Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Raven32 ja sądzę, że nic dziwnego udać się tylko na jedno takie badanie do innego lekarza, tym bardziej jak ma taki super sprzęt. Na pewno ma więcej takich pacjentek. Zastanawiam się tylko czy z punktu widzenia dokładności badania jest różnica, bo uważam, że na efekty wizualne w 4D czas będzie później jak dzidza będzie większa, tyle, że genetyczne trzeba zrobić przed 13 tygodnie... i jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcj
Kochane, a powiedzcie mi, zakluje Was tam czasami w dole brzuszka? :) ja czasami mam dzien spokoju, a na nastepny dzien kluje. No i jak zjem mam takie bulgotki w brzuchu, jakbym caly czas byla glodna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytalam i sie dopytywalam to usg 2d jest najlepsze do badania genetycznego. Jest duzo lepszy sprzet od takie w gabinecie u lekarza zwyklego, no i lekarz ktory to robi to specjalista od plodu. Wiec wie co szukac itd. A te 3d i 4d sa podobno tylko dla rodzicow by mieli pamiatke, zobaczyli jak wyglada dzidzius :D napewno zrobie to 3d lub 4d ale to 20 ktoryms tyodniu jak dzidzia bedzie juz duza ale nie za duza :) wtedy najlepiej widac. Ciekawe czy ktoras z dziewczyn pozna plec na tym badaniu genetycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj lekarz nic nie mowil o badniach,kazal tylko przyjsc za 4 tygodnie a nie pozniej,czyli jak bede w 12 tyg i 6 dniu:P wiec moze mial na mysli ze zrobi to badanie.Ale jak pomysle ze bedzie mi robil na tym sprzecie co wczorajsze...to rece opadaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVitaminko czekam na wiesci od mojej krajanki? Zapytam proforma-bylas na Parkowej tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinsessa23 tak też słyszałam, ale chciałam się upewnić. Teraz już wiem, że nie będę kombinować i zostanę u mojej lekarki. Mój mąż wyjechał na 3 miesiące, wróci jak już będę grubo po 20tc, wtedy się razem wybierzemy na 4D. A płci ja znać nie chcę ;) chcę tylko, żeby było zdrowe, a jaka będzie niespodzianka na porodówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteblack pewnie Ci zrobi to normalne badanie gdzie mierzy sie itd. Bo z tego co wiem na genetyczne trzeba sie zapisac i jest dodatkowo platne, chyba ze jestes w grupie ryzyka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mm podziwiam Cie, i za to ze bedziesz taka cierpliwa jesli chodzi o plec, napewno cicho licze na chlopaczka, ale wiadomo tak jak mowisz oby bylo zdrowe. no i fakt ze maz wyjezdza az na 3 miesiace :( umarlabym z tesknoty.. Ale pewnie za ktoryms razem bym sie przyzwyczaila troche.. No ja na to genetyczne ide do specjalisty od tego w sumie gabinet obok mojej lekarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hcj...też tak mam Mi jakby mdłości się zmniejszyły, ale ten żołądek mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to myslalam o tym badaniu: .Badanie USG pomiędzy 11 a 13 (+6 dni) tyg. ciąży z oceną NT i NB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez plec poznam przy porodzie, bo moj lekarz nie mowi co to jest. Chyba, ze za tydzien na prenatalnym bedzie widac, to sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM........
Witam. ;) szperajac po internecie przypadkowo trafiłam na ten temat. Z racji tego że w grudniu takze zostanę mama dokładnie 22 postanowilam do Was dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze jeszcze raz gdyż postanowiłam zarejestrować konto ;) właśnie próbowałam policzyć ilość dziewczyn na forum ale trudno się jest połapać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny:) I czekam na wieści od ProVitaminki.... ale chyba pójdę książkę poczytać... Jak byłam w ciąży z córką, to mnie odrzuciło od książek ..... a teraz je dosłownie połykam...też ciekawa sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wizytę mam 1 czerwca też będę miała to genetyczne.u mnie w domu jelitowka panuje :-( wiecie może czy mogę brać dicoflor oslaniajaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja te z mam problem z kafe:/ Witam nowe Mamuśki! Super, że dołączyłyście i moje gratulacje. U mnie brzuch wzdęty ale nudności coraz mniejsze. Teraz tylko cierpie na upały:P z młodym trzeba wyjść a mi wtedy niedobrze od gorąca. Za kilka dni roczek Tymka az sie boje tej ilosci dzieciakow i gosci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola037
Hej dziewczynki aat u mnie jak narazie wszystkook:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja aktualnie jestem chora. Czuję się fatalnie a do tego wiadomo nie mogę za bardzo brać żadnych leków. Na szczęście dzisiaj piątek wiec mogę odpocząć od pracy 2 dni. Mam nadzieje że będzie ciut lepiej po weekendzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda a co ci jest? Jeżeli przeziębienie to naprawde spraawdza sie w dzień herbatka z malin i lipy a na noc herbata z imbiru. Mi pomogło dwa dni i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie mocne przeziębienie raczej grypa :) właśnie taką piję bo nic innego mi nie pozostaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc ... Maluszek ma się bardzo dobrze. Widziałam nosek, oczka, rączki, nózki... Łezka się zakręciła w oku. Był bardzo ruchliwy. Doktor zmierzył wszystko dokladnie potem wprowadził dane do programu i z drukarki wyjechała cała kartka lektury dla mnie :) Na szczęście bardzo pozytywna lektura. Otóż... Dziecię ma obecnie 5 cm. W moim wieku (prawie 29 lat) ryzyko wyjsciowe podstawowe na to że dziecko bedzie mialo zespól downa wynosi 1:1039. Po zmierzeniu przeziernosci karku ryzyko to zmniejszylo sie do 1:4946 więc prawie pięciokrotnie. Podobnie z ryzykiem zachorowania na zespół Edwarda (1:37157) i zespol Patau'a (1:115459). Takze wyniki USG super. Odebralam tez wyniki z labo i wszystko dobrze. Toxo okazalo sie ze juz mialam stycznisc i mam przeciwciala takze tez dobrze. Zalozył mi lekarz karte ciąży, pogadalismy i po wszystkim. Dostalam 4 zdjecia z USG ale Wam pokazuje najlepsze ;) I sorry ze tak dlugo ale musialam aparat podladowac bo byl padniety. LINK http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7208e3a2fd097696.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven 32
Strasznie kafeteria muli,posty widze z duzym opoznieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven 32
Provitamina gratuluje,a ile czasu trwalo usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raven 32
Provitamina gratuluje,a ile czasu trwalo usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×