Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cytrynkax3

Czy warto wrócić do Polski?

Polecane posty

Gość exdebill_rzuca okiem
nie tylko UKIP jest za wyjściem z Unii i ne tylko on jest za ograniczeniem migracji. Natomiast co szkodliwego jest w ich programie zmiany podatków i promocja bogaczy i ubogich kosztem ludzi, którym się chciało wykształcić, zdobyć zawód i pracowac w konkretnej, pozytecznej pracy - tak niestety chca promować brak wykształcenia i nie zawsze czyste interesy, a dać po doopie klasie średniej - to powinno być karlane, niesety tylko pogłębią swoja polityką podziały społeczne i przepaść między bogatymi a biednymi spychając tych co naprawdę ciągną ten wózek na margines. Ale taka jest polityka - łatwiej utrzymać głupków w ryzach karmiąc ich populizmem, druga stronę zawsze da się przekupić, żeby bardziej się bogaciła...ech... głąby, głąby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak unia się rozpadnie to w Europie wcześniej niż później wybuchnie wojna atomowa i wtedy nawet kamieni do podcierania doopy nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im szybciej tym lepiej, bo wole zginac od bomby niz zyc jak szczur, albo w uniformie jak marionetka pytac o pozwolenie czy moge pierdnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja popieram Camerona jak coś. Unia Europejska to największy i najszlachetniejszy projekt w dziejach ludzkości. Ja trzeba po prostu zreformować a nie rozwalać. W takim stanie w jakom jest dzisiaj sama się rozwali. Do tego nie potrzeba idiotów z UKiP, Ruchu Narodowego czy Nowej Prawicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie czyli dobrze wiesz, ze to samo co wyprawia sie w Polsce wyprawia sie w UK. Wiesz jaki jest tylko problem. Otoz te rzeczy w Polsce Cie razily bo to twoj kraj a w UK na to nie zwracasz uwagi bo tak naprawde nic oprocz kasy i pracy cie z nim nie laczy. Nie prowadzisz tam praktycznie zadnego spolecznego zycia, nie bierzesz udzialu w wyborach, nie interesujesz sie polityka, nie wiesz pewnie kto jest nawet burmistrzem miasta w ktorym mieszkasz. To jest wlasnie wasz problem, ktorego nie dostrzegacie. Jestescie w UK tylko tzw invaders i tak przez lokalne spoleczenstwo jestescie postrzegani. xxx Rozumiem, ze to twoje wlasne doswiadczenia ? Z twojego zycia ? Bo skad niby to wszystko wiesz, ze szczegolami ? :D Mnie na obczyznie nie trzyma kasa, bo nie pracuje:P, tylko mozliwosci! Moge spokojnie dziennie studiowac I jeszcze mi za to placa :D Biore udzial w lokalnych wyborach, bo moge glosowac na konkretna twarz , a nie liste, socjalnego zycia mam az za duzo;biegam pomiedzy skautami, gaeilc footbal clubem a athletic clubem moich dzieci jako support:) Nie licze codziennego uczelnianego zycia :) Nie , nie wrocilabym do Polski choc mam swoje mieszkanie bez kredytu :P w duzym , wojewodzkim miescie. Znalazlabym prace w zawodzie.. ale wiem dzieki kontaktom z kumpelkami z bylej pracy jak to teraz wyglada: wyscig szczurow to pestka ! A kokosow sie nie ma.. Maz pewnie znalazlby prace.., ale bez rewelacji , za to z nienormowanym czasem pracy.. Dziekuje , nie ! Juz to przerabialam ... Rodzine mam ze soba, za nikim nie tesknie, a jak nas przycisnie na weekend skoczyc na ploty mozna :D Moze mam I mniej :), za to spokoj I swiadomosc , ze pracujac nawet na tym waszym przyslowiowym zmywaku zarabiam minimum, ktore wystarcza na skromne zycie, a jak mi sie powinie noga to nie skoncze jako bezdomna na ulicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to opisalas swój dobrobyt w szczegółach. Naprawdę nie ma się czym chwalić. Polacy w Polsce też tak żyją. Zapewniam Cię. Nie wiem skąd u ciebie przeświadczenia, ze żyjesz na wyższej stopie niż np moja siostra czy moi koledzy w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet praca w banku jako kasjerka tylko dlatego, ze zna sie jezyk polski bo bank potrzebował takiej osoby do obsługi polskich matołów niczym wielkim od szorowania kibli sie nie rózni. xxx I od razu poziom widac;D Jakis niedoksztalcony , ale swoje wie :P Zapamietaj sobie polaczku.. w banku NIE PRACUJA KASJERKI ! Takowe sa w sklepach jedynie.. W banku jest nieodmiennie : kasjer walutowo-zlotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Trzeba mieć nieźle nasrane pod kopulka, żeby narzekać na ojczyznę jednocześnie prowadząc emigracyjne życie tak jak wyżej opisano. Wielkie mi halo moc głosować, dzieci wychowywać i mieszkać w wynajmowanym mieszkaniu. A co to kurfa ludzie w PL pod mostem spia a dzieci z głodu jak w Bangladeszu umierają? Wezcie wy niedorobione emigracyjne tłumi pieprznijcie się w te wasze puste łby. Oby wam nie przyszło czasami na myśl wracać do Polski. Tutaj takich zyebow nie potrzebujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
Nie rozmawiamy tutaj o stopie zycia, która tylko dla ciebie jest ważna, ale o tym, że tu jest łatwiej i spokojnieji że da się zyć, a nie egzystować - oczywiście, żeby życ trzeba wydać kasę - jak wszędzie - ale jak oszczędzasz wszystkich i kupujesz tani, podrabiany alkohol w corner shopie to nie masz o tym pojęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo inteligencja się odezwała. Kasjer walutowy proszę ja ciebie. Wiesz co? Mozesz i tak sobie mowic, Znam ludzi zamiatajacych podlogi, ktorzy nazywaja siebie konserwtorami powierzchni plaskich. Na mlotek tez mozesz powiedziec mechaniczny punktowy przekaznik mocy. Jednak niczego to nie zmienia bo mlotek zawsze bedzie mlotkiem sciero hahah Jakie ty alkohole pijesz oprócz cidera? Mówisz, ze możesz głosować w UK to pewnie ciagniesz jakiemuś Angolowi. Jeśli tak, to już sobie ciebie wyobrażam jak musisz być paskudna, ze żaden Polak kijem dotknąć nie chciał. Jeszcze raz ci powtarzam, ze nie masz tam stresu bo jesteś tam nikim. Nikt się Toba nie przejmuje bo tubylcy tacy jak ty nikogo nie obchodzą. Jestes w UK nikim. Juz ci mowilem, ze czujesz sie kims lepszym tylko gdy przyjezdzasz do Polski i wymieniasz funty na zlotowki szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
Noooo opowiadaj dalej o swoich kompleksach - poziewam, potem może poczytam jak wrócę:) A stresu nie mam, bo jestem już kobietą, a nie nastolatką, która się przejmuje tym co o niej gadają, jakbym chciała, żeby zwracano na mnie uwage to bym została celebrytką głąbie... jeeez. Jestem sobą i tu i tam - to nie jest trudne, naprawdę nie jest trudne mieć w nosie co ludzie o tobie myślą - wystarczy być niezależnym i siebie lubieć:) Oj dużo pracy przed tobą, chociaż obstawiam, ze się najpierw zapijesz od nie rozwiązanych problemów własnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli chcesz mi powiedzieć, ze twoi nowi rodacy nie plotkują? Otiz zdziwilabys się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie plotkują ,wszędzie są zawistni i złośliwi ludzie i są narody specyficznie wredne jak np. Niemcy,Holendrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
nie intersuje mnie, czy mnie obgadują za plecami, czy o mnie plotkują tak długo jak długo nie wciągają mnie w to, bo nie znoszę plotek i obgadywania, w Polsce przez takie coś jest sie dziwakiem, a tutaj jest to prostsze - jestem migrantem, zatem spokojnie moge sobie odstawać i pielęgnować zachowania, które lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wreszcie wbilem Ci do tego twego zakutego lba, ze UK nie jest ani gorsze ani lepsze od Polski a Brytyjczycy nie są wcale bardziej cywilizowani niż Polacy. Też pija, pala, wyrzucają śmieci na ulice i robią bajzel gdy wyjada z UK. Po prostu jesteś na uboczu codziennego życia w UK stad twoje przekonanie, ze to co zle w Polsce w GB nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszszszse - napiszcie mu wreszcie że w PL jest lepiej niż w UK to może się wreszcie odpieprzy i skończy pisać te elaboraty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
Owszem są:) Popatrz na swoje posty, popatrz na całą kafe - nie udało mi się znaleźc takiego forum w uk, forum mamusiek tez zupełnie inaczej wygląda:) Oczywiście, że są głąby jak Ty, które śmiecą , upijają się bez sensu i robią mase głupot, osobiście jednak zadaję się raczej z normalnymi ludźmi i nie trzeba wielkiego wysiłku, żeby ich odszukać. Cały czas piszę, a ty nie rozumiesz - MNIE jest tutaj lepiej niż w Polsce, MNIE tu pasuje, jest dobrzel, spokojnie, nawet jeśli nie idealnie. To, że Tobą pomiatają i że karmisz te niezaleczone kompleksy to tylko i wyłącznie twój wybór. Opisz mi teraz jak trzeba żyć, żeby być w głównym nurcie życia w UK, skoro twierdzisz, że ja egzystuję na uboczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 19:45 >>> dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok zadam pytanie tylko ty najpierw musisz mi odpowiedzieć czy obciagasz Angolowi bo jeśli tak, to wszystko zmienia postać rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszszszse - napiszcie mu wreszcie że w PL jest lepiej niż w UK to może się wreszcie odpieprzy i skończy pisać te elaboraty! <<<<< bo jest lepiej depie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i git! więc tam siedź i morda w kubeł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
larwom muchy też jest najlepiej w gów/nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
zadaj pytanie ładnie i kulturalnie to może odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i git! więc tam siedź i morda w kubeł! <<<<< morde w kubeł to takie ścierwo- góffno warte jak ty powinno trzymać ! sprzedajna dzifffko tania szmato bez charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy twój facet jest Anglikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze ścierwa to polacy na emigracji w UK najgorsze pomiotła zera i patologia nawet Cameron chce się tego syfu pozbyć bo widzi jakie dno przyjął do swego kraju nie dziwie się jemu bo my polacy nie chcemy tej patologi z powrotem u nas ,pozbyliśmy się dziadostwa najgorszego plugawego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
Nie, przykro mi, jest Polakiem i jak patrzę na koleżanki, które związały się z tubylcami to mają lepiej, więc po odchowaniu dzieci trzeba będzie pomyśleć o wymianie na miejscowy model;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzifffki, goffna,kurffy, parooowy i tak w kółko i na zmianę i jad i nienawiść i plucie będziesz głosował na PiS, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i założę się o wszystko, że chodzisz do kościoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×