Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Niulek ja też mam testy z pepino, są mega tanie i bardzo czułe :) jutro zrobię test drugi raz zobacze czy kreska ciemniejsza i lece na betke :) jak samopoczucie, ja po za bólem jajników od czasu do czasu i sennością (ale to pewnie przez upał) nie mam żadnych dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Ja mam nabrzmiałe piersi;-) i też co jakiś czas ból jajników ale często mnie mdli i to tak nawet większą część dnia ale nie wiem czy to nie ze stresu przed betą żeby była pozytywna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEWCZYNY napiszcie szczerze chcialbym jeszcze maluszka a jestem po 40-stce,co myslicie?czy to szalestwo?mam juz trojkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze tak do 45 mozna jeszcze sie zdecydowac potem bym sie juz troche bala. Ale wszystko zlaezy od zdrowia, energii, sil itp. Znam kilka mam po 40 tsce i dziecko im bardzo sluzylo. Bardzo odmlodnialy i byly pelne energii. Niulek mnie tez mdlosci lekkie mecza odrzuca mnie od slodyczy nie moge na nie patrzec bo smaku nie maja za to ciagle chodzi mi po glowie pizza i frytki z ketchupem pikantnym. Mam dziwny posmak w buzi. Taki ciezko okreslic jakis jak po lekarstwie niedobrym albo slodkawy sama nie wiem jak go opisac. Moze to po d*phastonie. Plamie dalej brzuch pobolewa i leze plackiem az mnie wszystko boli od lezenia.jak wstaje do lazienki to od tego lezenia czuje sie taka slaba az. Dzis mam 43 dc wiec 6tydz i 1 dzien i na kalkulatorze pokazuje mi 7 tydz a na drugim 6 tydz. Jutro popoludniu wizyta u gin.az sie boje. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak byłam w czwartek.miałam usg na którym nic nie widać. Podejrzewali też c pozamaciczna ale skoro nic nie ma to raczej nie to.za 4 tyg mam mieć znów betę aby sprawdzić czy się oczyscilo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona to leżenie est straszne ;-( normalnie mi Ciebie żal ;-( oby jutro było już dużo lepiej;-) trzymam za Ciebie mocno kciuki;-) ja dziś też tak pomyślałam że w ogóle nie mam ochoty na słodkie a zawsze przed @ mogłabym napaść na dział z słodyczami;-) ale na słone mam strasznie ochotę;-) a bierzesz jakieś witaminy bo ja biore kwas ale zastanawiam się czy mogę magnez pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kambel przykro mi ;-( ale podziwiam Cię za to że masz tyle sił w sobie że się nie załamałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek- najważniejsze wsparcie w partnerze mam :) i cieszę się ze nic na usg nie widziałam. Teraz to mi tylko brak nerwów na lekarzy którzy nie wiedzą chyba sami co się dzieje.teraz to już szykujemy się znów do działania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kambel przykro mi. Ci lekarze okropni sa. Tak dlugo masz czekac na bete mowil czemu? Niulek ja biore kwas foliowy z wit. B6 i 12. 3 nospy dziennie i 3 d*pki eh i czuje ze juz zoladek dokucza. Zobacze co jutro zapisze mi gin bo jakies witaminy bede musiala brac pewnie. Najgorsze to lezenie jest bo kosci strasznie bola, upal jest to czlowiek nieswiezy jest okropnie. Nie moge sie kapac normalnie w wannie tylko prysznic. Dlatego wolalabym zeby pogada sie u nas troche popsula i bylo chlodniej. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona no w taką pogodę to naprawdę masakra bo człowiek tylko leży i się grzeję.Oby już się tylko coraz bardziej poprawiało i mogłabyś już coś porobić niż tylko leżeć chociaż jakiś spacer to zawsze coś niż tylko leżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kambel - przykro mi, że się nie udało zmęczona - trzymaj się, wypoczywaj i będzie wszystko dobrze. Daj znać jak po wizycie u lekarza. Ostatnio dużo drugich kresek się pojawiło na naszym forum:) Fajnie, że się udaje. U mnie 10dc. Najbliższy tydzień spędzimy na staraniach, wierzę, że z efektem :D W środę wizyta u lekarza. W tym miesiącu mam tyle na głowie, że nie mam czasu myśleć o ciąży. I bardzo dobrze bo w poprzednim cyklu chyba byłam za bardzo spięta. Non stop myślałam. Tydzień przed terminem @ wyjeżdżamy na 4 dni, więc czas oczekiwania szybciej mi minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona -współczuję ci lerzenia.ja po 1 dniu miałam dość. Oby plamienia szybko się skończyły. Mam bet. Za 4 tym żeby spr czy się oczyscilo z tego względu że poprzednia beta skoczyla w górę. Mogłam wybrać też tabletki na oczyszczenie ale skoro ddobrze si. Czuję i nic mi nie dolega to po co się faszerowac?wolę odczekać a jak będzie się coś dziać to od razu na pogotowie.Ale jak ma razie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pogody to dziś przeczytałam że mają być burze więc chyba się popsuje pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do: gosc o 20.31
dziekuje za mily post,ktory dodaje energii,w sumie tez tak myslalam ze do 43-45 MAX,potem trzeba sie wycowac i przestac myslec,cieszyc sie z tego co sie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zrobiłam sikańca - zdecydowanie ciemniejszy niż poprzedni :) lece na betke przed pracą, Zmeczona trzymam kciuki, ja też się boję powtórki z kwietnia - poroniłam w 7tc, ale będzie dobrze wierze w to, kiedyś nam się musi udać :) Niulek - daj znać jaka Ci beta wyszła :) Kambel - bardzo mi przykro, trzymaj się dzielnie, pamiętaj co nas nie zabije to nas wzmocni. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Niulek snielica dajcie znac jak beta. Ja wlasnie d*phaston wzielam, w nocy mimo nospy bardzo bolal mnie brzuch. Leci gorzej brudy straszne. Zaczynam tracic nadzieje juz. Nie wiem skad to plamienie bo krwiaka zadnego nie ma tak mi ginekolog na ip powiedzial. Boje sie strasznie jak dam rade jechac do gin. Boje sie wstawac bo wtedy gorzej leci. Boje sie tego co powie gin. Ciagle mysle czemu to takie niesprawiedliwe ze takie pijaczki i inne patologie donosza dziecko bez problemow nie dabaja o siebie pija cpaja i jest ok. A czlowiek dmucha na siebie oszczedza sie i ma problem zeby donosic. Zmeczona26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, dzien zaczęłam od zrobienia testa, ale niestety negatyw. Czekam zatem na szanowna @ gdyż dziś jej dzień. Oby następny cykl był owocny :) Dagietka30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagietko - przykro czytać :( Ja od wczoraj czuję jakiś taki wewnętrzny niepokój. Chyba w związku z wizytą u lekarza w środę. Robię rano badania i na 13:00 mam wizytę, z której mam nadzieję wynikną już jakies konkretne decyzje co do dalszego postępowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek, Anielcia... Czekamy aż pochwalicie się wynikami:-) Zmęczona... Daj znać jak po wizycie, trzymam kciuki i mam nadzieję że wszystko będzie ok:-) Dagietka... Przykro:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makatka... Normalne że się denerwujesz, ale jak to przejdziesz to będziesz wiedziała coś konkretnego co może da większe szanse na zajście w ciążę. Głowa do gory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
kambel- też Ciebie podziwiam, jesteś wyjątkowo dzielna, kolejna próba pewnie zakończy się sukcesem, zmęczona- nie trac nadzieji, plamienie podobno może się pojawiać na poczatku ciąży, także nie martw się na zapas.. potrzeba Tobie teraz dużo spokoju Moja koleżanka przeleżała dokładnie 8 miesięcy, wstawala tylko do toalety, nawet rak do góry nie mogła podnosić i ma teraz śliczną blondyneczke, które skończyła już 3 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stempelek83
Hej wszystkim Kambel,zmeczona nie traccie nadzieji Kicccia dziekuje za zapytanie juz sama nie wiem po sie dzieje z moim cialem brzuch mnie podolewa zwlaszcza rano i troszke wieczorem czuje sie mokra i biegam sprawdzac czy czasem @ nie ma ale nici,robie sie szybko zmeczona i mam problemy ze spaniem budze sie co jakis czas.wczoraj bylo mi niedobrze po obiedzie a z testu nic nie wychodz tylko gruba jedna krecha.dzisiaj mam 34dzien cyklu i z rana temp mi spadla do 36.8 a wczoraj mialam 36.9euec tendencja spadkowa.byc moze @niedlugi sie zjawi bo juz nie mam tak wrazliwych piersi sa tylko nabrzmiale no ale za to nie czuje sie opuchnieta a zawsze tak mialam przed@.luteine skonczylam brac we wtorek a @mam zawsze 2dni pozniej a teraz nic.juz sama nie wiem.mialam usg dopochwowe w 13dc i pecherzyki byly ale za male jak na ten czas wiec moj gin powiedzial ze owu przesunieta co najmniej o tydz dzisiaj jest ok 10 dni po wiec moze za wczesnie na test.bardzo bym chciala zeby wkoncu sie wyjasnilo pozytywnie ale sie nie nastawiam.za 3 tyg przeprowadzka i dekorowanie nowego domku i teraz na tym sie skupiam no i jeszcze masa pakowania.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Siema! Dziś taki ładny dzień, a ja leżę i zdycham... Jakiś wirus chyba mnie złapał, bo od rana tylko mdłości i wymioty i bieganie do toalety. Echhh, oby jak najszybciej przeszło... Bylam u gin w zeszlym tyg i dostalam skierowanie na usg dopochwowe co by zobaczyć, czy owulacja jest... Cieszę się. Tak w zasadzie dopiero od miesiąca nie mam dużych nerwów, wiec moze ro tez wpłynęło na brak ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Niulek gratulacje :))))))) ja zawsze jakaś spóźniona jestem :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
Mala sonda :) : dziewczyny ile chciałybyście mieć dzieci? Ja marzę o trójce, ale poki co to z wykonaniem jednego mam problem :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona27
dzikidzik- heh póki co jedno, a jak sie pojawi to się przeanalizuję sytuację ponownie i zobaczy.. :) U mnie oczywiście póki co cisza, w tym miesiącu nie ma ani cienia szansy, działaliśmy w dni nie płodne. Jesteśmy za to po poważnej rozmowie i od przyszłego miesiąca może pozytywne fluidy nam pomogą :) Mój organizm jakby sam się naprawił od 6 dnia przed @ odczuwam już objawy przepowiadające, także mam już pewność, że pojawi się planowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×