Alicja ma rację, że to zależy od szczęścia .? Mi dużo lepiej sprawuje się teflonowa. Oj u mnie właśnie też najgorszy jest początek, dziś mnie jakoś w ogóle na słodkie nie ciągnie :) Dominiko to panna cotte jest bardzo dobre więc również je polecam :) Ja robiłam je akurat wczoraj ale dałam za mało żelatyny i miałam coś a'la kisiel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak polecacie ten deserek to zrobię jutro ale straszliwie chce mi się coś czekoladowego...macie jakiś pomysł z tych moich składników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiko ciasto z tego zrób , tylko otręby zmielo na bardzop drobno zastąpią mąkę . 2 szkl. otąb 200 ml serku hom 3 jajka 3 łyżki kakao łyżeczka proszku do pieczenia 2 łyżki słodzika Mi smakuje , może i dla Ciebie będzie w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mogę zmielić otręby jeśli nie mam ani blendera ani młynka ?? jedynie mikser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw ubić jajka oddzielnie białko ze słodzikiem potem dodać żółtka i kakao . zmielone otręby mieszać delikatnie wymieszać drewnianą miską. w foremce keksowej z papierem do pieczenia. Piec w 180 st przez ok 50 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swój głód słodyczowy (to jest jak nałóg:)), wybrałam się do sklepu i kupiłam tuńczyka, w domu zrobiłam kotleciki i zabiłam potrzebę wcinania słodkości-pyszności :) Po za tym ta wizja fałdek tłuszczu w letniej sukience ;) zrobiła swoje i na razie o czekoladzie zapominam :) Co do ćwiczeń, to ja korzystam z ćwiczeń 8 minutowych. Oto mój zestawik: http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM http://www.youtube.com/watch?v=LLAYzl9cMYE http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs I co drugi dzień: http://www.youtube.com/watch?v=dDbw16rxteE Dzisiaj sobie odpuściłam, bo jakiś podły nastrój mam, ale od jutra znowu codziennie jazda... Trochę mi się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem. Spróbuj mikserem a jak nie da rady to wsyp tak otręby też wyjdzie z tym że z wyczuwalnymi płatkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z otrębami niezmielonymi, faktycznie też będzie dobre. Niektóre przepisy na ciasta są z niezmielonymi otrębami i są bardzo smaczne :) Tylko może niech wcześniej troszkę nasiąkną, będą delikatniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiko nasze prababcie też nie miały młynków i blenderów :-) Na stół wysyp otręby do tego wałek do ciasta i jedziesz !!!! :-)az bedzie pył:-) albo do michy wsyp i moździerzem ucieraj otręby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika skoro masz ochotkę na czekoladę to zrób pannacottę czekoladową, po prostu dodaj kakao do masy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś piekę :) na surowo masa wyszła mi bardzo dobra ciekawa jestem jak będzie po upieczeniu...teraz tylko muszę pokombinować jak zrobić polewę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika_2508 I jak Ci wyszło to ciasto?? Ja chyba jutro spróbuję je zrobić, trochę się boję, bo ręki do wypieków niestety nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wyłączyłam piekarnik, poczekam aż przestygnie i spróbuję Mam nadzieję że będzie zjadliwe ;) ja też jestem noga do wypieków, mogę robić wszystko tylko nie ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierzyłam, że można jeść 5 posiłków dziennie i schudnąć, stosowałam już różne świństwa, nie wierzyłam w jakieś bilanse, no i uwierzyłam :). A polecam akurat LightBox. Na mnie podziałało, a siedzę za biurkiem 8 godzin i praktycznie mam zero ruchu. Jadłam i schudłam 5 kg. przez trzy tygodnie. Jak na mnie to dużo i na razie mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurierka Ja też nie wierzyłam, że można wcinać bez ograniczeń i chudnąć... Ale właśnie na dukanie "niebycie głodnym", a nawet bardzo najedzonym, powoduje spadek wagi i ujędrnienie ciała!!! Cellulit znika, do tego zawsze miałam trądzik i na dukanie tez mi znikną!!! Tak więc LightBox nam się nie przyda :) Mika_2508 Czekam z niecierpliwością na wrażenia smakowe :) Kocham słodycze, mleko w proszku mnie w większych ilościach uczula, więc jak to ciasto okaże się pyszne :) to zacznę je wcinać chyba codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc zjadłam kawałek :) no może mistrzostwo świata to, to nie jest ale da się zjeść, co prawda polewa czekoladowa by się przydała, ale nie wiedziałam jak ją zrobić :( Może podam przepis :) więc tak.... 4 żółtka zmiksowałam z serkiem homog. 500g, dodałam łyżeczkę proszku do pieczenia, 3 łyżki słodzika w proszku, 3 łyżki kakao, szklanka otrebów owsianych,szklanka pszennych,aromat rumowy i na końcu delikatnie wymieszałam to z ubitymi białkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) W takim razie ja spróbuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×