Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dla mojej gin każdy ból w ciąży jest czymś naturalnym o kroczu mówi ze naciska wszystko się tam rozchodzi itp. Stymulowana pamiętam twoja historie właściwie z mackowa najwięcej do mnie pisalyscie na początku i tak bardzo wam kibicowalam bo już się tyle staralyscie a tu już macie maleństwa ze sobą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troszke i Patrys tez juz bedzie. :) to Twoj lekarz tak jak moj. Dla niego tez każdy moj bol był normalny w ciazy:) troche trzeba sie nacierpieć ale warto:) mnie po porodzie bolało całe krocze mimo ze rodziłam przez cc. A teraz jak sikam to boli mnie brzuch i badz tu mądry człowieku;) Wcaoraj położna zdjęła mi szwy a Olisiowi odpadł kikut pępowinowy:) jestesmy oboje krok do przodu:) Rapasta no i widzisz wszystko jest Oki:) nie stresuj sie juz:* Jovanko ciesze sie ze jestescie w domu super wiadomość :* Iza85 kończ juz prace kończ nie ma co sie forsować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 Aaaaaa!!! Maćkowa i jak to tak już??!! Jajku jakie szalone wieści z rana:-D :-D :-D tak się cieszę i gratuluję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa, gratulacje kochana!!!! Cieszę się bardzo że córeczka cała i zdrowa już z Wami :) Stymulowana, pocieszające te Twoje słowa kochana odnosnie tych 2 kresek i pewnie masz rację, ale to czekanie zabija. Pamiętam początki forum i jak żartowałyście, że kiedyś to forum zmieni się ze staraczek w forum ciężarówek i mamusiek ,a teraz mozna powiedzieć, że faktycznie tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik karciaaa*******24**********26.12.2014******* Oliwier Kaasik89*******25**********29.12.2014*******Filip olala2013*******24*********30.12.2014*********Lena Stymulowana**29*********5.01.2015.........Oliwier CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 Wiolcia1611******* 22******1cs*********1dz*******tp. 07.09.2015 STARACZKI 2015 kwiatek.gifkwiatek.gif paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2014 Sara__ ___________33______41cs______2dz_____@24.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014 MargaretLucas_____24______8cs________2dz_____@19.01.2015 Paola1801________22_______19cs______1dz_____@ 27.01.2015 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@31.01.2015 Desire 83________31______? cs________ 1dz_____@XX.01.2014 Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desire83 wiem, że to zabija;/ pamiętam to comiesięczne rozczarowanie, smutek, żal, pustkę i ten uciekający czas....ale tak jesteśmy dziwnie skonstruowane, że im bardziej chcemy tym bardzieij nic z tego nie wychodzi...nie wiem czy dotarłaś już do tego jak ja zaszłam w ciążę? jak już zrezygnowałam po poronieniu, odstawiłam leki, powiedziałam, że dosyć, że teraz muszę odpocząć....poszaleć...wakacje się zbliżają....a że byłam poporonieniu to doktorek kazał uważać jak będziemy się pyrkać i tak pyrkliśmy się ze 2 razy w całym kwietniu i z tego wyszedł Oliwierek ❤️, wiem łatwo się mówi żeby odpuścić to musi samo przyjść.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
stymulowana kiedyś miałam Cie pytać właśnie jak to się stało że zaszłaś w ciążę mnie tez dobija już to comiesięczne rozczarowanie, ale u mnie to już za długo trwa żeby nie szukać przyczyn, teraz pewnie znów nic z tego, mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Mackowa jak super, że już jesteś mamusią, proszę opisz na forum choć częściowo, a nie ma maila, bo nic się nie dowiem :) Gratuluję córci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego wszystkiego zapomniałam dodać ze gratuluję kochana. :-):-):-):-) oliwia super wybór. Z niecierpliwością czekam na jakiekolwiek info od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa ty oazo spokoju :) takie wieści ;) ... Gratuluje i czekany na więcej relacji ;) Desire ciesze się ogromnie ze z fasolka wszystko dobrze :* ... Ala mnie tez bolalo krocze juz od 6 miesiąca nie wiem czy pamiętasz ... Pewnie niuniek nisko leży i ci tam uciska wszystko ... Ale wytrzymasz i poradzisz sobie ze wszystkim :* ... Jovanko kochana super ze do nas wracasz ;) ... Karcia a sprobuj włożyć głębiej sutek jak mały otworzy szerzej buzke ... Ja tak robilam i po 2 tygodniach w końcu karmie ... Sutki tez mam płaskie w dodatku ale nakładki u mnie się nie sprawdziły, po prostu splaszczalam sutek w palcach i wkladalam małemu do pysia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana i Kaasik89 próbowałam z nakładkami i bez...:/ a podrażniać to oj wszędzie i nawet karmiłam przy mamie i ona go ruszała ale nic z tego a po godzinie niby "karmienia" zjadał więcej mleka z butelki niż zawsze... bardzo bym chciała karmić piersią bo mam dość tego odciągania i zawsze marzylam żeby karmić piersią a tu głupi laktator... jeszcze wszyscy myślą że ja nie próbuje i chyba mi to sprawia przyjemność:?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara u mnie 6 cylki stymulowanych, 1 iui, 1 poronienie i w koncu cud:) Karcia najważniejsze ze masz swoj pokarm:) ja wczoraj odciagnelam sobie laktatorem (nie wiem jak mi sie to udało bo wczesniej jak probowalam to nic nie leciało) na noc zeby maz mógł raz nakarmić małego a ja pospać mmmmm spałam od 22 do 4 ha!:€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Mackowa Gratulacje!!!! Tak bardzo sie ciesze :) malenka napewno jest piekna !! :) musisz koniecznie zdradzic wiecej szczegolow... odpoczywaj! ;** Xx Sara Uwierz mi ze to forum dziala cuda:p a jesli chodzi o wyluzowanie i odpuszczenie to jest racja.. ja odkad zdecydowalismy o dziecku szalalam z testami owulacyjnymi sprawdzaniem temp itd.. a potem pojechalismy do Polski i jakos ucieklo mi ze sie staramy :p nie bylo czasu na myslenie... a jak bylo blizej @ to wyjechalismy w gory i ja bylam pewna ze dostane @. Wyposazylam sie w tampony itd :p ale moj mi gadal ciagle ze na bank jestem w ciazy.. nie wierzylam w to bo dla mnie to nie mozliwe zeby sie udalo od razu. Zrobilam test dla swietego spokoju i chcialam go od razu wywalic a tu nagle tadaaaam dwie kreski :p nie moglam w to uwierzyc i do dzis to do mnie nie dociera.. :) wiem ze to sie latwo mowi ale naprawde trzeba odpuscic i wyluzowac. Xx IZA85 Super ze czujesz takie kopniaczki ja nie moge sie juz doczekac az poczuje moje malenstwo :) a moja mama mowi: taaa jak Cie zasunie w nere to zobaczysz jakie to przyjemne :p I moja mama tez mnie straszy porodem bo ja wazylam 4, 750kg i mama urodzila mnie naturalnie ! :o biedna... Xx Stymulowana Twoja historia jest niesamowita :) napewno jestes teraz bardzo szczesliwa i bardzo silna kobieta! Xx A mnie dzis dopadly poranne mdlosci :( jednak fasola daje o sobie znac :p moze to i lepiej przynajmniej wiem ze jestem w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
mackowa jeju super tak niespodziewanie!!! gratulacje i caluski dla oliwki :-* juz nie moge sie doczekac opisu jak to wszystko sie zaczelo <3 ala jak ja ci wspolczuje pamietam jak mnie krocze bolalo mialam wrazenie ze glowka jest juz typowo na wylocie ze wrecz ja zduszam i chodzilam jak taka kwoka, niesamowity bol bioder i uczucie jakby wszystkie kosci byly miazdzone :-/ dasz rade kochana :-* brzoskwinka teraz czas na ciebie hop hop na porodowke :-* :-* kurcze dziewczyny no co jest z eska doslownie wieki jej tu nie bylo :-( jovanka jak dobrze ze juz jestescie :-* iza jak ten czas leci juz takie solidne kopniaczki lobuz zadaje ;-) subcio :-* paola oby interes z rzesami nadal tak dobrze sie krecil no i udalo sie znalezc lepsza prace i koniec z nockami... ewelka,kasik85 duze buziaki dla was i powodzenia w starankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia przezywalam dokładnie to samo a jak juz się pogodzilam z tym ze zostaje mi tylko laktator to Fifi zaczął jeść cyca ... Ale potrafi jeść godzinę i jest głodny i tak , kończy się na butli zazwyczaj ... Eh kochana mogę ci tylko poradzić żebyś się nie poddawała i ciągle go dostawiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Sara, moje cykle przed braniem leków sięgały 50 dni, teraz 32. I znam ten ból rozczarowania, niestety. Teraz jest trochę lżej bo już mamą jestem, ale pierwsze starania to tak nie za miło wspominam. Trzymam za Ciebie kciuki! -Iza, gratuluję kopniaczków! I również witam się z Alexem ;-) I dobrze, że dajesz na luz z praca, teraz Twoje i maleństwa zdrowie najważniejsze! :-) -Rapasta, Wiolcia, cieszę się razem z Wami! I piszcie o wszystkim! Uwielbiam czytać takie radosne ciążowe opowieści :-) -Mamusiom przesyłam dużo siły i zdrówka! Piszcie jak tam Wasze pociechy :-) - Jovanko, buziaki ogromne! Ogromnie się cieszę, że już wrociłaś :-D -U mnie @ ma przyjść na dniach. Na razie nic kompletnie nie czuje, tylko kluje mnie niesamowicie prawy jajnik. Ale się nie nakręcam, wrzucam na luz. Mam taki bałagan w pracy, że nawet ciężko mi się skupić na staraniach :-P A tak Wam powiem, że sama na siebie zaczynam się wściekać bo dni mi mijają w biegu, i czuje, że mi normalnie życie przez palce ucieka. Obiecałam sobie, że zaczynam wrzucać wolniejszy bieg. -Nemesis, gdzieś Ty uciekła?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mackowa geatulacje :) ej no i jeszcze wyprawke od rmf fm dostaniesz ;) to pochwal się co tam ci sprezentowali :) Idealnie trafilas 15 stycznia he gratulacje jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Maćkowa wiedziałam !!! no po prostu czułam to w kościach :) czułam że pewnie już zostaniesz w szpitalu po tym ktg :) :* jejku jak sie ciesze kochana :) gratulacje dla Ciebie i dla męża :***** a nie mówiłam że urodzisz wcześniej niż ja ? :) no mówiłam ! :) super :) czekamy na jakies relacje i fotki małej księzniczki :) Jovanka cudnie że juz w domciu jesteście :) ogarniaj się tam szybko i wracaj do nas :* IZA to mówisz ze Twoja koleżanka miała takie bóle tydzien przed porodem ?:) normalnie dajesz mi nadzieje :) i super ze Alex daje o sobie coraz bardziej znac :):* ja dziś byłam w przychodni ...no i kompletnie nic sie nie dzieje ;/ no masakra jakas ;/ wygląda na to że mojej Wiktori nie śpieszy się na spotkanie z mamą i tata :( kurde no ;/ a niech się dzieje co chce .mała sama zdecyduje kiedy ma przyjść na świat.tylko to czekanie ciągłe jest najgorsze ;( jeszcze zebym mogła sobie cos porobic,zajac czyms głowe,a tu odpoczywac ;/ i człowiek mysli coraz bardziej i czeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzoskwinia ale jeśli termin już prawie masz,wszystko jest ok,to co po masz jeszcze odpoczywac? Bo nie rozumiem? Mała donoszona więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
brzoskwinka trochę szkoda że nic się u Ciebie nie dzieje, pewnie zacznie się niespodziewanie ale patrz Ty nie możesz doczekać się porodu a my - staraczki na termin spodziewanej @ / na nowy cykl mnie dziś brzuch boli na @ a do terminu ponad tydzień nic to , muszę to znieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
gościu a jakbys tak dokładniej czasami poczytał to bys wiedział czemu.mam dużo leżec żeby nie prowokowac ciśnienia,i obrzeki mam duże,jak wstane i dosłownie pochodze kilka minut czuję jak zaczynam puchnąc,a czasami robi mi się słabo.juz nawet jak jade do lekarza biore męza bo sama bym nie dojechała.a po co mam ryzykowac ? wiesz co to zatrucie ciążowe ? wole posłuchac lekarza niż by miało się coś stać . Sara oby ten ból zwiastował zupełnie co innego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
czyżby kafe znowu się zawiesiło na zmianie strony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś miała zatrucie ciążowe to już byłabyś po cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
dostałam leki na cisnienie,i dopoki nie zacznie się podnosic jest w porzadku,sa trzy rodzaje zatrucia ciązowego.w takim razie co to jest EH-Gestoza jesli nie zatrucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Żoneczka nie zdziwiłabym sie jakbys i ty mnie wyprzedziła :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam się w tabelce :( ja chcę już do góryyyy :) Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik karciaaa*******24**********26.12.2014******* Oliwier Kaasik89*******25**********29.12.2014*******Filip olala2013*******24*********30.12.2014*********Lena Stymulowana**29*********5.01.2015.........Oliwier CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 Wiolcia1611******* 22******1cs*********1dz*******tp. 07.09.2015 STARACZKI 2015 kwiatek.gifkwiatek.gif paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2014 Sara__ ___________33______41cs______2dz_____@24.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014 MargaretLucas_____24______8cs________2dz_____@19.01.2015 Paola1801________22_______19cs______1dz_____@ 27.01.2015 Eweelka_________ 32______7cs________ 2dz____ @31.01.2015 Desire83_________ 31______4 cs ______ 2dz______@05.02.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×