Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

ja jestem jeszcze na jednym forum gdzie piszę i są to dziewczyny z terminem tylko na wrzesień i tam jest proponowane do podmywania się po porodzie albo tamtum rosa albo szare mydło w płynie można go kupić w Rossmanie i miniaturowe kosmetyki aby dużo miejsca nie zajmowało w torbie do szpitala :) dziękuję dziewczyny za wypowiedz dotyczącą lewatywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie gość, osiągnęłam az 40 ml w 10 minut! Teraz Mała je od 20 minut z jednej piersi więc wydaje mi się że damy radę. To pierwsze odciagniecie i zobaczymy co dalej. Tylko co zrobić jak dziecko usypia przy cycki tak jak by zapomniało że chwilę temu było głodne? Bo przy odstawieniu na moment znów jest niecierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
ja wlasnie kupilam sobie w rossmanie takie mini kosmetyki wlasnie szare mydlo do higieny intymnej paste zel pod prysznic itp jak dlamnie sa super malo miejsca zajmuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
As 40 ml to bardo ladnie :) gratuluje :) moja malutka tez zasypia delikatnie wtedy dotykam przy ustach i pobudzam do ssania albo biore precz od cycka i wtedy znowu przykladam i tak potrafimy do dwoch godzin hehe no ale nie zawsze pozwalam sie tyle bawic i poprostu dokarmiam butelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to.ja się tak samo bawię z moją królewna. Czasami jak już nie mam siły to też już butlą idzie w ruch. Teraz będę się starać odciągać jak.najwięcej żeby pokorzystala jak najwięcej z mojego mleka. Mąż sam czasem robi już butelkę z mlekiem.bo.mowi że dwie godziny to i ona zmęczona i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny Camiliana ur wczoraj Agatke,,już wrzucial zdj na Fb ..kurcze laski jakie ladne córeczki rodzicie:) ciekawa jetsem jaka będzie moja Antonina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa, wprawisz się i dasz sobie radę :D Ciekawe jak dziś Lilianna... Dziewczyny, Wy też się tak w ciąży wzruszałyście? Mnie wiele nie trzeba, nawet jakaś reklama która wzbudza emocje i już łzy w oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzekamNa Corcie..u mnie bez zmian..tylko dol doszedł..piepszone hormony..wrrrr..a co do placzu to mogę za placzke na pogrzebach robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna, nasze córcie też bedą takie śliczne, mają po kim ;) hehe. W tym roku widzę po znajomych i po Was dziewczyny że panuje damski boom, większość dziewczynek się rodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale śliczna ta Agatka :-) Ja jeszcze do tej pory mogę się rozplakac ;-) a dziś walka z laktatorem i wilczym apetytem Kamilki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
widzialam agatke sliczna wszystkie dzieciaczki rodza sie z takimi fajnymi wloskami czarnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gośc P
Gratulacje dla camiliany :) Dzisiaj z synkiem zabralismy Nasza królewne na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym dl szyjki podadza chyba tylko po usg dopochwowym bo.jak.inaczej to.zmierza?? Hmm..ja gdy bylam w czwartek nie mialam dopochwowego.tylko.normalne przez brzuch no i badanie na.fotelu ..a wydajebmi.sie ze na naszym etapie ciazy powinni za kazdym razem to sprawdzac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna masz rację, za każdym razem powinni badać usg dopochwowo, bo tak jak w moim przypadku na fotelu nie było czuć jej skróconej a po usg niecałe 2,5cm 105ewelina a w ktorym jestes tygodniu i jaka masz dl szyjki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde..jak nigdy marze o.koncu.ciazy..mam tak.ciezki wieczor ..zaj... boli mnie krzyz..doslownie chce mi go rozerwc i rzadna pozycja nie pomaga..a do tego mam.takie dziwne uczucie w srodku jakby sciagania..ze z checia wsadzila.bym.sobie reke i wymasowala..kurde chyba mam.kryzys ciazowy i juz mam.dosc.tego bolu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do mam, które rodziły w szpitalu w Wejherowie, bądź do tych które to planują, będę wdzięczna za odpowiedź. 1. Czy poród rodzinny w tym szpitalu jest płatny ? 2. Jak wygląda kwestia podania zoo? jest płatne?, czy gdy jest taka konieczność podają? 3. Po ilu godzinach nie skutecznych działań porodowych robione jest cc, odnalazłam wpisy sprzed paru lat gdzie przywoływano 22h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 1.Porod rodzinny jest bezplatny 2.nie ma.znieczulenia.zoo nawet odplatnego 3.nie ma konkretnej ilosci godzin do cc kwestia kondycji w jakiej znajduje sie dziecko i matka..ja mialam po 16 godz cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc zapytałam bo mam termin na początek września,ale mój lekarz mówi,że urodzę szybciej bo mała jest bardzo nisko już dawno i rozwiera mi się szyjka od wewnątrz.Jeśli chodzi o dł szyjki to mi sprawdza już za każdym razem i teraz w czwartek na wizycie miałam 3cm,a jak byłam 2 tyg temu to miałam 3.94 więc przez 2 tyg dosyć się skróciła.Mi z kolei nie mówi czy miękka czy jaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 36 tyg ciąży na szczęście mała już waży 3kg i lekarz mówił,że jest już łądnie rozwinięta teraz czekam tylko na wynik paciorkowca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
105E. Czyli masz podobnie jak ja .tyle ze jestem tydzien nizej..mi lekarz zalecil lezenie i wstawac tyle.co.do.toalety ,zeby donosic..mimo ze moja mala tez duza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wasze dzieciaczki chcą urodzić się jeszcze w wakacje ;-) chociaż lepiej niech siedzą w brzuszkach ile dadzą radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) dokładnie niech siedzą w brzuszkach ile mogą:) a wy spijcie ile wlezie;) a u mnie mała ma nadal ten guzek już sama nie wiem czy to węzeł bo nie wiem dokładnie gdzie te węzły sie znajudują , chyba jednak jutro pokażę ją pediatrze jestem trochę załamana ciagle czytam o jakiś strasznych chorobach , ;( i nastraszyłam sie ze głowa mała .. znów spać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszka..te wezly jak juz wspomnialam moga utzrymac sie jakis czad i naprawde nie jest dwa trzy dni ale kilka nawet do.dwoch tyg..widzisz sama jaka.bomba atakowane sa nasze dzieci w tych szczepionkach ze tak intensywnie reaguje uklad imuno..aha moze jeszcze wyjsc ze taka urodo..moj Niko z byle powodu ma do tej pory powiekszone i twarde wezly..kiwoszka a ile mcy ma twoja mala?? Moze to juz czas na zeby a wtedy rowniez wezly beda powiekszone.. A co do tych naszych dzoewczyn w brzuszkach to chyba faktycznie chca byc wakacyjne i dolaczyc do tych co juz sie ur,bo ca tak same na koniec maja zostac;) kurcze dobrze ze w te poranki w miare grzeczne to moje dziewcze bo wczoraj wieczorem to az plakac mi.sie chcialo z bolu..i zeby spac musialm wziac apap i nospe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna Hania ma 4 i pół miesiąca . Ja jestem straszną panikarą wiesz :( jesli chodzi o zęby to moze tez zaczyna bo slini sie , rączki z buzi nie wyjmuje juz zażera wszystko co spotka na swojej drodze , nie wiem moze ruszaja zęby , ja już czytam o najgorszych chorobach tak juz mam boze sama sobie stwarzam problem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic do pediatry sie przejde co mi szkodzi:) a dzis lece z męzem konczyc urządzanier mieszkanka takze pewnie juz nie zajrzę lub pozną nocą :) miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×