Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Pita82
Ja wiem, że alkohol nie jest rozwiązaniem. Paola czasami trzeba się odstresować, wrzucić na luz... Tylko ja szału dostaję jak coś mi nie wychodzi!! Wolę już pracą się zajmować niż sobą, bo na pracę mam wpływ a na mój organizm nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***a mac !!!!!!!!!!!! po raz koejny napisalam wiadomosc i znowu spam :( Tym razem na komputerze nie na telefonie i co.......i nic . nie na moje nerwy dzis jest to forum bo albo zaraz komputer poleci albo w ch*j telefon. No masakra :( Jaka wk***a :( Sorry dziewczyny ale ..........wkurzylo mnie to dzis :( A taki dobry humor mialam :( Odezwe sie pozniej to moze pozniej mi sie uda. Mackowa kochana dziekuje za rade. Bede go obserwowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita przykro mi ale moze za wczesnie zrobilas test :( Jeszcze jest nadzieja. Trzymam nadal kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska nie zawiedz nas :) heheheh. Beda 2 kreseczki i koniec :) Jak zatestujesz to koniecznie sie pochwal :) CZekamy z niecierpliwoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem na forum nowa :) mam 34 lata i od wczoraj staramy się o dziecko :) Kupiłam dzisiaj testy owu i termometr owu i będę mierzyła sobie temp. Teraz niby powinnam mieć owulację ale zobaczymy efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Pita przeczytalam Twoj wpis i se pomyslalam "o kurde za duzo sie nas biedna naczytala naszych wpisow i zaczyna jeczec jak my" :p Nie ma co sie lamac. Zzrob badania, meza przebadaj tez i jesli sie okarze ze wyniki sa idealne to wtedy zacznij fiksowac bo to juz bedzie znaczylo cos zlego. A poki co skad wiesz ze nie jestes w ciazy? Eeej troche optymizmu :) poczekaj do @, jak przyjdzie to lec na badanka hormonow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xymena witamy :) No Krociutko sie narazie staracie :) :) Ale oby to u Was trwało znacznie krócej niż u nas wszystkich :) :) Napisz co wiecej o sobie :) Czy to Wasze pierwsze dziecko? No i czy chcesz z nami zostac dłużej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie nasze pierwsze dziecko :) Ja mam 34 lata, a mąż też tyle lat ma. Mąż się boi, że urodzi się chore etc. - dramatyzuje trochę (bo jego koleżanka pierwsze urodziła zdrowe, a teraz drugie chore - niewidome). Zdaję sobie ile mam lat ale Kożuchowska ma 42 lata i zaciążyła ;) Chcę zostać dłużej z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :-) moge sie przylaczyc? Moze na wstepie powiem, ze staramy sie o dzidzi od 10 miesiecy. Fakt, moze te pierwsze 3,4 miesiace byly na probe, ale potem juz pilnowalam dni plodnych. @ mam od zawsze regularna. Praktycznie co miesiac jak sobie oblicze np.3 to 3 dostaje. Jedynie godziny sa rozne :-) ale od jakichs 3 miesiecy mam problem z regulacja. Mianowicie w lutym spoznil mi sie @ az 4 dni!!! Juz bylam pelna nadziei... zrobilam test i negatywny. Jak dostalam w koncu @ rano to w nocy mialam takie mocne skorcze, ze gdyby nie tabletki, ktore chyba mnie uspaly to pojechalabym do szpitala. Od zawsze mam bolesne @ ale ta byla wyjatkowa. Pozniej wyczytalalm, ze duzo kobiet przechodzi samoistne poronienie wpierwszch 2 tygodniach i nawet nie wiedza, ze byly w ciazy. Jutro mam dostac @... zobaczymy, ale pobolewa mnie brzuch od wczoraj a to zly znak niestety :-( Wiecie chyba przez te wszystkie miesiace brakowalo mi kogos z kim mozna pogadac, bo z mezem to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rochel
ech... tak czytam i przynajmnij wiem, że dużo jest Was w podobnej sytuacji. Odebrałam dziś winik bety i po raz trzeci negatywny,,, po raz pierszy się załamałam. eM w delegacji ,... pozostaje mi się upić z żalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Maćkowa dziękuję że mnie uspokajasz. Hormony badałam dzisiaj, ale wyników nie odebrałam, mimo że laboratorium mam obok własnego gabinetu. W pracy jestem tak zajęta swoimi pacjentami, że nie mam czasu myśleć o swoich hormonach :-) Dlatego wolę pracę niż walkę ze swoim ciałem. Nie zamierzam zbytnio fiksować w sprawie badań, bo nie będę ich więcej wykonywać, na tym koniec. Nie lubię być od strony "badanej", wolę wykonywać badania, więc nie ma mowy, że ja się poddam jakimś innym jeszcze badaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xymena w takim razie witamy :) :) Moja znajoma w sierpniu urodziła córeczkę w wieku 32 lat i wszystko było okay. Moja ciocia ktora nie mogła mieć dzieci zaadoptowala chłopczyka :) Przelała na niego cała swoją miłość i zapomniała o wszystkim i ......okazało sie ze jest w ciąży :) :) Urodziła grubo po 30-stce. Chyba 36 albo i lepiej. I tez wszystko dobrze było :) :) Takze nieba każdym przypadku dzidzia musi byc chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania witamy :) :) Kurczę ale dzis sie nowych starczek pojawiło :) :) Super - raźniej bedzie :) Od razu trzymam kciuki zeby sie jutro @ nie pojawił :) :) Nie moze :) :) Pisz do nas - bedzie Ci lżej na sercu :) :) Rochel nie załamuj sie !!!!! Głowa do gory :) Jak zauwazylas - nie jestes sama z tym problemem :( Dotyczy to nas tu wszystkich ale musimy stawiać czoła nie udanym testom ciążowym i becie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juuuupppiii wkoncu nie uznaje mi za spam :) :) Ale pisze mniej i odrazu wysyłam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Paola jeżeli doznałaś urazu szczęki, tak mniemam bo piszesz o pobiciu, powinnaś wykonać zdjęcie rentgenowskie szczęki tzw. pantomogram, który wykaże czy nie doszło do uszkodzenia kości żuchwy, szczęki, stawów skroniowo-żuchwowych i iść do lekarza. Nie bagatelizuj tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita z pobicirm moze nie byc zwiazane bo pamietam ze czaszke nam przeswietlali i bylo ok. Moze w skutek czegos innego to jest. Juz jestem bezsilna na te bole:( do neurloga dopiero za dwa tygodnie. A moze stomatolog cos zobaczy?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Witam wszystkie nowe kobietki :) Pita ale fajnie jest miec lekarza na pokladzie :) A u mnie zaraz koniec praacyyy Jeeeeah ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, powiem Wam, ze siedze w pracy i totalnie nic sie nie dzieje, jak to w poniedzialki u mnie. Czytalam teraz temat o ciazach ktore obumarly. I szczerze powiem, ze nie wiem co jest gorsze. Czekac na dzieciatko miesiac, dwa, 10 miesieczy czy zaciazyc i stracic? Jak czytalam niektore posty to az mi lzy ciekly... :-( Wiecie co jajniki mnie rwa :-( mam tylko nadzieje, ze nie bede miala takich skurczy jak w zeszlym miesiacu. A najlepiej bedzie jak wogole nie dostane @ :-) nie robie testu, bo nauczylam sie juz czekac :-) to moj duzy sukces :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Paola osobiście uważam, że powinnaś pójść do stomatologa, ale raczej bez tego zdjęcia pantomograficznego się nie obędzie. to zdjęcie jest dokładniejsze jeśli chodzi o szczękę. Ale uprzedzam to zdjęcie jest pełnopłatne i koszt wynosi 40-100zl zależne od miasta. Przyczyny Twojego bólu mogą być różne, począwszy od tego pobicia a skończywszy na zapaleniu nerwu. Także z wizyty u neurologa nie rezygnuj, ale i do stomatologa idź i powiedz mu wszystko również o tym pobiciu! bo to ważne! Piszę Ci to wszystko nie jako laik, co dziennie wykonuję mnóstwo takich zdjęć radiologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Pita. Ja wiem wlasnie tylko chodzilo mi aby uslyszec cos na ten temat a nie ze nikt mi nic nie pomoze tylko da nr do gdanska i narazie a termin na koniec maja dopiero maja. Po zastrzyku w tylek i tabletkach ktore mam brac codziennie inaczej sie czuje. One sa przeciwzapalne chyba i przeciwbolowe. Np do bolesnych miesiaczek. Tylko pisze ze jak ktos sie stara o dziecko to moga byc problemy. I mam nastepny problem z tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Dziewuszki :D 🌼 Witam wszystkie nowe staraczki :D Wszystkim życzę owocnych starań :) Pita - super mieć lekarza pod ręką :D Ojj...kochana...wydaje mi się że się niepotrzebnie "sprzedałaś" hahahahaha 🌼 Apropo późnych ciąż - mojej mamy mama czyli moja babcia, urodziła moją najmłodszą ciocię w wieku lat 36 :D I było okejos :D 🌼 mój M dzisiaj taki chory wstał biedulek...a do pracy musiał iść i pracuje do 2:00 rano :( spakowałam mu arsenał leków do pracy może sie wykuruje. Musze powiedzieć że on choruje raz na 4-5 lat!! Jest zwykle zdrów jak ryba. Smieliśmy się dzisiaj że akurat jak ja zaciążyłam to on się rozchorował hahaha...śpi w salonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
dziewczyny miałam płoden miedzy 5 a 8 macra i zrobiłąm dzis test bo jestem głupia aż tak bardzo mi zależy na wypełnieniu tej straty . Test negatywny .. może za wczensie co ? wiem myślicie że wariartka ze mnie , ale tez tak sądze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Paola jeśli Ci jakoś rozjaśniłam tą całą procedurę medyczną to działaj, zacznij od stomatologa, ale i do neurologa też idź bo nie wiadomo jaka jest przyczyna Twoich dolegliwości. GOOFCIA hehe wolę sprzedać się tak i udzielać medycznie niż być pod presją starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita neurolog za dwa tygodnie a do stomatologa tez mialam sie wybierac juz i tak bo zeby wolaja o pomoc ;d wielkie dzieki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo witam nowe kobietki;) ja wymeczona strasznie tyle się nachodzilismy;) ale. Cóż żeby nie było za miło mam problem i skorzystam jak mamy tu lekarza. Mój straszak od kilku dni przed zaśnięciem troszkę w nocy i później znów nad ranem kaszle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×