Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MissDee

Single no more..(!) Gdzie/Jak poznać drugą połowę?

Polecane posty

Kai ale Ty jesteś facetem to możesz zaczepiac, bo to w sumie należy do Ciebie ale kobieta zaczepiajaca obcych facetow to juz chyba podchodzi po desperacje:-) Mi pozostaje czekac aż ktos mnie zaczepi, ewentualnie moge sie usmiechnac :-/ jak to rozmawialismy wczesniej. :-/ Dobra nie marudze juz bo wiem ze kiedys nadejdzie ten moment:-) no i zadanie zaliczone ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Overlord23
Witam :) odnośnie tej dziewczyny co pisałem ostatnio, jednak lipa.nie jest zainteresowana bliższą znajomością, a najgorsze to, że naprawdę wpadła mi w oko. Ale masakra trochę, no nic;/ mam prośbę do osób piszących w tym temacie, podajcie proszę swój wiek, bo jakoś nie ma okazji by nadrobić zaległości w tych początkowych postach. Życzę Wam powodzenia i uważnie czytam co piszecie :) Oczywiście fajnie się zagaduje i rozmawia z dziewczynami, wspaniałe, ale kiedy kolejny raz nie wychodzi to jakoś tak niefajnie się człowiek czuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kai-the-cat
Przykro, ze to tak sie potoczylo overlord. Sluchaj! To w zasadzie nie istotne teraz masz drzwi otwarte! Masz z kim wyjsc jesli tylko masz chec. Co do wieku to ja 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kai-the-cat
Przykro, ze to tak sie potoczylo overlord. Sluchaj! To w zasadzie nie istotne teraz masz drzwi otwarte! Masz z kim wyjsc jesli tylko masz chec. Co do wieku to ja 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybredny
U mnie nic się nie dzieje...;/ Lat 28. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissDee
wybredny no juz sie chciałam o Ciebie pytać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissDee
Bibi GRATULACJEEEEEE pierwszy krok masz za sobą. Z tym, że ja też jestem zdania, że nie ma co podrywać na oślep. Wiadomo obycie obyciem, ale jak mi się ktoś nie podoba to z jakiej paczki mam do niego zagadywać ?? :) Kai Ty to taki wolę ilość niż jakość?? ;-) Dobra, dobra wiem chodzi o zdobycie doświadczenia i te sprawy, ale ja sobie chyba zaczekam aż mnie ktoś znajdzie, bo ostatnio mam wrażenie, że wystarczy mi zmiana nastawienia. Ostatnio tzn przedwczoraj odezwał się do mnie jeden facet którego kiedyś kiedyś (no dobra miesiąc temu) poznałam na imprezie, i podejrzewam, że chciałby się ze mną umówić gdyby nie fakt, że wyjechałam teraz na tydzień. Kolejny przypadek - zupełnie nieznajomy facet wypisuje do mnie na fb, co prawda raczej się z nim nie umówię, bo zupełnie nie mam zaufania do takich facebookowych zaczepiaczy, ale wiadomość była raczej uprzejma. Co to będzie, co to będzie, zobaczymy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Andzia z Poznania
ja nie szukam drugiej połówki, mnie mamusia urodziła w całości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissDee
Overlord - ja mam 23 lata. Co do dziewczyny, strasznie mi przykro,że nie wyszło. Ale pomyśl sobie czystą kalkulacją - każdemu podoba się kto inny, więc tak jakby nie możesz liczyć na to, że każda dziewczyna którą spróbujesz poderwać zareaguje pozytywnie, ale ABSOLUTNIE nie możesz się zniechęcać. Spróbujesz do dziewięciu, dziesiąta się zgodzi! To statystycznie udowodnione :D Niestety jeden minus jest taki, że do czasu aż w końcu ją (tą jedną) spotkasz musisz znosić tak jakby odrzucenie przez inne, ale uważam, że to zupełnie naturalne u faceta, bo to on tak jakby powinien ten pierwszy krok wykonać. Więc nie ma co się zniechęcać, tylko łapać kolejne okazje. Nie ta? To następna! Trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissDee
pani Andziu, a widzi pani, to ma pani szczęście, że z pani Poznania i że w całości. No my tu poruszamy bardziej metafizyczne tematy, ale jakby przypadkiem zgubiła pani swoją połowę, to zapraszamy, pomożemy w poszukiwaniach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kai-the-cat
Ilosc? A pamietasz jak mowilem jaki ja mam cel!? I po drugie poszerzac horyzonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 24 lata. W sumie jestesmy w podobnym wieku. Dziś mam urodziny akurat:-) Overlord ja mysle ze poznasz jeszcze wiele takich dziewczyn wiec glowa do gory:-) MissDee tez chyba niedlugo znajdzie druga polowke:-) Krecisz w glowie facetom!!!:-) A w ogole jak pobyt w Polsce? A ja wczoraj widzialam tego chlopaka co mi sie podobal, ja szlam, on jechal samochodem i bylam zdziwiona ze ktos mi macha a dopiero potem go poznalam i odmachnelam no i tyle ale humor mi sie poprawil i mam nadzieje ze go spotkam jeszcze:-) Do napisania,papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kai-the-cat
No to wszystkiego co najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Overlord23
bibi SH Wszystkiego najlepszego, przede wszystkim spełnienia marzeń,miłości i optymizmu :) xxxxxxx Dzięki wszystkim za dobre słowo i wsparcie :) MissDee widzę, ze wszystko się rozkręca oby tak dalej,a innym, także i sobie życzę wytrwałości xxxxxxx Aby poszerzyć naszą dyskusję mam pytanie. Dlaczego nie chcecie być dłużej singlami ?? Boicie się samotności, czy jesteście zdania, że życie dla samego siebie, taka sztuka dla sztuki, jest bezsensu. Oczywiście są różne możliwości działalności w wolontariacie, żeby zapełnić wolny czas, czy różne kursy, siłownie, baseny.ale to jednak nie to samo, co założenie rodziny i poświęcanie komuś swojego czasu. Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Overlord - oby sie spełniło:-) Wiesz mi osobiscie brak kogos z kim swietnie sie rozumiem, bawie, przytulam. Po prostu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kai-the-cat
Czesc! Niebardzo wiem co teraz napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak coś się wydarzy to piszmy po prostu. Ciekawe kto z nas 1 znajdzie sobie kogoś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kai-the-cat
Nie wiem czy to tak powinno byc. To zadne wyscigi u nic pochopnie w zwiazku z tym bie powinno byc przedsiewziete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że to nie wyścigi. Nie to miałam na myśli. :-) tak zażartowałam po prostu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DekoderTVCyfrowej
Tak Sanyo jeżeli jesteś posiadaczem starszego telewizora musisz zaopatrzyć się w dekoder,dzięki niemu uzyskasz dostęp do większej ilości kanałów w wysokiej jakości obrazu i dzwięku.Najtańsze dekodery kosztują ok. 100zł nie jest to wiele,jednak rozrywka jest dobra.Przypominam również że niebawem nadajniki telewizji analogowej zostaną wyłączone.Nie daj sie wyłaczyć Kup Dekoder!Życze udanych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissDee
Bibi wszystkiego najlepszego!!!! I znalezienia kogoooooś kto na Ciebie zasługuje ;-) a co do bycia singlami, ja nie napisałam nigdzie że nie chce nim być, po prostu chcę zobaczyć jak to jest mieć parę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kai-the-cat
Czesc! Jak u was? Mnie szalenie cieko bylo wrocic do pracy po przerwie. Mimo to milo uslyszec, ze brakowalo im mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybredny
bibi SH - wszystkiego najlepszego. Spóźnione ale szczere. :) Czy ja nie chce być singlem ? Owszem nie chce ale nie będę kiedy znajdę osobę, która mi na prawdę odpowiada, która będzie przy mnie szczęśliwa, a ja będę w stanie zaangażować się emocjonalnie. Szukam właśnie takiej ale nadzieja, że taka się znajdzie jest niewielka. Zawsze sobie powtarzam, że grunt to wiedzieć czego się chce... :) Poza tym jakbym kogoś takiego poznał może ograniczyłbym imprezowanie i miał wreszcie szanse pójść np. do teatru, a nie z lokalu do lokalu bądź z imprezy na imprezę i to z reguły w stałej ekipie. W weekend było kilka prób i kilka rozmów z kobietami. Niestety żadnego numeru nie wyłuskałem, a w konsekwencji nie będzie żadnego spotkania na kawę... Ech zawsze myślę, że te dziewczyny, które nie chciały dać mi numeru nie mają pojęcia jak blisko były szczęścia i, że przeszła im obok fajna znajomość... :D Może nie potrafię się odpowiednio "sprzedać", a może robię to w złych miejscach ? Może jestem nachalny ? Może mam pecha ? A może to z nimi jest coś nie tak ? Kto to wie... Myślę, że mam czym zaimponować tylko nie mam tego napisane na czole. Grunt to próbować. :D Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deyzi
Wybredny- cześć, ile masz lat? skąd jestes? może się poznamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybredny
Deyzi -> Pisałem już tutaj ile mam lat więc jeśli się delikatnie wysilisz na pewno dowiesz się ile mam lat. Jestem z województwa śląskiego. A może Wy napiszcie skąd jesteście ? Pamiętam, że autorka bodajże z Trójmiasta, a obecnie tymczasowo za granicą... A Ty koleżanko Deyzi skąd jesteś i ile liczysz wiosen ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Overlord23
MissDee aha, chcesz zobaczyć jak to jest być sparowanym :) czyli wynika z tego, ze w związku nigdy nie byłaś, a myślałem, ze tylko ja jetem takim ewenementem;p, bo w sumie 23 na karku mam. Wybredny Super, że działasz, u mnie ostatnio stagnacja. Deyzi Witaj w topiku, może napisz coś o sobie. xxxxxxx Mnie bycie singlem nie przeszkadza, ale bezsensu żyć dla samego siebie. Fajnie jest mieć dla kogo się starać i mieć o kim myśleć. xxxxxxxxxxx Operacja pod kryptonimem "Overlord" będzie nadal kontynuowana. Kiedyś w historii zakończyła się sukcesem, oby powtórnie się udało!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissDee
Wybredny, wybredny, wybredny, może właśnie jesteś zbyt wybredny ?? ;-) W każdym razie ja bym się chętnie wybrała do teatru :D A już na pewno prędzej tam niż na imprezę ;-) Z tym imponowaniem to w zasadzie się zgadzam, ludzie mają tendencję do zbyt pochopnego oceniania (i często tym samym skreślania) innych. Ale jak sam napisałeś trzeba próbować. Jak ktoś będzie bardziej cierpliwy w stosunku do Ciebie to i związek prawdopodobnie będzie bardziej wartościowy. Hmm daj znać jak się coś u Ciebie ruszy, jestem strasznie ciekawa. Jakbyś przypadkiem umówił się z Deyzi też pochwal się na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissDee
Wybredny, wybredny, wybredny, może właśnie jesteś zbyt wybredny ?? ;-) W każdym razie ja bym się chętnie wybrała do teatru :D A już na pewno prędzej tam niż na imprezę ;-) Z tym imponowaniem to w zasadzie się zgadzam, ludzie mają tendencję do zbyt pochopnego oceniania (i często tym samym skreślania) innych. Ale jak sam napisałeś trzeba próbować. Jak ktoś będzie bardziej cierpliwy w stosunku do Ciebie to i związek prawdopodobnie będzie bardziej wartościowy. Hmm daj znać jak się coś u Ciebie ruszy, jestem strasznie ciekawa. Jakbyś przypadkiem umówił się z Deyzi też pochwal się na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×