Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Podklady jak najbardziej daja :-) a co do spirytusu to teraz jest tak ze pepuszekjest tylko osuszany po kapieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gieniusia
AS1985 bardzo dziękuje za info. Czyli Octenisept trzeba kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski bylam dzis na sor ..mam 1cm rozwarcia i regularne skurcze bezbolesne . Obslugowala mnie dr katarzyna hytry . Mloda i kompetentna. Mialyscie z ta Pania do czynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona80
Julkowa, ja mialam, mowilam Ci kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julkow a jeates na patologii bo ja leze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc nie jestwm wymigalam sienod.obserwacji bo chcieli mnie tam dac . Na dlugo jestes? Do konca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julkowa bede juzmdo rozwiazania, w przyszlym tygodniu mam miec cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julkowa a ktory masz juz tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaParis
hej mamusie :) Czy któraś z obecnych rodzi może na początku stycznia? Jestem w 7 miesiącu ciąży i coraz częściej myśle o porodzie i jak to wszystko przebiegnie w Wejherowie..mam nadzieję, że się nie zawiodę .. najbardziej obawiam się, że lekarze za długo będą zwlekać z cc w razie problemów chociaż jak czytam niektóre opinie to trochę podnoszą na duchu....Moja znajoma rodziła w wejherowie jakies 3 lata temu i z tego co opowiada to jej córka zaciągneła się smółką, czekała długo na salę żeby zrobili cc, doszło do zamartwicy i niestety dziecko ma porażenie i bez szans by samodzielnie chodzić...Niewiem jak było naprawdę, ale chce zaskarżyć szpital w sądzie. Wiem że niektórzy uważają, że to jej wina ponieważ nie dbała o siebie w ciąży i paliła... a jak jest naprawdę niewiadomo. Tylko ta historia mnie trochę wystraszyła w stosunku do szpitala w wejherowie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gieniusia
JoannaParis - mam dokładnie te same obawy co ty:( co prawda jestem po cc w we-wie w 2009, ale planowane z powodu ułożenia miednicowego i opiekę wspominam jak pobyt w prywatnej klinice. Teraz nie mam wskazań, a dzieci duże (poprzednie 4600) i tez sie boje, ze bedą niepotrzebnie zdrowie dziecka ryzykować:( dlatego poważnie rozważam inne szpitale, np. Redlowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona80
Tez sie czasem tego boje, ale z drugiej strony takie cos moze sie zdarzyc w kazdym szpitalu...a Redlowo ma chyba obecnie jeszcze gorsze opinie niz Wejherowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaParis
Gieniusia! Ja Ci jednak będę odradzać poród w Redłowie- ma bardzo zszarganą opinię :( Moja znajoma właśnie powinna rodzić jest 3 dni po terminie i miota się miedzy domem szpitalem i oddziałem patologi ciąży bo cały czas ją odsyłają i jest cała znerwicowana i zestresowana :/ Jeśli chodzi o opinie to najlepszą ma szpital w Pucku jednak nie posiadają oni wykwalifikowanego sprzętu i lekarzy właśnie gdyby się coś działo niedobrego wtedy wysyłają pacjentkę do Wejherowa tak czy inaczej, natomiast Redłowo jest niestety na tej z ostatnich pozycji jeśli chodzi o opinie dlatego ja chyba tak czy inaczej nie mam wyboru i pozostaje zaufać personelowi i szpitalowi w Wejherowie..do Gdańska jechać to raczej się nie sprawdzi a tam dużej różnicy też nie ma tylko taka że można prosić o znieczulenie zewnątrzoponowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona80
Joanna z tego samego zalozenia wychodze...tym bardziej, ze jak sie zacznie to raczej nie bedzie mi w glowie podroz do Gdanska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, ja rodzilam w Pucku i bym tez odradzala. Z cc czekaja wszedzie, bo cc robia w ostatecznosci, chyba ze jest planowana. Ja teraz wlasnie na nia czekam, peesonel jest przemily i pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaParis
Super że udzielacie się dziewczyny takie opinie naprawdę pomagają jakoś ten stres ograniczyć :) Mam nadzieje że są tu jakieś mamusie z terminem na początek stycznia :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc -moj.termjn z miesisczki to 22.10 a z usg 31.10. Wiec czekam... Tinnerra ah dzieje sie tyle ze.rwie mnie biodro i kregoslup ; P Pospacerowalam dzis z synkiem po Aucham i kupilam mu zalegle prezenty urodzinowe. Dalo mj to w kosc ale z zalecen lekarza spacerowalam ;)) Bylam w tyg na sor w weju bo mala.krakre mial brzuch ale od tamtej pory cisza, skurcze sie wycofaly. Nic no czekam. Jakos zleci w tyg.mam pare wizyt u lekarzy z synkiem wiec zajme mysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona80
Czekaj, czekaj Julkowa bo przeciez mamy byc na jednej sali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julkowa to jeszcze troszke roszke czasu, ale jak trafiszmw tym tygodniu, to kto wie, moze sie spotkkamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_2013
Witam wszystkie dziewczyny od dłuższego czasu czytam ten temat ale nie mogę dobrnąć do końca. Spodziewam się syna termin 5 listopada czy któraś wie jak konkretnie jest z tą salą jedynką tzn. jaka cena i czy warto? ;) Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamuśki, które tulą swoje dzieciątka oraz te, które nadal oczekują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaParis
ja też staram się przeczytać cały wątek narazie jestem na 19 stronie także jeszcze niecałe sto mi zostało :) Mam nadzieje, że wkrótce pojawią sie tu także jakieś styczniowe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona80
Gosia, dziewczyny pisaly, ze 350 bez lazienki, 500 z lazienka i ze trzeba zaklepac przy przyjmowaniu na porodowke. Ile tych sal jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jednej tej sali, jedna za. 350 i jedna 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona80
No to wyglada na marne szanse, zeby sie zalapac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_2013
Dzięki za odpowiedź, no faktycznie szanse marne, żeby się załapać.. Dziewczyny jak się czujecie bo ja od paru dni masakrycznie. Nie mogę się zmotywować nawet do spakowania torby ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona80
Ja juz tez jestem zmeczona ale jednoczesnie wcale mi sie do tego porodu nie spieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaParis
W końcu dobrnęłam i przeczytałam całe forum zajęło mi 2 dni ale było warto wielu ważnych rzeczy się dowiedziałam :) Do porodu jeszcze mam czas bo jestem w 27 tygodniu, ale cudnie czytać te wszystkie wypowiedzi :) teraz będę zaglądać regularnie :) Trochę się zmartwiłam bo wiem że na oddziale pracuje dr Ciskowska ..byłam jej pacjentką przez krótki czas stwierdziła u mnie niedoczynność tarczycy i mi przywaliła za przeproszeniem taką końską dawkę leku którą normalnie przyjmują kobiety po wycięciu tarczycy a ja miałam lekko tyle co nic i czułam się fatalnie po tych lekach...poszłam więc pełna obaw do innego lekarza a ten wybałuszył oczy i uwierzyć nie mógł że taką dawkę przyjmowałam przy lekko podwyższonym tsh..więc poszłam do Pani doktor i ją solidnie ochrzaniłam że tyle czasu niepotrzebnie się faszerowałam .. nawet nie będę Wam pisać jak to uzasadniła bo to było po prostu śmieszne, w każdym bądź razie teraz będąc w ciąży przyjmuję dawkę 75 a wczesniej 50, a ona zapisała mi dawkę 150 więc sobie wyobraźcie...chodziłam jak naćpana a wyniki TSH szalały... Ale pewnie już mnie nie pamięta ma tyle pacjentek które są zadowolone :D Zresztą to było z 4 lata temu :D Pozdrowienia dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia_2013
Iwona80 na kiedy masz termin bo niestety nadal nie przeczytałam całego forum ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×