Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość JovankaJo
Izulinka - nie mam pojęcia czy można takie plastry, więc nie pomogę:( Żoneczka - nie mam dzisiaj weny na wypracowania, a jednocześnie tyle mi się myśli kłębi w głowie... I tyle bym Wam napisała... Z nowości u mnie tyle, że brzuch już mi się opuścił i lepiej mi się oddycha:) P.S. Jakie teściowa zrobiła kluski śląskie... Jezusickuuuuuuuu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) pisalam juz wczesniej ze spoznia mi sie @ a testy wychodzily negatywne, poradzilyscie mi zeby pojsc na krew , a wiec błam , wynik to 26,9 orientuje sie ktoras z Was co to oznacza ? :) Z góry dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem od kilku godzin w szpitalu. pol godz czekalam na lekarza zeby zszedl mnie zbadac. i akurtat trafilam na tego ao mi usg prenatalnd robil. na szczescie dzis normalnie sie zachowal nie tak jak wtedy... wczoraj ta co mnie badala stwierdzila krwiaka i ze lozysko za nisko. moja juz sama nie wiem co ale ze chyba lozysko sie odkleja. a trzeci nic oie widzi... oszalec mozna... mam lezec i nic nie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fizycznie jest nawet nawet. dostaje 2x2luteine i jeszcze cos. teraz jest brazowe ciemne plamienie. mam nie chodzic nigdzie tylko lezec. gorzej z psychika bo co chwile placze nawet teraz jest mi ciezko pisac. jak byl moj to jeszcze jakos sie trzymalam ale jak juz mial wychodzic to sie zaczelo. lzy same mi leca jak pomyrle sobie ze moge stracic ta kruszynke:(:( pielegniarki mowia zeby sie nie martwic ze bedzie dobrze ale co maja mowic nie one musza lezec... kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jej kochana wiem ze latwo sie mowi ale musi byc i bedzie dobrze! zobaczysz! sama tez jak bylam w szpitalu i stwierdzili mi guzy to wciaz plakalam az w koncu polozna mi powiedziala ze placzac i panikujac stresuje moja kruszynke wtedy ona sie przestraszy i ucieknie z brzuszka bo stwierdzi ze u mamusi jest nerwowo, a jak bede sobie spac i myslec pozytywnie to i kruszynka wypocznie i bedzie chciala zostac :-* :-) Mi to pomoglo,- denerwowalam sie ale mniej i mam nadzieje ze i tobie pomoze :-* spijcie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam Wam napisac rano ze wczoraj opolscy dostaliśmy wiadomosc ze Tomek (ten odzukany Polak) dotarł szczęśliwie do domu :) :) Juz jest w domu z rodzina :) :) Xx Kasiaa12 nie stresuj sie kochana!! Ja wiem ze to łatwo powiedziec ale musi byc dobrze :) Zastosuj sie do rad Goscdarka :) Ma racje :) Jestes w szpitalu pod fachowa opieka wiec nie stracisz swojego maleństwa. Nawet nie wolno Ci tak myślec. Xx Cisza tutaj jakiej dawno nie było :) Pamietam ze miałam zdjęcie butów na maila wyslac ale kurczenie mam kiedy do komputera siąść :( Jutro tez do pracy wiec moze w niedziele :) Xx Giubelli kurczę to juz za tydzien :) Ale fajowo :) :) Juz sie doczekać nie moge wiesci od Ciebie i i zdjeć :) Xx Izulinka nie mam pojęcia czy mozna te plastry stosować. Poczytaj moze na necie? Wujek Google wszystko wie :) Xx Zoneczka wypoczywaj :) Xx Waniliaa kurczę ja sie nie znam na wynikach bety :( A znawczynie nasze zrobiły sobie wolne ostatnio i nic nie piszą wiec moze sprawdź na googlach jak ten wynik odczytać. Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza poslalam zdj fryzury :) jak bedziesz chciala dokladniejsze zdj tych rozyczek to powiedz to poszperam dokladniej :) & Giubelli, kobieto odpoczniesz Ty sobie wkoncu przed porodem zanim mala Klusia nie da Ci pospac i nie da odpoczac? :) no wlasnie, jak zamierzasz nam obwiescic jaka Klusia piekna? ;) & Jovanko a to ciesze sie ze babczeka dotrzymala obietnicy ze lepiej sie oddycha :) juz blizej niz dalej! :D & Kasiaa12 nie martw sie, Gosdarka dobrze mowi, nie stresuj sie tak bo stres teraz najbardziej moze zaszkodzic, nic przeciez nie jest przesądzone :* & Wanilla a nie masz podanych norm obok? & Jejuuu dziewczyny, jak mi sie dluza te dni kiedy czekam na owulacje. Oszalec mozna. Jesli oczywiscie bede miec taki cykl jak wczesniej bo jak sie na dobre rozregulowalo to kaplica bo i skad to mam wiedziec a ja z moim sie mijamy z praca, bo on ranki a ja teraz same popoludniowki i jak wracam to on juz spi.. a nie bede go dziennie przeciez budzik lub on mnie.. ach przemagluje tego ginka we wtorek :P Dzis bylam u dentysty, choliwka tak dlugo mi robil tego zeba ze az mi zastrzyk przestal dzialac i juz myslalam ze bede kwiczec.. ale jeszcze tylko raz i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko poplakalam sie dwa razy na tym filmie, mialam go dzis nie ogladac ale jak przeczytalam opis to mnie zaciekawil. Podobal mi sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam podanych norm, poniewaz wynik został mi przekazany telefonicznie , przeszukalam chyba caly internet i jest podane ze powyzej 5 um mozna brac jako wynik pozytywny, Ja mam 26,9 tylko ze niewiem w jakiej jednostce ..strasznie jestem ciekawa i nie moge sie doczekac, jak tylko dostalam wynik poszlam do lekarza ale lipa zamkniete. Rozmwaialam z Pania w aptece (farmaceutką )ktora stwierdzila ze kazda dodatnia beta to ciaza ,.. niewiem pogubilam sie, jeszcze przdemną długi weekend sie zapowiada..najgorsze jest czekanie...Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialam wam napisac najwazniejszego... na usg byla akcja serca a kruszynce bylo wesolo bo skikalo sobie...chyba lubi jak sie robi jej fotki.hehe... kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialam wam napisac najwazniejszego... na usg byla akcja serca a kruszynce bylo wesolo bo skikala sobie...chyba lubi jak sie robi jej fotki.hehe... kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Waniliaa a który to u Ciebie dzień cyklu? Ile się juz okres spóźnia? Bo według norm z mojej bety to wychodzi 4 - 5 tydzień ciąży :) kiedy miałas tą bete robioną? Dobrze jest powtórzyć badanie żeby zobaczyć czy prawidłowo przyrasta :) 🌻 Stymulowana kochana jak się czujesz? Jak Twoje nieszczęsne plecy? 🌻 Izulinka do Ciebie to samo pytanie, przeszedł troche ten ból? 🌻 Brzoskwinko co słychać? Gdzie jesteś i jak się macie z maleństwem? :) 🌻 Agniesia ja apeluje do Twojego zdrowego rozsądku Ty wracaj z tych gór bo pogoda ugly i pisz do nas bo tęsknimy!! :) 🌻 Angelus haaalo :) jak zdrówko? :) 🌻 Kasiaa12 widzisz to teraz w chwilach zwątpienia masz sobie przypominać ten piękny widok, jak maluszek fika w brzuszku i tylko o tym myśleć. Nie łamać się, nie smutać tylko bydź dzielną dla bąbelka! :) 🌻 Ale mam smaka na pączki!!! Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach jestem dziewczynki, jestem. Wybaczcie mi moje fatalne zachowania, ale musiałam trochę się wyłączyć. Jak zwykle się nie udało, więc muszę się zaktualizować na 7lipca i już 9 cykl starań?!?!?! O matko! W górach było oczywiście super, chociaż pogoda nam pokrzyżowała plany. Jak jechaliśmy to było 30 stopni, jak wracaliśmy 25 tylko pomiędzy było zimno, mokro i do bani! No ale trochę się przynajmniej wyluzowaliśmy:-) Maćkowa, jak tam kruszyna Twoja?? Giubelli już odliczamy dni:-) ale super, że to już niedługo! Kasiaaaaaa!!! Grunt to pozytywne myślenie!! Nie płakaj, tylko odpoczywają. Musi być dobrze z Twoją dzidzią, skoro na USG tak sobie wesoło fikała:-D dużo zdrowia! Jakieś nowe ciężarki się pojawiły??? Bo nie wiem czy zdołam nadrobić zaległości:-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zaczyna sie dzis 33 dzien cyklu, bete robiłam wczoraj. Ale to zwariować można no, bylam u gin w czwartek to powiedziala ze napewno nic mi nie wybada i ze mam isc na krew, teraz z tej bety wynika ze to 4_5 tyd , a jak dzwonili z laboratorium to powiedzieli tylko ze beta jest podwyzszona i ze to moze trzeci dzien ciąży...hmm wiem ze napewno nie trzeci, ale myśle że z drugi trzeci tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Hej dziewczynki Kasiaa12 nie zamartwiaj się na zapas tylko myśl o tej cudownej istotce którą widziałaś na usg i która ma się dobrze ;) Masz dobrą opiekę więc wszystko dobrze się skończy ;) Iza jeju jaka historia o tym Tomku .... Ludzie są bez serca .... Ale dobrze ze trafil na takie dobre duszyczki jak wy ;) Już za tydzień będziemy mieć nową mamuśkę ;p Giubeli super pomysl z tym pamietnikiem az sama nabralam ochoty ;p Izulinka i masz jakies informacje ?? Jak plecy ?? bo ja tez się nie znam na tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Waniliaa u mnie w 33 dniu cyklu beta wyniosla 777, poszukaj se w necie norm bety, zobaczysz jakie sa rozbierznosci. Ciezko zgadnac ktory to dokladnie tydzien. O ile to oczywiscie ciaza. Jak masz mozliwosc to powtorz w poniedzialek bete i zobacz czy rosnie. Bo powinna podrosnac i to sporo. Moze jest taka niska dlatego ze pozno do zaplodnienia doszlo :-) Agniesiaa jestes :-) zdjecia masz? Wyslij chociaz kilka aby oczy nacieszyc :) my jednak nie jedziemy w gory, znaczy ja, maz z bratem pojedzie. Zazdroszcze jak diabli ;) a moj maluch mam nadzieje ma sie dobrze :-) nie mam mozliwoscie sprawdzenia, dopiero 14 lipca bede miala usg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniliaa
Tak w poniedzialek powtarzam bete, niewiem czy mam sie cieszyc już czy nie :( , niby od 5 bądz 7 uznaje sie zapozytywny ale no niewiadomo .. od 1 do 4 tyg znalazlam ze jest tak : 3 tydzień ciąży: 5 – 50 mIU/ml 4 tydzień ciąży: 5 – 426 mIU/ml 5 tydzień ciąży: 18 – 7340 mIU/ml ale to tez chyba zależy od jednostek w jakim mam opisanie badanie, pozniej sie chyba przejde po wyniki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Uuu jakieś dziwne te normy, ale to wszystko pewnie od laboratorium zależy. U mnie na wyniku mam normy mlU/ml: 3 tydzień 5,8 - 71,2 4 tydzień 9,5 - 750 5 tydzień 217 - 7138 Póki co ani sie nie zamartwiaj ani nie ciesz za bardzo. Powtórz badanie i będziesz miała pewność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) więc wyczytałam w internecie oczywiście, bo na plastrach nie ma takiej info, że w ciąży jak najbardziej można te plastry przyklejać, gdyż one działają rozgrzewająco na mięśnie pleców, łagodząc ból, żadna substancja do krwi się nie przedostaje więc maleństwo nic nie grozi :) przykleiłam wczoraj, nosiłam 8 godzin (bo na opakowaniu pisze, że tyle można) i dziś siedzę luźniutko, bez spięcia, w nocy też nic nie bolało przy przewracaniu. U mnie najgorzej było z siadaniem i wstawaniem, i siedziałam jak kij od miotły bo przy pochylaniu tak rwało, i powiem wam tfu tfu że dzis jak na razie jest ok, wstaje ruszam się, mam nadzieję że na trochę mi to zostanie :) xx Maćkowa no lepiej u mnie na szczęście :) maluch ma ochotę na słodkości :) mój jakiś dziwny teraz smak ma i ciągle by musztardę jadł :) teraz wszystko z musztardą jem - parówki, kanapki, warzywka :) no po prostu bez musztardy to u mnie życia nie ma :D xx Kaasik 89 bierz w ciemno :) ja miałam te czerwone z apapu, koszt cos koło 6 zł nie pamiętam już, a efekty naprawdę czuć :) xx agniesia to wypoczełaś sobie :) 9 cykl to jeszcze nic, pomyśl sobie że to może być ostatni :D xx nessaja teraz to poleci z górki, zobaczysz :) tyle się naczekałaś już, więc parę dni do owulcji to pikuś :D xx Iza super że są tacy ludzie jak Ty :) szkoda tylko że tak mało, ale ważne że dla tego chłopaka wszystko się dobrze skończyło :) xx kasiaa12 pamiętaj, że Twoje nastawienie to połowa sukcesu już, rozmawiaj z fasolka, mów do niej a na pewno zostanie z Tobą :D xx Giubelli rany, żebym miała chociaż połowę twojej energii :D czekamy juz razem z Tobą :) xx wiecie co, noszę w sobie małego, wredniutkiego złośnika :) tak mu się spodobało kopanie że teraz ciągle by kopał :) w ciągu dnia uspokaja się na 2- 3 godzinki a tak cały czas wariuje tam :) mnie to nie boli jeszcze, więc nie przeszkadza mi to w ogóle, ale mam wrażenie że to dzieciątko czuje wszystko co się dzieje ze mną - doslownie, jak np chce mi się siku ale nie chce mi się iść (nie popuszczam jeszcze, mam wrodzony ogromny pęcherz) to zaczyna tak fikać, że mam wrażenie że jednak się zesikam, jak zaschnie mi w gardle a nie chce mi sie ruszyc dupska po wodę to zaś zaczyna szaleć, jak odczuwam głód, czy generalnie coś czuje to zaczynają się takie harce w brzuchu, że szok :) a i juz potrafi ruszać brzuchem hehe siedzę sobie wieczorami z podciągnięta koszulką i obserwujemy jak rusza całym tłuszczykiem z brzucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa, to może wyśle mojego z Twoim, bo mówi, że czuje niedosyt gór:) Wrzucę fotki jak się trochę ogarnę. Izulinka mówisz, że może ostatni? hm... Dobrze by było, ale jakoś straciłam ostatnio nadzieję. Zdecydowałam się nawet na wyjazd do tego bioenergocośtamcośtam, o którym wspominałam, ale teraz mój luby stwierdził, że nie jedzie póki co. Chociaż zdecydował, że jeśli kiedykolwiek zajdzie potrzeba leczenia (być może) niepłodności (ale wstrętne słowo), to on najpierw tam pojedzie, a potem ewentualnie poważne leczenie. A ja oczywiście chciałabym już i teraz zaraz:( Ręce opadają jak myślę, że to już 9 miesięcy i nic, zero efektów!!!!!eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
agniesia my o synka staralismy sie prawie 2 lata a o to dzieciatko rok a na leczeniu pol... jest ciezko lecz musisz wierzyc ze w koncu sie uda :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniliaa
Przecież Ja zwariuje, @ spoznia mi sie mozna powiedziec ze juz 5 dzien .. ,tak jak wspominalam wczoraj mialam bete hcg wynik mi wyszedl 26,9 nie mam podanych norm laboratoryjnych poniewaz wynik byl mi podany przez telefon, pomyslalam dzisiaj ze sproboje zrobic test płytkowy ..zrobiłam no i oczywiscie negatywny...niewiem co mam myslec..Jest mi strasznie smutno....nastawilam sie juz ..poinformowalam kilka osob.. poniewaz byłam prawie pewna ze jezeli wynik bety od 5 badz 7 traktuje sie juz jako ciaze..a Ja mam prawie 27 a na tecie nic..ide w poniedzialek ponownie na bete ale niewiem czy nerwy mnie nie zjedzą do tego poniedziałku..totalnie wszystkiego mi sie odechciało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny potrzebuje Waszego doswiadczenia.. odkad wyszlam ze szpitala czyli tydzien czasu duphaston zamienilam na luteine dopochwowa tak jak zalecil ni ordynator, ale.. no wlasnie zawsze jest jakies ale.. od wczoraj mam problemy ze swedzeniem i pieczeniem :-( nie wiem czy to przez ta luteine czy cos sie przypaletalo :-( i teraz zastanawiam sie czy przejsc spowrotem na duphaston? Czy poczekac do poniedzialku do wizyty u gina???? Czy znowu zamiana leku nie zaszkodzi maluszkowi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olala mozliwe ze zlapalas infekcje. jak bedziesz na wizycie powiedz lekarzowi i jesli to infekcja przepisze ci antybiotyk bezpieczny dla dziecka. mnie tez pieklo swedzialo i czasami bolalo 4tyg temu bo mialam infekcje ale jaj zaczelam brac antybintyk to bylo dobrze. ja jeszcze w szpiatalu jestem. bateria mi w tel pada a nie mam ladowarki do niego. plamienia ustepuja.wczoraj kolo 12 mialam ale pozniej bylo dobrze. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Olala tak jak Kasia radzi na wizycie powiedz dla gina co sie dzieje. Ja bym raczej sama sobie lekow nie zmieniala. Wytrzymaj do wizyty :-) Kasiaa12 to dobrze ze plamiesia ustepuja :-) zrelaksuj sie, odpoczywaj, mysl pozytywnie o maluszku i sie nie zamartwiaj :-) Waniliaa no to gratuluje Ci tego pospiechu i prawie pewnosci. Nie chce Cie martwic ale ta beta jest strasznie niska. Wiec poki nie masz pewnosci to nie chwal sie ciaza bo stawiasz sie w dosc glupiej sytuacji. Poczytaj co moze dac pozytywny wynik bety. Ja w dniu spodziewanej @ zrobilam test i wyszedl pozytywny, nastepnego dnia beta jak juz wczoraj pisalam na poziomie 777. Dwa dni pozniej juz ponad 2300. A u Ciebie @ spoznia sie juz 5 dni i ten niski wynik :/ moze masz torbiel? Nie bola Cie jajniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanilia, obyś tylko się za bardzo nie rozczarowała:-) oczywiście życzymy, żeby to była ciąża. A robiłaś beta HCG czy samo HCG? Wydaje mi się, że to jest różnica, więc może normy są inne?:-) Kurcze,tak ładnie było rano, a teraz chmury przyszły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Wanilia ja tez uwazam ze dosc niski piziomn tej bety. No Chyba ze mialas mega pozno owulacje. Powtorz bete. Ja Dzien po spodziewanej miesiaczce mialam 444.44. A I Sama balam sie czy nie za niska. Balam sie czy nie pozamaciczna. Ale za pare dni zobaczylam kropeczke na usg. Licze na to ze mialas dziwny cykl I Dopiero co doszlo do zagniezdzenia. To Jutro powinnas juz widziec na tescie druga bladą kreske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wstalam :D wkoncu sie wyspalam, ale moja radosc znikla jak uswiadomilam sobie ze ide dzis na druga, a pogoda sie robi.. tak sie czeka na ten urlop a potem myk, pryk i juz go nie ma & Wanilla nie rozpedzaj sie tak z ta nowina bo nie masz 100% pewnosci. Ja jak bylam w ciazy to powiedzialam rodzicom dopiero po pierwszej wizycie a wczesniej tesciowa cos juz napominala ale zaprzeczalam. & Mackowa a Ty jak sie slonce czujesz? ktory to juz tc wychodzi? :) & Zoneczka a u Ciebie? wypoczywasz mam nadzieje duzo i nic nie robisz? :) & Gdzie ta Eska?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka, nagraj nam to :D jak Ci zazdroszcze tych ruchow, kopniakow i falujacego brzucha :) to u Ciebie juz ktory tc? kiedy wizyta? moze teraz sie dowiecie kto Ci takie kopniaki daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×