Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziutka 18

Ktora ze mna?

Polecane posty

ziutka mleko skondensowane ble:P ja do kawy muszę mieć max 2 % bo mam wrażenie że mi kożuch na języku staje:D Mi brzuszki zawsze pomagają z tym że ja sporo chodzę. Jednak jeśli ma się coś do zrzucenia to efekty przychodzą wolniej i tu podstawą jest dieta, bo inaczej łatwo się zniechęcić. Nic znikam na chwilkę bo muszę coś w domu zrobić a potem poćwiczyć jeszcze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria no ja na początku nie odczuwam w sumie żadnych dolegliwości, bardziej głodna chodzę , jeśli o jedzenie chodzi niż o fajki.No u nas też większość pali, chociaż my ostatnio ) spotkań towarzyskich:/ u mnie w rodzinie pali tylko tata, wszyscy rzucili albo lika miesięcy albo kilka lat temu.No zakupy za fajki to naprawdę dobry pomysł:) ja okulary odbiorę w tym tygodniu, miesiąc leżą ponad, i kasy brak i czasu. Teraz się wkurzyłam, męża wyślę.Ja na brzuch robię też abs 8 minut, bez ostatniego ćwiczenia:) ja w sobotę bedę rzeźbić pośladki, kręcąc nimi do czarnej muzy:P Pola jeszcze mi powiedz kilka rzeczy: wykształcenie, wiek, miasto i co byś chciała robić:P może będę mogła coś pomóc:) ziutka konkretnie to ja kondycji niet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kawy takie mleczko pycha. Zależy tez jakie to jest. Bo raz kupiłam z innej firmy i musiałam ja wylać , taka tłusta była. A to moje wcale nie ma dużo % . Ze zwykłym mlekiem kawa smakuje jak woda. A z tym to jak taki deser mniam. Normalnie kawy nie pije bo nie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ćwiczeń na pupale to znacie jakieś? może nie rzezbiace no u mnie nie ma co rzezbic póki co :D a i na ramiona? Wiem, ze w necie tego dużo, ale może macie jakieś swoje sprawdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja mogę pomóc szukać, coś doradzić:) tylko kilka informacji potrzebuję:) np wykształcenie i miasto:) może coś dodatkowego chociaż się znajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutka na pupencję abs dla kobietek:P fajne ale boli:) ja też muszę coś o rękach pomyśleć, chociaż ja się boję.... zaraz jak Pudzianowski będę wyglądać:) Kurka gdzie ma córka jedyna!!! ile ją katować będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś poszukam na te ręce. Mnie nie chodzi o mięśnie, tylko nie chce żeby mi kiedyś nie wisiały jak schudne :P może bankiem pompki? Poszperam w necie :) A o córkę sie nie martw. Trzymam za nią kciuki. Napewno sie dostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutka no właśnie z 5 klas 3 nauczyciele wybierali uczniów i testy im robią, nie ma jej i nie ma. Człowiek się potem tak denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Wyszczotkowałam psiora i zrobiłam 22 minutowy ale morderczy aerobic z deanne berry. ziutka no właśnie ja lubię jak kawa to kawa a nie deser, dlatego np cappucino to dla mnie nie jest kawa tylko przekąska. Na pupę mogę polecić to http://www.youtube.com/watch?v=_7fHGwLS8Y0 dla mnie najlepsze bo tyłek bardzo szybko się podnosi po tym i jest miodzio, poza tym jeszcze mel B i 8 mib buns z tym że te 2 są bardzo do siebie podobne. Na ramiona też polecam z tego fitness blender's i na brzuch też mają fajne. Wiem że na tych ćwiczeniach mogę polegać jak mam ochotę na ćwiczenia z kompem i bardzo lubię jeszcze tiffany rothe- najlepszy dla mnie to coś jak balet na nogi i pupę i ćwiczenia na dolne partie brzucha, jak wpiszesz tiffany rothe czy fitness blender's to będziesz miała niemały wybór ale gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaraia jakiś fajny trening? Ja coś czytałam że interwały powinnam robić na spalanie tkanki tłuszczowej czy kardio. Wie ktoś co lepsze? Ja piję mocną kawę oparzoną bez grama cukru:) na dukanie się oduczyłam a słodziłam 4 łyżeczki!! a spróbuję dzisiaj dla odmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara wiec wiek 20, miasto Mińsk Mazowiecki i pracowalam juz w sklepie, roznosilam ulotki, opiekowalam sie w wakacje dziecmi, wyksztalecenie moje to technik. jesli jestes w stanie to pomoc proste! :P ja wlasnie wroxcilam z kijow i robi sie obiadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola wpisz sobie w google praca tajemniczy klient Mińsk Mazowiecki!!! Jak szukasz czegokolwiek, tzn zanim znajdziesz coś sensownego to spróbuj. Ja lata byłam tajemniczym klientem i nie narzekałam!! Praca fajna, lekka, przyjemna i dobrze płacą:) moje koleżanki po studiach dalej tak dorabiają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co podałam to moje ulubione, nie dość że działają to jeszcze są przyjemne :) co do cardio i interwałów- cardio dobrze na początek a interwały jak już się jest bardziej zaawansowanym. Cardio pozwala na utrzymanie w miarę stałego tętna potrzebnego do spalania tkanki tłuszczowej a interwały mają "przyspieszenia" co powoduje że jest bardziej męczący ale efekt spalania jest jeszcze po treningu. Co dla ciebie lepsze musisz wybrać, ale nie radzę "nastawiać się" że koniecznie interwały, bo szczerze mówiąc po max 3 takich treningach ja osobiście miałam dość, od takiego wysiłku robiło mi się wprost niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria kurcze ciekawe...., może coś spróbuje, tylko w domu trochę źle, a np na Vacu czy body spice jak się chodzi szybko i wolno to to jest interwał? a jakbym jednostajnym szybkim tempem szła to to jest wtedy kardio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co chodzenie raczej interwałem nigdy nie będzie bo tempo jest za wolne, powinno być tempo średnie i szybkie np przy bieganiu, rowerze, skakance. cardio i chodzenie też mi się nie łączy bo czy przy chodzeniu wchodzisz w tętno do spalania? tu już zależy od twojego organizmu, musiałabyś policzyć i zmierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararra jestem zarejestrowana od 2 tyg niestety nikt sie nie odzywal :( ale dziekuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na jakich stonkach jesteś zarejestrowana? ja mam kilka sprawdzonych. wypłata o czasie i sporo zleceń:) Nie ma za co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam od córci:P ha ha fajny mamy przelicznik:) ja dzis zainwestuję w body spice i solarium, to niecałe 2 paczki fajek:) więcej z Małżowinkiem wydawałam na dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam właśnie serek wiejski na pół z moim psem:D nic zbieram półdupki na spacer i do sklepu. Później będę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria dzięki wielkie. Napewno coś dla siebie znajdę :) Ja po obiedzie. Brzuch mnie trochę boli :( uznam to za znak, ze mam takich obiadów nie jadąc. Zapiekanka była z mięsem mielonym, ziemniakami i odrobina sera. Zjadlam z 2 łyżki i umieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria no ja właśnie myślę o taki szybkim tempie i pod górkę:) hm taki o jakby trucht o takie coś mi chodzi Ziutka ja w święta miałam takie dziwne uczucie że mnie rozsadzi:) też po innym jedzeniu niż na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdem Kurde znowu przy wysiłku po twarożku zrobiło mi się niedobrze, wczoraj jak jadłam z sałatą to takich atrakcji nie było. Widocznie coś z moim żołądkiem nie teges. Na przyszłość będę wiedzieć żeby nie szaleć z psem. tararara no fajny przelicznik bo jak kupowałam fajki to nawet nie myślałam co mogę za to mieć bo fajki były "potrzebne", teraz nie palę i jak myślę że mi tego trochę szkoda to wolę coś sobie kupić i zmaterializować moje zaoszczędzone pieniądze:P Co do truchtu zmierz puls i sprawdź czy jesteś w strefie cardio. ziutka czy jesz normalne obiady czy dietetyczne to żołądek zawsze tą zmianę w odżywianiu (ogólnym) odczuwa i widocznie takie danie po prostu jest dla niego za ciężkie.Napij się mięty i powinno przejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe. Zaraz zbieram sie do ćwiczeń :) Postanowiłam oprócz cwiczen na "biegaczu" zrobię jeszcze kilka innych. Tych na pupencje dzisiaj nie zrobię bo strasznie mi sie zacina net i sie tylko wkurzam. Na kolacje zjadlam kromke chleba razowego. Nie przewidywalnym tego, ale przed chwila zorientowalam sie która jest godzina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę poćwiczyć znalazłam sobie kilka piosenek które mi umilą czas i naładują energią:) lecim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladujcie sie ja juz po cwiczeniach umyta nabalsamowana ujedrniajacym maslem haha :D wiesz co musiala byc looknac na jakiej a Ty na jakich?;p mnie to depresja czeka z ta praca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
200 brzuszków, 20 minut na rowerze i jakieś przysiady i skłony z ciężarkami ale nie liczyłam bo do muzyki to mi się myliło:P Nic idę psa odlać, potem pod prysznic, natrzeć się smrodami i do łóżeczka bo już głód mnie łapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×