Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość Emi1986
a czy to obkurczanie sie macicy po porodzie boli ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż Paulusek89
Emi1986, specjalnego powitania raczej nie będzie... chcemy teraz w spokoju zając się naszym maleństwem przez jakiś czas i dopiero później przyjdzie czas na odwiedziny i jakieś spotkania:) a obkurczanie się macicy troszke boli taki ból w podbrzuszu jest, tak żona mówiła w czasie karmienia wydziela się oksytocyna i to też działa właśnie na obkurczanie więc jak się karmi to wtedy się czuje ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Oj, nie chodziło mi o inne osoby rzecz jasna:-) może się nie zrozumieliśmy. Miałam na myśli czy Ty jako tatuś przywitasz nowego członka rodZiny :-) pewno źle się okreslilam hehe. Ja też nie wyobrażam sobie odwiedzin dalszej rodziny itp po urodzeniu. Te pierwsze chwile po urodzeniu rodzina powinna spędzić sama! Na oglądanie prZyjdzie czas gdy mama się oporzadzi a bobas się zaaklimatyzuje. :-) Ide spac, do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi w pierwszej ciąży chodziłam do innego lekarza, też prywatnie tak jak teraz ale nie miałam na każdej wizycie badania ginekologiczna, na początku, a później dopiero pod koniec, i to może był błąd, sama nie wiem. Teraz mam co wizytę i uważam że to jest bardzo ważne, a gdzie chodzisz do doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Tinerea, no właśnie skoro macie wszystkie to widocznie tak poowinno być... Chodzę do Karasia. Dziś będę do niego dzwonic i zapytam dlaczego mi szyjki nie badał dotychczas... Dobrze że można wymienić się spostrzeżeniami na takich forach bo niewiedza szkodzi ... Dam znac co mi powiedział. Z tego co jestem na bieżąco z forum i się orientację to żadna z Was do Karasia nie chodzi wieć nie mam porównania... Ale nic- zobaczymy. Muszę jednak przyznać że się zdenerwowalam jak przeczytałam o Waszych rozwarciach i skracaniach, gdzie ja o swojej nic nie wiem... Dziewczyny jeszcze kwestia obrączki czy to wymóg aby zdjac pierścionek do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż Paulusek89
Emi, no jasne że jako ojciec przywitam moje dzieciątko:) dzisiaj moje dziewczyny wychodzą ze szpitala już się nie mogę doczekać kiedy będą w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Dzien dobry wszystkim:) Maz Paulusek..czyli kwiaty juz czakeja i balony nad lozeczkiem zawieszone?;) Super,ze za kolka godzin juz Twoje kobietki beda.w domu i ze juz mozecie cieszyc sie malenka:) A tak poza tym od wczoraj polowy dnia Juz nie gosc sie noe odzywa a wczoraj rano mowila ,ze bardzo zle sie czuje..moze jednak zaczela rodzic..ciekawe..oby szybko jej poszlo i sie do.nas odezwala:) As no teraz ty sie zbieraj dondrogi bo.co yak.sama.w tym.lipcu bedziesz rodzic;) Milego.dnia.laseczki aaaa no i Panu tez milego.dnia ale.tego akurat Panu zyczyc.nie trzeba bo to bedzie CUUUUDOWNY Ddzien :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też chodzę prywatnie i zawsze mam badanie szyjki macicy. A co do dzisiejszej nocy to zaczął mnie brzuch pobolewać jak przed okresem i nie wiem co mam o tym sądzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
As..no widzisz Twoj maluch juz wie ,ze czas sie zbierac do drogi ;) jmasz juz wszystko spakowane lacznie z potrzebnymi dokumentami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torba już pakowana i czeka od jakiegoś czasu :) Mam nadzieje że niczego nie zapomniałam ;) Może się już zaczyna ale ten ból jest naprawdę minimalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
hej ja chodze na szpital do dr s i mam za kazdym razem robione dopochwowe usg i na ostatniej wizycie powiedzial mi ze mam mieka macice ale na szczescie nic sie nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
As od minimalnego sie zaczyna i z czasem doczekasz sie mocnego;) mysle ze skoro nie przechodzi zaczynasz miec wczesne oznaki zaczynajacego sie porodu:) ciekawe czy juz nie gosc sie dzis odezwie czy walczy na porodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość :P'
Witam, jeszcze jestem :) wczoraj czułam sie fatalnie, maz wrocił z pracy wział mnie na króciutki spacer i to powietrze chyba mi pomogło bojuz nie było mi tak niedobrze a potem poradził zebym przestała tyle myslec nie wlaczala laptopa i spróbowała zasnac stwierdzil ze nie moga spac bo ciage mysle kombinyje i słucham czy to uklucie to juz rodze czy nie i ze napewno przyjscia na swiat dziecka nie przeocze wiec powinnam byc wypoczeta :P a no i ze ta waga dziecka to nie na 100 % ze w naszych rodzinach nikt za duzych dzieci nie rodzi itd wiec postanowiłam jego posłuchac ( nieraz trzeba hehe :P) no i udało mi sie zasnełam i spałam do 8:00 rano :) teraz szykuje sie na wizyte do ginekologa jak wroce to napisze co tam mi powie :) A jesli chodzi o badaniew gin to tez mam na kazdej wizycie i od 12 .07 bo teraz chodze co tydzien dodatkowo mam ktg :) Pozdrawiam :) a As trzymam kciuki za Ciebie moze uda sie urodzic przed nadchodzacymi upałami :) ja ma bóle podbrzusza nieraz nawet bym powiedziala ze to skurcz ale jest to bardzo nieregularne i nie czesciej niz co godzine wiec dobrze ze zaraz ide do gin bo bym zwariowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że poczekam do nocy ;) póki co spokojniej chociaż może dlatego że się ruszam :) albo fałszywy alarm;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
już niegość..no a ja myślałam że juz się rozwiazujesz ;) no nic widać jeszcze chwilę z nami popiszesz, więc miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
As od minimalnego sie zaczyna i z czasem doczekasz sie mocnego;) mysle ze skoro nie przechodzi zaczynasz miec wczesne oznaki zaczynajacego sie porodu:) ciekawe czy juz nie gosc sie dzis odezwie czy walczy na porodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Przepraszam za ppwtorzenie textu..pisze z tel i czasem tak.sie wychodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię:)
Psa bym nie zostawiła w aucie bo wiem że się męczy a co dopiero małe dziecko! Bardzo dobry pomysł z tą kampanią, może niektórzy rodzice sobie uświadomią czym to grozi... A swoją drogą, dla mnie to niepojęte że niektórzy ludzie nie mają wyobraźni i nie myślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... nie mam czasu niestety przeczytać wszystkiego (do przeczytania mam kilka stron ;) ), ale z tego, co zauważyłam rzutem oka Paulusek urodziła :) :) :) Więc tylko szybciutko napiszę - WIEEEELKIE GRATULACJE dla świeżo upieczonych Rodziców!!! Oby się Wam Maleństwo dobrze chowało, dużo zdrówka dla Bąbelka oraz dzielnej Mamusi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szpitalu :( mam skrócona szyjke. dostałam na podtrzymanie. dziewczyny dostają sterydy w razie przedwczesnego porodu. na fotelu ginekologicznym to nie było odczuwalne: dopiero po zrobieniu usg dopochwowo. ech obym jak najszybciej wyszła i oby dzieci siedziały jak najdłużej bo w końcu to dopiero 25 tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię:)
Ojej... Trzymam kciuki za Ciebie Tinneraa, oby wszystko było ok i z Tobą i dzieciaczkami :( wiem że łatwo mówić ale nie myśl o tym ciągle, nerwy też swoje szkodzą... Głowa do góry, trzymajcie się dzielnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Tinneraa ty nie rob jaj ,ze tak powiem:)masz rodzic po mnie i koniec a nie wpychasz się tak bez kolejki;) tak wiec proszę ladnie wypoczac w tym szpitalu,nie sluchac tam zadnych mrocznych opowieści,ktore to, tylko cie zestresują i szybko wracac do domu :)zatrzymali cie w szpitalu zaraz po wizycie u gina? aha za długo to ty tam nie lez bo pamiętaj,ze jesteśmy umowine na 12.08 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinerra trzymam kciuki zeby wszystko poszło tak jak powinno :) ja zanim dzis sie wygrzebałam to była 11:00 wiec napewno sie nie spotkałysmy :) trzymaj sie tam bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
gość -to wczoraj sugerowałam,ze mowiac ,ze długo bym mogla pisać o tym co przemawia przeciw..podalam tylko przykład mojega synka jak zareagowal na jedna ze szczepionek a pierwswze trzy takie które sa skojarzone tez przechodzil zle i pi każdej co raz gorzej..jak wspomniałam ma zdiagnozowany Zespol aspergera co jest lekka forma autyzmu..nikt w rodzinie nie ma tego typu problemów..kto wie czy nie jest to efekt tych szczepionek które tak zle przechodzil?? nie zgodziłam się na MMr czyli odra rozyczka swinka,.i szczęście bo może był by teraz całkowitym atystykiem..zresztą co tu dużo mowic ,nie tak dawno glosno było o wloskiej rodzinie,ktora wygrala proces udawadniajac ,ze szczepionka MMr spowodowala autyzm u ich synka..wiec skoro wygrala z koncernem farmaceutycznym znaczy,ze nie sa to bzdury wyssane z palca..a nikt z nas nie wie czy jego dziecka ma predyspozycje czy nie ma aby stać się atustykiem bądź czy jego układ imonologiczny nie zareaguje autoagresja..kurcze pisać i pisać by można ..ale artykul chyba wyczerpuje to zagadnienie..ja mogłam podac tylko przykład mojego synka ,który tydz nie chodzil na nozke w która było robine szczepienie krzycząc z bolu jak i to ze ma zespol Aspergera,ktory tez może być efektem po szczepionce a tak poza tym jak dzisiaj spadla aktywność na naszym forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie aktywnosc spadla :) Emi1986 to chyba ty pytala czy obkurczanie macicy boli a wiec po pierwszym porodzie nie boli ewentualnie czujesz delikatnie wlasnie gdy dziecko pije mleczko za to po nastepnych porodoach to czujesz juz wyraznie i boli ale daje leki przeciwbólowe no ale to bedzie twoj perwszy porod wiec nie musisz sie martwic :) a u mnie po wizycie pojawiły sie skurcze co 40 - 50 minut bylo ich siedem a teraz spokoj na ktg bylo jeszcze spokojnie szyjka skrocona bez rozwarcia takze nic tylko czekac cierpliwie. Malutka wazy 3800 g tyle co na ostatniej wizycie a ja schudłam 0,5 kg hehe :P zobaczymy co przyniesie jutro :) dzis jestem spokojna mam nadzieje ze noc przespie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
już nie gość..dobrze ,ze już jesteś spokojniejsza i pewnie na to czeka twoja mala..dobrze,ze nie jest baaardzo dużo ba będzie ci latwiej..a wiesz,ze przed samym porodem spada waga :) tak wiec kurcze nastepnam nam odpadniesz i znow mniej nas tu będzie ..ehh..a jakos tak się przyzwyczaiłam do pisania z wami i pustaka jaks dopada jak odpadają dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt fajnie tu jest, fajnie sie pisze fajnie sie czyta :) a po porodzie to wiadomo ze juz tak czasu nie ma :) ciekawe co z Kamka kiedy sie odezwie Paulusek juz w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×