Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość beta55
To już koniec forum?wszystkie dziewczyny na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tinera wystraszyła wszystkie tortem bo wolą lody ....;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No witajcie dziewczyny .. jestem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś słabiutko tutaj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfectangel
Dziewczyny czy można iść po prostu obejrzeć sobie porodówkę i cały oddział i czy trzeba się na to jakoś umówić, przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zadzwonić i się umówić na zwiedzanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdomi
Mam pytanie czy możecie mi napisać coś na temat tej sali jednoosobowej z mężem, ile ich jest i co zrobić, żeby ją mieć :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orjęntuje to sala tak zwana jedynka kosztuje 300 zł ale nie wiem czy czasem nie trzeba tam szybciej zadzwonić i ją zamówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czytam Wasze forum jak widać po nocach od samego początku. Ostatnio troche zgubilam wątek. W każdym razie termin porodu mam na polowe października i juz ledwo żyje :) jeśli mozna to chętnie do Was dołączę. Oprócz córki w brzuchu, są jeszcze Filip urodzony w Gdyni, Paweł i Michalina urodzeni w Wejherowie. Niby doświadczenie spore a stres przed porodem mega wielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynki nie można sobie zamówić bo nie wiadomo kiedy będziesz rodzić. Trzeba wcześniej powiedzieć że chce się jedynkę i jak będzie wolna jakaś do wtedy dają ta salę. Ja osobiście nie byłam w jedynce bo nie można się podpisać innych mam o coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co mam np. miesiąc szybciej podejść do tych położnych na porodówce i powiedzieć, że jak będę rodzić to chcę jedynkę? czy jak zacznę rodzić w nocy, to mam tam zadzwonić, że za kilka godzin urodzę i zarezerwować salę? wie ktoś coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest ktoś kto ma temin porodu na luty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie leze na tejbsali priv czyli jedynce..kosztuje 350zl bez lazienki lub 500z lazienka..cena jest za.5dni pobytu..sala bez wazienki.znajduje sie.tu przy prysznicu i toalecie wiec .nie ma problemu..sale rezerwoje sie gdy wejdzie sie na.trakt porodowy i nic wczesniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdomi
kurcze..a nie było problemu z tą salą? masz jakieś rady jak poród? a nie wiesz czy mogę zadzwonić w nocy jak np. mi wody odejdą i jej zarezerwować? miałaś jakąś prywatną położną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdomi
i oczywiście gratulacje kolejna mamusiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ciezarowki. Czy mozna dolaczyc? Jakos tak potrzebune wsparcia.i milo sie was czyta. Ja jestem w polowie 36tyg i umieram chyba bo baaardzo kiepsko.sie czuje. Dolaczylabym do Was wczesniej by was poznac ale.mam.w domu dwulatka urodzonego w wejherowie rowniez i on mi czas zajmuje. Nocami to ja juz nie spie w ogole. Czytam was i i ne fora. Druga ciaza w moim przypadkujest gorzej znoszona, a jak wy znosicie te drugie llub trzecie nawet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Ja jestem prawie w połowie drugiej ciąży. W pierwszej pierwsza połowa była dla mnie masakra,a potem było ok już do samego porodu się bardzo dobrze czułam. Niestety ta ciąża jest inna początek super, a teraz straszny ból pleców, który mi promienieje na prawą nogę. Mówią, że każda ciąża jest inna tak samo jak dzieci są inne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rdomi ja mam tez bol i w lezdzwiach i bol w prawym posladku. Jakis ucisk okropny jest pewnie ood.naszych maluszkow. Juz bym sie chciala wykluc i lekarz mi nawet pozwolil bo dziecko by ladnie sobie poradzilo. Jednakze bije sie z myslami ze to co ma w rozwoju na plus w brzuszku tego nigdy mu nie oddam. To gdzies tak pewnie 4miesiace roznicy beda u nas. Na luty masz termin? Ja na 22pazdz. Jaka masz roznice miedzy dzieciaczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 21.09 rodziłam w 2008r. więc prawie 5,5roku różnicy będzie. Od tego czasu wiem, że się wiele zmieniło w szpitalu w Wejherowie. Nie mogę się dowiedzieć za dużo o tym pokoju 1-osobowym. Jeszcze mam straszny problem z cerą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z sala prosty.temat. jak przyjezdzasz na oddzial polozniczy zglaszasz ze chcesz salke. One notuja i po 16sa wypisy wiec wtedy zazwyczaj mozesz do salki sie pakować. 350za sale bez lazienki a 500z lazienkam ja bralam bez lazienki bo kibelek jest przg twojej sali z prysznicem a zlew.w.sali. mialam na przeciwko dyzurki salke wiec super. Szlam siusiu zostawiajac malucha pod okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona80
Witam, planowalam doczytac caly watek, ale nie dam chyba rady ;) ale dowiedzialam sie tego co chcialam wiedziec o porodzie w Wejherowie, no i czekam na swoja kolej :) Termin - poczatek listopada, obecnie 33 tydzien ciazy, bedzie dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona80
No to moze sie spotkamy na porodowce w Weju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona wątpię niestety, bo mój lekarz powiedział że do terminu na pewno nie donoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie są opinie o Wejherowie? Jakieś rady macie? Dajcie znać jak będziecie już PO. Chcecie brać tą salę jednoosobową czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy pakowałyście torby do szpitala? macie jakaś listę i kiedy prałyście ubranka dla maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×