Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cytrynkax3

Czy warto wrócić do Polski?

Polecane posty

Gość gość
widac ze ludzie ktorzy wrocili chyba sie nie nudza w pl skoro ich na forach niema xxx nie ma bo już dawno z Polski wyjechali!!! nie mają czasu bo w fabrykach dwunastogodzinne zmiany zasuwają! >>>>>>>>>>>>>>>> nie ma głąbie emigrancki bo mają ciekawsze zajęcia jak tylko zapierdziel na kapitalistycznych darmozjadów jak to się ma na emigracji ! albo z braku życia po pracy ...siedzenie na komp ! w PL na siedzenie na komp ma się zaledwie godzinkę dziennie albo i to NIE !!! nie dlatego że się pracuje całymi dniami ! Odkąd jestem w PL ,zaglądam rzadko :) zwyczajnie nie mam potrzeby ani się nie nudzę ani nie zapierdzielam całymi dniami jak "nasi " rodacy za granicą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej emigracyjne poyeby. Juz ktoś was się pytał czego dorobilscie się w UK? Ta gosciowa co to matkę swoja opisuje to nieźle ma nayebane we lbie. Widać, ze z patologicznej rodziny pochodzi skoro niczego jej rodzice w Polsce się nie dorobili. Ojciec musiał nieźle chlać dykte hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedale trupem to jesteś ty i twoje śmierdzące uk. Beneficiarzu ochuyały powiem ci coś. Przez to ze twoje kochane uk daje ci domki socjalne to szmaciarzu dzieci w Afryce z głodu umierają. Ty jesteś gorszy niż pluskwa której w UK jest od zatrzęsienia. Tylko aby sie najeść czyimś kosztem i wysrac. Nie pisz po polsku cwelu bo z tym krajem nie masz już nic wspólnego. Szykuj lepiej śniadanie bo jutro fabryki znów czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez takich jak ty smrodzie właśnie Brytyjczycy maja zwalona opinie o Polakach, którzy patrzą na UK właśnie przez pryzmat benefitów, domków socjalnych i darmowych biletów. Jak pouebie weźmiesz dom na kredyt, wyksztalcisz dzieci w UK i zaczniesz tam żyć pobierając ich emeryturę to wtedy pogadamy. Póki co to jesteś zwykłym brudnym i obskurnym cepem, który prowadzi cygańskie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd jestem w PL ,zaglądam rzadko usmiech.gif zwyczajnie nie mam potrzeby ani się nie nudzę ani nie zapierdzielam całymi dniami jak "nasi " rodacy za granicą usmiech.gif xxxxxxxx to zrób namtę przyjemność ściero i nie właż ty wcale to wątek dla imigrantów - a skoro już wróciłeś do Polski to s/p/i/e/r/d/al/a/j do nas w półprzysiadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zabolało kakao polskojęzycznego nieudacznika, który zazdrości, ze ludziom w Polsce się fajnie żyje a on za pomywacza musi u Angola robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idż stąd w końcu i nie zapomnij wziąć leków, bo ostatnio widzę, że zapominasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
No bardzo mi przykro, że patrzysz na wszystkich przez pryzmat swojej patologii, moi rodzice sie dorobilil potem to stracili, nie przez picie, bo w domu nikt nie pił i nie palił nawet, ale przez chorobę. Jeśli myslisz, że reprezentujesz soba jakies dobre pochodzenie to ja chetnie sie będe wywodzic z patologii, byle dalej od takich przymułów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxxxxxxx to zrób namtę przyjemność ściero i nie właż ty wcale to wątek dla imigrantów - a skoro już wróciłeś do Polski to s/p/i/e/r/d/al/a/j do nas w półprzysiadach <<<<<< gorszej ścierki ścierwa pomiotła sługusa i dna od ciebie to tu nie ma :) śsij fiuty angolskie nieudacznico denna to jedyne co potrafisz dzifffko tania :) takie dno jak ty nie ma szans aby mieszkało jako wolny obywatel takie dno jak ty już zawsze padłem pozostanie tanim ścierwem bez charakteru ani zasad :) dobrze że takich szmat pozbyliśmy się z Polski ! cieszy mnie to okropnie :D oby tacy jak ty nigdy do Polski nie wracali :) pierdooololllone dno tandetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla nieudaczników zawsze -życie na poziomie bez wyrzeczeń i w spokoju nie będzie osiągalne :) żeby w ogóle żyć muszą wielbić swoich panów na emigracji i zlizywać ściepy dla nich przeznaczone,dlatego takim nie polecamy powrotu do Polski bo zwyczajnie znowu będą zdychać z głodu :) dwa, ktoś kto dla pieniedzy zatracił swą godność ...to nikt inny jak ścierwo sprzedajne a takich w Polsce traktuje się jak najgorsze plugastwo. Zatem służyć niewolniczo na emigracji i do Polski nie wracać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mądre słowa. Brytyjczycy lubią niewolników bo ich potega na niewolnictwie jest oparta, wiec takie polskojęzyczne ścierwa czują się tam jak ryba w wodzie. Pan da jeść, pan da spać wystarczy mu tylko pozmywac, posprzątać i dupe na starość podcierac. Wara od Polski śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż ,jakby nie "ubierać" emigrację w piękne słówka to jedno- jedyne stwierdzenie jest prawdą zawsze w obcym kraju będziesz obcym zawsze kimś gorszym i gorzej traktowanym od swoich Nie ma nic przeciwko ludziom którzy jadą zarobić z jednym tylko ALE.... nie trać Polaku godności i nie obrażaj własnego kraju :) Bo to najgorsze świadectwo jakie wystawiasz sobie samemu :) Nie chełp się tym co masz na emigracji...bo ktoś kto życie zna ,dokładnie wie jak to życie na emigracji naprawdę wygląda ;) Jednym słowem ...nie ma się czym chwalić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
ktos kto w Polsce mieszkał tez wie jak to zycie w kraju wyglada, więc bajek nie piszcie, że tak was wszyscy szanują, powazają i traktują jak równych - jak piszę: na ile sobie kto pozwoli na tyle ma - obojętnie w jakim kraju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co nie zmienia faktu że u siebie to u siebie ! :) takie moje zdanie ,przeżyłem ,doświadczyłem i wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
po 10 latach na emigracji u siebie jestem tutaj, gdzie wybrałam sobie zycie, a coraz mniej tam - Polska jest coraz bardziej obca, ale to kwestia mentalności - pewnych rzeczy w Polakach nigdy nie rozumiałam i już nie zrozumiem... na szczęscie nie muszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho kolejna idiotka o mentalnośc***isze. Oświeć nas moja droga jaka to wspaniala mentalność maja twoi nowi rodacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mentalność wrednych, zazdrosnych szmat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci siedzą w pubach, oglądają piłkę nożną i mówią cow, suck, balls itp. kobiety siedzą przed telewizorem i oglądają williama i kate. Tak jak w polsce, tylku u nas oglądają mecz na kanapie, a kobiety oglądają m jak miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja droga ale są Niecy, którzy nie rozumieją Niemiec. Tak samo są Brytyjczycy, Francuzi, Włosi i inne narody. To, ze Ty akurat nie czujesz się dobrze we własnym kraju wśród rodaków to nie znaczy, ze Polska jest gownem do którego nie warto wracać. Ja wrocilam bo właśnie tutaj jestem wśród ludzi, których rozumiem, czuje tak jak oni, mowie tak jak oni, ciesze sie tak jak oni, smuce sie tak jak oni. Jestem po prostu jedna z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
a co można odpowiedziec komuś, kogo ostatecznym argumentem za Polską jest - 'ale tu jestem u siebie'? No jest i gratulacje - jesli sie tak czuje to bardzo dobrze, ja nikogo nie namawiam do emigracji i nie sławię jej na prawo i lewo, dla mnie ma minusy i plusy, w Polsce wykończyłabym się nerwowo - tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra... Az strach do tej wolnej Polski jechac... Co ta wolnosc tam z ludzmi zrobila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaku na emigracji nie chelp sie tym co masz na emigracji, bo rodakom w kraju z zazdrosci geby zzielenieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nikt nikomu nie każe wracać. Czujesz się bardziej Angielka niż Polka twoja sprawa. Wolisz jeść sushi zamiast pierogów twoje upodobania. Jednak nie obrażaj Polski, nie wyzywaj jej od jakiegoś grajdola bo ba to zgody Polaków nie będzie. Nie po to 1000 lat walczyliśmy o swój byt by teraz pozwolić polskojęzycznym s****wom z emigracji kąpać dobre imię Polski, która jest najlepsza Polska od jakiś 600 lat. Z tymi szmatami będziemy walczyć TAK NAM DOPOMOZ BOG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie po to 1000 lat walczyliśmy o swój byt xxx i pewnie jeszcze ty walczyłeś, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi szmatami będziemy walczyć TAK NAM DOPOMOZ BOG xxx no więc zostańcie sobie w Polsce razem z tym swoim bogiem i jego przedstawicielami pedofilami i żyjcie sobie w tym swoim patriotyczno religijnym bagienku - a od tych co wyjechali odpieprzcie się po prostu! ciesz się, ze wam wysyłają te funty bo byście z głodu pozdychali w tej waszej wspaniałej ojczyźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście, dzięki Polsce nie musiałem. Jednak mój dziadek i pradziadek owszem szmato. Dlatego doceniam to co nasz kraj osiągnął dzifko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no popatrz :) ja wykańczałem się nerwowo na emigracji ich ograniczonym myśleniem ,ich nieporadnością życiową ich brakiem zwyczajnego sprytu w wielu prostych życiowych sprawach, ich zblazowanym życiem na co dzień nienawidzę tego typowego dla krajów zachodu konsumpcyjnego stylu życia ,tej pustoty i płycizny intelektualnej nerwowo i psychicznie ! W Polsce wiele spraw kuleje to fakt tyle dobrego ,że ludziom jeszcze całkiem w głowach się nie p***********o jak tym darmozjadom na zachodzie.Zwyczajnie tutaj czuje człowiek że żyje a nie wegetuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzifko nie ma większej pedofilii w Europie niż twoje śmierdzące UK. Jak tam temu dziennikarzowi było, co to w*********** l ponad 300 chłopców a teraz gdy zdechl będą go sądzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko od dziffek umiesz wyzywać katolicki c***jku? aż tak mocno cię na tej plebanii popychali w tyłek że ci mózg spermą rozlasowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze cię szmato spotka kara boska za te bluźnierstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×