Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cytrynkax3

Czy warto wrócić do Polski?

Polecane posty

Gość gość
No wlasnie czyli dobrze wiesz, ze to samo co wyprawia sie w Polsce wyprawia sie w UK. Wiesz jaki jest tylko problem. Otoz te rzeczy w Polsce Cie razily bo to twoj kraj a w UK na to nie zwracasz uwagi bo tak naprawde nic oprocz kasy i pracy cie z nim nie laczy. Nie prowadzisz tam praktycznie zadnego spolecznego zycia, nie bierzesz udzialu w wyborach, nie interesujesz sie polityka, nie wiesz pewnie kto jest nawet burmistrzem miasta w ktorym mieszkasz. To jest wlasnie wasz problem, ktorego nie dostrzegacie. Jestescie w UK tylko tzw invaders i tak przez lokalne spoleczenstwo jestescie postrzegani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
pokaż mi najpierw, w którym miejscu jestem ujadającym polaczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
aa taki z ciebie badacz, co wszystko podciąga pod swoją teorię? to mówi od razu, szkoda czasu na dyskusje z jedyną słuszną teorią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce natomiast byliscie Polakami, czescia spoleczenstwa w ktorym zyliscie dlatego ludzie sie wami interesowali i zwracali uwage na wasze zachowanie, wyksztalcenie itp. W UK Brytyjczycy tez patrza na siebie wzajemnie, kto gdzie pracuje, co robi gdzie chodzi do szkoly. Nie zwracaja uwagi tylko na was bo dla nich jestescie jak jeden zwykla tania niewykwalifikowana sila robocza. Dlatego wydaje sie wam, ze jestescie wolni. Jednak Wy po prostu jestescie tam nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy podoba wam się perspektywa pracy do zasranej śmierci ? bo mnie osobiście nie :) dlatego też wszystko robię aby najpóźniej do 45 roku życia mieć już wszystko poukładane aby spokojnie móc żyć i cieszyć się spokojem i otoczeniem naszej Polskiej pięknej natury z dala od ludzi. Jestem właśnie w trakcie realizacji dwóch dość kosztownych rzeczy ,pozostanie jedna kosztowna ale taka raczej dla przyjemności ,potem już tylko kilka małych ale te przy pomocy pieniążków emigracyjnych łatwo zrealizuję. Potem już tylko żyć i dbać o zdrowie bo te najważniejsze. Moim zdaniem emigracja służy do tego aby nam służyła a nie żebyśmy jej służąc -służyli do zasranej śmierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszac np, ze razi Cie korupcja w Polsce a nie widzac korupcji w UK. Razi cie psia kupa w PL a ta sama kupa w UK lezaca na chodniku juz jest cacy. Kredyt na mieszkanie w PL uwazasz za wyzysk a ten sam kredyt w UK uwazasz za dar niebios. Moglbym tak wymieniac w nieskonczonosc. To jest wlasnie ujadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
Cały czas piszesz o swoich odczuciach i uważasz, że wszyscy tak żyją/ żyli jak ty na emigracji, no jak się musisz tak dowartosciowywac to przykro mi. Nie ma UK takiego łapownictwa jak w Polsce, ani tylu kup, kredyt na mieszkanie jest wyzskiem wszędzie - nigdzie nie napisałam, że jest cacy, wolałabym go nie brać, ale mam tu naciski odgórne;) Cały czas piszę, że JA się lepiej czuję na emigracji i uzasadniam dlaczego, a nie, że zycie na emigracji ogólnie jest lepsze - tak, dla mniej jest, wiem to kiedy wracam w urlopu i łapię się na myśli, że nareszcie w domu ufff. Ale ty nie potrafisz tego zrozumieć i tylko dlatego nazywasz mnie ujadającym polaczkiem. Nie jestem nim, za to ty jesteś pseudopatriotą, co się w Polsce dorobić nie umiał i pojechał na emigrację spełnić swój plan (jak i ja) i nie potrafi się odnaleźć (nie dziwię się - nasiąkłeś polskością, że aż niemiło). Wszędzie cudowną Polskę chwali, tylko coż... pieniędzy to ona nie daje co nie? Mi bardzo odpowiada ten brak wścibskości - że powiadam o sobie kiedy chcę, a nie bo ktoś się interesuje - to jest absolutnie straszne jak ktoś cię pyta jakie masz wykształcenie i kompletnie bez klasy:) I tak - zamierzam pracować do śmierci, bo bardzo lubię to co robię... jest jeszcze tyle rzeczy do zrobienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie również zastanawia ten dziwny przejaw zachwytu jaki wykazuje większość Polaków na emigracji Polska beee bo zaściankowa UK cacy ....jasne tam ludzie są idealni ,kochający empatyczni :D w Polsce ludzie dom na kredyt beeee w UK stara rudera za 200tys kredyt udupiający na 40 lat jeszcze dzieci będą spłacać gdy ruina już dawno się zawali w Polsce ... miska ryżu i 50 eu to radość i euforia w UK ....aby mieć na kredyt oraz urlop i ykhmmm.... jacht :D wp*****lallają najtańsze góffno w dodatku tak napromieniowane ,że świeci im w żołądkach po 2 godzinnym spożyciu w Polsce beee bo ktoś auto ma w kredycie z UK...jadą "polscy łanglicy" tyle kilometrów :D takimi rzęchami że aż wstyd patrzeć a gdy Niemiec ze zdziwieniem mówi " tylu anglików teraz u nas jeździ" nic nie odpowiadam ,tylko śmiać mi się chce z tej inwazji "obcego" na autostrady DE :D w Polsce ... pracy brak a mimo to co mają Polacy to wy kochani rodacy nawet jeżeli będziecie zapierdddaalllać kolejnych 20 lat w UK ,oszczędzając na żarciu i ubierając się na wyprzedażach ...to i tak was stać na to nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasiąkłeś polskością, że aż niemiło). Wszędzie cudowną Polskę chwali, tylko coż... pieniędzy to ona nie daje co nie? <<<<<<<<<<<<<<< aż nie miło ??? a czym niby mam nasiąknąć ? sprzedajnym koorestwem dla paru euro ? to jest warte i godne pochwały ? Cudowna Polska jest i będzie a pieniędzy nie daje tylko nieudacznikom dla których jedyne wyjście to tyraczka do zasranej śmierci na obczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudowna Polska jest i będzie a pieniędzy nie daje tylko nieudacznikom dla których jedyne wyjście to tyraczka do zasranej śmierci na obczyźnie. xxxa pewnie! bo daje tylko księżom i politykom, k****om i złodziejom - cielkawe do której grupy (grup) ty się zaliczasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
aha, czyli w Polsce zarabiasz na tą emeryturę po 45 roku życia? no ja wiem właśnie, że w Polsce takie cuda się zdarzają, że bezrobotni jeżdżą drogimi autami, problem w tym, że ja nie wiem jak to się robi - ot i tyle:) jakoś nikt się chętnie tą wiedzą nie dzieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno ja jakbym chcial dawno kredyt bym w Polsce wzial na mieszkanie. Jednak po co mam to robic jak po 3 latach moge go kupic za gotowke. W UK mialem na wklad wlasny i niezle zarobki i tez moglbym wziac kredyt i chate kupic. Jednak co z tego jak walaca sie ruine musialbym splacac do konca zycia. W UK jest pelno brudu i smieci. Wystarczy przejsc sie na centrum miasta w niedziele rano by zobaczyc jaki to kulturalny i cywilizowany narod. Moj kumpel zlapany po kilku piwach dal palom po 5 dyszek i sprawa sie rozeszla po kosciach. U mnie w robocie jak nie masz znajomosci to wyzej niz team leader nie masz szans awansowac. Do tego dochodzi fakt, ze Anglicy niechetnie daja wysokie posady obcokrajowcom. Ostatnio taka Angielka dostala posade w biurze tylko dlatego, ze menadzer troche sobie na jej cipce pojezdzil. Moglbym tak wymieniac w nieskonczonosc. UK ma swoje zalety. Pewne rzeczy mi sie tutaj podobaja i chcialbym widziec je w Polsce. Ale zeby mowic, ze jest to kraina mlekiem i miodem plynaca gdzie funty na drzewach rosna a Polska to katolicki zacofany grajdol jest po prostu s k******** sy n s t w ee m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, czyli w Polsce zarabiasz na tą emeryturę po 45 roku życia? >>>>> acha , widzisz taka żądna wygody jesteś a podstawowej wiedzy nie posiadasz w temacie jak zapewnić sobie zaplecze finansowe :) tą wiedzą jednak się nie podzielę ,bo jak większa połowa tutaj , nie jestem od dawania dobrych rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to jest katolicki zacofany grajdół!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
czyli za granicą jednak się zarabia na spokojne życie w Polsce? no to z czym do ludu, o czym wy w ogóle dyskutujecie pseudopatrioczki heheh, ech... uśmiałam się:) Wiedzę jak zapewnić sobie zaplecze finansowe nabyłam w Polsce i owszem - dlatego jak napisałam wybrałam wygodniejsze życie za granicą, gdzie nie musiałam się szmacić, żeby sobie co nieco zapewnić, thank you very much, już wiem wystarczająco. Miłego życia w Polsce, im dalej na wschód tym lepiej, bo dalej ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zeby mowic, ze jest to kraina mlekiem i miodem plynaca gdzie funty na drzewach rosna a Polska to katolicki zacofany grajdol jest po prostu s k******** sy n s t w ee m. <<<<< no jest,jest ....zwłaszcza gdy w ten sposób wypowiadają się osoby których ambicje kończą się na - w końcu nie musze przeliczać od wypłaty do wypłaty - odłożyłem na urlop - kupiłem auto i co najważniejsze .... - w końcu nie mieszkam na jednym pokoju w 5tkę ! :D choć angole śmieją się z kawałów o Polakach gdzie 17stu zginęło na jednym łóżku piętrowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli za granicą jednak się zarabia na spokojne życie w Polsce? <<<< zarabia- pojęcie względne kto musi -to zarabia- kto nie musi to zarabia na takich- co chca do zasranej śmierci zarabiać :) a spokoju i tak nie osiągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jestes scierą ktora ciapaki posuwaja w obsrane kakao a twoje uk jest najbrzydszym krajem w Europie gdzie dzieci chodzace do szkoly umieraja z glodu bo nikt z pracownikow sie tym nie zainteresowal. UK to kraj w ktorym znany dziennikarz g***** ponad 300 chlopcow i nikt niczego nie wykrywa a po jego smierci to nagle wielka afera. UK to kraj w ktorym Winston Churchill dorabia sie olbrzymiego majatku w czasach gdy w kraju panuje glod a mlodzi chlopcy umieraja na froncie i zostaje on bohaterem narodowym. UK to kraj w ktorym 13 % spoleczenstwa uwaza, ze mleko robi sie z pszenicy a jeszcze wiecej mysli, ze jajko pochodzi od kury. UK to kraj w ktorym czlowiek, ktory mowi, ze Chiny to miasto w Holandii zostaje kierownikiem zmiany. To jest dopiero grajdol. Juz ja wole ta nasza katolicka zasciankowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo każde państwo w którym panuje kapitalizm to syf ,gnój sodoma i gomora aklimatyzują się tam tylko tacy ludzie którym ten gnój sodoma i gomora są szczególnie bliskie :) tacy będą w tym syfie szczęśliwi do czasu ;) gdy się któregoś dnia obudzą z ręką w kapitalistycznym nocniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
no dokładnie - o tym mówię:) pseudopatriota sobie poprawia smopoczucie szczekając na emigrantów i prowadząc pseudo badania bardzo pseudo naukowe próbując wszystkich podciągnąc pod swoje teoryjki - czytałam, że to teraz modne wśród elity (tfu) biznesowej w Polsce - błysnąc tutułem;) wpisujesz się idealnie w nurt:) nie wątpię, że pieniądze i uroki polskiej przyrody zrekompensują ci kompleksy i nie będziesz już musiał wyzywac tych, których nie rozumiesz lub którzy nie pasują do teorii, czego z całego serca życzę:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotko pracuje w UK tylo dlatego bynie brac kredytu na mieszkanie. Gdzie Ty mozesz pracowac by kupic mieszkanie w UK za gotowke? Tez wiem juz wszystko o Tobie. Obys byla jak najdalej na Zachod. Czym dlaej tacy ludzie jak Ty zyja od Polski tym lepiej dla Polakow. Tak jak napisalem. Nie wracac Polska jakos sobie bez was poradzi. Ukraincy i Bialorusini tylko czekaja by stac sie Polakami. W sumie kilkaset lat wczesniej tworzylismy wspolne panstwo wiec teraz tez mozemy. Dobre rozwiazanie. Ukrainscy lekarze i prawnicy staja sie Polakami i Polsce sluza a banda nieudolnych polskojezycznych smieci z emigracji wysyla funciaki i tez nieswiadomie nas wspiera. Tego wlasnie bylo Polsce potrzeba by pozbyc sie tego odpadu zwanego pklska emigracja zarobkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauważ, że sam jesteś odpadem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym dlaej tacy ludzie jak Ty zyja od Polski tym lepiej dla Polakow. Tak jak napisalem. Nie wracac Polska jakos sobie bez was poradzi. Ukraincy i Bialorusini tylko czekaja by stac sie Polakami. W sumie kilkaset lat wczesniej tworzylismy wspolne panstwo wiec teraz tez mozemy. Dobre rozwiazanie. Ukrainscy lekarze i prawnicy staja sie Polakami i Polsce sluza a banda nieudolnych polskojezycznych smieci z emigracji wysyla funciaki i tez nieswiadomie nas wspiera. Tego wlasnie bylo Polsce potrzeba by pozbyc sie tego odpadu zwanego pklska emigracja zarobkowa xxx banderowców chcesz do Polski sprowadzać a Polaków którzy wyjechali uczciwie pracować będziesz z Polski wyganiał??? i ty się masz za patriotę??? to ty jesteś najgorszym odpadem co wrogów i morderców chce na własną ziemię wpuszczać!!! najgorsze gó/wno, odpad i wróg wolnej Polski to właśnie ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w nastepnym roku bede juz Polakiem i czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzcie! zdradziecka świnia chce sprowadzać do Polski wnuków sprawców rzezi wołyńskiej!!! i jeszcze ma się za patriotę - powinno się ciebie świnio rozstrzelać za zdradę stanu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kurfo z Polska nie masz juz nic wspolnego. Poza tym jakbys wiedziala Ukraincy tez gineli z rak UPA pomagajac Polakom. Wole po stokroc Ukraiincow od takich szmat jak TY. Ja Polski nigdy nie zdradzilem. Ja tam wracam, bo uwazam go za najpiek iejszy kraj. Ty szmato na ten kraj plujesz, kalasz jego kulture, narod i historie. Nie macie nic wspolnego z Polska. Siedziec tam w tym obskurnym UK z pluskwami w mieszkaniach i z ciapatymi terrorystami za sciana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja was znam kurfy. Mnie nie oszukacie kim jesteście, co robicie w UK i jakie prowadzicie tam życie. Ściemniać to możecie swoich starych jak im marne funty wysyłacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu takie madrosci sa wypisane w tym temacie ze to do encyklopedii dodac 333 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
aaaaa nie jesteś Polakiem i człowiekiem??? to już nie wiem jak bardzo się musisz szmacić i co robisz, żeby się tak czuć. Ja nie przestałam być Polką i człowiekiem ani na chwilę, własnie może dzięki wyjzadowi, bo w Polsce miałabym spore rozdrapy z okazji konfliktu ambicji i sumienia. Teraz już nawet rozumiem czemu tu piszesz i czemu tak tragicznie przedstawiasz emigrację - czujesz to już prawda? Czujesz, że najlepsze lata swojego życia straciłeś na mżonkę, jaką jest mieszkanie bez kredytu i wczesna emerytura... czujesz, że w tej cudownej Polsce nikt naprawdę nie będzie cię za to szanował tylko zazdrościł i obgadywał za plecami, że bedzie wymyślał, co na tej emigracji robiłeś, żeby się tak dorobić... że nacieszysz się trochę polskim krajobrazem, a potem nadciągnie pustka... bo inni też będą mieli to wszystko co ty żyjąc cały czas i będziesz się tylko usiłował pocieszyć, że oni ciagle spłacaja kredyt, a ty nie... to się dobrze nie skończy... no, ale graj kozaka dalej i próbuj innych wpędzać w kompleksy, jak nie potrafisz inaczej sobie z sobą poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak własnie sie czuje jak napisałas. Zmarnowałem 4 lata mojego życia w tym obskurnym kraju, patrząc na polski, nieszanujacy sie syf. Dzisiaj byłbym w innej sytuacji. Pracowałbym w zawodzie, zarabiałbym niezłe pieniądze, miał dom, samochod i rodzine. Dlatego dziwie sie takim obszczumurom, jak to zachwalaja to g****o zwane emigracja zarobkowa. Powiem Ci wiecej. Wstydze sie przyznawac gdy przyjeżdzam do Polski, że pracuje za granicą. Tam to jest naprawde najwyzszy obciach. Wolałbym juz chyba byc menelem spod mostu niż szorowac kible u Angoli. Poza tym Ty nie jesteś Polka i nigdy nia nie byłas skoro nie pasuje Ci polska mentalnosc. Ty jestes tylko i wyłacznie polskojezycznym zjadaczem angielskiego chleba i spijaczem cidera z Tesco. Juz sie tutaj przedstawiłas. Wiemy wszyscy co takiego wielkiego w tym UK osiagnełas. Dom na kredyt i kilka gadzetów. No wiekie mi halo. Naprawde masz się czym szczycic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×