Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia32

Program wzajemnej pomocy "DARCZYŃCY"

Polecane posty

" a nawet z dotacji unijnych" No to już mnie rozwaliłeś!!! Mam styczność z dotacjami unijnymi od kilku lat. Zapewniam cię, żadnych pieniędzy z Unii na taką piramidę zdobyć NIGDY SIĘ NIE UDA!!!!!!!!!!!!!!!!! NIG-DY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że żadnej konkretnej odpowiedzi od was nie dostanę? Co to, niewiedza czy kombinowanie? Przecież proszę podać najprostsze wyliczenie, wyjaśniające - w jaki sposób 30 zł ma zapewnić darowizny wszystkim uczestnikom systemu po 4900 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAPIENTI SAT nikt nie powiedział, że każdy otrzyma 4900zl. Tu nie ma sztywnych ram zapraszania do swojej struktury. Ty możesz mieć 6 osób, a mi wystarczy 3, mój brat ma 4 a moja kuzynka 2 osoby. To żywy organizm i nikt nie jest w stanie powiedzieć a tym bardziej zagwarantować, że każdy otrzyma taką sumę. Jeden dostanie 30zł a inny 30000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
Sapient, sorki ale ty tu niewiele masz do powiedzenia, to jedynie twoje przypuszczenie a jak będzie to się okaże. Kolejna rzecz to fakt ,ze UOKiK po półtora roku badania programu w reakcji na donos pewnego redaktorka , jakoś nie dopatrzył sie tu piramidy, a ta jest w tym kraju jakby zakazana. Chcesz uchodzic za mądrzejszego od prawników tej instytucji? Nie sądzisz ,ze to zwykła arogancja i pycha z twojej strony? Druga sprawa, to nigdy nikt tu nie obiecywał ,ze "wszyscy" dostaną po milionie ale ,ze jest możliwe otrzymanie nawet miliona złotych co jest zgodne z prawdą, nie wiem skąd takie informacje sie na tym forum wzięły. Pani Makowska daje gwarancje ,ze ok. 5% Polaków nie straci na tym programie , dlatego jest on dla takiej mniej więcej grupy społeczeństwa. Reszta to jakieś wasze dopowiedzenia. W jaki sposób ktoś tu kogoś oszukuje czy okrada, nie bardzo rozumiem, a wasz brak wiedzy nie upoważnia do osądzania i wydawania jakichś autorytatywnych wyroków. Idzcie dac księdzu na tacę,albo w ZUS pakujcie waszą kase , to wasz wybór, choć dla mnie to porażająca głupota. My was nie oceniamy , wy tez dajcie sobie już moze sobie siana. To wybór a nie przymus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
"Przecież proszę podać najprostsze wyliczenie, wyjaśniające - w jaki sposób 30 zł ma zapewnić darowizny wszystkim uczestnikom systemu po 4900 zł?" Sapienti Sat, to nie są darowizny tylko po 30 zł. To są również darowizny po 60zł, po 120zł, po 240zł itd. Z tego uzbiera się niezła suma, moze nawet docelowo 4900zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie ...
" choć dla mnie to porażająca głupota." a później " My was nie oceniamy , " :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
Czytanie ze zrozumieniem sie kłania, podstawówka. Napisze prosciej: dla mnie głupotą jest płacic ZUS który wycofał sie z gwarancji wypłacania świadczeń,bo wie od dawna ,ze jest piramidą oparta o złe założenia i upadnie, głupota też jest dawanie na tacę ale nie twierdze ,ze "wy jesteście matoły" , bo latacie i dajecie na tace czy płacicie ZUS.Wasza sprawa. Czy teraz to już proste dla ciebie czy przerasta cie nadal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Uwaga na: „Mam w sobie to coś"uO, Jezzzuuuuu , MLM(konkret) , skynet, SAPIENTI SAT, Zwolennik MLM, Matka Jakuba. To Viktor Folo meyev, naczelny obrońca MLM Przygłup i oszust. Wpiszcie nazwisko w Google. Naciągacz Intway. Nigdy nie posiadał zarejestrowanej działalności w Polsce. Żyje z wyłudzeń i oszustw. Nigdy niczego nie osiągnął, no może po za natrętnym pilnowaniem tego forum i natrętnym spamowaniem mającym na celu znaleźć głupszego od niego. Nigdy nie ukończył żadnej uczelni a posługuje się tytułem "inżynier". Jest na tyle głupi i bezczelny, że udaje lekarza we Wrocławiu. Wszystko w Google !!! Tak wyłudzał 100 złotych posługując się tytułem mgr inż. : http://forum.gazeta.pl/forum/w,16495,21508108,34338830,Re_2_pokojowe_z_aneksem_kuchennym_sprzedam.html I kolejne sukcesy : http://forum.gazeta.pl/forum/w,23,92901896,92901896,Przestrzegam_przed_piramida_finansowa_Intway_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem tak... wiesz jaki rok mamy? Otóż przypominam Ci że jest 2013r, a Ty wrzucasz odgrzewane kotlety z 2006r i 2009r. Poszukaj czegoś na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieee. Muszę jeszcze dwa słowa. SAPIENTI SAT, "obudziłem Cię, ponieważ podobała mi się Twoja pierwsza wypowiedź. A Ty co robisz - szukasz teorii spiskowych, opowiadasz dziwactwa o jakichś cudach -" lejesz wodę na młyn" - . Pomyśl trochę. Jak wiesz ja nigdy, nigdy nie namawiałem, nie polecałem, wstąpienia do Apolandii, chociaż ideę uważam za dobrą. Powtarzam to możliwość -absolutnie wolny, świadomy wybór każdego człowieka podobnie jak np: TOTO - a tam nikt nie wyzywa uczestników od np. "głupich totolotkowców", a firmy od "bandyckiej czy złodziejskiej". A co tydzień dziesiątki-setki tysięcy ludzi anonimowo składa sie na jednego wygranego - tak????. - i ewidentnie tracą -ubożeją tak ???? - ale za to jak najbardziej LEGALNIE tak?????. W programie Darczyńców zrozum, wpłacasz raz w życiu 30 zł jako darowiznę a następne wysyłasz / nie zarabiasz/ z tego co ......ewentualnie otrzymasz. jak to prościej - na litość Boską, powiedzieć. I wiesz komu na dodatek. Masz poczucie satysfakcji podarowania drugiemu - może potrzebującemu. To zwykła ludzka radość, nawet potrzeba serca. Nie wiem jak można nazwać to oszustwem. SAPIENTI SAT - proszę Cie znów - przestań już mówić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zawsze możesz wybrać " tu nic nie płacimy" - czym wreszcie uleczysz chorą duszę " aja powiem tak" i wreszcie będzie ŚWIĘTY SPOKÓJ. Pomyśl, czy to nie piękne. A przecież marzenia czasem się spełniają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W programie Darczyńców zrozum, wpłacasz raz w życiu 30 zł jako darowiznę a następne wysyłasz / nie zarabiasz/ z tego co ......ewentualnie otrzymasz. jak to prościej - na litość Boską, powiedzieć." Nie denerwuj się! Ja nie mam zamiaru cię obrażać czy coś!!! Ja naprawdę nie rozumiem, jak w Apolandii przestają działać prawa arytmetyki! "wpłacasz raz w życiu 30 zł jako darowiznę a następne wysyłasz / nie zarabiasz/ z tego co ......ewentualnie otrzymasz." Ale żebym ja otrzymał, to ktoś musi wysłać mnie. A jemu ktoś inny, a tamtemu jeszcze ktoś inny. Jeśli pociągniemy ten mechanizm, to za chwilę zabraknie nam mieszkańców Polski, a potem i Europy. O to mi chodzi! Bo jeśli to nie jest tak, to skąd się wezmą pieniądze dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sapient, sorki ale ty tu niewiele masz do powiedzenia, to jedynie twoje przypuszczenie a jak będzie to się okaże" I owszem, to są moje przypuszczenia. Ale FAKTY POTWIERDZAJĄ MOJE SŁOWA! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
Sapient, jakie FAKTY? Nikt na tym etapie sie narazie nie starał o to,więc o jakich faktach mówisz? Twoje przypuszczenia niewiele mają z faktami wpólnego. Program nie jest dla wszystkich a dla 5 % społeczeństwa jeżeli o arytmetyce mówisz. Jezeli wyjdzie za granice to równiez będzie dla 5% spoleczeństw. Serwis abonamentowy oznacza, że ktos kupuje usługe za kasę, która jednak nie trafi do firmy a będzie przeznaczona również na darowizny. Przestan liczyc , bo ci sie styki zgrzeją a i tak nic nie wyliczysz. Wygląda na to,ze nie rozumiesz o co tu chodzi. To co sobie wyliczyłeś jest typowe dla piramidy a tu nie masz z nią do czynienia. Inna bajka, jak widze dla wielu nie do pojęcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
Debila znajdziesz , jak spojrzysz w lustro ! Ja z BYDŁEM nie zamierzam dyskutować, jasne? Ty już zrobiłeś bydle z siebie na tym forum. Z pewnością nie jest to program dla bydła, więc nie dla wszystkich, masz rację... Żegnam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już są poszukiwani
niestety ale poziom Zdebilenia poraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
Jest w systemie 5 osób, kazda włozyła po 30 zl. Jedna z osób sprzedaje poza systemem marchewke, powiedzmy ze tez po 30 zł. (ABONAMENT), ale dochód za marchewke dostaje 5 osób z systemu. Czy przybędzie kasy w sytemie czy nie? Pytanie do Iżyków, bo trudno nawet was debilami nazwac. Proste pytanie, przybędzie kasy w takim układzie czy nie? Jeżeli to was przerasta to zakończcie dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Program nie jest dla wszystkich a dla 5 % społeczeństwa jeżeli o arytmetyce mówisz." No dobrze. Nie bardzo mi się chciało, ale przedstawię ci te moje FAKTY. A więc, 5% powiadasz? Dobrze, niech będzie 5%. W Polsce w zaokrągleniu jest 40 mln mieszkańców. 5% z 40 mln to 2 mln. Teraz tak... Jak 2 mln ludzi zrzuci się po 30 zł, to wyjdzie wam 60 mln zł. Obiecujecie, że każdy u was dostanie minimum po 4900 zł. Jeśli podzielimy 60 mln zł na 4900, to wyjdzie na to, że 12245 osoby dostaną te pieniądze, a pozostałe 1987755 osób wydadzą 30 zł bezpowrotnie. Bo niby skąd mają się pojawić środki żeby onu również otrzymali po 4900 zł? Możesz to w sposób logiczny wyjaśnić? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Serwis abonamentowy oznacza, że ktos kupuje usługe za kasę, która jednak nie trafi do firmy a będzie przeznaczona również na darowizny." TO JAKAŚ NOWOŚĆ! Bo jeszcze we czwartek prowadząca na webinarze twierdziła, że w Apolandii niema innych źródeł dochodu poza darowiznami uczestników!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedna z osób sprzedaje poza systemem marchewke, powiedzmy ze tez po 30 zł." Coraz to ciekawsze rzeczy się dowiaduję! A czym u was jest ta marchewka? Co sprzedajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
Do Khawa - muszę stwierdzić, że na nic tu się zdadzą jakiekolwiek tłumaczenia czy podpowiedzi dla Sapienti czy dla perfidnego A ja powiem tak. Sapienti jakby zapisał się do darczyńców to mógłby zacząć liczyć darowizny, natomiast A ja powiem tak nawet nie nadaje się do ludzi. Ten człowiek operuje takim słownictwem że uszy puchną. Jak się pofatyguję to wypiszę tu w jednym poscie wszystkie wulgaryzmy i perfidne wypowiedzi tego człowieka na tym forum. Wstydu nie ma ten człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
Tylko takich słow można się spodziewać od połgłupiego połgłowka A ja powiem tak. Nadal nic mądrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
No !, a nie mówiłem ?. Już cenzurują i chronią złodziei !. Szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
Widzę że prędko wykasował swoj post - może jednak ma trochę ogłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
We wcześniejszych postach czytałem że optymistka ( porządna osobka ) zapowiedziała że zajrzy na to forum ale tylko po to by zrobic porządek. Może własnie robi porządki. A A ja powiem tak o tym zapomniał. I gębusia mu się skwasiła jak na jego emotikonie. Ha - trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak się pofatyguję to wypiszę tu w jednym poscie wszystkie wulgaryzmy i perfidne wypowiedzi " A mógłbyś zamiast wulgaryzmów napisać odpowiedź na moje pytanie? Co jest towarem w darczyńcach? Co sprzedajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sapienti jakby zapisał się do darczyńców to mógłby zacząć liczyć darowizny" Ja nie mam problemów z pieniędzmi i nie potrzebuję żadnych darowizn. Interesuje mnie ta sprawa ze względu na to, że ja działam w sieciowym biznesie i mi zależy żeby pod przykrywką tego biznesu nie działały oszuści i naciągaczy! Jeśli wasz projekt jest legalby i moralny, to chyba nie powinno być problemów z pokazaniem źrodeł dochodu i towarem, który sprzedajecie. Czemu coś ukrywacie i unikacie prostych i konkretnych odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
Tak odpowiem Ci. Darczyńcy nie mają towaru więc nic nie sprzedają. Co prawda nie jestem w programie ale jest moj kolega ktory tylko dostaje i daje darowizny. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
Zapomniałem dodać, że wczoraj na własne żądanie wyszedłem ze szpitala w Tworkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darczyńcy nie mają towaru więc nic nie sprzedają." Hmmm... No to nie jest to za dobrze. Czyli jednak piramida finansowa? SZKODA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×