Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cytrynkax3

Czy warto wrócić do Polski?

Polecane posty

Gość gość
Ojej biedaku z Polski juz nie zesraj sie z tym wyzywanie. Sam k***a jestes, a innym bronisz sie k***ic? Wyjazdy za granice to obciach? Popatrz po necie ilu ludzi zebrze o byle jaka pomoc byle sie zahaczyc gdzies do pracy za granica... Funciki i eura ci nie smierdza, ale emigracja tak? Szczyt hipokryzji dziadzie ze sloma w butach... Dalej wyzywaj innych od k***w, kazdy ocenia wedlug siebie. Sam jestes k****, wiec innym tez zarzucasz k******o. Pewnie na tej emigracji innej roboty jak dawanie swojego o***tu ciapakowi nie potrafiles znalezc, wiec nie dziwie ci sie, ze wolisz ssac fiuty polskich panow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
Nic nie rozumiesz:) Cały czas oceniasz przez swój system wartości, a ja mam inny, dom? Nie mam go nawet jeszcze, gadżetów nie posiadam - posiadam to, co niezbędne do życia:) NIe ma się czym chwalić i nie po to tu zyję, ani nie po to jeżdżę do Polski, żeby się chwalić, bo to nigdy nie było dla mnie najwazniejsze:) Gdyby było i gdybym się zaparła jak inni to pewnie już bym to miała, w ten sposób czy inny:) Ale oczywiście wiadomo - kobieta materialistka źle, niematerialistka tez w końcu oberwie za swoje:) Zależy jaki kretyn bedzie oceniał.. nie wiem tylko po co? Tutaj może faktycznie nie pasuję, ale Polak to nie jest tylko osoba, która odpowiada twojej sztancy - Polacy są rozni, przykre, że nie spotkałeś nikogo na poziomie, chociaz nie dziwi biorac pod uwage kompleksy - wyłażą czasem na realu co? Przykro ci, że romantycznym polskim zwyczajem cierpisz za milijony i rozdzierasz szaty, mimo, że te osoby byc może nie cierpią tak jak ty? Być może myjąc te kible w Anglii potrafia być szczęsliwsze, bo mają dobrze w głowie, bo mają nadzieję na coś, na co w Polsce nie mieli szans? Nic nie rozumiesz Nie Johnie Snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to człowiek chory psychicznie! po co z nim piszecie? tylko go nakręcacie to tylko bidny, zdołowany, zaburzony psychicznie nieudacznik - do niego nie trafiają argumenty - jedyne co potrafi to obwiniać innych za swoje porażki, zazdrościć, że ktoś ma lepiej i wyzywać naprawdę, szkoda czasu i klawiatury na pisanie z tym biedakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmato chciałabys zarabiac 2 tysie n miesiac w tym załosnym kraju i znac angielski tak jak ja go znam. Niestety jestes za głupia. Praca za granicą nie jest ku re stwem bo zadna praca nie hańbi. Brytyjczycy tez emigruja w poszukiwaniu lepszej pracy. Jednak plucie na swoj kraj jest s k*********yy sy nstwem. Nic wielkiego nie osiągneliscie śmiecie. Bo czyszcząc kible i zarabiac funty moze dzisiaj byle łach spod polskiego zegara/ Wystarczy tak jak juz napisałem, wsiaśc w samolot i pójsc do agencji pracy z kumplem znajacym basic English. jednak wy noscie tak wysoko głowy jakby wam ktos w kapelusz nasral. Myslicie o sobie żescie elita narodu wygana przez rzad. Jednak wy to margines spoleczny w Polsce byliscie i dlatego wyjechaliście szorowac kible za granica. Przeciez ja was znam. Mieszkam tutaj i wiem jakimi jestescie ludzmi. Znam was szmaty także z Polski. Wiem kim tam byliscie i dlaczego teraz na swoj kraj nakurfiacie. Ja wiem o was wszystko przebrzydłe szmaty. Człowiek który pracował w Polsce i pochodzi z normalnej rodziny nigdy nie zachwala tego emigracyjnego gofna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Ty nawet nie wiesz co sie do ciebie pisze bo tak jest o z tępa. Przecież pisałem ci, ze nie mam nic do tego skoro czujesz sie lepiej w innym kraju niz w Polsce. Znam takich Niemcow, którym jest lepiej w Polsce niz u siebie. Takich mozna spotkac Amerykanów, Brytyjczyków czy Francuzów którzy wola emigracje od ojczyzny. Niestety nie spotkalem jeszcze, żadnego obcokrajowca, którt=y tak sra na swój kraj jak wy to smiecie robicie. najgorsze jest to, ze wy smieciami jestescie. Pochodzącymi czesto z małych polskich miast i wsi. Tesknicie za komuna bo wtedy w waszych miastach były fabryki produkujace za bezcen dla ruskich. Nawet nie wiecie dlaczego z Polski wyjechaliscie. Nie wiecie jaki to przywilej moc dzisiaj bez przeszkód wyjeżdzac i poprawiac swoj los. Nie doceniacie niczego i nikogo. Dlatego wami kurfy gardze. Jak spotkam teraz jakiegos emigranta w Polsce mowiącego cos na nasz kraj to od razy n************lam po łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
Zarabiasz tylko 2 tys. na miesiąc???? łojesu... zarabiam połowę tego pracując 3h dziennie i nie wychoddzac z domu, no dobra, czasem muszę wyjść:) Myślałam, że to jakaś kolosalna kasa...to faktycznie musisz cienko żyć jesli z tego odkładasz na dom i chcesz to zrobić w 3 lata, o ja jego - no to naprawdę nie jest tego warte:) I proszę zacytuj mi gdzie pluję na Polskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny, chory z nienawiści człowiek!!! dajcie mu już spokój - nie będzie miał bodźców to zamknie paszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos tu napisal, że w Polsce tylko supermarkety zostaly a małe sklepy poupadały. Powiem, ze bardzo dobrze się stało. Banda cwaniaczków została w Polsce wreszcie przegoniona. Lichwiarski sposob zarabiania na zycie sie skonczyłego. W UK sa małe sklepy ale dlatgo, ze ih własciciele sa konkrencyjni z supermarketami. Powiedzmy tak. W PL w supermarkecie chleb koszuje 2 zł a w sklepie 3. W UK jest odwrotnie. Niestety w Polsce jest jeszcze za dużo ludzi, którzy zostali wychowani w tamtym systemie a mający wpływ na rzeczywistośc. Jednak to sie zmienia. O tym, ze firmy w Polsce wola płacic podatek w UK niz w PL to nawet nie chcę dyskutowac, bo to swiadczy tylko o jakims niedorozwoju intelektualnym piszącego takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dlatego, że jestes leniem musiałas z Polski wyjeżdzac. W Polsce nikt nie pracuje po 3 godziny i nie zadawala sie byle czym. Ludzie wyznaczaja sobie tutaj cele, chca miec cos w zyciu, czegoś sie dorobic i cos po sobie zostawic swoim dzieciom. Ty po prostu jestes smierdzącym leniem, który narobił bachorów i teraz benefity pewnie ciagnie od państwa bo mu sie pracowac nie chce. Żal mi ciebie marna kreaturo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym łatwo przeliczyc. 3 godziny dziennie razy piec dni w tygodniu wychodzi 15 godzin tygodniowo. Zarabiasz 1000 funtów wiec zarabiasz mniej ode mnie bo ja pracuje 36 godzin w ciagu czterech dni i zarabiam ponad 2 tysie. Widzisz nieudacznik, leń i beneficiarz jestes. Za 1000 funtów miesięcznie bez wsparcia państwa nie da sie wyżywic w UK rodziny na normalnym poziomie co dopiero mówic o splacie kredytu hipotecznego. Nie ma takiego bata. Na bank ciagniesz albo benefity albo jakiemus bogatemu Arabowi hahahahaha Jejku jak ja lubie obnażac szmaciarstwo tego polskiego syfu z UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
NIe napisałam, że tylko tyle zarabiam głupku, jak moge to pracuję wiecej i zarabiam więcej, ale póki obydwoje nie beda w szkole to mój wolny czas zalezy od nich:) Nie jestem leniwa, nigdy nie byłam, moje lenistwo tyczy tylko tego, że nie chce mi się w tej chwili uczyć. I się zdecyduj, czy szanujesz ciężka pracę, czy lekkie zycie bez niej, bo masz tu jakiś konflikt wartości. Plujesz jak wiatr powieje - jak ktos cięzko pracuje myjąc kible to źle, jak ktos ma lekka pracę i zarabia nie najgorzej to też źle, bo leń. Ja zasuwam cały dzien, ile wypracuję i zarobię, tyle wnoszę do budżetu, poza tym zajmuję się dziećmi i domem, kiedy chłop idzie na etat i poza tym mam czas na kafe, chociaz lepeij zdecydowanie mi szło bez niej:) Ale jakiś diabeł podkusił wpaść i zobaczyć czy coś się zmieniło - nie zmieniło się nic na dobre, tylko stara gwardia zniknęła:( A co do tematu supermarket kontra mały sklep to nie wiem gdzie w UK jest taniej w corner shopie, bo na pewni nie w miejscach gdzie ja bywałam - zawsze jest drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
Podziel sobie swoje zarobki na ilośc przepracowanych godzin i podziel sobie moje:) kto Więcej zarobi na godzinę? oj głąbie biednyś, nawet liczyć nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie chodzisz po chuyowych sklepach jesli tak sądzisz. Pieczywo, alkohole czy słodycze zawsze kupuje w osiedlowych sklepach bo tam jest taniej. W supermarketach ale tylko w Lidlu kupuje warzywa i mięso. Nie chcę sie z Toba kłocic kto ile zarabia ale wiem, ze na bank ciagniesz benefity od państwa jeśli masz kredyt hipoteczny. Prawdopodobnie wynajmuesz pokój obcej osobie bo na raty nie starcza. Czyszczenie kibli to jest taki kolokwialny eufemizm. Tutaj każda praca wykonywana przez Polaków jest na poziomie czyszczenia kibli. Co to za róznica czyścic kible, pracowac w fabryce czy zmywac gary. Nawet praca w banku jako kasjerka tylko dlatego, ze zna sie jezyk polski bo bank potrzebował takiej osoby do obsługi polskich matołów niczym wielkim od szorowania kibli sie nie rózni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
Od lat nie byłam w corner shopie z prostego względu - nie nabijam kabzy sinoniebieskim ze wzgledów ideologicznych, wstydź sie jesli to robisz. Czasem jak przejdę obok w drodze do okienka pocztowego to sobie rzucę okiem na ceny i wystarczy - jest drożej:) Zapomniałes doczytac trochę - nie mam jeszcze kredytu i mam drugą osobę w domu, która pracuje, więc coż dywaguj sobie co tych benefitów jak lubisz, ja swoje wiem:) Tylko Polacy potrafią kogos zgnoic za wykonywanie prostych prac, które osobiście też robie, ale za darmo w domu:) P.s: praca lekarza, psychologa, architekta, fotografa, inzyniera elektronika, informatyka, rzeźbiarza, stolarza tez jest nie dośc dobra dla ciebie gląbie? A znam tu sporo osób, które się tym parają, znam tez sprzątaczki, kierowców, opiekunki do dziec*****elęgniarki, kucharzy i kucharki, managerów różnych szczebli, taksówkarzy, budowlańców, dostarczycieli pizzy... kurcze...nie mają tak nasrane w głowie jak ty, albo się dobrze kryją... żyja sobie po prostu i nie marudzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz zadnego cudzoziemca co na swoj kraj najezdza? Chlopie poczytaj sobie zagraniczne fora, jak maka dosc i co myla Brytyjczycy o swoim premierze Cameronie i pozostalych partiach i MP. Ludzie juz maja dosyc takich przybledow jak ty i beda glosowac na UKIP tylko dlatego, zeby zamknela wreszcie granice przed takimi Arabusami jak ty... Widac jak masz poziom angielskiego, ze nie masz wogol pojecia o tym jakie poglady maja ludzie kraju, ktory dal zarobic i na mieszkanko w tej twojej wspanialej Polsce. Mowisz innym, ze nie interesuja sie polityka kraju do ktorego emigrowali? Ja sie interesuje i tez zamierzam glosowac ( mam takie prawo :P, ty cale szczescie nie) na UKIP, zeby juz przestali wpuszczac takich kundli jak ty, co to zebrac o prace i zrobic wszystko, zeby ja dostac na emigracji, ale potem szczekac jak mu zle. Jak ci tak zle to won do swojej zielonej wyspy. Aaa... ja juz od dawna nie wysylam juz zadnej kasy do PL i ci co zamierzaja zostac tez powinni to zrobic, im szybciej padniecie z braku stodkow tym lepiej dla wszystkich. Bo najwiekszym s*******nstwem jest branie kasy od emigrantow, a potem wyzywanie ich. Premier Portugalii jest wdzieczny emigrantom za ich kase, bo dzieki temu ten kraj jeszcze istnieje, a polscy politycy i Polacy w PL tylko obrzucaja ich wyzwiskami. To jest najwieksze k******o....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostaku, idz lepiej poczytaj jakas ksiazke, bo pewnie dawno tego nie robiles... Dla takiego debila ciagla gonitwa szczurow to koniecznosc, normalne i spokojne zycie czlowieka to dla ciebie lenistwo... Co za debil... Idz na strony rozwojowiec. pl i gon za czyms, az dostaniesz zawalu... Co za debil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
na UKIP? czy cie pogięło? reszte rpogramu wyborczego ich widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
exdebill_rzuca okiem - idz sie lepiej dobrze wyspij kobieto a nie cale zycie spedzasz na kafeterii. Niedlugo leb ci IIerdolnie z nadcisnienia, jak tak dalej bedziesz sie tym wszystkim tak podniecala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
nie podnieca mnie to ani ani, jak miałam depresję to siedziałam sporo na kafe, ale się tak nie wyzywałam na ludziach jak co poniektórzy tutaj, jestem wyspana, ogarnęłam dzisiejsze zycie, jest dobrze:) i nikt mi nie będzie mówił kiedy ile i na czym mam siedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosujesz na UKiP hahahahha no nie mogę hahahahah To juz wiem co ty masz nasrane pod ta twoja kpulka hahahahahahahhaa Ty myślisz, ze to co pieprzy ten populista Fragel jest do wprowadzenia w UK. Puknij się w głowę. Ty masz naprawdę nasrane we lbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
exdebill_rzuca okiem - chetnie bym cie ostro wyroochal, bo widac jestes nie dodoopczona jakas. Napisz swoj post code, zaraz przyjade do ciebie i sie zabawimy sobie :). Co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz rozumim dlaczego nas Polakow tak nienawidza za granica, jak jest wielej takich burakow jak ten nienawidzacy wszystko i wszystkich... Wracaj juz cieciu do swojej wspanialej Polski i nie rob nam zwyklym ludziom siary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma kogo glosowac? Na Laburzystow? Oni jeszcze wiecej Arabusow sprowadza do UK... A w dodatku Milliband to wnuk zlodziejskich zydow, jak wygra wprowadzi ich wiecej do brytyjskiego parlamentu, tak jak PL ich jest pelno we wladzach...Reszta to juz szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Exdebilu właśnie w pracy pokazałem kumplom co ty wypisujesz. Boże ty naprawdę masz nasrane we lbie. A juz to, ze na UKiP będziesz glosowac to znaczy, ze coś nie tak jest z twoim zdrowiem psychicznym. Jednak może faktycznie potrzebujesz dobrego rochania. Jak coś to ja do kolegi sie przyłącze. Lubisz na dwa baty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poogladajcie sobie filmiki z Faragem jeszcze gdy Polska nie byla w UE, wszystko co powiedzial o UE sie sprawdzilo. On jest przeciwko UE, ja tez, mi to wystarczy. Ten sztuczny twor musi sie rozpasc, bo jak nie to w calej Europie ludzie beda zamiast papieru musiec uzywac kamieni do podcierania d**y, jak to juz swojego czasu w ZSSR bylo. Wizja Orwella sie zisci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za kretyn, nie potrafisz odroznic innej osoby piszacej od exdebila... Zobaczycie polglowki jak zamkna wam granice, to bedziecie plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
ja będę głosowac na UKIP???? aha, wróc i naucz się czytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie sobie debile lepiej angielskie fora zamiast siedziec na polskim, zobaczcie jakie poparcoe ma UKIP, wywala was do tej waszej wspanialej zielonej wyspy. Jest wsrod tubylcow juz takie cisnienie na was, ze jezeli nawet UKIP po wyborach nie zamknie wam granic to ich spala i powiesza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×