Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka 33

Wesele Szwagra

Polecane posty

Gość wstawiaj wstawiaj
bedzie polewka odrazu wyslij linka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z przykrością zawiadamiamy
że w każdej plaszczyźnie w bitwie KAFETERIANKI : Kotka 33 & mirabellka wynik 1000:0 przegrana na calej linii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah ale nie mow tylko rób
bo kotka to przeczyta i meza na ciebie nasle juz pewnie monitor caly z wrazenia oplula jak przeczytala ze az tak sie swiat nia zainteresował! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, a co ja takiego powiedziałam o ślubie? Nazwałam ją k.... ? Powiedziałam prawdę. Każdy ksiądz zgodzi się ze mną, że panna która idzie do ślubu powinna być czysta. Jeśli nie i już jest w ciąży nie powinna zakładać białej sukienki bo to wstyd dla tych kobiet, które kierują się wartościami. Mnie nie interesuje co wy robicie w domach!!! Możecie sypiać z kim popadnie to nie moja sprawa. Jednak normy takie jak rodzina, wartości czy wiara nikt nie przekreśli. Nikt nie powie, że sypianie przed ślubem to norma i tak mówi ksiądz. Tak wy mówicie a to jest co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co wychodzi za mąż
Dobra, przekonałaś mnie. Idę zmienić zamówienie na suknię. Założę czerwoną, na pewno ludzie wtedy nie będą nic gadać i nikogo to nie zdziwi. Biała w moim przypadku na pewno wzbudziłaby większą sensację niż czerwona. Ksiądz też pewnie nie zwróci uwagi na tę czerwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal___
dlaczego kotka nie ma zębów ? ? ? Bo ma WYJEBANE :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skupiasz się na jednym grzechu
A ksiądz też mówi, żeby: -nie obmawiać innych ludzi, nie plotkować - nie złościć się ( a z twoich wypowiedzi bije taka zlość) - nie wywyższać się ponad innych (czyżbyś czuła się lepsza od nas? a gdzie pokora?) - nie potępiać grzeszników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah ale nie mow tylko rób
no tak to co powie ksiadz to juz ostatecznosc. mnie tez kiedys ksiadz przy spowiedzi zbluzgal o to ze nieszkam z narzeczzonym pod jednym dachem. poszlam do spowiedzi jak ktos bardzo wazny z rodziny mi uimerał. poszlam sie pomodlic, przy okazji pomyslalam ze pojde do spowiedzi. Ksiadz mnie wyzwal od konkubin, ze jestem nic nie warta i kazal mi sie wynosic z kosciola. to sa ci idealni ksieza ktorzy zachecaja do wiary pedofile gwalciciele oszusci. eh szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah ale nie mow tylko rób
no tak to co powie ksiadz to juz ostatecznosc. mnie tez kiedys ksiadz przy spowiedzi zbluzgal o to ze nieszkam z narzeczzonym pod jednym dachem. poszlam do spowiedzi jak ktos bardzo wazny z rodziny mi uimerał. poszlam sie pomodlic, przy okazji pomyslalam ze pojde do spowiedzi. Ksiadz mnie wyzwal od konkubin, ze jestem nic nie warta i kazal mi sie wynosic z kosciola. to sa ci idealni ksieza ktorzy zachecaja do wiary pedofile gwalciciele oszusci. eh szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez mirabelka to
podszywajaca sie kotka!!! widac i czuc jej styl pisania,i oczywiscie jak zniknela mirabelka to pojawila sie kotka buahahahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mirabellllka to ja!!!! To proszę sprawdzić adres. Kiedy mirabellka pisała to ja byłam na zakupach z rodziną. Więc przepraszam, ale twoja teoria jest błędna. Co skręca was, że ktoś może mieć podobne poglądy? Nie każda jest rozwiązła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Ci także zdolności do samodzielnego myślenia, oraz wybiórczej moralności. Uwielbiam katolików, którzy wojują z antykoncepcją i seksem przed ślubnym, a obrabiają dupę wszystkim znajomym. Ach te podwójne standardy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy wykrzykniki111
i mirabelka i kotka stawiają 3 wykrzykniki. Katoliczki nie powinni tak krzyczeć. Skąd ta agresja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poza tym
to białe suknie zakładają również osoby, które nie biorą ślubu w obrządku katolickim. Suknię ślubną zakłada się na ślub. I może to być nawet ślub cywilny, przy którym nie ma wymogu bycia dziewicą. Wówczas suknia ślubna to TYLKO suknia. Kolor biały, to TYLKO kolor. I co - może urzędowo zabronisz kotko/mirabelko zakładać białą kieckę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Bawicie się w detektywów tylko marnie wam to coś wychodzi !Kotka to inna osoba ,ale wy jak zwykle wiecie wszystko lepiej .Ośmieszacie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poza tym
...dopasowujemy się do waszego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Do ślubu kościelnego wg zwyczaju białą suknie zakłada dziewica i tylko dziewica,reszta to oszustwo!Najpierw rozkładacie nogi (no cóż wasza sprawa)a potem chcecie udawać niewinne na ślubie.Jak to się ma do tych co czekają ze współżyciem do ślubu ?To oszustwo .Potem często szybki ślub bo co ludzie powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Masz odwagę rozkładać nogi przed ślubem (twoja sprawa)i tu szczekać,miej odwagę iść w innym kolorze sukni.Niestety nie stać was na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o to, ze panna mloda byla w ciazy to sie zgadzam z kotka33 , ze to WSTYD! Kobieta powinna sie szanowac, taka prawda. Ale Kotka33, naprawde przegielas z tym mowieniem o ty, ze bylo malo jedzenia... zdajesz sobie sprawde, ze plotkowanie - mowienie o kims ( nawet w dobrej wierze ) to GRZECH z ktorego powinnas sie spowowiadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafiksowała się na białym
Nadal nie zrozumiałaś, że to nie jest kwestia odwagi, tylko chęci podkreślenia urody. Jeśli dla Ciebie w seksie chodzi tylko o rozkładanie nóg, to współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Jagoda niestety też byłam na ślubie gdzie było okropne jedzenie i mało .Za to jakieś strasznie wymyślne i drogie ,co podkreślano nam na każdym kroku.np zupa -krem z łososia (beznadziejna nie każdy lubi) drugie danie - medalion cielęcy z młodymi ziemniakami z grecji oraz surówka -szparagi w miodowej skorupce polane 25 letnim koniakiem. Jak więc nie mówić o tym ?Dla kogo te jedzenie ?chyba po to by nazwami się pochwalić .medalion byłwielkości ok 7 cm za to otoczony kupą zielska i ozdobiony polewą czekoladową +3 szt ziemniaków !!!!!!!!To było żenujące .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zafiksowała się - nie wiesz, że seks to tylko płodzenie dzieci i dopuszczalny jest tylko po ślubie kościelnym, pod kołdrą i przy zgaszonym świetle?! ;P kotka uprawiała go dwa razy, raz przed pierwszym dzieckiem, raz przed drugim ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Ciasta też było co kot napłakał,tak gdzieś wychodziło po 5 kawałków na każdego .Ja lubię słodkie więc na weselu wolę ciasto ,tort był dobry ale dostałam tylko jeden kawałek i koniec.Ogólnie porażka te meni,a prezentów żądają młodzi jakby tam nie wiadomo co było do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez mirabelka to
tramal___ czekamy na linka z wiochy.pl !!!!!!!!!!!!!! :) kuzwa a co nas ksiadz obchodzi i jeo zdanie??on ma zyc w celibacie i co??????? tez sie srednio do tego stosuje!!!!!!!!!!wiec nie pierdziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poza tym
"Najpierw rozkładacie nogi (no cóż wasza sprawa)a potem chcecie udawać niewinne na ślubie.Jak to się ma do tych co czekają ze współżyciem do ślubu ?" - jakie "udawać"? Ja nie chcę nikogo udawać, ja po prostu mam ochotę na biały kolor. Jak zakładam różowy, to też wcale nie mam zamiaru udawać Barbie, tylko po prostu dlatego, że mi się taki kolor podoba. A jak to się ma do innych, to mnie to kompletnie zwisa i powiewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah ale nie mow tylko rób
tak to jest kotko/mirabelko jak na wesele idzie sie po to aby sie nazrec i pozniej zarekwirowac to do swojego domku. natomiast na koniec pieknie i zgrabnie zkrytykować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabellllkaaa
Uważam że moje wesele było sto razy lepsze bo meni było dla każdego a nie dla snobów .poza tym jak się bierze ślub jako dziewica w białej sukni ,to to najpiękniejszy dzień w życiu i ślub ma wartość pełną wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×