Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gosiaochnio
właśnie wróciłam do domu z wizyty,ale niestety nic jeszcze nie widać,nawet kropeczki,żadnej.lekarka mówi,że jeszcze za wcześnie bo to dopiero 23dc,ale endometrium jest dobrej grubości.Chociaż tyle.Następną wizytę mam dopiero za ponad 2 tygodnie bo idzie na zwolnienie.Kurcze to strasznie sie będzie ciągnąć,ale cóż ;) w poniedziałek mam powtórzyć betę czy dobrze przyrasta i zbadać progesteron .Mam nadzieję,że wszystko jest ok ;) niewiedzacaaaa bądz dobrej myśli ;) będzie dobrze ;) może to akurat fasolka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
No niestety ceni się ale jest dobra... Tak powiedziała że wielkość pecherzykow jest prawidłowa wiec może jednak coś z tego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaaa to jak pęcherzyki są prawidłowe to trzeba sie cieszyć i męża dzis do wyrka ciągnij, nie daruj mu ;) a tak wogóle to niby najlepiej jest się przytulać o godzinie 5 rano. Tak twierdził ojciec Sroka :) ... Gosiaochnio mam nadzieje że wszystko będzie ok, trzymam za to kciuki, żebyś na następnej wizycie zobaczyła juz swoją fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
5rano my zawsze wieczorem.... Spróbujemy rano hehe:-D Jezu jaka ddsperacja masakra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaaa a widzisz, my zreszta tez wieczorami a wieczorem plemniki już chyba zmęczone jak właściciel i nie dają rady ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
A no to trzeba to zmienić w takim razie.... Może tu tkwi problem wiedziałyscie że szansa na poczecie w cyklu to jedyne 20%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co 20% moim zdaniem to malo ale mi sie wydaje ze troche wiecej bo za duzo jest wpadek ... takie moje zdanie ale ja tam nie wiem ... Za to wiem ze Ciezko jak sie chce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Goofcia ******* 22 ********* 4cs ******1 dz ******* @24.12 paulinka121989 ******* 24 ******* 7cs ****** 1 dz ****** @06.01 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 kotek1985 ********* 28 ******* 2cs ******** @? karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @25.12 Alaaa66****** 27 ****** 6cs ****** 1dz ********* @26.01.2014 MackowaZona ******* 27 ******12cs *******1 dz ******* @10.01 Agniesia 88 ******* 25 ******* 2cs ******* 1dz******* @ 10.01 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @12.01 Stymulowana ******* 28 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01 marta86100 ******** 27 ******* 72cs ******* @23.01 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ewelka czytasz w moich myślach, sama miałam wkleić tabelke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe cisza taka, nikogo nie widać... gdzie te nasze staraczki i dwupaki:)? HALO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ewelka kochana czy mozesz mi zmienic w tabelce na 8cs:( @ 12.02? Plissss:* wiecie co laski..lape dola chyba. Dzisiaj taka babka mnie pytala ' czemu jeszcze nie ''puchne'', bo juz 1.5 roku minelo od kad mezata jestem i nic nie widac'.... :( szanse w tym miesiacu tez sa male bo owulka w srodku tygodnia. Wrrr juz sama na siebie sie wsciekam. Mam pytanko, bo nie chce mi sie szukac w poprzednich stronach. Czy ktorys z mezow mial badania plemniczkow? Gdzie to sie odbywa i jaka cena mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mial badania w klinice nieplidnosci cena 120 5 dni bez wspolzycia i potem rano jechal do pojemnika dzieci wrzuci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka u mnie w śledzikowie to można nawet i w szpitalu zrobić, koszt o połowe mniejszy niż w klinice leczenia niepłodności. I tak jak Marta pisze kilka dni abstynencji, lepiej żeby nie był przeziębiony i zmęczony - tak mi powiedzieli jak sie dowiadywałam, przy czym my jeszcze sie nie badalismy bo najpierw chce ziół spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif Kajakaja12345 ****** 25 ***** 26cs ***** 1 dz ******* @26.10 Goofcia ******* 22 ********* 4cs ******1 dz ******* @24.12 Maleńka Q ****** 28****** 15cs ****** 2 dz ******* @05.12 kotek1985 ********* 28 ******* 2cs ******** @? karolaa24 ****** 25 ******* 36cs ********** @21.12 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @25.12 Alaaa66****** 27 ****** 6cs ****** 1dz ********* @26.01.2014 MackowaZona ******* 27 ******12cs *******1 dz ******* @10.01 Agniesia 88 ******* 25 ******* 2cs ******* 1dz******* @ 10.01 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @12.01 Stymulowana ******* 28 ****** 15cs *******1 dz****** @ 17.01 marta86100 ******** 27 ******* 72cs ******* @23.01 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01 Nokollla ****** 23 ********** 1cs********** @31.12 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzieki dziolszki:* w sumie to cena nie ma wiekszego znaczenia. Planujemy z mezem w koncu ruszyc z tymi badaniami bo lepiej wiedziec na czym sie stoi ale cholender zbieramy sie za to i zebrac nie mozemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
U mnie nieaktualne bo to juz 9cs Podzialalismy wcześniej dzisiaj ale musiałam jechać na pocztę Noi cóż większość że mnie się wylala ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paulinka wcale się nie dziwie szczególnie jeśli Twój M rzadko bywa w domu ale dla chcącego nic trudnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Cholera!!! O 5 rano???? Chyba dziewczyny zwariowałyście. Ja o tej godzinie najbardziej lubię spać:-) może dlatego nie zaciążam... Ja nie mam żadnych objawów, wszystko mi się poprzewalało. Zawsze na 4 dni przed @ zaczynały mnie bolec cyce i jajniki, i bolały aż do pojawienia się @ a teraz w niedzielę i w poniedziałek umierałam na wyżej wymienione dolegliwości a wczoraj wieczorem wszystko przeszło. Cuda i dziwy!:-) wiecie, że chyba tylko raz w życiu mi się @ spóźniła?? A tak to zawsze zgodnie z planem, albo wcześniej. Raz tak bardzo chciałam dostać @ wcześniej, żeby pierwszy dzień nie wypadł w dniu mojego ślubu i.... Tak bardzo tego chciałam, że wywołałam małpiszona siłą umysłu 5 dni wcześniej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Agniesia ale zdolniacha z Ciebie :) O 5 rano to ja też z reguły spie wiec nijak mi sie nie uda o tej porze przytulanka uskuteczniać ale takie rady dawał ojciec Sroka :) wiesz co może cos w tym zimowo-wiosennym powietrzu jest co objawy @ łagodzi. U mnie tez nadal zupełnie nic sie nie dzieje. Wczoraj już nawet sprawdzałam w aplikacji kiedy w poprzednim cyklu piersi mnie zaczeły boleć bo myślałam że może coś popierniczyłam czy co, ale nie, normalnie tydzień przed @ już sie do piersi strach było dotknąć a teraz z chodakowską skacze i one razem ze mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
No chyba masz rację. Pogoda popierniczona i objawy też się popierniczyły:-) Maćkowa, a może my zepsute testy kupiłyśmy;-) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
niewiedzaca, może Maćkowa mądra kobieta ma rację i to faktycznie owulacja? Może od tego oczekiwania i napięcia Ci się przesunęła? . Jak tak patrzę na mój termin wyliczony z USG to do zapłodnienie doszło wcześniej niż myślałam i wychodzi na to, że nasz dzieć z porannego przytulanka jest. :D Może coś w tym jest? . Byłam na tym USG genetycznym. Z dzidziusiem wszystko dobrze. :) Przezierność karkowa ok, serduszko pięknie bije. Przez całe badanie wiercił się jak oszalały. :) Lekarz powiedział, że wydaje mu się, że to raczej chłopiec, ale pewności nie miał. Zaskoczona byłam, bo ja święcie przekonana jestem, że to kobietka. Nawet do brzucha mówiłam "córeczko". Za to mój mąż przeszczęśliwy, że to może syn. Mam film i już dwa razy go obejrzałam. :D Myślałam, że spadnę z tej leżanki, jak wpatrywałam się w ekran i ledwo widziałam zarys dziecka, a lekarz mówi: "No, tu widać podniebienie, tu uszy." Dla mnie to jak wróżenie z fusów było. Ale były też takie ujęcia, że fajnie było widać twarzyczkę. :D Piękne przeżycie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Motynka, jejku aż się wzruszyłam:-) taż tak chcę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
Motynka, jejku aż się wzruszyłam:-) taż tak chcę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Dziewczyny trzeba uskutecznic poranne przytulanka :-) Ja jakoś mam wiarę w ten cykl... Ale to ja sobie mogę :-) Ja używam aplikacji womanlog na telefonie wszystko można sobie tam zaznaczyć co nam dolega a wy jakiej używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Z uzywam womanlonga polecila go chyba giubelli;) jestem zadowolonka. Motynka superasno ze z malym wszystko ok. Jej tez bym chciala ujrzec juz taka kruszynke;) zazdroszcze:p wynalazlam sobie lekarza i zaraz po @ moze w poniedzialek dzwonie i sie umawiam! Pierwszy krok za mna. Dzwonilam do mojego i mowilam ze moze i on by poszedl na badanko. Jest za, tylko narazie nie ma jak bo w tyg jest w robocie. Coz bedzie musial sobie kiedys dzien wolny zrobic;) dla chcacego nic trudnego:) ide myc " pamelke" i lulac bo rano do pracy, takze owocnych staran;) a co do sexu rano to fajna sprawa;) czasem nam sie zdarza;) spie wtedy na jedno;) hehe do jutra;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki :-) Czytam Was cały czas ale jakoś nie mam czasu na pisanie bo aalbo jestem mega napadnięta albo latam za ostatnimi drobiazgami do wyprawki :-) bo na ostatniej wizycie usłyszałam że mogę urodzić wczesniej bo główką już bardzo nisko. Więc troszkę nerwowka mi się udzieliła i doszukuje się oznak porodu. A no i najważniejsze jestem w 37 tygodniu więc ciążą donoszona a Marcelina ma już 2700!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny i dzieki za miłe powitanie mnie w waszym gronie.Dziś mam owulacje wiec własnie jestem po ''przytulankach'' z moim mężem zobaczymy za jakiś czas czy sie uda czy dalej trzeba próbować.Oczywiście bardzo bym chciała żeby sie udało ale nawet jeśli nie to nie poddaję sie i dalej bedziemy sie starać.U ginekologa byłam w zeszłym roku i powiedział ze jest wszystko ok.jeśli chodzi o ''te''sprawy ,ale i tak zamierzam go raz jeszcze odwiedzić i wszystko raz jeszcze sprawdzić tak gruntownie.Naprawde myślałam że z zajściem kiedyś w ciąże nie bedzie wiekszych problemów ale czytając wasze niektóre historie to...płakać sie chce że niektóre z was starają sie już tak bardzo długo a nie wychodzi a jak sie słyszy o kobietach w tv które rodza i takich maluszków nie chca, albo je krzywdzą bez powodu to już wogóle...dlaczego musi być tak że kobieta która bardzo pragnie dzidziusia to jej nie zawsze wychodzi a taka co dziecka nie chce to ma zwykle co rusz,po pijaku,nie dbając o siebie i zbyle kim... Mam nadzieję że Nam wszystkim sie uda zostać Mama,prędzej czy pózniej :-)) Dziewczyny którym się udało zajść w upragnioną ciąze życzę dużo zdrówka no i GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×