Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Alaaa66
Niestety nie sadze żeby szefostwo po takim newsie chciało podpisać umowę...Nie czarujmy się takie czasy... A do mnie dziś gin dzwoniła ze grupa druga cytologii ale jest mała infekcja i przepisala mi globulki mam odebrać w środę receptę..... O i jakieś dziadostwo się przyplatalo!? Jakieś błędy serwera.... :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaaa zalezy od szefostwa, u mnie w pracy dziewczyna urodzila w pazdzierniku, umowa konczyla sie jej 21 grudnia, od 22 dostala nowa umowe na dwa lata, jest teraz na macierzynskim, do pracy wroci dopiero w listopadzie. Wiec jesli Agniesiaa ma normalnych przelozonych jak i ja, to powinni Jej pojsc na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Mackowa teskni mi sie za twoimi wpisami! Masz dla nas znalezc czas cholender jasna;) i nie przepracowywuj sie tak! :* niestety mackowa ale styczen nie bedzie dla mnie szczesliwy, moze w lutym sie uda;) urodzinki moje i mamy, ale bylaby fajna niespodzianka;) hihi alaaa ja tez jestem za tym zebys powiedziala im o staraniach. Zycze szybkiego wyleczenia tego pieronstwa! Giubelli jak dzidzia? Oo no i ciekawe czy marcelinka z mamusia juz w domku;) czekamy na focie naszej pierwszej kruszynki! Zmykam spac. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka - a ja to bym się cieszyła, bo może w końcu Ci coś wykryli i wystarczy 2 miesiące leczenia a potem cieszenia się z dziecka ? :) Bo ja np z tej torbieli to się hmmmm... ucieszyłam ? Może nie, ale poczułam ulgę że przynajmniej mam sprawcę. A potem optymizm i dobra myśl mi pomogły, więc i Tobie się uda! 🌼 agniesia - skoro się wahasz i nie chcesz robić im przypału, to i poszłabym faktycznie na rozmowę i powiedziała jak jest, że się starasz. Nie przyjmą Cię - to dobrze - się ucieszysz. No i wyjdziesz w ich oczach na uczciwą osobę. A jak Cię przyjmą to znaczy, że im zaimponowałaś szczerością. No ja bym doceniła takiego człowieka na ich miejscu. Ale różni są ludzie. A co miałabyś tam robić? Ciężka praca ? 🌼 u mnie stara bida, mam okropne niestrawności, ból brzucha przy zasypianiu mnie bardzo martwił, dlatego dziś tylko kefirki, jogurciki i owoce. Poza tym to rosnę i czekam na Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca zupełnie ta sama. Otwieramy nową filię i ja miałabym tam przejść. No etat trochę mniejszy, bo tylko 3/4 i dojazd. W ogóle u mnie sytuacja jest taka, ze przyszłam do obecnej pracy na zastępstwo pani, która zaszła w ciążę. A po roku okazało się że znowu jest w ciąży, więc zostałam dalej. Ale w kwietniu kończy jej się urlop i zamierza wrócić i akurat w tym momencie pojawia się ta nasza nowa filia. Rzeczywiście pójdę i powiem jak jest. No bo właściwie planowaliśmy z mężem, że rok popracuje i wtedy postaramy się o dzidzi, no ale trafiła mim się praca na jeszcze następny rok, wiec przełożyliśmy nasze plany. A w nieskończoność nie będę tego odkładać, bo nie jestem już nastolatką:-P W końcu rodzina jest ważniejsza niż praca:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski:) ja kiepsko sie czuje dalej te przeziebienie mam ale dzis ide do lekarza...przez pare dni bolaly mnie (.)(.) ale dzis juz jest ok to przed zblizajacym sie @ dzis jest 27 dc a najgorsze ze nie mam tyle luteiny co powinnam wziac. Dziewczyny a Wy jak myslicie u mnie to moglbyc ten pecherzyk czy jednak torbiel? Macie juz jakies pomysly dla swoich mezczyzn na walentynki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie! Śnił mi się dziś poród, że poszło szybko i gładko, ale że dopiero obudziłam się tydzień po nim... no i że urodziłam dziewczynkę! Wszyscy twierdzą że będzie chłopak, ja też tak czuję ale jak mi się wyśni to zacznę wierzyć, że mam jakieś zdolności bo to by było już nie pierwszy raz !! Naoglądałam się Lisa wczoraj i tych okropnych opisów porodów i mi się śni teraz.... w ogóle to co się ostatnio słyszy o tym Bonku, o bliźniakach i innych zaniedbaniach to...włos się na głowie jeży. 🌼 Co do walentynek to walnę chyba kolację przy świecach w łóżku :) nic tak nie cieszy jak pyszne jedzenie, romantyczny nastrój i polegiwanie w łożu :) Ha! 🌼 p.s. też Wam wiesza kafe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Eweelka nie smuc sie:* dobrze że wykryto te nieprawidłowości teraz można zadziałać by było już wszystko dobrze, 2 miesiace to fakt sporo i sie dłuży jak się czeka, no ale jesli trzeba, wazne zeby wszystko dobrze sie tam unormowało wtedy przy ciąży nie bedzie problemow:* 🌼Coś Kafe faktycznie dzis zwieche ma, raz pokazuje wasze wypowiedzi raz nie.. 🌼gratulacje Jovanka wszystkiego naj na nowej drodze :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Jovanka, serdecznie gratuluję! Wszystkiego najcudowniejszego dla Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giubelli ja slyszalam ze sny sprawdzaja sie na odwrót ale to pewnie taki wymysl zeby bylo w zyciu ciekawiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Dziewczyny, jestem dziś taka głodna, że zjadłabym konia z kopytami! Wsunęłam przed chwilą omlet z jajka i płatków owsianych z ogromną ilością dżemu wiśniowego. Normalnie po takim posiłku jestem najedzona przez dłuższy czas, a teraz burczy mi w brzuc****ak rój pszczół... :/ Staram się nie objadać nadmiernie, żeby nie przytyć zbyt dużo. To dopiero 15 tydzień, a ja już przytyłam 3 kg. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny przepraszam ale ostatnio mam dola i dla tego zadko tu zagladam ale obiecuje poprawe:) Mackowa jak po ziolach jakies zmiany??? Ja dalej pije :) @ dalej brak i zadnych objawow... wg kalendarza mam od dzis plidne holera wie jak mam teraz to liczyc.... hmmmm Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goofcia
Czesc Dziewuszki. U mnie @@ niestety przyszla ;( takiego mam dola ze hej...dzisiaj jak zadzwonil moj maz do sie poryczalam...glupia jestem wiem bo powinnam byc silna ale qrwa juz mam dosc. Buzki dla Was. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam wczesniej i nie ma mojej wiadomosci... Jovanka wracaj juz i opowiadaj bo czekamy :) Eweelka glowa do gory ;* Ty poronilas samoistnie a po samoistnym jest mozliwosc juz w pierwszym cyklu zajsc w ciaze, ale wiele lekarzy z ostronosci zaleca 2-3 miesiace zeby sciana macicy ladnie sie zagoila. U mnie jest to koniecznosc ale u Ciebie nie musi ;) A jesli lekarka wykryla jakies plyny to ja bym jednak poczekala zeby miec pewnosc ze jak bedziesz w ciazy to bedzie dzidziak zdrowy, bo pomysl jakby to wplynelo na rozwoj ciazy to czulabys sie winna a mozna tego uniknac****ozbyc sie tych plynow najpierw. Kochana pamietaj ze nie jestes sama, ja tez musze czekac :) Chyba musimy obie znalezc sobie jakies zajecie. Pamietaj ze w razie czego mozesz pisac, ode mnie masz wsparcie jak w banku! :* a zobaczysz, czas leci szybko, tylko nam sie wydaje ze sie ciagnie wtedy kiedy to liczymy. Wiec moze zeby zajac czas jakies porzadki? :) ja w tym tygodniu planuje zaczac :) a jak tam dziewczyny cwiczenia z chodakowska? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Dziewczyny Kochane za miłe słowa otuchy, za tydzien mam wizyte u endokrynologa wiec skonsultuje ten mów wynik anty-TG podlecze sie i od marca startuje- mam nadzieje ze bedzie dobrze:) Nessaja KOchana no musimy razem czekac ale czy tu sie zajac?\ za chiny nie lubie porzadków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Jak tam lasencje?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie masakiera. Chyba mam zespół napięcia... Krzyczę na męża, rzucam rożnymi przedmiotami. Ogólnie mam takiego nerwa, że bez kija nie podchodź. Wszyscy mnie wkurzają od rana, a jeszcze teraz uwagę oglądaj, o tych bliźniakach z Włocławka. Mam ochotę dopaść tego doktorka i mu nakopać w cztery litery!!!!! Aaaa ale zła jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa jak tam po ziolach zauwazylas cos? Dziewczyny nie smutajcie jeszcze troche i wiosna bedzie - slineczko i humorki lepsze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta poki co wyobraz sobie ze nie, moze troche inaczej jajniki bola ale delikatnie. Wlasnie siedze w pracy i bede pic ziola bo se zapazylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Ciekawe Mackowa czy pyknie pierwszy cykl z ziołami u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie Staraczki :) Postanowiłam dołączyć bo rowniez staramy sie o dziecko. W naszym przypadku bedzie to juz drugie. Z pierwszym zeszło nam troszke bo rok czasu :( I jednego jestem pewna - psychika i nastawienie robi swoje!!!! Co miesiąc miałam nadzieje ze @ nie przyjdzie. Odliczalam kiedy ma byc a jak przychodziła to była załamka. Spóźniła sie zaledwie 1 dzien to ja juz w skowronkach byłam ze sie udało a tu wielkie go....no :( Mielismy w planach podróż do polski i ustaliliśmy ze w tym czasie porobimy badania i tylko czekalam na wyjazd. Zapomnialam o tym ze sie staramy. Ale w miedzy czasie wyszło ze musimy zmienić mieszkanie. Wyjazd nie wypalił ale byłam bardzo pochłonięta poszukiwaniem nowego mieszkania a gdy je znaleźliśmy rozpoczęło sie wielkie pakowanie i przeprowadzka. W dniu przeprowadzki miałam dostać @. Wieczorem bolał mnie brzuch i byłam pewna ze to @, nawet mi przez myśl nie przeszło ze to moze byc ciąża :) No i @ nie pojawiła sie przez kolejne 9 m-cy :D A teraz od listopada staramy sie o drugie :) Próbuje o tym nie myślec ale nie do końca mi to wychodzi. Wlasnie jestem w 9dc ale nie liczę dokładnie kiedy moze byc owulacja. W tym miesiącu odpuszczam :) A teraz Was przeproszę drogie Panie bo Pana Meza do wyrka musze zaprosić na przytulanki :) Trzeba dzialac :) Dobranoc i do następnego napisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaaa pozyjemy zobaczymy ;) ja na pierwszy cykl sie nie nastawiam nie mam typowego bolu jajnukow jak to przy owulacji, poki co nic sie nie zmienilo oby w drugim cyklu sie udalo:) Marta a jak u Ciebie? Jakies zmiany zaobserwowalas?:) IZA85 witaj :) jestes kolejna staraczka ktora nam potwierdza ze psychika ma ogromne znaczenie :) Angelus slonce gdzie Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, kolejny dzien do przetrwania i odliczania:) Witam nową staraczke IZE85:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOOFCIA TY kolejna na liscie jak tam u ciebie @ brak:)? Izulinka miała termin@ na 25.01 i jak? a co u Aliii:)? MAMUŚKIusmiech.gif Majowa ********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Majowa ****** 27 ****** 1 cs ******* usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 eska 22 ******** 22 ******* 13cs ****** 1 dz ******* @02.01.2014 Alaaa66****** 28 ****** 9cs ****** 1dz ********* @23.01.2014 izulinka7 ****** 23 ****** 10cs ******** 1 dz ******* @25.01.2014 beatka26 ******* 26 ******* 4cs ********* 1dz ******** @26.01.2014 Goofcia ******* 22 ********* 5cs ******1 dz ******* @28.01.215 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ ? Agniesia 88 ******* 25 ******* 3cs ******* 1dz******* @ 4.02 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 MackowaZona ******* 27 ******13cs *******1 dz ******* @12.02 Stymulowana *******28 ****** 16cs *******1 dz******@ 15.02.2014 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @18.02.2014 Alaaa66****** 28 ****** 10cs ****** 1dz ********* @18.02.2014 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.03.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co doczytałam wstecz to Alaa i eska miały juz @ wiec kiedy kolejna to was uaktualnimy;)? Skoro musze czekac takie wieki czyli do marca wiec choc zajme sie ksiegowoscią czyli układaniem naszej tabelki jesli nie macie nic przeciwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja kochana a co u Ciebei? też pisałas ze przyszła @ wiec kiedy odliczasz do kolejnej:)? jak sie ogolnie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×