Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Pita82
Wreszcie mm czas żeby Was poczytać i napisać. Cały dzień zabiegana jestem. A to praca, a to wiosenne porządki. Jak sobie pomyślę że tydzień temu zwijałam się z bólu i w szpitalu wylądowałam to aż mi się wierzyć nie chce. .... Paola czas szybko zleci i będzie nowy cykl i będą staranka, przynajmniej będziesz wiedziała czy z Twoim jest wszystko 'wporzo' .... Marta to świetnie że po tak długim czasie w końcu wygrałaś z tym wirusem. .... Alaa myślę że z tym,jak Ty go nazwałaś, tłuszczakiem będzie wszystko w porządku, ale sprawdzić to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dlugo dlugo i lekarze nie dawali szans wpisano mnie na liste przeszczepow ... hcv nie da sie wykeczyc wiec moja dr powiedziala ze to cod!! Ale mam sie trzymac na bacznosci bo to gowno potrafi wrocic ze zdwojona sila! Ale jak juz minelo pol roku od chemii to jestem mega Nastawiona ze juz do mnie nie zawita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
a no i chciałam dodać, że dzięki tej chorobie sprzed tygodnia na razie nie palę tydzień to dla mnie mały sukces. tak tylko chciałam się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta teraz już bedzie tylko lepiej :) pita to dobrze :) mam nadzieje że znajdziesz w sobie wystarczająco duzo silnej woli aby rzucić a dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Marta możesz być dumna ze swojego organizmu,że poradził sobie z tą okropną chorobą. Ja niestety muszę do końca życia żyć z tym choróbskiem i uważać kuźwa na wszytko, nawet ciąża to jest ogromne dla mnie obciążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes21
wiem ze sie nakrecam bo bardzo tego pragne zeby byly 2 kreseczki a od dawna mam idealne miesiaczki jak juz to byl wczesniej zadko mi sie spoznial wiec dlatego mam nadzieje ze moze sie w koncu udalo u mnie nadal bol brzucha i bialy sluz w szyjce ;/ boje sie znowu zawodu jak @ przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Marta nic nie przegapiłaś, bo nie pisałam nic o poważnej chorobie i wolałabym raczej publicznie nie pisać. Pisałam tylko o wrzodach, a z wrzodami to nie problem, da się żyć. Ja kiedy trafiam z atakiem do szpitala to nigdy nie wiem na ile on jest groźny, czy przeżyję, zdarzało mi się raz być nieprzytomną 2 dni -nie piszę o wrzodach rzecz jasna. Tak więc należy się cieszyć z każdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia moje kochane :) dziękuje że o mnie pamiętacie, i tak macie rację byłam dzis na wizycie :D z fasolinkiem (mamy czuja, i oczywiście bardzo chcemy chłopaka więc tak o nim mówimy :P ) wszystko ok gorzej ze mną :( bo mój fasolek chyba za mną nie przepada :( mam juz kartę ciąży i słyszałam serduszko - nagle wszystko stało sie realne i prawdziwe :) czytam was często, staram się byc na bieżąco, nie pisze bo chwalić się nie mam czym - czuję sie okropnie, i nie chcę o tym mówić kiedy wy tak dzielnie walczycie o maleństwa, wydaje mi się to troche nie na miejscu, jak już poczuje się lepiej i będę mogła z czystym sercem powiedzieć że ciąża to najpiękniejsza sprawa jaka mi w życiu się przytrafiła i jestem ogromnie szczęśliwa na pewno was poinformuję, a na razie nie chcę narzekać no cos o czym wy marzycie i tak bardzo pragniecie :) 🌼 jak zawsze bardzo, bardzo za was trzymam kciuki i życzę wam mnóstwa bocianów zwiastujących ciążę, nawet te wielodzietne :) buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka ale mialas nalot bocianow :) Kapustę masz w ogrodzie? :) Moze przyleciały zobaczyć czy bedzie gdzie dzidzie zrzucić :P No oby sie sprawdziło :) :) .... Agnes dziekuje :) Ja na Twoim miejscu nie kupowalabym jeszcze testów. Bo jak a w domu to kuszą i to bardzo :) Poczekalabym jeszcze ze 2 dni i dopiero kupiła :) Wiem ze ciezko wytrzymać. Ja wolałam dostać @ niż zrobic test i zobaczyć 1 kreskę :( Ale Tobie oczywiście zycze 2 kreseczek :) ... Marta cudne wiadomosci :) Bardzo sie ciesze kochana :) Super!!!!! .... Anitka nigdy nie ma pewności :( Ja tez ostatni okres miałam 3 marca i jestem w ciąży :) :) Tylko moje cykle sa 26-27 dniowe :) @ powinnam mieć 27 marca ale nie przyszła :) We wtorek zrobiłam test i miałam blada 2 kreskę :) :) Piersi mnie nie bolały, brzuch co drugi dzien bolał jak na @, tez mi sie pić chciało :) Wiec jest 50/50 ze to ciąża :( Nie ma 100 procent pewności dopóki testu nie zrobisz. ... Paola - Nessaja dobrze radzi :) Majty z golfem i Cie nie ruszy :P .... Pita jestem z Ciebie dumna i trzymam za Ciebie kciuki :) ... Izulinka super kochana ze sie odezwalas i ze z fasolinkiem wszystko dobrze :) Zaglądając do nas i pisz kochana :) Żebyśmy sie nie martwily :) ... A ja zapomnialam sie rano podzielić z Wami informacja ze robiłam rano potwierdzający test :) Kreska była bardziej widoczna niż we wtorek :) nie byla jakos mega ciemna ale ewidentnie sa 2 kreseczki :) :) ... Miłego wieczoru kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta super wieści! Życzę dużo zdrówka;* Izulinka, Tobie też! Skoro z dzidzią wszystko ok, to świetnie. A niedługo i Ty poczujesz się lepiej:) agnes - idealne miesiączki to akurat nie znaczą, że szybciej w ciążę zajdziesz;) ja miałam idealne przez 13 miesięcy, punktualne co do dnia:) A o dzidzię staram się już 6 miesiąc:) Także spokojnie:) Ty dopiero zaczęłaś starania ( o ile dobrze kojarzę) więc bez nerwów. A młoda jesteś, zdrowa, więc musi się udać. Maćkowa gdzie się podziewa? A Jovanka?? Pojechała już rodzić????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulinka trzymaj się :** i dbaj o siebie :) IZA nie mam kapusty :)ale mam nadzieję że to dobry znak :** Pita rozumiem że nie chcesz pisac na forum o takich rzeczach,więc o nic nie dopytując życzę Ci dużo zdrówka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napomknelam dzis mojemu mezowi od kiedy chce sie starac, odpowiedzial "od maja/czerwca" ale jak zapytam konkretnie to nie powiedzial. Chodze podminowana, parszywy humor, brzuch mnie boli i dzis sa chusteczki. Przytlacza mnie to wszystko... ona rodzi a ja placze bo niczego bardziej teraz nie pragne jak byc na jej miejscu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam regularne jestem młodą zdrowa i co jak juz 13cykl.... Także spokojnie Agnes. Jak nie teraz to trzeba działać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja kochana głowa do góry trzymaj się nam tam maj już za pasem.... Ubierzesz sexi bieliznę i mezulek nie wytrzyma:p jest weekend nie amuc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka to napewno był dobry znak :) No prosze Cie ale codziennie od 9dc No to musi byc :P :* Trzymam kciuki :) :) ... Nessaja kochana nasza nie smutaj :( :( Zobaczysz ze ten czas szybko minie a mezus w miedzy czasie moze zmieni zdanie :) Moze nie dopytuj go wiecej kiedy zaczynanie starania itd. to moze sam zacznie tego chcieć :) Głowa do gory kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki widze ze wiele się u was dzieje ja ostatnio czasu nie mam ani na czytanie ani na pisanie no a jak juz by sie ten czas znalazl to uwierzcie ze wieczorem a jak ledwo sie poloze to spie. spac to bym teraz mogla na zawolanie jestem wykonczona na maxa na szczescie jutro sobota maz w domu wiec odetchne troche. chociaz i tak nie narzekam bo pomaga mi jak tylko moze. na szczescie pomalu wczuwam sie w ten rytm i jest coraz lepiej jeszcze pare dni i bedzie ok. malutki grzeczny caly czas spi i je i takl na okrągło. starszy pomaga jak moze pampersy przynosi i wogole. jak bede miala chwilke nadrobie wszystkie zaległości a teraz lece bo zara mi się nos na klawiaturze zatrzyma. pa kochane.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka oto ja rozumiemy doskonale i nie mamy pretensji :) :) Super ze niuniek taki grzeczny :) :) :) wyobrazilam sobie jak starszy pomaga i pampersy przynosi to aż mi sie banan na gebie pojawił :) Cudnie :) Trzymaj sie mamusko nasza :) :) Buziaki dla dzieciaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI kwiatek.gifusmiech.gif Majowa************** 27********18.01.2014*******Marcelinka Fiona************** 25 ***********07.03.2014******** Wiktoria CIĘŻARÓWKI kwiatek.gifusmiech.gif Taka oto ja ************24*********2cs ********2dz*********tp 25.03.2014 Giubelli ****************27 ********9cs ******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs ******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs ******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs ********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs ******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs ********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs ******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6 cs*********1dz*********tp 07.11.2014 Izulinka7***************23*********13 cs********1dz********tp 16.11.2014 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gifusmiech.gif Stymulowana___________28______17 cs______1dz______@13.03.2014 Karolcia15031__________XX______1 cs_______1dz______@21. 03.2014 IZA85_________________28______6 cs_______2dz______@27.03.2014 kasik_85_______________28______14 cs______2dz_____@02.04.2014 Paola1801_____________22______8 cs_______1dz______@09.04.2014 Eska22_______________22______16 cs________1dz____@12. 04.2014 brzoskwinka14_________21______13cs_______1dz______@ 13.04.2014 Alaaa66_______________28______11 cs______1dz______@13.04.2014 Kaasik89______________25_______4 cs______1dz______@14.04.2014 marta86100____________28______74 cs______2dz______@14.04.2014 Eweelka_______________31______7 cs_______2dz______@17.04.2014 MackowaZona__________27______15 cs______1dz______@17.04.2014 Pita82________________32_______2 cs______1dz______@21. 04.2014 agniesia88_____________26______6_________1dz______@23.04. 201 4 paulinka121989_________25______10 cs______1dz______@29.04.2014 nessaja________________21______3 cs________1dz_______@06.05.2014 ŻoneczkaKrk________25________0 cs_____________@30.04.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry noc:) Dziś na korytarzu spotkałam DYREKTORA naszej firmy!! Zapytał się mnie czy się dobrze czuję i czy wszystko ze mną wporządku. Powiedziałam mu że tak jak najbardziej. A na koniec powiedział mi że wyglądam promiennie i cieszy się że ze mnią wszystko ok. @ też pięknie krwawi czystą krwią. Brzuch mnie nie boli, choć zawsze umierałam, ale podobno tak mniałam już tam wszystko porozciągane, że już mnie raczej nie powinno boleć. Wiecie uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny, tak miało być, ponieważ ktoś, tak sobie coś tam na górze zaplanował. Żebyśmy dom wybudowali (albo byli choć w połowie). Żeby u męża w pracy się poukładało. Żebym mogła się przekonać że u mnie w pracy będę dobrze przyjęta. Żeby wszystkie małe sprawy pozałatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak po za tym to okrutnie chce mi się spać, po tych przestawionych godzinach ciężko mi dojść do ładu:) dobranoc wszystkim :* uwielbiam WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Hej! Śpicie jeszcze? U mnie dziś pochmurno. Leżę jeszcze w łóżku, ale zaraz zbieram się na zakupy ciuchowe :-) mój M będzie to musiał jakoś przetrwać :-) A swoją drogą dlaczego faceci tak nie znoszą zakupów... .... ŻoneczkaKrk też uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Podoba mi się Twoje podejście do całej tej sytuacji. ... brzoskiwinka14 dziękuję Ci bardzo...na razie mam sytuacje ze zdrowiem opanowaną. .... nessaja nie nerwuj się, może na razie nie naciskaj na swojego męża może sam zacznie ten temat. .... taka oto ja i IZA85 ja to Was podziwiam, bo ja nie wiem czy dałabym sobie radę z dwójką dzieci. Wiem Izo, że na razie masz jedną pociechę, ale za niedługo będziesz podwójną mamą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane stymulowana przykro trzymaj się;* laski jestem normalnie wykończona ta pogoda mnie dobija;( wczoraj z młodszym byłam na pobraniu krwi bo znów jest chory a każde zapalenie oskrzeli u niego a nawet przeziębienie nasila jego astmę ja już nie wiem. Poza tym mnie też już katar alergiczny ruszył muszę iść do lekarki żeby mi leki zmieniła bo te które bralam przed ciążą nie można brać w ciazy;/ bejbe bimbalki dobre;) dużo nie mam tylko trochę ale pytałam bo chciałam się dowiedzieć czy u was też produkcja ruszyła czy tylko ha jestem taka dziwna;) buziaczki dziś sobota więc pewnie będzie mały ruch. Pita ja też się bałam jak będzie z dwójka a teraz się boję jak będzie z trójka kwestia organizacji;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Jestem i ja w sobotni poranek:) U mnei tez faktycznie pochmurno,szaro buro i ponuro:P Robie własnie porządeczki, pomyłam okna, założyłam nowe firaneczki ogóolnie juz nie mam siły dalej :P Potem jade z córcią do dentysty zas wiec stresa mam wiekszego niz ona:( ehhh 🌻 Żpneczka Krk wszystko sie zawsze jakos pouklada-bedzie dobrze:) 🌻 Pita82 udanych zakupów:) 🌻 angelusdominus jakos to bedzie, jak ogarniasz trójke to i czwórke ogarniezsz:) kurka jak fajnie ze masz tyle pociech Kochana:) miłego dzionka dzieuszki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej;* U was pochmurno a u mnie piekne sloneczko i z tego powodu wzielam dzis wolne;-) Heheh dobre z tymi majtochami;d Ogarne sie i jedziemy zrobic badania tzn ja bede robic bo moj musi jeszcze odczekac;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam kochane za slowa wsparcia - Alaa, Iza, Pita :* Zoneczka Twoj wpis jest godny podziwu, jestes naprawde silna i az czasem juz glupio pisac ze ja jestem taka slaba Taka oto ja wybaczamy, cieszymy sie ze piszesz jak masz wolna chwile :) Zoneczka no widzisz, przyszla malpeczka, teraz jeszcze tylko dwa i do roboty :) Pita i tu Cie zadziwie, moj maz jest gorszy niz baba w sklepie :P przebiera, przymierza, chodzi to tu to tam i wogole nie zwraca na Ciebei uwagi czy Ty se tez ogladasz czy go tylko szukasz po sklepie czy tam przymierzalni :P a ja chcialabym dwojke a nawet trojke dzieci ale maz obstaje tylko przy dwojce :P a co do wczorajszego nastroju - minal na szczescie :) on tez chce ale on chce jeszcze poczekac do czerwca raczej, jesli juz wczesniej to moze od polowy maja albo koncowka czyli wychodzi na jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
ja już jestem po udanych zakupach i jestem szczęśliwa z tego powodu i nie tylko.. .... nessaja czyli jednak doszliście z mężem do jakiegoś porozumienia :-) a co do zakupów z facetami to mój stara się zachować stoicki spokój :-) zresztą na dobre wyszło mu to towarzyszenie mi przy zakupach, bo przy okazji sam też coś sobie kupił. W ogóle dzisiaj mam taki fajny dzień. Po zakupach było hm..mizi mizi pełen spontan. Wy chyba też jesteście zajęte bo nic nie piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
ciągnie mnie do papieroska uch... nie mam co ze sobą zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×